Osvetlenie interiéru - stále svieti

Odpovědět
Uživatelský avatar
ewors
Nováček
Nováček
Příspěvky: 85
Registrován: 27.09.2010 16:39

Osvetlenie interiéru - stále svieti

Příspěvek od ewors » 13.11.2016 09:35

Zdravím pani, minule keď som išiel do roboty, tak sa mi naskytol zas nejaký problém s elektrikou. Nabehol som na nejaky vymol na ceste, a cele auto sa mi rozsvietilo. Akoby sa mi otvorili dvere avšak kontrolka otvorených dverí sa nezobrazila. Po zamknuti auta by sa malo osvetlenie okamžite zhasnúť no nestane sa tak. Až po nejakej hodine (možno viac).
Niekedy sa mi stane na dlhšej ceste ze sa mi to samé zhasne aj počas jazdy. No potom keď zas je v aute nejaký otras tak sa to zhasne a takto stále dokola.. Skúšal som držať spínače na otvorenie dverí samotné no nič sa nestalo. Bud jeden z nich nejako blbne alebo mi niekde chytá niečo kostru.. Vie mi povedať niekto ci nemal podobný problém poprípade co pozrieť, premerat aby som prišiel co tomu je?

sth-1
Junior
Junior
Příspěvky: 244
Registrován: 02.02.2013 13:48

Re: Osvetlenie interiéru - stále svieti

Příspěvek od sth-1 » 13.11.2016 10:09

hledal bych to přímo v lampičce , přepínač má polohu i trvalé svícení , tak možná něco v tom přepínači může být ulomené a občas se to propojí
Focus combi 1.8 Tdci 74kW

Uživatelský avatar
ewors
Nováček
Nováček
Příspěvky: 85
Registrován: 27.09.2010 16:39

Re: Osvetlenie interiéru - stále svieti

Příspěvek od ewors » 13.11.2016 10:43

svieti mi ale aj osvetlenie pod nohami ktoré som nedávno dorábal. napájal som ho práve na stropné svetlo. na káble ktoré sú nad volantom pri stĺpiku. toto osvetlenie sa vypína/zapína zároveň s dverami a so stropnými svetlami.

Odpovědět

Zpět na „Focus - interier - 1998-2004“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů