Automaxx Plzeň

Odpovědět
jansk2
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 12.01.2012 08:28

Automaxx Plzeň

Příspěvek od jansk2 » 26.01.2012 12:10

Obloukem se vyhněte tomuto bazaru na Rokycanské v Plzni, inzerují nesmysly a pokud se někdo projede tak zjistí že auta nejsou vyrobeny v roce který inzerují ale pouze modely tohoto roku :-)) servisní knížky se horko těžko hledají až se nenajdou, inzerují auta z Německa ale zjistíte že orig.TP je z Belgie atd.atd. Naslibují zimní gumy které ale po příjezdu jsou někde v Jindřichově Hradci ,no lháři a podvodníci.... Km si můžete jen domýšlet, stačí si přečíst na recenzích bazarů jak to tam chodí..

Uživatelský avatar
miki21
Test driver
Test driver
Příspěvky: 13029
Registrován: 01.04.2009 18:21
Bydliště: Třinec

Re: Automaxx Plzeň

Příspěvek od miki21 » 26.01.2012 12:19

Tady se naskýtá otázka,jestli jde o Tvou osobní zkušenost, nebo jen "jeden kamarád říkal".
Taky to může být negativní reklama od konkurence. :wink:
Fofo II 1,8 16v modrá combi
Funguje zde funkce HLEDAT Prosím,používejte ji před založením nového tématu.

jansk2
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 12.01.2012 08:28

Re: Automaxx Plzeň

Příspěvek od jansk2 » 26.01.2012 12:36

Je to moje zkušenost,koupil jsem tam s-maxe a jelikož mi vzali galaxy na protiůčet tak jsem ho nakonec vzal s příslibem servisky teda poštou,že ji má majitel bazaru a ten přijede až odpoledne,jsem od karviné což je 500km tak jsem nakonec ustoupil,dva týdny vymlouvání, jednou se jim prý vrátila poštou, manželka pak zapomněla poslat atd. atd. no maras.. Už jsem se s tím smířil.. Jinak samozřejmě v inzerátu s STK - dovozovou STK jsem dělal a platil sám :-)

Uživatelský avatar
tym
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3746
Registrován: 20.05.2011 21:49
Bydliště: Pilsner Urquell

Re: Automaxx Plzeň

Příspěvek od tym » 27.01.2012 09:02

No možná jsi měl lustrovat PŘED koupí...
http://www.reference-autobazaru.cz/1_81_1.html
Než jsi tam napsal ty, byly tam dva negativní příspěvky, takže to chtělo opatrnost už před koupí. :dih:

Odpovědět

Zpět na „recenze prodejců a autobazarů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů