Typy EGR u TDCi MK3

Zamčeno
Brehowicz
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4257
Registrován: 16.12.2009 13:04

Typy EGR u TDCi MK3

Příspěvek od Brehowicz » 27.05.2011 21:24

Dávam tady fotky EGR ventilu s popisem možných záslepek,aby se to netočílo věčně dokola co a jak.
Prosím o nepřispívání do vlákna,aby zustalo přehledné.
Přílohy
Tento EGR lze zaslepit uplně pro chybějící čidlo prutoku spalin.Má jen přívod podtlaku pro polohy otevřeno a zavřeno.Tento EGR ma ovládaní ventilu podlakovou membránou.
Tento EGR lze zaslepit uplně pro chybějící čidlo prutoku spalin.Má jen přívod podtlaku pro polohy otevřeno a zavřeno.Tento EGR ma ovládaní ventilu podlakovou membránou.
Tady je už třeba udělat otvor 1cm protože EGR obsahuje navíc  čidlo koncové polhy klapky  spalin a  při  plném zaslepení hlási jednotka chybový stav  -tj. nulový prutok při otevřeném stavu.Také tento EGR ma ovládaní ventilu podtlakovou membránou.
Tady je už třeba udělat otvor 1cm protože EGR obsahuje navíc čidlo koncové polhy klapky spalin a při plném zaslepení hlási jednotka chybový stav -tj. nulový prutok při otevřeném stavu.Také tento EGR ma ovládaní ventilu podtlakovou membránou.
U tohoto EGR se bez rosvícení kontrolky motoru zatím nepodařilo zaslepení ani s otvory.Tento EGR má ovladani ventilu krokovým motorkem.<br /><br />Tak nakonec se podařilo obejít i tento typ EGR,jen je třeba vyndat klapku která reguluje prutok spalovacího vzduchu a pak jde uplně zaslepit přívod spalin do EGR,bez rozvícení kontrolky.
U tohoto EGR se bez rosvícení kontrolky motoru zatím nepodařilo zaslepení ani s otvory.Tento EGR má ovladani ventilu krokovým motorkem.

Tak nakonec se podařilo obejít i tento typ EGR,jen je třeba vyndat klapku která reguluje prutok spalovacího vzduchu a pak jde uplně zaslepit přívod spalin do EGR,bez rozvícení kontrolky.

Zamčeno

Zpět na „motor - mondeo mk3 diesel“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů