Zkušenosti s D1 cars - Velké Meziříčí

Uživatelský avatar
invi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 18.07.2012 17:56
Bydliště: velké meziříčí

Re: Zkušenosti s D1 cars - Velké Meziříčí

Příspěvek od invi » 23.02.2013 16:18

Zdravím, loni jsem v tomto autobazaru kupoval Focuse a najeto mam přes 1Otis. km a bez žádného vážného problému! tento autobazar mohu velice pochválit je to jeden z mála po ČR kde se dá koupit kvalitní ojetý bez stočených kilometrů!!! vůz :wink: mohl jsem si vše ověřit ve vybraném servisu což mě velice překvapilo. nepíši jen z vlastní zkušenosti, kamarádi kteří mi tento autobazar dopořučili jsou také velmi spokojeni. ochota a přístup je velmi dobrý...jak před koupí tak po koupi vozu.
:perfect:

bp1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 103
Registrován: 01.11.2012 14:42
Bydliště: vysocina

Re: Zkušenosti s D1 cars - Velké Meziříčí

Příspěvek od bp1 » 23.02.2013 21:38

Taky jsem kdysi koketoval s d1cars,a i kdyz jsem tam nakonec nekoupil.me trosku vadilo,ze ty auta nemaj ani skrabanec,motory vylesteny,proste rozsahla priprava.ale chapu,kupujici musi mit pocit,ze si kupuje novy auto za ani ne polovinu.a auta tam jsou skutecne o neco drazsi,porovnavam nestoceny s nestocenym.vlastni zkusenost.na druhou stranu aniz bych jim chtel delat reklamu kdo nechce byt snadnym soustem ceskyho bazarzmrda,at si tady auto koupi.co je na jidelnim listku,to se tam i podava.
Bylo ff2 1,6tdci tournier trend 80kw bez dpf
ff3 1,6 tdci 70kw
fiesta 1.0 ecb 74kw

Uživatelský avatar
Wolodyjowsski
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1257
Registrován: 29.10.2010 20:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti s D1 cars - Velké Meziříčí

Příspěvek od Wolodyjowsski » 24.02.2013 23:10

Kdyby auta nebyla vyčištěná, zase by chytrolíni frflali "že za ty prachy na to nikdo nehrábnul".

Technická : osobně bych uvítal (více než "vypulírování motoru") třeba vyměnit olej s filtrem a základně překontrolovat auto s vypsáním stavu : např. brzdové desky vpředu cca 1/2, vzadu ... pneu přední 4 mm...nutno vyměnit rozvodový řemen + příslušenství max. do km nebo data..."
To jsou věci, které zase až tak moc nestojí byť chápu, že každá koruna buď snižuje profit z prodeje nebo způsobuje navýšení ceny...

"Nestočený" vs. "stočený" - když vidím v bazaru, že dovozka jetina z ING leasingu z NL má najeto na poslední olej 38 000 km, moc dobře mi to tedy nedělá (nemluvím teď o D1, aby to zase někdo blbě nepochopil)

Levnější vs. dražší - myslím, že mám jakýsi přehled o trhu (aspoň doufám) a jsem schopen si i pro sebe vybrat slušné auto, přesto "svoje" Fordy (aktuálně dva 1,6 74 kW) nakupuji ve SpeedLease v Praze kde nejsou vůbec levné / a to ani omylem/

Levná "titánka" s nízkým stavem tachometru hledejte jinde, např. v Brně kolem Olomoucké, dobrej je i Most, Klimkovice a podobná osvědčená místa. :huraa:

Uživatelský avatar
Sirk9
Nováček
Nováček
Příspěvky: 148
Registrován: 02.01.2011 20:38

Re: Zkušenosti s D1 cars - Velké Meziříčí

Příspěvek od Sirk9 » 10.03.2013 20:17

Pročetl jsem hodně diskuzi o tomto autobazaru, většinou psali samou chválu, ze se konečně našel jeden z mala slušných bazarů, atd.Nedávno jsem byl u známěho, který dělal přímo ve Fordu technika a bavily jsme se o autech, říkám u Velkého Meziříčí je jeden slušný autobazar D1cars, on na to, ze tam jednou meli Forda na prohlidce z minovaneho bazaru uz po koupi a zjistili, ze auto bylo kradený.I přes to se mi zdá tento bazar jako solidní, nechci je pomlouvat, protože to třeba ten bazar nevěděl, ale...to uz se asi nedozvíme.
Ford C-max, 1,6 TDCi, 85kW, r.v. 3/2014 (od 2017), ~5,5l/100km za 3 roky

Uživatelský avatar
Wolodyjowsski
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1257
Registrován: 29.10.2010 20:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti s D1 cars - Velké Meziříčí

Příspěvek od Wolodyjowsski » 11.03.2013 10:17

Sirk9 píše:Pročetl jsem hodně diskuzi o tomto autobazaru, většinou psali samou chválu, ze se konečně našel jeden z mala slušných bazarů, atd.Nedávno jsem byl u známěho, který dělal přímo ve Fordu technika a bavily jsme se o autech, říkám u Velkého Meziříčí je jeden slušný autobazar D1cars, on na to, ze tam jednou meli Forda na prohlidce z minovaneho bazaru uz po koupi a zjistili, ze auto bylo kradený.I přes to se mi zdá tento bazar jako solidní, nechci je pomlouvat, protože to třeba ten bazar nevěděl, ale...to uz se asi nedozvíme.
To se samozřejmě dozvíme, protože tyhle zvěsti "technika přímo z Fordu" a podobné jsou opravdu jak "o černé sanitce". O nejmenovaných "technicích Fordu" i jiných značek si myslím svoje :bebng:

Pokud by onen "technik z Fordu" zjistil, že je vozidlo kradené, pak měl v první řadě
a) tuto skutečnost ohlásit na policii
b)prodejce garantuje jak právní, tak technickou nezávadnost vozidla - ptám se tedy "šel ten kupující auto vrátit do D1 Cars"?

Jinak je to jen slint a JPP...

Uživatelský avatar
Maria.Vaic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 177
Registrován: 02.07.2012 19:06
Bydliště: Anzio(It), Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti s D1 cars - Velké Meziříčí

Příspěvek od Maria.Vaic » 11.03.2013 14:14

Minulý čas (dělal přímo ve Fordu technika) možná mnoho vysvětluje. Nevymýšlí si ten známý???

Uživatelský avatar
kuj0n
Nováček
Nováček
Příspěvky: 160
Registrován: 20.02.2013 20:59
Bydliště: okres Šumperk

Re: Zkušenosti s D1 cars - Velké Meziříčí

Příspěvek od kuj0n » 23.03.2013 18:09

Já tam v pondělí kupoval toto Fofo s Wolodyjowsskim: http://www.d1cars.cz/vozidla/ford-focus-1-6i-16v-ghia/ Za sebe mohu doporučit. Pánové jsou vstřícní a rozhodně to nejsou žádní amatéři. Zasmáli jsme se a já se pak vydal na cestu do bílé tmy k nám do "hor".
FoFo MK2 Trend 1.6 74 kW, pacific blue
Obrázek
FoFo 2003 1,6i ZETEC SE-Ghia 16V 74 kW - prodáno
Obrázek
https://www.facebook.com/groups/fordgroups/

LGU
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 25.03.2013 08:15

Re: Zkušenosti s D1 cars - Velké Meziříčí

Příspěvek od LGU » 25.03.2013 08:18

Byl jem požádán, abych napsal nějakou recenzi na D1-Cars, kde jsem si shruba před půl rokem koupil Ford C-Max. Nejsem na slohy, proto jen stručně: Poté co se mi rozsypal můj 14 let starý golf a už nemělo cenu ho spravovat a já potřeboval do týdne auto, jsem projel na netu spoustu bazarů. Ze dvou obstojných padla volba na D1 Cars a nelituji. Najeto mám za půl roku něco přes 10tis a nikde jsem nenašel žádný problém. Auto odpovídalo popsanému stavu a nikde nebyly žádné skryté vady. (pozn.: ANO, tento příspěvek bude asi na více webech ale rozhodně ho nepíše nikdo od D1 Cars :D )

pavel b
Příspěvky: 1
Registrován: 24.04.2013 11:44

Re: Zkušenosti s D1 cars - Velké Meziříčí

Příspěvek od pavel b » 24.04.2013 11:59

Moje zkušenosti při koupi vozidla v D1CARS
Po přečtení diskuzních příspěvků mě zaráží, že někteří diskutující, nemající s D1CARS zkušenosti, se vyjadřují k problematice prodej vozidle v D1 CARS a ke zkušenostem jejich zákazníků.
Jsem dlouholetý "forďák", pracuji v podobné branži (prodej diesel příslušenství). Před půl rokem - na podzim 2012 - jsem koupil v D1 CARS vozidlo Ford C-MAX diesel, po ukončeném leasingu. Dovoz z Francie, rok výroby 2009, najeto 134 tisíc kilometrů (odpovídalo s údaji v servisní knížce). Jako protihodnotu jsem dal vůz Ford Focus diesel. Stav kupovaného Ford C-MAX byl překontrolován v autorizovaném forďáckém servisu - jak elektronika, tak celkový stav. Nebyly shledány žádné vážné problémy (stav úměrný najetým kilometrům).
S maxíkem jsem přes zimu najel 6 tisíc kilometrů, se žádným problém jsem se nesetkal (akorát jsem byl nucen vyměnit žhavící svíčky). S koupí vozidla jsem spokojený!
Závěrem: ochota, vstřícnost a poctivost k zákazníkovi všech pracovníků D1 CARS je prvořadá - v dnešní době až vyjímečná.

Ing. Pavel Borkovec, Velké Meziříčí

Uživatelský avatar
enjoy
Test driver
Test driver
Příspěvky: 5329
Registrován: 05.02.2013 18:38
Bydliště: Praha

Re: Zkušenosti s D1 cars - Velké Meziříčí

Příspěvek od enjoy » 24.04.2013 13:37

Nic proti, jen můj pocit, ale tohle nevypadá jako zkušenost zákazníka, ale vymyšlená story někoho z tohoto bazaru. Úplná slohová práce.
Tím neříkám, že jsou špatní a chápu, že pozitivních recenzí není nikdy dost.
Ford Mondeo MK4 Kombi 2008, 2.0i
Ford Ranger, 2008, 2.5 TDCi

Uživatelský avatar
tym
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3746
Registrován: 20.05.2011 21:49
Bydliště: Pilsner Urquell

Re: Zkušenosti s D1 cars - Velké Meziříčí

Příspěvek od tym » 24.04.2013 13:59

Příspěvek LGU je shodný s tímto:
http://www.d1cars.cz/spokojeni-zakaznic ... j-06-2012/
Určitě se zákazník sám od sebe nerozhodl hledat aktivně nějaké ford forum a v podstatě sem zkopírovat svůj příspěvek z stránky bazaru. :irre:
Osobně si myslím, že všechny příspěvky spokojených zákazníků ve stejném duchu a tónu, jakoby je psal jeden copywriter, jsou kontraproduktivní a šel bych jinou cestou, být majitel bazaru. Zvlášť, když dle zkušeností místních členů je bazar opravdu solidní. Nechápu.

Uživatelský avatar
Wolodyjowsski
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1257
Registrován: 29.10.2010 20:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti s D1 cars - Velké Meziříčí

Příspěvek od Wolodyjowsski » 24.04.2013 23:15

Hmmm, nemyslím, že by někdo z D1Cars takhle "průhledně" a docela naivně vylepšoval image :D
Tam se teď zrovna bagruje nová plocha, bazar se zvětší minimálně na dvojnásobek, takže i pochybuju o tom, že by teď měli kdy sem něco vypisovat... :D

bp1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 103
Registrován: 01.11.2012 14:42
Bydliště: vysocina

Re: Zkušenosti s D1 cars - Velké Meziříčí

Příspěvek od bp1 » 25.04.2013 00:14

no,LGU tady pise,ze byl pozadan...Tak treba rekne,kdo ho zadal.
Bylo ff2 1,6tdci tournier trend 80kw bez dpf
ff3 1,6 tdci 70kw
fiesta 1.0 ecb 74kw

LGU
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 25.03.2013 08:15

Re: Zkušenosti s D1 cars - Velké Meziříčí

Příspěvek od LGU » 25.04.2013 18:15

Nemyslím si, že je špatné, když si (jak tu říkáte) bazar "průhledně vylepšuje image". Pokud na ten bazar někdo na nějakém fóru plive, tak se bazar prostě snaží něco dělat. Kdyby to psali přímo od D1Cars, asi by se mi to taky nelíbilo, ale pravděpodobně to píšou zákazníci. Aspoň já jsem jeden z nich. Je fakt, že sám od sebe bych nevyhledával fóra kam něco napsat a sem bych se asi ani nepřihlásil,kdyby mě nebyla adresa doporučena. O tomhle fóru ani nevěděl :lol: a upřímně bylo by mi ukradený. C-Max pořád jezdí a nic nepotřebuji řešit. Byl jsem jen zvědavý, jestli někdo něco napsal na ten příspěvek. přeji pěkný den.

stano.
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 12889
Registrován: 18.07.2011 19:55

Re: Zkušenosti s D1 cars - Velké Meziříčí

Příspěvek od stano. » 25.04.2013 19:35

Stale sme sa nedozvedeli, preco si sem napisal. A kto ta o to poziadal?

Odpovědět

Zpět na „recenze prodejců a autobazarů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti