autopartner.cz

Odpovědět
odvarka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 15.05.2011 14:28

autopartner.cz

Příspěvek od odvarka » 15.05.2011 14:57

Zdravím ve spolek. Sháním už asi týden Focuse kombi, od 2006, ideálně do 100tkm, diesel bez DPF. Inzerátů na tato auta po 1.majiteli se serviskou, je tolik, že jsem čekal velmi rychlý a snadný shopping :) po týdnu nemám auto, a ještě jsem trochu v šoku z hromadných podvodů s počtem najetých km.

Autopartner z Liberce mají několik aut, která + - splňují moje požadavky a nejsou zrovna levný, tak si říkám, že by nemuseli stáčet. Máte někdo zkušenost? konkrétně připadají v úvahu tyto kousky:
http://autopartnerplus.otomoto.cz/ford- ... 08703.html
http://autopartnerplus.otomoto.cz/ford- ... 08705.html

Případně můžete doporučit konkrétní auto nebo prodejce, který prodává, to co tvrdí, že prodává ;)

Nechci za žádnou cenu koupit stočenou jebku s nalítanejma 200tkm a každých pár km řešit nějaký problém...

Díky za rady.

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: autopartner.cz

Příspěvek od foki » 15.05.2011 15:41

a proc chces diesel a ne benzin ?
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

odvarka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 15.05.2011 14:28

Re: autopartner.cz

Příspěvek od odvarka » 15.05.2011 16:33

Najezdím tak 30tkm ročně, když započítám úsporu na palivu 2 litry / 100 km tak jsem na úspoře 20000 Kč za rok. Auto chci na 3 roky tzn prodat na 200tkm - to bych se snad u dobře koupeného kusu měl ještě vyhnout drahým opravám, nebo ne? špatná úvaha? vstřiky, čerpadlo, turbo mě neminou? když začnu přemejšlet takhle, jsem zas na začátku........

Uživatelský avatar
tomason
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4248
Registrován: 02.03.2008 13:00
Bydliště: Praha na půl

Re: autopartner.cz

Příspěvek od tomason » 15.05.2011 18:49

66kw ti bude stačit v kombíku?
byl focus 2005 1.8TDCI
je Focus 2008 1.8TDCI

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: autopartner.cz

Příspěvek od foki » 15.05.2011 19:05

odvarka píše:Najezdím tak 30tkm ročně, když započítám úsporu na palivu 2 litry / 100 km tak jsem na úspoře 20000 Kč za rok. Auto chci na 3 roky tzn prodat na 200tkm - to bych se snad u dobře koupeného kusu měl ještě vyhnout drahým opravám, nebo ne? špatná úvaha? vstřiky, čerpadlo, turbo mě neminou? když začnu přemejšlet takhle, jsem zas na začátku........

no za 5-6 litru se da jezdit dalkove , ale to treba s 1,8 budes jezdit kolem 7-7,5l .

dalsi vec je ze AZ to budes prodavat tak vetsina lidi bude brat to ze pokud se na to nic nevysralo tak za to treba 120t neda protoze budou cekat investice hned v podobe rozvodu a v dohledne dobe treba to co ty jsi nemenil . kdezto na benzinu se nema co vysrat tudiz prodejni cena muze byt trochu výš a tim se ti snizuje usetreny rozdil , a to nepocitam ze se ti opravdu nic neposere - mas tam egr , turbo , striky , + je ze to nema DPF ale pak se zase muze tezko hledat kupec protoze nekomu nemusi stacit ten vykon .
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

Uživatelský avatar
Pajson
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 28.04.2011 07:04

Re: autopartner.cz

Příspěvek od Pajson » 15.05.2011 22:04

odvarka píše:Zdravím ve spolek. Sháním už asi týden Focuse kombi, od 2006, ideálně do 100tkm, diesel bez DPF. Inzerátů na tato auta po 1.majiteli se serviskou, je tolik, že jsem čekal velmi rychlý a snadný shopping :) po týdnu nemám auto, a ještě jsem trochu v šoku z hromadných podvodů s počtem najetých km.

Autopartner z Liberce mají několik aut, která + - splňují moje požadavky a nejsou zrovna levný, tak si říkám, že by nemuseli stáčet. Máte někdo zkušenost? konkrétně připadají v úvahu tyto kousky:
http://autopartnerplus.otomoto.cz/ford- ... 08703.html
http://autopartnerplus.otomoto.cz/ford- ... 08705.html

Případně můžete doporučit konkrétní auto nebo prodejce, který prodává, to co tvrdí, že prodává ;)

Nechci za žádnou cenu koupit stočenou jebku s nalítanejma 200tkm a každých pár km řešit nějaký problém...

Díky za rady.
autopartner mi přijdou solidní - aspoň v Liberci a širokým okolí jsem nenarazil na bazoš, co by na mě zapůsobil líp. znám pár lidí co tam kupovalo - všichni spokojeni. dost se tenhle bazar řešil na volvo-fóru - číhni tam, to ti napoví víc.

Uživatelský avatar
ipetr
Nováček
Nováček
Příspěvky: 78
Registrován: 02.01.2013 18:02
Bydliště: Skoro Krkonoše...
Kontaktovat uživatele:

Re: autopartner.cz

Příspěvek od ipetr » 08.01.2013 21:46

V tomto bazaru jsem minulý týden kupoval svého Focuse. Auta tam mají spíše dražší modely a mají i více nalítáno (asi opravdu nestáčejí), hlavně ke každému mají servisku. Zajedou s vámi do autorizovaného servisu, nechají auto prolézt vašim servisákem. Mně se přístup líbil.

Když jsem se na ně ptal, tak mají v Liberci pověst solidního bazaru.

Uživatelský avatar
Wolodyjowsski
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1257
Registrován: 29.10.2010 20:15
Kontaktovat uživatele:

Re: autopartner.cz

Příspěvek od Wolodyjowsski » 08.01.2013 22:36

foki píše:
odvarka píše:Najezdím tak 30tkm ročně, když započítám úsporu na palivu 2 litry / 100 km tak jsem na úspoře 20000 Kč za rok. Auto chci na 3 roky tzn prodat na 200tkm - to bych se snad u dobře koupeného kusu měl ještě vyhnout drahým opravám, nebo ne? špatná úvaha? vstřiky, čerpadlo, turbo mě neminou? když začnu přemejšlet takhle, jsem zas na začátku........

no za 5-6 litru se da jezdit dalkove , ale to treba s 1,8 budes jezdit kolem 7-7,5l .

dalsi vec je ze AZ to budes prodavat tak vetsina lidi bude brat to ze pokud se na to nic nevysralo tak za to treba 120t neda protoze budou cekat investice hned v podobe rozvodu a v dohledne dobe treba to co ty jsi nemenil . kdezto na benzinu se nema co vysrat tudiz prodejni cena muze byt trochu výš a tim se ti snizuje usetreny rozdil , a to nepocitam ze se ti opravdu nic neposere - mas tam egr , turbo , striky , + je ze to nema DPF ale pak se zase muze tezko hledat kupec protoze nekomu nemusi stacit ten vykon .
DO KAMENE TESAT! Ale když ona ta nafta je tak levná...a pod rukou, z bagru teprve :D

cannobit
Junior
Junior
Příspěvky: 200
Registrován: 14.04.2011 14:22
Bydliště: Středočech

Re: autopartner.cz

Příspěvek od cannobit » 07.05.2014 15:01

Po tom, co mi jeden ocas totálně zrušil mého benzínového Focuse jsem urychleně hledal, nějaké další vozítko, páč auto potřebuji skoro denně. 14 dní jsem strávil na netu prohledáváním,zkoumáním a čtením různých recenzí na bazary. V hledáčku mi nakonec zůstal AutopartnerPlus z Liberce. Měli tam krasavce ve stříbrné metalíze,dovoz Itálie po leasingu, pravidelný orig.servis Ford, výbava Style,hangusy,dual klima, šest pytlů,rádio Sony,orig.lit.kola Ford, najeto 98000km, nafta 1.6 66kw bez DPF,rok výroby 2010, prodej.cena 208 000. Neváhal jsem, zavolal a vyrazil směr Liberec. Po příjezdu do bazaru bylo již auto přistavené na zkušební jízdu. Chvíli jsem čekal na prodejce, páč tam zrovna byli nějací tři další zájemci o jiné vozy. Dostal jsem klíčky a společně jsme vyrazili. Motor naskočil jak má a předl si jak kočka. Prodejce mne táhl kus po docela rozbité cestě a pak jsme se dostali na průtahovou R10. Vyzkoušel jsem si všechno, co ke zkušební jízdě patří. Po návratu do bazaru mi otevřel motorovej prostor a řekl ať si auto projdu a vyzkouším další věci. Tak jsem ho půl hodiny prolézal,podlézal, zkoušel a vše fungovalo jak má. Co se týká čistoty, tak nikde ani smítko a motorovej prostor byl, jako by právě vyjelo z fabriky. Bylo rozhodnuto. Zašli jsme do kanceláře na vyřízení potřebných formalit s nabídkou kávy. Ke smlouvě jsem dostal servisku a ještě certifikát, že v případě prokázání nepravdivých km, bouraného vozu, kradeného vozu,právních vad atd mi bude navrácena plná kupní cena. Nevím jestli by toto fungovalo, kdyby se naneštěstí na něco přišlo, ale což.Vše tedy bylo vyřízeno. Po koupi jsem s vozem ihned zajel do autorizovaného servisu Ford Mareš Poděbrady na výměnu oleje a filtrů plus pískování skel a zaregistrování do Cebie. No a aby nebyly jen plusy, tak musím uvést pár takových drobností.
V autorizovaném servisu bylo zjištěno, že rok výroby je prosinec 2009, ale s tím, že vozidlo bylo uvedeno do provozu květen 2010, což prodejce neuvedl. Dále vozidlo bylo vedeno jako N1, což prodejce v nabídce vozu na svých stránkách také neuvedl. Přepážku jsem nechal odstranit. Jinak jiná přestavba na vozidle nebyla provedena. Měl jsem s tím problémy na STK, neboli mne z ní vyhodili. Byl chybně vyplněn VTP, ale to nebylo chybou bazaru, ale dopravního inspektorátu v Ústí nad Labem. Nakonec jsem to vyřešil se svým dopr.inspektorátem pod který spadám. Stk jsem napodruhé prošel jen s tím, že vozidlo mám pořád vedeno jako N1 a je tudíž čtyřmístné, ikdyž vzadu je originál sedačka se třemi bodovými pásy. Samozřejmě to jde s doložením lejster přepsat na M1, ale jsme tří členná rodina,tak na to kašlu. S autem jsem za 3/4 roku najel cca 13000km a vše funguje jak má.
Shrnutí. Velká spokojenost na poměry v ČR. Příště opět vůz od nich, jen se budu zajímat o vícero věcí. První můj nákup v bazaru tedy dopadl dobře :bravo22:
Byl Ford focus kombi 1.6 tdci 66 kW bez DPF 2009
Byl Ford focus kombi 1.6 Duratec 74 kW + LPG 2006
Byla Škoda Felicia hatch. 1.9D 47 kW 1996
Byl VAZ 2101 1.2 44 kW 1979

Uživatelský avatar
smoula
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4355
Registrován: 21.06.2012 15:24
Bydliště: Klecany

Re: autopartner.cz

Příspěvek od smoula » 07.05.2014 15:51

Já měl taky N1 ale bylo to 5míst :nixw:

Uživatelský avatar
Adow
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 6700
Registrován: 20.05.2011 09:52
Bydliště: Kousek od Brna

Re: autopartner.cz

Příspěvek od Adow » 07.05.2014 15:53

Ty jo, no ta N1 by mi teda docela vadila - taky jsme v rodině jen 4, ale čas od času svezu 5 lidí :wallbash:. Toto bych zrovna bral jako právní vadu a chtěl po bazaru aby to uvedli na své náklady do pořádku.

cannobit
Junior
Junior
Příspěvky: 200
Registrován: 14.04.2011 14:22
Bydliště: Středočech

Re: autopartner.cz

Příspěvek od cannobit » 07.05.2014 16:36

Jsme tři, takže to takovej problém není. Jen by mne zajímalo, jestli by na to policajti reagovali, když by vzadu byli tři lidi připoutaný pásy. Jde vyloženě o papírování. K žádný přestavbě nedošlo, jen tam byla namontovaná ta přepážka.
V TP bylo napsáno 3 dveřový a úřední oprava - skříňový. S tím mne vyhodili. Hlavní problém byl, že tam bylo uvedeno 3 dveřový. To na STK jaksi nepobrali a škrtnout to nechtěli. No a na svým inspektorátu mi řekli, proč to na STK neškrtli a bylo by hotovo. Tak jsem jim to vysvětlil a oni jen kroutili hlavou. Tak to škrtli oni, prdli tam svý razítko a bylo hotovo. Co se týká přepsání na M1, tak by to stálo 2500 kč s tím, že mi servis vystaví papíry o přestavbě nazpět, která vlastně není vůbec třeba. Ale pozor. Ford Mareš to odmítl. Tu nabídku jsem dostal z jiného autorizovaného servisu. Je zajímavé, jak každý autoservis věci řeší jinak :nixw:
Byl Ford focus kombi 1.6 tdci 66 kW bez DPF 2009
Byl Ford focus kombi 1.6 Duratec 74 kW + LPG 2006
Byla Škoda Felicia hatch. 1.9D 47 kW 1996
Byl VAZ 2101 1.2 44 kW 1979

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: autopartner.cz

Příspěvek od foki » 07.05.2014 19:15

nevim jak u focuse , ale u galaxy pokud nekdo chce zpet 7mist tak se musi papirove vymenit bud podlaha , sloupky nebo karoserie , protoze pri zmene na N1 by se mely znehodnotit kotevni uchyty na pasy a pri prestavbe zpet se bud musi vymenit podlaha kde ty uchyty jsou + sloupky , nebo kastle pokud to nejde jinak . pokud je tam nekdo nechal tak tim porusil podminky prestavby na N1 , to same pokud se nekdo podepise pod to ze tam ty kotevni uchyty dodelal (i kdyz tam jsou )

osobni zkusenost s galaxy , prodaval to autorizak , meli to jako predvadecku . nedokazali to zapsat zpet .
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

cannobit
Junior
Junior
Příspěvky: 200
Registrován: 14.04.2011 14:22
Bydliště: Středočech

Re: autopartner.cz

Příspěvek od cannobit » 07.05.2014 19:55

U Focusu je to naprosto stejné. To samé mi bylo řečeno v Poděbradech. Akorát oni by to papírově neudělali. Prý by to neměli jak vykázat, že vlastně nic nedělali, protože tam byla jen ta přepážka a všechno ostatní bylo a je jako u klasického kombi. Samozřejmě, že v TP je uvedena vyšší hmotnost, teď nevím která. Tak proto jenom čtyři místa, aby při obsazení pěti lidmi nebyla hmotnost překročena.
Byl Ford focus kombi 1.6 tdci 66 kW bez DPF 2009
Byl Ford focus kombi 1.6 Duratec 74 kW + LPG 2006
Byla Škoda Felicia hatch. 1.9D 47 kW 1996
Byl VAZ 2101 1.2 44 kW 1979

Odpovědět

Zpět na „recenze prodejců a autobazarů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti