Prodejce - Auto Re - stočené vozy (některé) :-)

Odpovědět
Libak
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: Prodejce - Auto Re

Příspěvek od Libak » 08.06.2009 23:07

To tomason: sorry za mojí blbou reakci. Sem nasr.... hlavně na sebe, že takovou věc prostě přehlídnu.
Bohužel jsme si v bazaru toho opravdu nevšimli (koukali jsme na to auto dva a dokonce dvakrát). Pokud na to auto totiž svítí slunce, teda pokud člověk neví kde to má hledat, tak to není vidět ani na těch pátých dveřích. Takže není vyloučený, že si toho opravdu nevšimli ani v bazaru. MOŽNÁ:?: :?: Já jsem to objevil až po zajetí do temnější garáže. Teď už to samozřejmě vidím furt.
Libák
FF kombi 1,6 16V, 74kW

Libak
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: Prodejce - Auto Re

Příspěvek od Libak » 10.06.2009 13:33

Dnes jsem se shodou okolností dostal k dalšímu názoru na tohoto prodejce. Jezdím služebně do jedné firmy v okolí Chrudimi a jak se ukázalo, tak člověk za kterým do té firmy jezdím tam již také pořídil auto pro svojí manželku Focuse sedana a jsou s autem naprosto spokojeni. Mají ho již 1,5 roku. Protože prý bydlí nedaleko, tak čas od času vidí, když přiváží auta a nikdy tam prý neviděl žádný havarovaný vůz. V okolí je prý považován za velice seriózního člověka.
Libák
FF kombi 1,6 16V, 74kW

Uživatelský avatar
tomason
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4248
Registrován: 02.03.2008 13:00
Bydliště: Praha na půl

Re: Prodejce - Auto Re

Příspěvek od tomason » 10.06.2009 13:35

no ono hlavně jestli toho vozí hodně, tak nemusí být všechny auta na 100% to by musel být asi kouzelník, spíš to vidim tak ,že si to auto musíš dobře vybrat :wink: sou to ojetiny že :wink:
byl focus 2005 1.8TDCI
je Focus 2008 1.8TDCI

Libak
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: Prodejce - Auto Re

Příspěvek od Libak » 10.06.2009 13:52

Souhlas. Jsou to ojetiny. Hlavně aby to jezdilo. :wink:
Libák
FF kombi 1,6 16V, 74kW

Uživatelský avatar
Cuba
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 28.05.2009 08:15
Bydliště: Brno

Re: Prodejce - Auto Re

Příspěvek od Cuba » 03.07.2009 13:06

Před prodejem vozu pan prodejce komunikoval perfektně, teď po prodeji, kdy dostal prachy na dřevo, to už trochu vázne. Měsíc a půl čekám na jeden papír a musím se připomínat. Taky radím všem po koupi (nebo radši ještě před ní) ověřit tvrzení, že je vůz po výměně filtrů a náplní. Mrknul jsem zkusmo na vzduchový filtr a z plastové bedny na mě vykouklo něco, co je už dávno po smrti. Takže bych se ani nedivil, kdyby výměna oleje (který byl opravdu nový) probíhala stylem vypustím-napustím, bez výměny olejového filtru :?

Jak jsem zjistil na diagnostice, prodejci se podařilo (a přiznal se k tomu) při párování s telefonem zablokovat BlueTooth modul pro navigaci Denso, řeší se to výměnou. Cena 6500+práce. To jsem zvědavej, jak bude pan prodejce reagovat, až mu toto příští týden zavolám a navrhnu jeho finanční participaci na opravě.
Přílohy
P1050639a.JPG
P1050640a.JPG
2005 Ford Mondeo 2.0i Titanium
1982 Ford Capri 3.1V6 X-Pack
Obrázek

Libak
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: Prodejce - Auto Re

Příspěvek od Libak » 03.07.2009 14:22

Já jsem zase před týdnem našel v dokladech od auta protokol z STK z Německa ze dne 30.května 2007. Na protokolu je počet ujetých km 61 500 km a v servisce je záznam z 30.července 2007 a tam je 59 000 km. Že by chyba autorizovaného servisu Ford, nebo snad STK. Jsem to ale popleta :oops: . Určitě je chyba na protokolu STK.

Mám takovej pocit, že jsem nebyl při koupi auta asi při smyslech.

Na protokolu z STK je uveden původní majitel i s adresou, tak jsem mu napsal. Tak uvidíme jest-li mi odpoví.

Doporučuji: PROVĚŘOVAT a zase jen PROVĚŘOVAT
Libák
FF kombi 1,6 16V, 74kW

Uživatelský avatar
Cuba
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 28.05.2009 08:15
Bydliště: Brno

Re: Prodejce - Auto Re

Příspěvek od Cuba » 12.10.2009 15:29

po čase sem znovu píšu - jak jsem v červenci uváděl, že od května čekám ještě na jeden papír, tak i přes šestero upozorňování telefonicky i emaliem mi do dnešního dne NIC nepřišlo. S náhradou BT jednotky, kterou mi slíbil, když jsem mu dokázal, že ji odpálil prodejce, jsem nepočítal už v momentě, kdy mi ji slíbil, bylo to stylem "slibem nic nepokazíš".
Je to klasika, když ptáčka lapají, výborně komunikují. Po prodeji si připadám, jako "ten blbec, co už zase votravuje". :(
2005 Ford Mondeo 2.0i Titanium
1982 Ford Capri 3.1V6 X-Pack
Obrázek

Ma.rt
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2851
Registrován: 25.04.2008 19:25
Bydliště: Praha

Re: Prodejce - Auto Re

Příspěvek od Ma.rt » 07.11.2009 12:45

Mam z auto-re taky auto, nemuzu si stezovat, zatim byl jen v haji termostat (to se proste stane) a ted budu menit sani (konstrukcni vada).
ale po studovani papiru od auta jsem zjistil, ze km na papiru stk a emisi jsou o cca 10000km nizsi nez byly na aute pri predani vozu :?: :?: :?:
A dalsi vec - pro auto jsem byl v sobotu, prodejce rikal, to tu mam chvili, ve stredu to jeste bylo na tahaci... jenze papiry z stk a emisi byly cca tyden stare...
nevim, co si mam o tom myslet, samozrejme jsem blbec, ze jsem si toho nevsiml pri koupi. Jak tu nekdo psal, ma stocene mondeo o 40tkm, tak zacinam verit, ze to o par tkm shodi dolu... prece jen 120tkm vs 160tkm na me pusobi nejak psychlogicky jako velkej rozdil a auto se 160tkm bych si nekoupil
nelituji nakupu, to auto je v dobrem stavu, ale vim min. o 2 lidech, od kterych bych si pri koupi auta byl jistejsi.
Podle me je jeho strategie jasna - kupuje spise levnejsi auta, ktera maji nejakou mensi vadu, kterou bud odstrani a nebo zamaskuji, ale celkove ty auta jsou zachovaly, o tom nepochybuji
Ford Mondeo Turnier, 2.0 107kW, 2010 FL
no start&stop, no TPMS, no shift advisor, no FAP, no turbo, no direct injection, no intelligent charging = no features getting you down

Dříve: Ford Mondeo Turnier, 1.8 92kW, 2001

fofok
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4813
Registrován: 16.10.2009 19:27
Bydliště: střední čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejce - Auto Re

Příspěvek od fofok » 07.11.2009 20:11

Jsou to všechno loupežníci.Narazit na dobrýho prodejce je dneska vzácnost.Jukněte sem všechno stočený nebo bouračky.http://www.cars.cz/xchanger/prodejce/au ... &offset=40
Byl Focus II kombi 2011 1,6 16v
Obrázek
Je VW Golf VII ME 1,0 TSI 2019

Ma.rt
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2851
Registrován: 25.04.2008 19:25
Bydliště: Praha

Re: Prodejce - Auto Re

Příspěvek od Ma.rt » 07.11.2009 23:11

Tak jsem to nemyslel, prodejce auto-re neni rozhodne zadny loupeznik, jen jsem chtel naznacit, ze clovek musi dat bacha i pri sebelepsich recenzich. urcite stoji zato se tam jet podivat, ale vsechno predem dukladne zkontrolovat.
Ford Mondeo Turnier, 2.0 107kW, 2010 FL
no start&stop, no TPMS, no shift advisor, no FAP, no turbo, no direct injection, no intelligent charging = no features getting you down

Dříve: Ford Mondeo Turnier, 1.8 92kW, 2001

Vaskez
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 09.12.2009 18:17

Re: Prodejce - Auto Re

Příspěvek od Vaskez » 09.12.2009 18:42

Zdravim vsechny, nejdrive se omlouvam za muj pravopis nejsem cech a porad se ucim psat cesky spravne...proto ne pouzivam diakritiku. V roce 2007 jsem od pana Eise z Auto - Re koupil Renaulta Scenica 107000Km najeto, v plni vybave, krasna barva, servisovan pouze v Renaultu...servisni knizka a bla, bla, bla... Auto mam porad a zrovna uvazuji ho vymenit za fofoII a tak jsem narazil na tuto diskuzi. Moje skusenosti jsou dobre. Auto odpovidalo popsanem stavu, v Renault Servisu v Sadske potvrdili ze je auto velice zachovale a v dobrem stavu. Dokonce jsem volal i do servisu v DE ve kterem auto dle papiru ktere jsem od Auto RE dostal naposledi bylo a nemcoury ochotne sdelili co vsechno v tomto servise bylo udelane (doporucuji vsem tento postup je to 100% jistota tedy 100% asi ne ale ujistite se dodatecne)...
Jedine co panu z Auto RE vycitam je to ze pri koupi auta u sebe nemel servisni knizku ??!! Mela mu byt dodatecne dodana behem par dnu a nasledne ji slibil zaslat postou. Me to hned nebylo uplne pochopitelne nicmene auto vypadalo tak dobre ze jsem ochotne podstoupil toto riziko a to i za cenu ze SK nikdy ne dostanu. Samozrejme jsem ji ne dostal ale s panem Eisem jsem se domluvili na ferovy kompenzaci a cely vec byla uzavrena k spokojenosti obou stran. Potom jsem Auto RE doporucil znamemu a dal na moje doporuceni a u pana Eise jsme koupili dalsiho Scenika a ta koupe probehla bez problemu a obe auticka jezdi v pohode a delaji nam radost. Smlouva je katastrofalni ale kdyz auto jede dobre a ne zlobi tak je to celkem jedno. Za me pro me muzu Auto RE pouze doporucit a jsem si skoro na 100% jistej ze i moje dalsi auto koupim u nej.

medik
Příspěvky: 1
Registrován: 26.11.2009 20:13

Re: Prodejce - Auto Re

Příspěvek od medik » 16.04.2010 11:10

Nedá mi to a musím reagovat na autobazar Auto re. Zakoupil jsem u tohoto prodejce FF r.v.2008. Na první pohled a i na druhý se zdál bezvadný. První potíž nastala už po cestě domů od prodejce. Málem se mi nepodařilo dojet domů do Prahy, na okraji Prahy auto chcíplo. Po nastartování se dalo jet jenom na čtvrt plynu. Jakmile jsem přidal, tak opět zdechlo. Druhý den si pro vozidlo přijel prodejce a nechal odstranit závadu (údajně v Auto-in). Mělo se jednat o ucpané filtry. Další závada mě potkala asi za tři neděle. Jel jsem po Jižní spojce v Praze a auto opět zhaslo a už nešlo nastartovat. Po několika telefonátech si pro vůz přijel pan prodejce a nechal závadu opravit. Tentokrát se jednalo o zaseknutý plovák v nádrži, díky němuž jsem vyjel všechno palivo a ukazatel stále ukazoval 1/3 paliva. Další závada se projevila velice brzo.Jednalo se o opět o motor a jeho chcípnutí. Tentokrát to měl na starosti filtr pevných částic a jeho ucpání. Podotýkám, že nejezdím podle předpisů a ani na spotřebu. Proběhla regenerace v servisu a zároveň odstraněno vrzání na přední nápravě. To vše za asistence pana prodejce. Teď už opravy bez prodejce. Silvestrovský pobyt na horách jsem spolu s rodinkou měl okořeněn nefukčním topením a cestou ze Šumavy do Prahy v -5 stupních. Mohlo za to vypadlé táhlo ovládání topení. Ještě že bylo auto v záruce od výrobce. Další závada byla opět na přední nápravě, auto bylo nejspíš bouráno na přední kolo a opraveno díly z vrakoviště. V servise mi vyměnili tlumič a zavěšení kola. Musel jsem to zaplatit, protože díly na autě byly popsány barvou s rokem výroby auta z kterého byly odebrány a namontovány ne mé. Byl jsem 5500 lehčí. Teď mi řekněte, jestli je nějaký důvod si koupit v auto re vozidlo. Za měsíc mi končí záruka od výrobce, děsím se co se dalšího pos...

Uživatelský avatar
NEEO
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2764
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Hradec Králové

Re: Prodejce - Auto Re

Příspěvek od NEEO » 18.04.2010 19:59

Tak má zkušenost s auto-re.byl jsem tam osobně 3x na okouknutí Cmaxe.jednání solidní-dokonce nabídli zdarma kontrolu ve fordu.jinak mi bylo řečeno,že auto je z Německa,ale podle win-bylo jedno z Holandska a druhé ze Španělska :palec_dolu: Prý nehavatované-ale po okouknutí byly oba zadní nárazníky po bouračce-blbě přidělané-hejbali se jako pr....-Po pohledu na motor to vypadalo,že tam bydlí stádečko kun-či jiných živlů.jinak dotaz na servisku a na to,že bych auto bral,ale chci vědět jak bylo bourané-nebo stříkáné-mi do dneška nikdo neodpověděl-tel. ani emailem. :palec_dolu: takže babo raď :cry:
Ford focus 1,6i 16v ZETEC SE, Combi Trend, r.v.2002
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Ma.rt
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2851
Registrován: 25.04.2008 19:25
Bydliště: Praha

Re: Prodejce - Auto Re

Příspěvek od Ma.rt » 23.04.2010 22:05

tak ja byl ted v servisu a mimojine jsem je pozadal, at to auto prolezou a skouknou, jestli mi to pres leto vydrzi bez investic. Odpoved byla, ze auto je v nebyvale dobrem stavu, nikde zadne vule, vse jak ma byt. Ja tedy fakt nemuzu nadavat. Krome sani, kde byla konstrukcni vada, resim jen spotrebni veci, jinak to auto nema chybu.
Ford Mondeo Turnier, 2.0 107kW, 2010 FL
no start&stop, no TPMS, no shift advisor, no FAP, no turbo, no direct injection, no intelligent charging = no features getting you down

Dříve: Ford Mondeo Turnier, 1.8 92kW, 2001

Uživatelský avatar
Hugi_77
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 14.12.2009 17:41

Re: Prodejce - Auto Re

Příspěvek od Hugi_77 » 01.05.2010 14:01

Zdravím všechny.
V polovině března jsem tam koupil C-Maxe rv.2003, 1.8i z DE. Nějakou dobu předtím jsem řešil jestli jít do FofoII v kombíku nebo C-Maxe, jestli zánovního nebo staršího, až jsem nakonec na stránkách prodejce našel "svého" C-Maxe za cenu pro kterou se neoplatilo uvažovat o hledání v DE.

Víceméně vše co tu bylo napsáno kladného sedí.

Příjemné, fotky odpovídají realitě, férové jednání.
Auta mají na dvou místech. Prvním je parkoviště před domem (odtamtud jsou fotky), druhým je autobazar, kde auto po nafocení parkují, větší ale zcela nový areál, pár km od prvního místa.
Nevýhodou prodeje byla nemožnost vyjet autem na rampu/na kanál - údajně nemají.
Auto na první i druhý pohled hezké, každopádně spokojenost. Pokud budete mít ve smlouvě zmínku o opravě v neautorizovaném servisu, bude někde 100% ťukanec - my ho měli na zadním nárazníku a ten den prostě nebyl vidět (čerstvě přes noc nasněžilo 20cm sněhu, svítilo slunce a vše se prostě lesklo - ale OK).
Chyběl snad jen ořech bezpečnostních matek (orig. Ford - takže koupě nových). Následovala geometrie (skoro nulový zásah), výměna filtrů a náplně, rozvody zatím neřeším (řetěz při 240.000km) - auto má 120.000km.
Po kontrola doma na rampě vše OK a zatím (ťukťuk) jezdí jak má!

Takže závěrem - mají spoustu aut stáří 4-7 let, v cenách cca 150.000-250.000Kč v moc hezkých stavech.
Je patrné, že vozí pouze pěkná auta, která jen přihlásí, umyjí, nafotí a prodávají, žádné zabahněné dílny tam nejsou.
Určitě bych se nebál do toho jít, minimálně za obhlídku to stojí (já tam jel 280km...).

Hugi
Ford Grand C-Max Titanium, 2.0 TDCi 103 kW, rok 2011

Odpovědět

Zpět na „recenze prodejců a autobazarů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host