Poflokovani interieru

Interier, sedačky, palubní deska ...
Moderátor:miki21
Odpovědět
Uživatelský avatar
tapa
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1089
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Poflokovani interieru

Příspěvek od tapa » 13.01.2007 13:48

Ahoj lidicky!chtel jsem vas poprosit jestli nevite o nejaky strance kde jsou fotky s poflokovanim interieru a kolik to stoji?Jednou jsem se koukal do galerie clenu a jeden tam mel 2 prikaldy!cervenou a bezovou barvu interieru ale zapomel jsem jakej to byl!Snad mi poradite!Dik Tapa

Uživatelský avatar
stigi
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1354
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Poflokovani interieru

Příspěvek od stigi » 14.01.2007 01:38

tapa píše:Ahoj lidicky!chtel jsem vas poprosit jestli nevite o nejaky strance kde jsou fotky s poflokovanim interieru a kolik to stoji?Jednou jsem se koukal do galerie clenu a jeden tam mel 2 prikaldy!cervenou a bezovou barvu interieru ale zapomel jsem jakej to byl!Snad mi poradite!Dik Tapa
Cervenou a bezovou jsme mel ja jako varianty ktere jsem zvazoval, ale zatim neni hotova ani jedna. A muzu rict, ze jsem nezamyslel ani u jedne varianty poflokovani, ale precalouneni do kuze. Zatim vaham. Chci jednoznacne cervenou, ale v kuzi to vyjde na nejakych 25.000,- a to si momentalne nemuzu dovolit. Flock bude urcite levnejsi, ale zivotnost je nekde jinde.
FORD Focus 1.6 16V, r.v.04/00, 5-dv. stříbrná MOONDUST, K&N, REMUS
Obrázek

Uživatelský avatar
Frost
Junior
Junior
Příspěvky: 271
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frost » 15.01.2007 14:12

No tak já Flock mám...nechal si to dělat ještě předchozí majitel a naštěstí to dělala kvalitní firma tekže s tim nemám problém. Drží to perfektně, nikde se neodlupuje ani nepelichá a v autě už je to min. 3 roky. Neni ale dobré to mít na místech kde se často šahá....volant :-) nebo madlo nad oknem...tam to mám já a je to už trošku ošahané.

Ten kdo to chce udělat nechť se mrkne sem http://www.flockovani.com/
člověk co to dělá je opravdový profíka, jsou na něj jen kladné reference. Jezdí za nim lidé z celé ČR.
Ford Focus 5dv 1.6 Ghia 00 Eibach+OZ Racing+Rieger+Brembo+K&N+MOMO
Frost Focus

Odpovědět

Zpět na „Interier“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů