EU automobile diskuze - stočené tachometry

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

EU automobile diskuze - stočené tachometry

Příspěvek od foki » 03.02.2011 15:06

zdroj :

Reference autobazarů: Centrální fórum referencí, zkušeností, doporučení a hodnocení autobazarů a dovozců ojetých aut


EU Automobile s.r.o České Budějovice, Okružní 1842/5

Autor silentjosef (Člen)
[#1] Zasláno:29.06.2010 17:57 Změnil(a): silentjosef | Reagovat Citát
Dobrý den všem,
dejte si velký pozor na autobazar EU Automobile České Budějovice.
Na internetu jsem si vyhlédl automobil Skoda Octavia 1.8 T Laurin & Klement, rok výroby 2001. V inzerátu bylo uvedeno, že vozidlo bylo dotažené z Německa, má najeto 118 000 km, pravidelně servisováno, poctivě km doloženo, servisní knížka, plní euro IV, TOP stav, plná výbava, cena 127 800 Kč. A ke každému vozu zaplacenému v hotovosti je dárek mobilní telefon Nokia, jehož hodnota je asi 1000 Kč. Inzerát je ZDE.

V sobotu 22. května jsem se byl na auto podívat, zda vypadá opravdu tak, jak je na fotkách. Bylo mi řečeno, že původní majitel si auta vážil, že s ním nijak moc nejezdil a že nic není problém doložit. Interiér byl velice zachovalý, auto nebylo havarováno, motorový prostor a kufr byl v perfektním stavu, karoserie bez jakékoliv koroze i zespod. Auto bylo na 17. palcových BORBET elektronech, v kufru byly 4 originál kola.Takže když mi 3. června 2010 přišly peníze, jel jsem si auto 4. června 2010 koupit.

Ujal se nás jeden prodejce, který auto přivezl před vrata a že půjdeme provést zkušební jízdu. Při zkušební jízdě jsem si hned všimnul toho, že u auta nejde tachometr. Prodejce jsem na to upozorňoval a ten dělal, že to neslyší a mlel si pořád jen to své, jak je to auto bezvadné, v super stavu, jak má málo najeto atd. Když jsem směřoval asi popáté dotaz na nefunkční tachometr, tak mi sdělil, že jim kleslo napětí na baterii, z důvodu toho, že to auto již 2 měsíce nejezdí. Ale že se to po pár dnech ježdění samo opraví a chytne. Jelikož jsem elektrikář, tak jsem oponoval, že je to nesmysl a ani vytažení baterie nemá vliv na funkci tachometru. Tak jsme se chvili dohadovali a vymohl jsem si to, že to dáme do smlouvy a pokud se to do měsíce samo nechytne, tak že mám nárok na opravu z jejich strany. Také jsem se pídil po servisní knížce a doložení poctivých km a doložení servisu. Na to mi odpověděl, že servisní knížka k tomu není, že to němci nedělají, aby si vedli servisní knížky atd. Upozorňoval jsem jej na to, že to inzerují v inzerátech, načež on pohotově reagoval, že oni za to nemůžou, že to ty inzertní servery bez jejich vědomí.
Dále jsem se ptal na to, zda byly na vozidle měněny rozvody. Řekl mi, že ne a že je třeba je co nejdříve udělat.

Auto při zkušební jízdě jelo skvěle, já jsem blázen do škodovek, OCtavia 1.8 T Laurin & Кlement byl můj sen, tak jsem se i přes tyto nedostatky rozhodl auto koupit.

Před placením jsem si všimnul, že z pouzdra nejde vytáhnout zapalovač, tak jsem požádal jednoho z prodejců, aby ho vytáhnul, nechtěl jsem nic poškodit. Prodejce ochotně šel a zapalovač nožem opatrně vypáčil. Mezitím moje manželka platila u druhého z prodejců. Měli jsme u sebe 150 000 v pětitisícových bankovkách. Měli jsme platit 127 800 tak si manželka z obálky vytáhla 130 000 a 4 pětitisícovky si nechala. 130 000 Kč podala prodejci. Prodejce si peníze přepočítal a řekl, že chybí jedna pětitisícovka. Manželka se nedala a řekla, že je to v pořádku a ať se naučí počítat. Prodejce si to znovu přepočítal a trval na svém. Když ale poznal, že se žena nedá, tak to přepočítal znovu a řekl, že je to v pořádku. Když došlo na vrácení, tak manželce podal 2 stovky a řekl, tak tady je 200 nazpátek. Manželka se na něj obořila a řekla tak snad 2200 nazpátek ne? Na to prodejce něco zamumlal a vrátil ji už dobře.
Dále, když jsme se dovolávali toho mobilu, který měl býti jako dárek ke každému vozu zaplaceného v hotovosti, tak nám sdělili, že jsou vybraní, že ten telefon má hodnotu poze asi 1000 korun. My jsme ale řekli, že jej chceme, když už to tedy nabízeji, na co nám otráveně řekli, že nám jej pošlou na adresu. Do dnešního dne se tak nestalo.

S autem jsme odjeli a už u Globusu v Českých Budějovicích začaly první problémy, když se začlo ozývat lupání nad levým tlumičem.
Přešli jsme to, že to necháme na prohlídku u automechanika a po malém občerstvení odjeli domů.
Druhý den t.j. v sobotu 5.6.2010 jsme jeli na evidenční prohlídku, kde nás z ní vyhodili kvůli 17 palcovým kolům, které dle techničáku na autě nemají co dělat. Otevřeli jsme kufr, vytáhli originál kola a když jsme chtěli kola vyměnit a sáhnout pod kryt pro hever, zjistili jsme, že ve vozidle chybí rezerva. To jsme přešli s tím, že se nám nechtělo z kufru vytahovat ty původní kola a prohlédnout prostor rezervy, tudíž naše chyba.
Kola jsme přehodili a evidenční kontrolou pak prošli.

Přes víkend jsem si hrál s hledáním problému nefunkčního tachometru a našel přerušený drát od snímače rychlosti ke kontoru přístrojové desky. Jelikož jsem elektrikář, tak jsem si to opravil a tachometr začal šlapat.

V pondělí 7.6.2010 jsme šli auto přihlásit a zůstali jsme jak v Jiříkově vidění, když po nás chtěli 3000 za ekologickou daň. Řekli nám, že auto splňuje pouze normu EURO II a ne EURO IV, jak je psáno v inzerátu.

V úterý 8.6.2010 jsme auto dali mechanikovi, aby provedl výměnu rozvodů, zkontroloval brzdy, vyměnil všechny provozní kapaliny a filtry.
Když jsem za mechanikem druhý den t.j 9.6.2010 přišel, zda nastal nějaký problém, tak mi sděli, že jich nastalo více než dost.
Při kontrole brzd se přišlo na sjeté přední kotouče, sjeté brzdové destičky téměř na kov, vymlácené oba kulové čepy, přidřené axiální ložiska nad tlumičemi (od toho to lupání ) a úplně vevnitř vyhořená zadní část výfuku. Střední část měla uražený závěsný držák.
Mechanik mi řekl, že to auto je vohoněný od mladého kluka a že má najeto rozhodně více než je uvedeno.
Začali jsme tedy pátrat po historii vozu. Zjistili jsme, že auto v životě nebylo servisováno v autorizovaném servisu Škoda. Našli jsme ale na dveřích nalepenou těžko čitelnou nálepku z roku 2005 a adresou servisu SEAT v Pfaffenhoffenu. Tam jsme zavolali. V servisu nám potvrdili, že auto v roce 2005 tak skutečně bylo a v té době mělo najeto 119 531 km a ochotně nám nafaxovali o tom doklad. Ten je ZDE.
Pátrali jsme dál a zjistili jsme, že vozidlo bylo v roce 2008 servisováno ještě v jednom německém servisu, kde jsme ale s telefonickým dotazem nepochodili. Pry bychom si tam museli zajet osobně, aby nám nějaké informace či doklad poskytli. Po telefonu, mailu ani faxu prý toto neposkytují.
Oprava suma sumárum stála něco přes 35 500 Kč.

