Bazar SIXT Praha

Uživatelský avatar
alexino
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1439
Registrován: 22.10.2008 11:57
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazar SIXT Praha

Příspěvek od alexino » 20.07.2010 17:55

ja sem měl od nich fofíka jen s opravdu minimem kosmetických vad i ve vnitr byl cistej, což už ale bohužel neplatí, protože snad každá druhá návštěva parkoviště u obchoďáku znamená rýpanec od dveří.... fakt bych ty lidi vraždil....
"Evžen" Ford Focus II kombi r.2006, 1.8 TDCi, deep navy blue
Obrázek
Obrázek
Galerie:
https://forum.ford-focus.cz/viewtopic.php?f=97&t=12113

jbohac
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 07.10.2010 10:50
Bydliště: Praha 5

Re: Bazar SIXT Praha

Příspěvek od jbohac » 20.10.2010 23:09

Podělím se o pozitivní zkušenost:

Vyhlédl jsem si u nich jedno mondeo. Když jsem se na něj přišel podívat, viděl jsem z něj téci olej. Okamžitě jsme se domluvili, že to nechají ještě opravit a rovnou udělat servisní prohlídku, protože právě uplynul rok od poslední.
Jak už říkali jiní, na férovku řeknou co s autem bylo, dokonce vytiskli seznam všech nákladů co s ním do té doby byly spojeny spolu s krátkým popisem o co šlo.

Po opravě (cca týden) jsem se na auto přišel podívat, vyzkoušel, nechal prohlídnout v blízkém servisu. Nabízeli mi Charouze (k tomu jsem byl trochu nedůvěřivý, protože to je zřejmě ta samá firma), nebo něco co si najdu v okolí. Zvolil jsem FaR, ale nenadchli mě, viz: http://www.ford-focus.cz/forum/viewtopi ... 45#p554436.
Bazarník tam se mnou strávil bezmála dvě hodiny, přesto byl stále přívětivý.
Zjistili jsme že jsou zřejmě na odpis přední kotouče, a domluvili jsme se na slevě 5000. (jak mi je nakonec v servise doporučili nevyměňovat píšu tady: http://www.ford-focus.cz/forum/viewtopi ... 80#p550604)

Perfektní jednání, perfektní domluva. Trochu mě překvapilo, když jsem v techničáku viděl, že SIXT nebyl majitelem, ale jen provozovatelem -- sami měli auto na leasing od Credium a pronajímali dále. A přesto že měli leasing již evidentně ukončený, nějak to zapomněli zapsat do TP. Udělali to nakonec najednou s odhlášením. Přišlo mi, že v tom měli trochu chaos, ale vše se vyřešílo bez problémů. Doma jsem zjistil, že mi nedali kód od rádia, e-mailem mi ho poslali obratem.

Drobnosti, co mě nepotěšily: prošlá lékárnička, na skle nebyla dálniční známka, i když v předávacím protokolu byla napsaná (sklo bylo měněno, asi ji potratili někde při tom), nesvítily nějaké žárovičky pod přístrojovkou (ve dne si člověk nevšimne).

Auto po několika stech kilometrech jinak bez závad, tak snad to tak nějakou dobu vydrží.

Celkově veliká spokojenost.
Mondeo 1.8 SCi kombi, r.v. 2006

Uživatelský avatar
Kóťa
Test driver
Test driver
Příspěvky: 9766
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazar SIXT Praha

Příspěvek od Kóťa » 16.11.2010 21:50

Uvítáme Tě rádi v sekci mondeo! :wink:
Ford Mondeo combi 2.2TDCi Ghia 8/2005 Obrázek
Řízení je radost,FORD je řízení!

Uživatelský avatar
Wolodyjowsski
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1257
Registrován: 29.10.2010 20:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazar SIXT Praha

Příspěvek od Wolodyjowsski » 07.12.2010 22:12

Vybíral jsem FoFo dvojku v kombíku pro dceru. Prošel jsem bazary v Brně, v Ostravě,na Slovácku (juch!) a TOLIK HRůZY co jsem viděl, se snad nedá popsat! :ble2:
Většinou jsem skončil při pohledu na špatně opravené bouračky či leasingové vesměs TDCi "vydechliny" z Francie a Španělska, auta ke kterým byly předkládány jiné servisní knížky ( jaká je asi pravděpodobnost, že Holanďan bude servisovat ve Francii, že? Razítko jako razítko...), auto se 130 tisíc tacho a v servisce poslední záznam v 60 - "voni to tam pak už nepíšou" :bebng:
Už jsem zvažoval novej Trend, akce za 330.
U Sixtu najednou pěknej bílej (Frozen) kombík "Collection" 1,6 ka benzín 74 kW, červený svítící budíky, tempomat, 4 ramennej volant v kůži, zámek zpátečky, mlhovky, bílý lišty na boku, bílý kliky a zrcátka... lehce ťuklej PZ rožek a rýha v prahu, žádná trága, tak jsem se vydal do Prahy...Na první pokus jsem to projel, prohlédl, prošel si diagnostikou... prostě vše to, co nabízím "pro cizí" a to nemám nespokojeného klienta, protože od "vražd" je prostě odeženu :cooler:
líbili do konce měsíce nechat opravit, slevili mi 10 tisíc a přetepovat sedačky...
Ještě před dohodnutým termínem mi volali, že je to ready, tak jsem si pro něj zase dojel a dcera už z Práglu řídila svýho Forda- jmenuje se "Fifinka" - ten Focus :D

Zatím bez chyby, dneska jsem si Fifču půjčil do Uherskýho Hradiště (T a Z cca 200 km), spotřeba dle PP tam 5,9 zpět 6,1 (Fifča holt utíkala domů)

K jednání v SIXTu nemám výhrad.
V Hradišti jsem byl dneska pracovně u Forda a pán povídá"To máte ze Sixtu? My u nich taky kupujem, když chce někdo jetinu..." Samozřejmě tam mají auta lepší a horší, jako všude.

Uživatelský avatar
Wolodyjowsski
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1257
Registrován: 29.10.2010 20:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazar SIXT Praha

Příspěvek od Wolodyjowsski » 06.04.2013 18:18

Rok (a půl) se s rokem sešel - a já mohu zhodnotit druhýho Focuse ze Sixtu - Rudá Bobina po VF, koupeno 43 000 tacho, dnes 63 a chlup.
Trend s mlhovkama a vyhřívaným čelním sklem, lehce promáčklej pod nárazníčkem vpředu - nezájem, neřešil jsem dodnes...
Kupní cena po slevě 198, zběžně prohlédl kolegáček v Praze, já jen dojel a povídám "kde ho máte?"
Stál ještě u zvedáku, kdybych prý ho chtěl ještě prohlížet...
Neprohlížel, mám plnou důvěru v kolegu Zicha...
Podepsal kupku, sebral klíče (zaplaceno bylo na proformafakturu) a odjel ještě na Českobrodskou - pneuservis Schubert - doporučuju!!!! a po nazutí zimáků za slušnou cenu vzhůru nach Brünn :D

Od té doby svépomocí filtry a 2 x olej, svíčky a jezdím ...spotřeba kolem 7, spolkne i E85 bez "krabiček z Číny" či přepálených (cenově) zázračných "laděných" krabiček za 7 tisíc s přelepenou etiketou "Made in China" :D

A příští týden nejspíš pojedu pro další kousek, protože z těch bazarních vydechlin jinde už mám zase těžké spaní...

Uživatelský avatar
lucky.jack
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8442
Registrován: 12.03.2011 21:18
Bydliště: v Hradci Královým

Re: Bazar SIXT Praha

Příspěvek od lucky.jack » 06.04.2013 20:13

Já jen malou poznámku.
Po telefonu mi přišly dost neochotní, ale když jsem tam přijel kouknout na jednu fobii v kombíku, tak byli úplně v pohodě. Auto jsme dali na zvedák, všechno pořádně prolezli, dokonce sami upozornili na kdejaký chyby - lakování po bouračce(čehož jsem si ani nevšiml) atd.
Nicméně nakonec to nedopadlo, ale odjížděl jsem příjemně překvapen přístupem personálu.
>Galerie< - Focus II combi 10/2007 Collection(mezifacelift), 1.6 TDCi 66 kW/214Nm - chip 81kW/245Nm
Obrázek

Uživatelský avatar
Wolodyjowsski
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1257
Registrován: 29.10.2010 20:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazar SIXT Praha

Příspěvek od Wolodyjowsski » 10.04.2013 18:33

Zítra tam odpoledne zase jedeme pro auto,tak na Twitter :D ,snad bude čas i na nějaké obrázky...a neohlášená "inspekce" při cestě možná!

Tomkan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: 08.01.2013 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazar SIXT Praha

Příspěvek od Tomkan » 11.04.2013 19:49

Wolodyjowsski píše:Zítra tam odpoledne zase jedeme pro auto,tak na Twitter
Vidím žes nakoupil, tak se pochlub.
Ford Focus III kombi 2012, 1.6 TDCi 85 kW Start/Stop
Obrázek

Uživatelský avatar
Wolodyjowsski
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1257
Registrován: 29.10.2010 20:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazar SIXT Praha

Příspěvek od Wolodyjowsski » 12.04.2013 15:34

Tomkan píše:
Wolodyjowsski píše:Zítra tam odpoledne zase jedeme pro auto,tak na Twitter
Vidím žes nakoupil, tak se pochlub.
Podobnej obrázku v profilu, červeňák po VF Trend s vyhřívaným čelním sklem, 122 kkm najeto, mechanicky zcela OK, ve 120 servis včetně svíček, brzdy P i Z 70 %, drobná kosmetika, opravovaná pravá zadní strana a PP blatník, docela dobře ale na laku to samozřejmě je vidět.
Je na zimních "na dorážku", tak jsem doporučil jezdit na nich dál, dojet do podzimu a na podzim koupit nové zimáky..
Komplexní servisní historie vytištěna a doložena,servisováno Charouz a AutoIN.
Přejet lak Tempo pastou a bude jak z linky.

Za 153.

Před náma tam ještě ráno bral kolega Zich červenáčka najeto přes 200 a taky ho vzali...

Uživatelský avatar
Peta
Nováček
Nováček
Příspěvky: 112
Registrován: 02.02.2008 03:18

Re: Bazar SIXT Praha

Příspěvek od Peta » 07.11.2014 21:26

Přidám osobní zkušenost se Sixtem. Měli jsme od nich služební auta (OII). Kolega ji měl opakovaně bouranou, jednou z toho hooodně - motorka ho trefila ze strany a řešilo se jestli to vůbec opravovat, nakonec to opravili... Po vrácení z leasingu do Sixtu se v bazaru objevila s popisem "nebouraná"...
Moje byla v podstatně lepším stavu (a skutečně nebouraná) a přestože jsme je vraceli ve stejnou dobu, vůbec na plochu ani na web nešla... Že by náhoda? ;-)
Spíš se zdá, že slušná auta jdou známým a až ten zbytek pro normální zákazníky... :blee:
"Fíkus" 1.8 TDDi Combi 01, State Blue, Trend+...
"Fofík" 1.8.TDDi Combi 99, State Blue, Ambient+...
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „recenze prodejců a autobazarů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti