GOŘALÍK okr. Kroměříž

Klvys
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2561
Registrován: 20.01.2011 18:14
Bydliště: Opatovice
Kontaktovat uživatele:

Re: GOŘALÍK okr. Kroměříž

Příspěvek od Klvys » 21.07.2011 11:22

no ze nebyli original.Tak mi řekni kdo vymění v 98 rozvody a když se je měniš tak zjístiš že byli měněny ale řemeny atd..už jsou zase ojete.Neznam nikoho pořadně kdo měni na novem autě třeba po 70

Uživatelský avatar
silverwolf
Test driver
Test driver
Příspěvky: 5701
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Re: GOŘALÍK okr. Kroměříž

Příspěvek od silverwolf » 21.07.2011 11:56

Ale jo, mění se vzhledem k tomu jak se auta na trhu stáčí, tak nikdo neví kolik má to auto skutečně najeto, tak pro sichr mění i rozvody i když ve skutečnosti třeba ty kilometry seděly.
Ford Focus II, 1,6 Trend, Red Tango, r.v.2006.
Suzuki Samurai 1,3 MPi r.v.neznámý - černobílý lesní dělník
Obrázek

Klvys
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2561
Registrován: 20.01.2011 18:14
Bydliště: Opatovice
Kontaktovat uživatele:

Re: GOŘALÍK okr. Kroměříž

Příspěvek od Klvys » 16.01.2012 17:24

Ja tam kupoval auto a nazor jsem psal jen mě zajíma focusa mam rok a tenhle focus tam byl před rokem takže rok už tam stoji a slevnil ho o 43 tisíc za ten rok.Nebyl tam někdo nebo nevíte co sním je jen mě to tak zajíma.
http://www.tipcars.com/ford-focus/16-ti ... 71045.html

Uživatelský avatar
Road
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 769
Registrován: 04.11.2010 18:32
Bydliště: Přerov

Re: GOŘALÍK okr. Kroměříž

Příspěvek od Road » 15.03.2013 11:59

Jestli je to ten modrej 3dveřák (vzhled ST), tak ten koupil někdo z Prahy myslím.
Jinak já tam taky koupil a kdybych sháněl znovu auto, tak buď u Fokiho a nebo u p.Gořalíka.
Když člověk ví, co chce, tak se dá s ním domluvit a on se bude snažit, aby sehnal a co se týká stáčení km, tak myslím, že to by mu za to nestálo, na to jsou jiní odborníci ve Zlínském a Ol kraji.

Klvys píše:Ja tam kupoval auto a nazor jsem psal jen mě zajíma focusa mam rok a tenhle focus tam byl před rokem takže rok už tam stoji a slevnil ho o 43 tisíc za ten rok.Nebyl tam někdo nebo nevíte co sním je jen mě to tak zajíma.
http://www.tipcars.com/ford-focus/16-ti ... 71045.html
Subaru XV 2.0i AWD 110Kw
Ford Grand C-Max 1.6 Ti-Vct 77kW Gallery - prodáno
bylo Ford Focus II 1.6 Ti-Vct 85kw Gallery - prodáno
Obrázek

Uživatelský avatar
Wolodyjowsski
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1257
Registrován: 29.10.2010 20:15
Kontaktovat uživatele:

Re: GOŘALÍK okr. Kroměříž

Příspěvek od Wolodyjowsski » 15.03.2013 15:09

Klvys píše:no ze nebyli original.Tak mi řekni kdo vymění v 98 rozvody a když se je měniš tak zjístiš že byli měněny ale řemeny atd..už jsou zase ojete.Neznam nikoho pořadně kdo měni na novem autě třeba po 70
Nemohl bys příspěvek po sobě nejdřív přečíst, eventuálně se aspoň pokusit nějak základně skládat věty? :bebng:

Uživatelský avatar
Stanley_vy
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5343
Registrován: 06.03.2011 23:29
Bydliště: Vyškov

Re: GOŘALÍK okr. Kroměříž

Příspěvek od Stanley_vy » 15.03.2013 15:26

Já jsem mu to na té točně říkal a je to marný, je to marný,je to marný... :nixw:

Uživatelský avatar
Fiber
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 841
Registrován: 06.09.2010 10:37
Bydliště: Liberec

Re: GOŘALÍK okr. Kroměříž

Příspěvek od Fiber » 15.03.2013 19:42

http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=151

Doporučuji pro kolegu Klvyse
JE: Ford Mondeo kombi 2.5 V6, 125kW, r.v.: 2005 GALERIE

BYL: Ford Mondeo kombi 2.0 TDCi, 96kW, r.v.: 2004 GALERIE

BYL: Ford Mondeo kombi 2.0i, 96kW, r.v.: 1996 (MK2)

Uživatelský avatar
Wolodyjowsski
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1257
Registrován: 29.10.2010 20:15
Kontaktovat uživatele:

Re: GOŘALÍK okr. Kroměříž

Příspěvek od Wolodyjowsski » 31.03.2014 17:32

Tož, minulý týden čtvrté auto pro naše klienty u Gořalíka - zatím (ťuk ťuk) všichni spokojeni.

Servisky pravé a v kilometráži nezjištěna úprava - i nadále samozřejmě každý kus ověřujeme.
A už mlčím, abych nebyl nařknut z podjatosti a nadržování.
_____________________________________

Jen ješt copy- reakce na blba z fóra "reference autobazarů" kdy prý "moje nestrannost vzala za své" :bebng: (nesouvisí nijak se zmíněným bazarem, jen že prý "někoho propaguju"...Nepropaguju, jen dávám informaci o pozitivní zkušenosti.

"Upřímně děkuji panu dlouholetému mechanikovi z STS Chvojkovice Brod za duchaplný a vyčerpávající příspěvek, bohatě prokládaný smajlíky a semtam i velkými písmeny.
Rád se nechám anonymně poučit o nestrannosti mého povolání, vždyť v dobách internetových portálů typu "známý lékař" či "známý soudce" platí že "hlas lidu-hlas Boží" a plivnout na kohokoliv může doslova každý jouda.
Jen bych si dovolil poznamenat, že výběr a prověření ojetiny není žádný nestranný úkon, ale pouhopouhá komerční záležitost, vždy v zájmu toho, kdo prohlídku auta zadává.
Jsme vždy rádi, když můžeme nebohého chudého prodejce "uškvařit" a získat pro klienta nějakou drobnou výhodu či slevu z ceny, popřípadě klienta rovnou odehnat od zbořeniny svařené ze dvou vraků a hezky přelakované a vyvoněné - samozřejmě "nikdy nehavarované a po prvním majiteli", že...
Možná i proto občas podlehneme okolnostem a jdeme raději auto nakupovat někam, kde se nepodvádí (což není až tak nesnadné zjistit) a kde se můžeme více soustředit na technickou stránku věci a důkladné otestování nabízeného vozidla.

To je tak asi vše, co mohu k věci uvést.
Dovolte mi odejít!
"
____________________________________

Takže si to přeberte, jak kdo umíte.

whiteoctopus84
Příspěvky: 1
Registrován: 21.07.2014 13:49

Re: GOŘALÍK okr. Kroměříž

Příspěvek od whiteoctopus84 » 21.07.2014 13:56

Možná hezké auta, možná i sedí km, ale to nic nevypovídá o tom co s auty bylo...
moje zkušenost:

http://www.tipcars.com/ford-focus/1616v ... 71380.html

Pan Gořalík ochotný, po telefonu samé superlativy.. přijel jsem viděl jsem.. auto bourané ze všech stran.. moc hezky opravené.. to se musí nechat.. po mém upozornění nám ukázal fotky jak bylo bourané, ale fotky byly před lakováním, takže moc nevypovídající...

Nechci panu Gořalíkovi kazit jméno, ale rozhodně bych si na něj dal pozor...

hajura
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 28.03.2013 16:58

Re: GOŘALÍK okr. Kroměříž

Příspěvek od hajura » 21.07.2014 14:56

Jasně, že s autem něco bylo.. . Pokud chceš nebourané auto v perfektním stavu s podobným nájezdem, musíš si připravit podstaně více peněz. U nás nejsou ojetá auta levnější než v německu. Vždy za tím něco je.
Ale Gořalik patří k těm lepším, ...alespoň si to myslím...auto mám také od něho :D

markiceman
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 12.02.2013 18:52

Re: GOŘALÍK okr. Kroměříž

Příspěvek od markiceman » 21.07.2014 23:01

Taky jsme měli auto od Gořalíka. Narve tam neoriginální díly, naúčtuje si to jako originální a při přestříkání poškozeného nárazníku nepoužije základovku. Ale jinak pohoda ...
Ford Focus III, TDCI 1.6 85kW, r.v.2014
Ford Focus II, 1.6 74kW, r.v.2011
Byl: Ford Focus, 1.6 74kW, r.v.2002

Uživatelský avatar
Road
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 769
Registrován: 04.11.2010 18:32
Bydliště: Přerov

Re: GOŘALÍK okr. Kroměříž

Příspěvek od Road » 21.07.2014 23:38

já mám jen kladné zkušenosti, jednání na rovinu mám rád :perfect:
Subaru XV 2.0i AWD 110Kw
Ford Grand C-Max 1.6 Ti-Vct 77kW Gallery - prodáno
bylo Ford Focus II 1.6 Ti-Vct 85kw Gallery - prodáno
Obrázek

Klvys
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2561
Registrován: 20.01.2011 18:14
Bydliště: Opatovice
Kontaktovat uživatele:

Re: GOŘALÍK okr. Kroměříž

Příspěvek od Klvys » 22.07.2014 06:50

Ja nemam kladné zkušenosti mě při koupi zatajil všechno a buhví jestli nebylo stočené už je to 3 roky auto už nemám.Možná že chtěl jen vym...s mladym klukem...zas tak super není

Uživatelský avatar
Wolodyjowsski
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1257
Registrován: 29.10.2010 20:15
Kontaktovat uživatele:

Re: GOŘALÍK okr. Kroměříž

Příspěvek od Wolodyjowsski » 28.07.2014 20:22

Hmmm, já tedy hned tak nějakou "vránu" nepustím, ale od Gořalíka už asi 5 aut a všichni jsou spokojení.
Problém je, že v Česku je skoro každej napůl automechanik už od kolíbky :dih:
A ten zbytek jsou "ajťáci".
Já zase dělám trochu do včel.

Uživatelský avatar
Wolodyjowsski
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1257
Registrován: 29.10.2010 20:15
Kontaktovat uživatele:

Re: GOŘALÍK okr. Kroměříž

Příspěvek od Wolodyjowsski » 11.09.2014 17:45

Včera u Fokiho v Budějkách 1,6 kombík 74 kW 2011 - drobnosti jako kód rádia dořešeny na místě k plné spokojenosti, dnes s klientem v kontaktu a sděluje "setrvávající pocit z dobrého nákupu" :D
Přesto jsme dodrželi standartní rozsah kontroly, protože je to jen pro dobro jak kupujícího, tak prodávajícího.
Mám Fokiho chválit? Netřeba, každý si to může zkusit. :palec_nahoru:

Tentýž den jsem vyslal dvě dámy (kamádka mé dcery s matkou) na samostatný nákup ke Gořalíkovi do Hlinska pro C max 1,8 Duratec s tím, že mi předtím po telefonu potvrdil výborný stav vozu.
Nemůžu být zároveň na dvou místech na opačném konci republiky.

S napětím jsem dneska prohlédl přistaveného již koupeného Maxe - moc hezká věc, skvělý kup a píšu opět Gořalíkovi výbornou známku.

Závěr? Nejděte jen po ceně, nákup ojetiny není rohlík v supermarket "v akci - 50 %" :nnou:

Odpovědět

Zpět na „recenze prodejců a autobazarů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti