Politika z pr.. do pr..

Moderátor:phofy
Odpovědět
Uživatelský avatar
Wolf78
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 623
Registrován: 27.10.2012 10:01
Bydliště: Mladá

Re: Politika z pr.. do pr..

Příspěvek od Wolf78 » 18.11.2018 13:13

miki21 píše:Koukám, že některým tu při neděli dobře jebe. :mrgreen:
A ještě si u toho tady můžeš zazpívat :totlsmile:
https://youtu.be/8srSOIpWEhE
pro všechny co jim dneska ....... :hhura:
Je - Ford Focus III ST-Line 134kW mk3,5
Je - Ford Fiesta 1,5 EB ST mk8 147kW

Byl - Ford Fiesta 1,0 EB Titanium mk8
Byl - Ford Ka TITANIUM - 51kW
Byl - Ford C-Max 1,8TDCi -92kW
Byl - Ford Focus I 1,8-16v -85 kW
Byl - Ford Fiesta XR2i 1,6-8v-76kW

stano.
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 12849
Registrován: 18.07.2011 19:55

Re: Politika z pr.. do pr..

Příspěvek od stano. » 18.11.2018 13:22

Wolf78 píše:koukám stano. že máš vélký záběr ve všech věcech od aut až po politiku , nechceš dělat PREZIDENTA :totlsmile: nechceš to vzít u vás za Kisku ?
Mily Wolf. Kedze su tu v debate aj dalsi a navazas sa len do mna, beriem to osobne. Pravdepodobne bude dovodom to, ze som ti nie raz dokazal, ze nemas pravdu a tak mas potrebu sa pomstit. Ale u teba sme si na styl komunikacie urazanim a zosmiesnovanim uz zvykli. Toto vypoveda o tebe, nie o mne.

Uživatelský avatar
Wolf78
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 623
Registrován: 27.10.2012 10:01
Bydliště: Mladá

Re: Politika z pr.. do pr..

Příspěvek od Wolf78 » 18.11.2018 13:27

ale prosim vás pane PREZIDENTE vy máte vždy pravdu a za to Vám můžu jen a jen :bravo22:
stano na hrad :hhura:
Je - Ford Focus III ST-Line 134kW mk3,5
Je - Ford Fiesta 1,5 EB ST mk8 147kW

Byl - Ford Fiesta 1,0 EB Titanium mk8
Byl - Ford Ka TITANIUM - 51kW
Byl - Ford C-Max 1,8TDCi -92kW
Byl - Ford Focus I 1,8-16v -85 kW
Byl - Ford Fiesta XR2i 1,6-8v-76kW

Uživatelský avatar
TomFocus
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8239
Registrován: 12.05.2013 17:06
Bydliště: Praha

Re: Politika z pr.. do pr..

Příspěvek od TomFocus » 18.11.2018 13:37

Kdyby jste si oba raději založili galerky :nunu:
A propo...pokud je Prezident chce to i nějakého otloukanka nebo šaška ať je to dokonalé :idea:
FF II meziFL performance1600D upgrade +++ Color blue
Galerie
Obrázek
Obrázek

maverick
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 981
Registrován: 02.02.2008 03:18

Re: Politika z pr.. do pr..

Příspěvek od maverick » 18.11.2018 18:10

stano. píše:maverick: Keby sa na konci vojny Hitler nezastrelil, mohol zit v pohode ako normalny obcan, ze? Aj by si s nim na pivo isiel, nie?
v pripade Adolfa sa radsej zastrelit než sa nechat sudit, vzhladom k situacii :bebng:
Hitler zavinil smrt milionov ludi, oproti tomu co take zle urobil estebak ?
Porovnavas jablka a hrusky. Ked niekto v 15-tich je zlodej alebo niekomu ublizil a potom už cistý štít, tak teraz v 40-tke mu to budeme vyhadzovat na oci ? Kto zije minulostou akoby nezil.

A nechapem preco ta dokaze rozculit vec ako politika...
Nikdy nic dobre pre narod politici neurobili, ci uz vyhrala tvoja strana alebo ta susedova. Ides, volis a stejne nadavas. Idealne aby kandidati mali pri kampani aj nejaku odpovednost. Sluby su sice pekne ale ak vyhra, hovno z toho urobi. Tak mu vystavis papier na podpis, ze ak vyhras, spln aspon 2/3 z toho co si sluboval v kampani, inak sa pakuj. Ved politici su vasi zamestnanci, plat maju z dani.
Hypoteza: mas firmu a tvoji zamestnanci nerobia to, co ocakavas, logicky ich vyhodis.
To je rovnaka situacia ako v politike, ty ich platis z dani ale pre teba resp narod nic nerobia. Staci ti potom nadavat pri pive ? Naco chodis volit ked z toho nic nemas ? Len obcianska povinnost...smiesne...
FFIII kombi 1.5 110kW

stano.
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 12849
Registrován: 18.07.2011 19:55

Re: Politika z pr.. do pr..

Příspěvek od stano. » 18.11.2018 19:01

Nikdy som nezachytil, ze by svoje ciny olutoval. A je jedno, ci ukradol maslo alebo donasal na rodinu a svoje okolie. Nebodaj nieco horsie.
Keby to s politikmi fungovalo ako pises, bolo by to super. Samozrejme, to si take neschvalia. Co mozeme spravit sa vola obcianska zodpovednost. To, ze na najblizsie volby im nedam hlas je to najmenej, a ist volit by mala byt najzakladnejsia povinnost. Ked niekto nadava na politikov pri pive, ako prve sa ho opytam, ci bol volit. Vacsinou povedia ze nie. Tak im odpoviem, ze nemaju narok sa stazovat. Lebo nenajst si par minut casu raz za rok (cca priemer, viacero volieb), to nie. Ale stazovat sa hodiny a hubovat, to ano.

maverick
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 981
Registrován: 02.02.2008 03:18

Re: Politika z pr.. do pr..

Příspěvek od maverick » 18.11.2018 19:47

A co tak navrh na politicku odpovednost v pripade vitazstva vo volbach, aby to vyzadovali volici ? Ved oni volia na zaklade slubov z kampane a potom z toho kandidat nic neurobi ? Prijmes cloveka do firmy, das mu iste kompetencie a povinnosti, nieco ocakavas a o poloroka nic z toho nedobre. Urcite si ho tam nechas a platis, vsak.
Povinnost ist volit ? Ked ides X-krat volit a mas z toho hovno, pojdes zase ? Ja na politiku nenadavam, skor mam realny obraz. Nikdy som volit nebol a ked sa teraz obzriem naspäť, mal by som sa lepsie ak by som volil ? Mal by som lepsi zivot, plat, byvanie, deti skolku, skolu atd ? Naivita. Najviac nadavaju u piva ti, ktori boli na volbach. A nadavaju ci uz vyhral ten ich alebo menej sympaticky. Tak naco tam potom chodis ked aj tak pičuješ ? (pardon, lepsi vyraz som nenasiel)

Clovek sa nevyhne clankom resp situacii v politike, ci uz v CZ resp na SK. Stara znama situacia:
Problém ? Sto dolárov, problém nět. Tolko info od ukrajinca. Ak politici nezmiznu sami, zmiznu inak...

Rad by som zazil situaciu, ak by nesiel volit nikto a EU by sa cudovala, ze narod nedoveruje nikomu.
FFIII kombi 1.5 110kW

stano.
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 12849
Registrován: 18.07.2011 19:55

Re: Politika z pr.. do pr..

Příspěvek od stano. » 18.11.2018 20:06

Ako som pisal, s politickou zodpovednostou suhlasim. Presny plan, co maju splnit. A ked nesplnia sluby, kratenie platu, pripadne funkcneho obdobia. Myslis si, ze si to schvalia? Kto im to ma urcit? Keby si tam ty, schvalil by si si taky navrh?
Demokracia je o vole vacsiny. Ze nadpolovicna vacsina ludi ma iny nazor ako ja - bohuzial. Musim to akceptovat. Ale ked sa na to vyseriem ja a dalsi s podobnym nazorom ako ja, tak tu budeme mat iba tych s opacnym nazorom. A nevidim, kde si si vsimol moje picovanie.
K vyjadreniu Ukrajinca: Vyborne. Tam mas korupciu uplne vsade, presne ako pises. Neviem k comu to spominas - chces to mat aj u nas? Chod si to vyskusat na Ukrajinu.

Uživatelský avatar
TomFocus
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8239
Registrován: 12.05.2013 17:06
Bydliště: Praha

Re: Politika z pr.. do pr..

Příspěvek od TomFocus » 18.11.2018 20:16

maverick píše:
Rad by som zazil situaciu, ak by nesiel volit nikto a EU by sa cudovala, ze narod nedoveruje nikomu.
To je moje moto/heslo na tuhle dobu!!
FF II meziFL performance1600D upgrade +++ Color blue
Galerie
Obrázek
Obrázek

maverick
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 981
Registrován: 02.02.2008 03:18

Re: Politika z pr.. do pr..

Příspěvek od maverick » 18.11.2018 20:30

stano. píše:A nevidim, kde si si vsimol moje picovanie.
K vyjadreniu Ukrajinca: Vyborne. Tam mas korupciu uplne vsade, presne ako pises. Neviem k comu to spominas - chces to mat aj u nas? Chod si to vyskusat na Ukrajinu.
Ohladom politiky picujes, nikde nevidim spokojnost, ze vyhrali ti tvoji a si spokojny.
Nemyslim ukrajinca tam, ale u nas. Zaplat a mas co chces, par stovak dolarov, hlava dole...ako inak sa zbavit tych debilov vo vlade ?

Prosim, odpovedz mi na toto: bol si niekedy po volbach spokojny, mal si sa lepsie, tvoja rodina, plat, byvanie atd ? Ak nie, preco chodis stale volit ? Si ovca. Pretoze to je nejaka obcianska odpovednost, ktora smeruje k rozkradaniu statu ? Uprimne, zelam si aby sa zopakoval rok 1989. Nakopac ich do rici, kokotov.
FFIII kombi 1.5 110kW

stano.
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 12849
Registrován: 18.07.2011 19:55

Re: Politika z pr.. do pr..

Příspěvek od stano. » 18.11.2018 20:52

Podla formulacie uz zacinam tusit. Ale aj tak:
Aj v pripade, ze (by) vyhrali tych, ktorych som volil, nebudem spokojny. Pretoze od idealneho stavu to ma veeelmi daleko.
V 89 revolucia nemala byt nezna. No vojenska diktatura nie je riesenie.

Uživatelský avatar
TomFocus
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8239
Registrován: 12.05.2013 17:06
Bydliště: Praha

Re: Politika z pr.. do pr..

Příspěvek od TomFocus » 18.11.2018 21:19

To co se děje ve francii v tv buď neřeknou nebo zlehcuji, že je to jen kvůli zdražení phm.
Lidi toho dacana mají plný zuby, už jsou stovky zraněných!!
Merklova splnila úkol...evropa je plná tikající bomby.
Ten dacan má úkol....vytvořit evropskou armádu a ta se použije hlavně na demonstranty uvnitř eu. Protože v eu vojáci nestrili do vlastních. Nejsme v jugosce.
Až bude odstraněn Babis odhaduji, že brzy budeme mít euro a jiné vydobytky západu.
FF II meziFL performance1600D upgrade +++ Color blue
Galerie
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
ZaQik
Admin
Admin
Příspěvky: 23373
Registrován: 30.05.2010 17:33
Bydliště: exit 82 na D0

Re: Politika z pr.. do pr..

Příspěvek od ZaQik » 19.11.2018 07:00

maverick píše:Mal by som lepsi zivot, plat, byvanie, deti skolku, skolu atd ? Naivita.
tohle cekas od politika v nejvyssich patrech politiky? jsi opravdu naivni
se skolou a skolkou Ti pomuzou jen mistni politici a zbytek je na Tobe
Ford Focus mk3 combi 1.6 Ti-VCT, r.v.2018 + Ford Fiesta mk7 3D 1.25, r.v.2014
byl Ford Focus mk2 combi 1.6, r.v.2009 + Ford Fiesta mk6 1.4 TDCi r.v. 2004
Nejsem poradna, encyklopedie ani hotline spolecnosti Ford - ptejte se na foru, od toho je.

Uživatelský avatar
ZaQik
Admin
Admin
Příspěvky: 23373
Registrován: 30.05.2010 17:33
Bydliště: exit 82 na D0

Re: Politika z pr.. do pr..

Příspěvek od ZaQik » 19.11.2018 07:04

TomFocus píše:To co se děje ve francii v tv buď neřeknou nebo zlehcuji, že je to jen kvůli zdražení phm.
francouz bude demonstrovat a stavkovat za cokoli, ma to v genech ... a prave kdyz se podivas na prubeh demonstraci tam, tak nechapu rozcilovani se nad skutecne pokojnymi demonstracemi u nas
TomFocus píše:Až bude odstraněn Babis odhaduji, že brzy budeme mít euro a jiné vydobytky západu.
kdyby v pruzkumech vyslo, ze chceme platit €, tak ho uz Babis zarizuje ... takhle prodejneho politika jsme jeste nemeli, na nej bych nespolehal
Ford Focus mk3 combi 1.6 Ti-VCT, r.v.2018 + Ford Fiesta mk7 3D 1.25, r.v.2014
byl Ford Focus mk2 combi 1.6, r.v.2009 + Ford Fiesta mk6 1.4 TDCi r.v. 2004
Nejsem poradna, encyklopedie ani hotline spolecnosti Ford - ptejte se na foru, od toho je.

Uživatelský avatar
lenzi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 137
Registrován: 10.06.2018 13:17

Re: Politika z pr.. do pr..

Příspěvek od lenzi » 19.11.2018 09:42

No to euricko by vam bodlo - aspon z mojho pohladu, ako k vam casto chodim... :mrgreen:
Ford Focus Combi ST Line Magnetic Grey, 1.5 Ecoboost, 150k, 2018
Rezervné: Škoda Fabia Combi, 1.2HTP, 2008
Bolo: Škoda Felicia Combi, 1.3MPI, 1996

Odpovědět

Zpět na „Pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], Semrush [Bot] a 8 hostů