Když jsem měl všechny dostupné doklady v ruce, kontaktoval jsem dne 29.6.2010 autobazar.
Tam jsem se dovolával šéfa pana Jeřábka a sdělil jsem mu problém. Jednak, že jsem neobdržel mobilní telefon, který nabízeli jako dárek, výše zmiňované problémy s vozidlem a problém se stočenými kilometry, které jsem schopen a připraven předložit. Projevil jsem i dobrou vůli se nějak dohodnout, při řešení tohoto problému.
Pan Jeřábek vyslovil ale pouze politování nad touto skutečností a slušně mne poslal do háje s tím, že se tomuto brání a že nikde žádnou garanci najetých kilometrů nedávají. Řekl dále, že to se děje všude, u nás, v Německu, v Rusku, prostě všude. A že ve smlouvě je napsáno, že jsem byl seznámen s technickým stavem vozidla. Co ale řeším já jsou stočené kilometry a závady s tím spojené, tudíž došlo k zatajení důležitých skutečností. Řekl jsem mu, že jsem také platil ekologickou daň a že v inzerátu stály věci jinak, než bylo při prodeji ve skutečnosti. Na toto opět odpověděl, že se to může stát, že jsou v inzerátu chyby a znovu nad tím vyslovil politování. Takto telefonicky jsem si alespoň vymohl zaslání mobilu (doufám, že se tak stane). Na závěr našeho rozhovoru prohlásil Vzpomínejte na nás v dobrém, to auto je opravdu perfektní. Toto já beru jako prachsprostý výsměch.

Po tomto rozhovoru jsem kontaktoval místního právníka, abych se poradil, jak v tomto případě postupovat. Advokát je však zaneprázdněn a schůzku mame smluvenu na čtvrtek příštího týdne. O dalším průběhu budu zde informovat.

Na závěr mého dnešního příspěvku bych chtěl požádat všechny, co tohle budou číst, aby rozšiřovali tento příspěvek co nejvíc to půjde. Dále, pokud má někdo podobnou zkušenost s tímto bazarem, ať sem napíše svůj příběh. Můžeme tak společně omezit řádění bandy podvodníků tím, že si budeme předávat informace o jejich jednání.


Autor Návštěvník ()
[#2] Zasláno:1.07.2010 21:35 | Reagovat Citát
podle VIN čísla uvedeného na protokolu z německého servisu je to auto navíc model 2000, tj. vyrobené zhruba mezi červnem 1999 a květnem 2000, a datum první registrace 12.12.2000 (bylo tedy pěkných pár měsíců, ne-li více než rok odstáté) - prodejce uvádí rok výroby 2001 - to by mohl být další argument při reklamaci!!!

Autor Návštěvník ()
[#3] Zasláno:2.07.2010 20:34 | Reagovat Citát
Dále jsem z dokladu německého servisu zjistil, že auto nemělo jen jednoho majitele, jak je v inzerátu uváděno, ale že byli při nejmenším 3
V dokladu je uvedeno, že auto mělo při koupi najeto 112 000 km a že majitel platil za auto v hotovosti. Je zajímavé, jaké údaje německé servisy požadují, ale myslím si, že je to správně. Jediné co z toho vyplývá, je jasně podvodné jednání autobazaru. Jsem zvědav na schůzku s právníkem


Autor mateo (Návštěvník)
[#4] Zasláno:15.07.2010 19:24 | Reagovat Citát
Dekuji za upozorneni chtel jsem u nich koupyt auto Je to banda prašivcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor silentjosef (Člen)
[#5] Zasláno:23.08.2010 18:39 | Reagovat Citát
Dobrý den všem, po schůzce s právníkem a předání jemu všech potřebných podkladů jsem dopadl takto:
1. Vozidlo jsem si chtěl ponechat. Požadoval jsem ale slevu, neboť jsem si koupil něco, co neodpovídalo popisu v inzerátu.

2. S advokátem jsme vyčíslili částku slevy. Ten pak poslal do autobazaru dopis, ve kterém žádal požadovanou slevu a mobilní telefon, který měl býti jako dárek k vozu a ten jsem při koupi nedostal.

3. Do 14 dní se ozval jejich právní zástupce s tím, že je možné, že chyby z jejich strany mohly nastat a příslušnou částku a mobilní telefon poslali. Sice mobilní telefon nebyl NOKIA 1650 jež nabízejí, nýbrž SAMSUNG E1120 z nějaké vánoční nabídky. Telefon byl bez manuálu, krabička byla již rozbalená, tudíž je možné, že ten telefon byl již používán.

Tímto děkuji panu advokátovi, že mi pomohl při řešení tohoto, pro obyčejného člověka, těžko řešitelnému problému a že se vše odehrálo mimosoudní cestou.

Objevil se zde ale další problém. Když jsem přišel dnes t.j. 23.8.2010 na pobočku pojišťovny abych nahlásil SPZ, protože jsem při koupi měl pouze převozní značku, takže pojistka byla napsaná na VIN, tak mi sdělili, že smlouvu od autobazaru ještě neobdrželi. Dva a půl měsíce od prodeje nebyli schopni frajeři z autobazaru poslat pojistnou smlouvu na centrálu pojišťovny. Takže já jsem zaplatil složenku za povinné ručení, pojišťovně přišly peníze a ona neví za co, neboť bazar nedoručil pojišťovně sjednanou smlouvu a kdybych náhodou boural, tak jsem nahraný, protože pojišťovna o ničem neví.

S tímto bazarem už nechci mít nic společného. Doufám, že si toto přečte více a více lidí. Prosím všechny webmastery, jež si toto prohlídnou. Nestálo by za to dát na Vaše stránky bannerek s odkazem na stránky reference autobazarů? Je třeba, aby se tyto stránky dostaly ve známost široké veřejnosti.


Autor Fabiak (Člen)
[#6] Zasláno:21.09.2010 20:08 Změnil(a): Fabiak | Reagovat Citát
Ahoj "milovnici" EUAUTOMOBILE.

Autor Fabiak (Člen)
[#7] Zasláno:21.09.2010 20:10 Změnil(a): Fabiak | Reagovat Citát
Ahoj "milovnici" EUAUTOMOBILE..Diky nahode jsem si to proveril na vlastni oci.Maji tam fabia combi 1,9tdi rv.2001 najeto 110000km.www.autosoft.cz/!new/detail_inzerat.php ... %2F13.9.20 10&zBazaru=true

Kdyz jsem tam byl,tak stala fabia stranou-jeste bez nabidky a informaci.Byla otevrena tak jsem jen tak nakoukl dovnitr vozu a koukal,kolik ma najeto.Vidim 305000km!..Rikam blazen,kdo to koupi.Pak asi po trech dnech koukam,co maji za nova auta na netu..a vidim i tu fabii.A neverte ma najeto 110000km !!!!!!! Tak me to nedalo a patral podle VIN..samozrejme serviska neni.V datech databaze Skoda zadny zaznam...ale preci neco.Sikovna pani ze Skodovky zjistila zaznam reklamace na motor...v roce 2006 kde mela najeto fabia 190000km!!!Pripominam 21.09.2010 ma najeto 110000km podle EUAutomobile.To je nadhera,co....Zdravi Mara


Autor Fabiak (Člen)
[#8] Zasláno:21.09.2010 20:12 | Reagovat Citát
Hodne veeeelkym obloukem od nich!!!!!

Autor keran (Člen)
[#9] Zasláno:27.09.2010 23:22 | Reagovat Citát
Dobrý večer, děkuji za Váš příspěvek.Zrovna jsem si vyhlídla na stránkách http://www.automoto.cz Toyotu Corolu Verso když jsem si dala vyhledat zmíněný autobazar tedy eu automobile v Českých Budějovích tak mě vyběhl Váš příspěvek. Po přečtení jsem byla opravdu zděšená a svúj nákup který jsem chtěla uskutečnit co nejdříve jsem si honem rychle rozmyslela.Moc děkuji za Váš příspěvek určitě to pomůže spoustě lidem v rozhodování jako mě jen doufám , že ostatní autobazary na tom nejsou stejně jako v Č.Budějovicích



Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

cela diskuze zde http://www.reference-autobazaru.cz/1_36_1.html
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

Uživatelský avatar
Sobull
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1393
Registrován: 24.08.2009 18:09
Bydliště: Polička

Re: EU automobile diskuze

Příspěvek od Sobull » 03.02.2011 16:20

Já žasnu:
1)Nad drzostí bazarníků
2)Nad tím jak dokážou být lidé slepí, když stojí před autem "svých snů"
FFII kombi 2,0TDCI, 2006

Uživatelský avatar
piechnik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 853
Registrován: 09.05.2009 16:04
Bydliště: ostrava

Re: EU automobile diskuze

Příspěvek od piechnik » 03.02.2011 16:26

To si snad muzou dovolit jenom v nasem state :nunu: .jarek

Radka774
Příspěvky: 1
Registrován: 22.01.2012 13:57

Re: EU automobile diskuze

Příspěvek od Radka774 » 22.01.2012 14:14

Dobrý den Vám všem. Tímto se chci podílet na né zrovna valných informacích o eu automobile. Neboť jsme tam před rokem koupili auto a jak zde bylo uvedeno jsou to prolhaný zloději. Jak uváděli při koupi automobilu, že je uhrazena eko daň tak nebylo pravdou, dále nebyl žádný olej v převodovce a co je nejdůležitější dnes po ročním užívání je auto v likvidaci, neboť i po prohlídce v servisu nebylo zjištěno, že uchucení přední nápravy bylo ve značné korozy, kterou nelze odstranit.
Tato závada nemohla být zjištěna defacto z důvodu zatření gumoasfaltem.
Tímto Vás všechny chci požádat o rozšíření negativ o eu automobile a i já se budu snažit reagovat ne reklamu v médiích co se týče eu automobile. Děkuji a zdar všem
Ještě chci dodat, že při telefonických rozhovorech byli až vulgární. Také z mé strany byla uvedena negativa na face buku přímu u jejich společnosti.

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: EU automobile diskuze

Příspěvek od foki » 10.07.2014 15:10

jeden krasavec z vyhlaseneho bazaru

http://www.autobazar.biz/CZ/767359/ford_focus.html



WF0LXXGCBLBE53085 Ford Focus 5.4.2014 181 951km Česká republika 19.5.2014 84 724km !!!!!- 97 227km!!!!!!
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

Uživatelský avatar
tym
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3746
Registrován: 20.05.2011 21:49
Bydliště: Pilsner Urquell

Re: EU automobile diskuze

Příspěvek od tym » 10.07.2014 16:43

Pro jistotu ještě takto, kdyby inzerát zmizel:
Přílohy
FORD 1.6 TDCi Trend ZÁRUKA 1 ROK _ AUTOBAZAR.pdf
(272.51 KiB) Staženo 528 x

Uživatelský avatar
vitut
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 3068
Registrován: 25.06.2008 13:03
Bydliště: Milovice(NB), Štoky(HB)
Kontaktovat uživatele:

Re: EU automobile diskuze - stočené tachometry

Příspěvek od vitut » 10.07.2014 16:58

Koukam sluzebak G4S ... A vi o nem i sdruzeni Sova.
S-Max, 2.0 TDCi, 103 kW, 2009, modrá Blazer
FoFo1 combi, 2.0 16V, 127 kW, 2003, modrá Imperial
C-Max mk1, 1.8 16V, 88 kW, 2004

byl: FoFo1 combi, 1.8 TDCi, 85 kW, 2002, šedá

Obrázek

Uživatelský avatar
peris
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 949
Registrován: 20.02.2013 01:26
Bydliště: D5 exit 34

Re: EU automobile diskuze - stočené tachometry

Příspěvek od peris » 02.04.2015 14:33

Taky jedno Mondeo od nich:
http://www.ford-focus.cz/forum/viewtopi ... 3#p1039683
-91 tisíc

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: EU automobile diskuze - stočené tachometry

Příspěvek od foki » 02.04.2015 16:50

bych se divil kdyby neco bylo v poradku ale lidi jsou jak blby a berou ty stoceny sracky vsema deseti a pak breci kdyz se jim neco na tom posere . on prodava 70aut mesicne a je nejlepsi prodejce v regionu .
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

Uživatelský avatar
peris
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 949
Registrován: 20.02.2013 01:26
Bydliště: D5 exit 34

Re: EU automobile diskuze - stočené tachometry

Příspěvek od peris » 02.04.2015 17:09

Já bych se třeba asi nebál vzít auto se 150 tkm za odpovídající cenu. Nebo je něco vyloženě špatné na autě se 150tkm? (pokud to bude např. z DE a po dálnicích ježděné)

fofok
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4779
Registrován: 16.10.2009 19:27
Bydliště: střední čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: EU automobile diskuze - stočené tachometry

Příspěvek od fofok » 02.04.2015 17:19

foki píše:bych se divil kdyby neco bylo v poradku ale lidi jsou jak blby a berou ty stoceny sracky vsema deseti a pak breci kdyz se jim neco na tom posere . on prodava 70aut mesicne a je nejlepsi prodejce v regionu .
Tak máš v servisu alespoň kšeft.
Byl Focus II kombi 2011 1,6 16v
Obrázek
Je VW Golf VII ME 1,0 TSI 2019

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: EU automobile diskuze - stočené tachometry

Příspěvek od foki » 02.04.2015 18:17

uz maji svuj servis kde to lidem prohlizi a kasirujou za prohlidku :totlsmile:
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

Uživatelský avatar
Wolodyjowsski
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1257
Registrován: 29.10.2010 20:15
Kontaktovat uživatele:

Re: EU automobile diskuze - stočené tachometry

Příspěvek od Wolodyjowsski » 02.04.2015 19:52

foki píše:uz maji svuj servis kde to lidem prohlizi a kasirujou za prohlidku :totlsmile:
Vůbec bych se neodvážil tam cokoliv pro klienta zkoušet vybrat... :irre: Není to ten pověstný "pan Prase" z ČB?

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2008061502

Ivana
Příspěvky: 1
Registrován: 29.09.2016 22:45

Re: EU automobile diskuze - stočené tachometry

Příspěvek od Ivana » 29.09.2016 22:49

Tento bazar po vlastní zkušenosti nedoporučuji! Bohužel až po koupi auta Ford S-max jsme nechali prověřit najeté km přes Cebii a skutečnost byla o 63000km více než uváděl autobazar. Po poradě s právníkem jsme nejprve žádali slevu z kupní ceny a po odmítnutí následně podali žalobu. Bohužel v EU automobile používají mechanismy a finty,aby na ně člověk nic nezmohl. Jejich právník předložil mnou podepsaný technický popis vozidla,který bohužel já vůbec nemám,při koupi vozu mi nic takového nedali.
Je to přeškrtaný a ručně přepsaný papír,kde si evidentně dopsali,co potřebovali,protože věděli,že kopii nemám. Jsem podepsaná pod tím,že jsem o stočení věděla a souhlasila s ním,že auto má najeto min. o 60tis.více,že je v podstatě v rozpadu a o všem mě informovali. Což je úplný nesmysl,ale ve výsledku je nemůžeme nijak napadnout,žalobu musíme stáhnout a uhradit všechny náklady. Takže veliký pozor na ně!!! Všechno pozorně číst,kontrolovat a od všeho chtít kopie! Předem si ověřit kilometry na Cebii! Nejlépe ale u nich žádné auto nekupovat!

Uživatelský avatar
vitut
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 3068
Registrován: 25.06.2008 13:03
Bydliště: Milovice(NB), Štoky(HB)
Kontaktovat uživatele:

Re: EU automobile diskuze - stočené tachometry

Příspěvek od vitut » 29.09.2016 22:58

Ivana píše:Předem si ověřit kilometry na Cebii!
Tak na to bych vubec nespolehal. Cebia je jen generator zbytecnych bezcennych papiru s nulovou vypovidaci hodnotou ...
S-Max, 2.0 TDCi, 103 kW, 2009, modrá Blazer
FoFo1 combi, 2.0 16V, 127 kW, 2003, modrá Imperial
C-Max mk1, 1.8 16V, 88 kW, 2004

byl: FoFo1 combi, 1.8 TDCi, 85 kW, 2002, šedá

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „recenze prodejců a autobazarů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti