Bazar SIXT Praha

Uživatelský avatar
chaluha
Nováček
Nováček
Příspěvky: 174
Registrován: 02.02.2008 03:18

Bazar SIXT Praha

Příspěvek od chaluha » 03.12.2008 18:06

Přidám mojí zkušenost.
Jde o bazar SIXT v praze Štěrboholích.Jedná se předefším o fofoII.Jelikož mi šlohli auto,tak koukám po novém,tak sem zašel do onoho bazárku,před rokem ještě spojen s Ford Charouz,ted se o samoatatnili a už to jede :!: Na čelním skle maj namalováno:1.majitel,nebouraný,super stav. :D Tak jsem opsal vin a ono z toho vylezlo ,že u 4 byl dělanej bok a zadek atd,ten 5.měl měněný kliky a jedny dveře.Aspon ,že tomu seděli km.
Chtít,aby tam byla napsaná pravda to snad neni ani realný.
Omlouvám se jestli jsem někoho pomluvil,ale já se v práci snažim prodávat fér,takže to čekám od ostatních.KONEC
Ford Focus combi II 1,6 16v duratec

Uživatelský avatar
alexino
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1439
Registrován: 22.10.2008 11:57
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazar SIXT Praha

Příspěvek od alexino » 03.12.2008 19:12

ja jsem prave ze Sixtu bral ted nedavno auto a zatim musim rict ze bez probemu, stav odpovidal popisu, jen maly nedostatek v popisu na internetu, ktery jsme v pohode vyresili domluvou (a slevou) - chybela uvedena druha sada gum,,,ukazali me jejich zaznamy co vsechno se s vozem delo - servis, opravy (meneny celni sklo) vcetne cen oprav, to jsem si pak jeste overil u servisu ktery tam meli uvedeny... snad je to auto ok, ale verim tomu ze jsem doufam mohl mit stesti...
nedelam si iluze ze by to u nas nekde bylo v pohode...
"Evžen" Ford Focus II kombi r.2006, 1.8 TDCi, deep navy blue
Obrázek
Obrázek
Galerie:
https://forum.ford-focus.cz/viewtopic.php?f=97&t=12113

Uživatelský avatar
Kvak
Junior
Junior
Příspěvky: 317
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Praha

Re: Bazar SIXT Praha

Příspěvek od Kvak » 10.12.2008 21:57

Autobazar SIXT ve Sterboholich nabizi cervene Fordy - ex sluzebni vozidla Vodafone. Coz dost casto se stava, ze to auto neridi jeden clovek a dostavaj poradnou cocku, ostatne jako vsude jinde sluzebaky.

Uživatelský avatar
kryspin48
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 02.02.2008 03:18

Re: Bazar SIXT Praha

Příspěvek od kryspin48 » 28.08.2009 17:14

Kvak píše:Autobazar SIXT ve Sterboholich nabizi cervene Fordy - ex sluzebni vozidla Vodafone. Coz dost casto se stava, ze to auto neridi jeden clovek a dostavaj poradnou cocku, ostatne jako vsude jinde sluzebaky.
Vodafone, viď.. já si to myslel. Koukal jsem se ze zvědavosti na jejich stránky a mají tam strašný nesrovnalosti v cenách... dva stejný FoFo (právě ty červený kombi), jeden má najeto 60 tis. a stojí 138 000, druhej má najeto 190 tis. a stojí 120, samozřejmě u obou "stav velmi dobrý". No ale já koukám po naftě, tamto jsou bez výjimky benzíny.

Uživatelský avatar
junior
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1763
Registrován: 27.03.2009 08:08
Bydliště: Beroun - Tlustice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazar SIXT Praha

Příspěvek od junior » 28.08.2009 22:57

Kamarád koupil u Sixtu fofo a je taky spokojenej, neboj Alexino nejsi v tom sám :D
Jestli sháníš diesla, a vyloženě zkoušíš leasingovky zkus ALD Automotive, mám od nich mondí a jsem spokojenej. K těm cenám, je to tak, že záleží na typu smlouvy, většinou je to operativ leasing tedy smlouva buďto na dobu určitou (2-3roky bez omezení kilometrů) a nebo jen na počet kilometrů. (z leasingovek se dá kupovat slušně ještě od Credium,Lease Plan)
Jsou z 90% jediným vlastníkem všech svých vozů, operák většinou kryje veškeré náklady na servis, tedy klient nemá potřebu něco odfláknout, a vrácená auta prodají tímto způsobem, takže se jim v podstatě zaplatí 1/4 - 1/3 auta navíc a na tom vydělávají, takže nemají(neměli by mít) potřebu fixlovat auta.

no tak to jen tak :D
JUNIOR

MK3 1.8 DuratecHE 16v/92Kw 02/05 lítám :-)
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
ttix
Nováček
Nováček
Příspěvky: 84
Registrován: 17.06.2009 00:23
Bydliště: Brno

Re: Bazar SIXT Praha

Příspěvek od ttix » 31.08.2009 15:37

..tak můj zážitek. Já koupil taky FFII u Sixtu. Při předváděcí prohlídce byla zjištěna nefunkčnost klimy-auto skoro rok stálo(než ho zlevnili :D ). Takže ji nechali u Charouze hned doplnit a zkontrolovat. Na čel.skle byl pavouček-domluvili jsme se na výměně celého skla a to v Brně, kde mně provedli i prohlídku celé klimy, po cca měsíci provozu).....to vše na náklady Sixtu. STK bylo úplně nový-2roky mám klid,gumy dali skoronový Pirellky a plnou nádrž. Jednání vpoho a ochotné. O průběhu oprav a garančních prohlídek mně u Charouze vše řekli. Z inzerované ceny jsem dostal slevu za drobný ťukanec na zadku (ničemu nevadí)
...No, takže já spokojen...zatím 8)
Ford Focus II - combi, 1.6i Duratec - 74kW, r.v.2005 - Deep Navy Blue
Obrázek

Intacto
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 26.04.2010 19:04
Bydliště: Brno

Re: Bazar SIXT Praha

Příspěvek od Intacto » 27.04.2010 13:52

Tento mesiac som FoFo II 10/05 v tomto bazare. Velka spokojnost s jednanim. Cenu sa mi podarilo posunut trosicku smerom dole. Zatial mozem doporucit.

Uživatelský avatar
junior
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1763
Registrován: 27.03.2009 08:08
Bydliště: Beroun - Tlustice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazar SIXT Praha

Příspěvek od junior » 27.04.2010 14:44

Tak vítej mezi námi :wink: :palec_nahoru:
JUNIOR

MK3 1.8 DuratecHE 16v/92Kw 02/05 lítám :-)
Obrázek
Obrázek

Ma.rt
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2851
Registrován: 25.04.2008 19:25
Bydliště: Praha

Re: Bazar SIXT Praha

Příspěvek od Ma.rt » 27.04.2010 18:53

Ty sluzebni, to je otazka...je fakt, ze maj vestinou pravidelnej servis a autoprovozy velkych firem se staraji... ale jak s tim nekteri jezdi, to je nekdy prasarna... asi bych se nebal tolik benzinu, ale turba od naftaku musej strasne dostavat na pr.el...
kdyz se velka firma zbavuje aut, tak lidi v autoprovozu vedi, ktery auta jsou lepsi a ktery horsi... a na ty lepsi dost casto sezenou kupce sami. tim nerikam, ze se zadne dobre neobjevi v bazaru. moc bych vam pral, abyste s tim byli spokojeny.
Ford Mondeo Turnier, 2.0 107kW, 2010 FL
no start&stop, no TPMS, no shift advisor, no FAP, no turbo, no direct injection, no intelligent charging = no features getting you down

Dříve: Ford Mondeo Turnier, 1.8 92kW, 2001

KUTY

Re: Bazar SIXT Praha

Příspěvek od KUTY » 27.04.2010 19:55

Ako som uz pisal v inom vlakne - sluzobne resp. od dealera nechcem ani s vyplnenou serviskou (vid skutocnost u nas vo firme -> auto ma 144.000km a v serviske zaznamenanych 78.000km).
A ziadny noname, ale Autojarov !!!

Hrdy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 23.03.2010 18:55

Re: Bazar SIXT Praha

Příspěvek od Hrdy » 27.04.2010 20:54

K fofům z Vodafonu, jak už bylo psáno více řidíčů, velkej céres, špatná udržba. Km jsou podle pravdy, určitě bych ale dával pozor na brzdy, některý maj pěkně zvlněný kotouče, pak tam často nefunguje klima a u hodně z nich je značně znečištěný a poškozený interiér, zejména sedáky. Jenom pro doplnění SIXT nejenom bazar stále patří do Charouzova holdingu...

Ma.rt
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2851
Registrován: 25.04.2008 19:25
Bydliště: Praha

Re: Bazar SIXT Praha

Příspěvek od Ma.rt » 28.04.2010 18:55

takze stale asi plati, ze nejlepsi ojetina je po 1 nemeckem majiteli... i kdyz cenove to bazarum konkurovat nemuze
Ford Mondeo Turnier, 2.0 107kW, 2010 FL
no start&stop, no TPMS, no shift advisor, no FAP, no turbo, no direct injection, no intelligent charging = no features getting you down

Dříve: Ford Mondeo Turnier, 1.8 92kW, 2001

Uživatelský avatar
Macmiro
.
.
Příspěvky: 492
Registrován: 30.03.2009 19:44
Bydliště: Praha - Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazar SIXT Praha

Příspěvek od Macmiro » 28.04.2010 19:28

U nás ve firmě jsou všechny služební auta Focus II nebo Mondea II. Strašně záleží, kdo jak jezdí ale rozhodně nedoporučuji kupovat jakékoli služební auto co má turbo. Zahřívání a chlazení opravdu nikdo neřeší!! V zimě a v letě dostavají auta extra kapky. Po 300Km ostré jízdě bez vychladnutí vypnutí motoru nebo při zastavení na pumě atd. V zimě naopak každý nastartuje a hned jede a klidně hned plnej.
FOCUS ST 2.5 Duratec 225 HP, 3 door, blue, Dreamscience mapy - Mod C, Dreamscience sání, kompletní 3" výfuk (downpipe Magnex + sportcat Cobra + catback Bluflame), podložky Eibach Pro-Spacer 15mm, pružiny Eibach Pro Kit Springs 25 mm.

Intacto
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 26.04.2010 19:04
Bydliště: Brno

Re: Bazar SIXT Praha

Příspěvek od Intacto » 18.06.2010 11:19

Tak uz mam najazdenych nejakych 3000 km a zatial vsetko OK. jedine co mi tam vela chyba je palubny pocitac...
Ford Focus II Combi, 1,6 Trend, Red , r.v.10/2005.

Uživatelský avatar
mrPeet_CZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 26.10.2009 13:50
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Bazar SIXT Praha

Příspěvek od mrPeet_CZ » 19.07.2010 10:23

Taky mám ruďocha od Sixtu, kupován před 3/4 rokem, za sebe mám najeto 15000 a zatím spokojenost. Bez poruchy (jenom měněny destičky, kotouče OK)

Když jim pošlete mail s SPZ auta o který máte zájem vyjedou vám komplet hystorii toho konrétního auta a podle všech ukazatelů to i sedí (ověřil jsem co šlo třeba měněný přední okno - s vyhříváním za origo ford...)

Ty rozdíly v cenách u "skoro" stejnejch aut jsou, že ty výrazně levnější mají za sebou bouračku.
Jednání bylo fajn. Přišel jsem že bych měl zájem o toho a toho konrétního fokuse. Informace od nich byla: Má měněný přední okno, dvakrát bouranej na zadek opravy za 12 a 15 tisíc. Kterej jinej bazar Vám jako první informaci řekne že, a jak moc, bylo auto bouraný?

Je pravda že to jsou služebáky, takže kdo chce leštěnku ať sem ani nechodí nemá to cenu. Auta jsou odřený všude možně, interiér poměrně špinavej a taky odřenej. Na fotkách mají skutečně to nejhezčí auto.

Nicméně vzhledem k tomu že parkuju na sídlišti a hned tejden co jsem mel fofíka mi nějakej kre*én na benzínce odřel zadní dveře a zadní blatník když vyjížděl z parkoviště a nevešel se, tak nějaký drobný škrábance neřeším.

Taková je moje zkušenost.
Ford Focus II 1,6 16V combi 2005
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „recenze prodejců a autobazarů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti