čo vás v poslednej dobe zarmoutilo

Moderátor:phofy
Odpovědět
Uživatelský avatar
tomason
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4248
Registrován: 02.03.2008 13:00
Bydliště: Praha na půl

Re: čo vás v poslednej dobe zarmútilo

Příspěvek od tomason » 07.02.2012 08:52

Život je neskutečnej pes,když mi bylo 12 tak mi brácha spadnul před očima ze skály,naučit se s tím žít vyrovnatse s tím hlavně se nevinit těžká věc.
Když mi bylo asi 5 tak mi umřela maminka jen díky babičce jsme neskončili v děcáku a díky druhé nevlastní jsme poznali kus naší krásné země obě jsou již po smrti nikdy na Vás nezapomenu ... :cry:
Naposledy upravil(a) tomason dne 22.02.2012 22:03, celkem upraveno 2 x.
byl focus 2005 1.8TDCI
je Focus 2008 1.8TDCI

Uživatelský avatar
mouse
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3004
Registrován: 18.03.2011 14:37
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: čo vás v poslednej dobe zarmútilo

Příspěvek od mouse » 07.02.2012 22:59

Zdwora píše:Vzdycky za to muze zenska :? Co si musel prozit mouse to si asi nikdo z nas nedokaze predstavit...
můžu ti říct, že ženská za to vždy nemůže, ale to co jsem si prožil tak to opravdu si prožilo hodně málo lidí, v tom mi teda věř a to rozhodně nepřeju ani nejhorším nepřítelům, manželka mě i několikrát vzbudila , že křičím ze spánku
Obrázek
Ford Grand C-Max 1.6 TI-VCT 92kw rv.2012 GRANDÍK
Obrázek

Uživatelský avatar
Pastovic
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1184
Registrován: 02.11.2009 02:35
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: čo vás v poslednej dobe zarmútilo

Příspěvek od Pastovic » 08.02.2012 19:18

Úplně mě mrazí.... :cry:
FoFo I htb GHIA/1,8/16V/85kw/07-2001/silver/K&N/17" Wolfrace Pro Sprint/Hankook V12 Evo/Eibach
Galerie https://www.ford-focus.cz/forum/viewtopi ... 94&t=21271
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
mickielli15
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 787
Registrován: 27.01.2009 03:54
Bydliště: Adamov/Blansko, Brno, někdy České Budějovice

Re: čo vás v poslednej dobe zarmútilo

Příspěvek od mickielli15 » 14.02.2012 03:44

Každej máme svoje osudy. Proto se tu taky scházíme, abysme si pomohli. Je mi to všechno líto, co tu píšete. A všem přeju jen dobrý.
Focus C-max 2004 2.0 TDCi 100kw DPF, stříbrná met., GHIA, vyhř. př.sklo, aut. klima, tempomat, ESP, dešť. senzor, zatím plecháče, ale mazel edition :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
r0mik
.
.
Příspěvky: 9356
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: čo vás v poslednej dobe zarmútilo

Příspěvek od r0mik » 22.02.2012 16:48

posledni dobou zacinam byt zarmouceny ze sveho okoli, a z toho jaka bude budoucnost
-vetsina s kym otevrene mluvim na tema finance je zadluzeny a spirala se dale toci..
-stale pise nekdo at pujcim nebo si vezmu pro nej uver
Cela ta ekonomika je pekne ve srackach. Stat misto aby podporil mlade nezamestnane tak jim haze klacky pod nohy. Provident si mne ruce. Zakladnim kamenem statu je rodina, jenze.. co znam baby tak bud to maj se starym fotrem co je financne vydrzuje, nebo jim to proste "ujede"a pak ziji z ruky do huby.
Dneska aby se clovek i na rande dozadoval vypisu z rejstriku dluzniku, aby se neprimotal exekutorovi pod kudlu.
S takovou to tu vazne bude samej duchodce zavreny doma s kverem proti rabujicim potomkum zadluzenych rodicu.
Jo to je panecku motivace do budoucna. :puke_r: :puke_r: :puke_r: :puke_r:

A toto uz me rmouti par mesicu :?
Focus 2002 RS "WRC Ášín"-track car
Focus 2002 RS #1121-radost
Focus 2002 ST170 "BO!!!"-track car
Focus 2002 ST170
Focus 2003 ST170 kombi s tažným
Transit 2004 2.4tddi odtahovka
Smax 2006 2.5T LPG
Smax 2007 2.5T LPG
Smax 2007 2.5T

Uživatelský avatar
silverwolf
Test driver
Test driver
Příspěvky: 5701
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Re: čo vás v poslednej dobe zarmútilo

Příspěvek od silverwolf » 22.02.2012 16:55

zajímavej postoj tak mladýho kluka. :palec_nahoru: V tvým věku jsem takový starosti vůbec neměl, protože takový starosti prostě vpodstatě neexistovaly.
Ford Focus II, 1,6 Trend, Red Tango, r.v.2006.
Suzuki Samurai 1,3 MPi r.v.neznámý - černobílý lesní dělník
Obrázek

Uživatelský avatar
Zdwora
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3001
Registrován: 26.07.2009 15:07
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: čo vás v poslednej dobe zarmútilo

Příspěvek od Zdwora » 22.02.2012 17:00

Romik: Od tebe bych takovej vylev teda necekal, no to je jedno, kazdej mame slabsi chvilku. :) Jinak vsechno co popisujes imho nejsou chyby systemu, ale charakteru a zivotniho postoje cechu. :idea:

btw ja se teda na rande dozaduju jinych veci :mrgreen:
"Vysmivam se do ksichtu vsem nechapavejm k0k0tum!" by Řezník

Obrázek

Uživatelský avatar
r0mik
.
.
Příspěvky: 9356
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: čo vás v poslednej dobe zarmútilo

Příspěvek od r0mik » 22.02.2012 17:20

je treba byt opatrny..

zdwora: ono staci malo a uz v tom jedem taky.. Nikdy nevis co se posere :|
Vidis, i v tom uz mi sibe v bedne. Driv to slo lehce, pozvat na caj a do hodiny mela nohy do praku a focus mel mokre sedacky.. Radej poznavam holku jak se chova, charakter.. roztaznozky uz nebrat :palec_nahoru:

Vim ze mam spatne nazory, nepiju, nefetuju, nekourim, kurvy nepicham, pujcky si neberu.. radej makam bokem abych to vrazil do auta, a rad se svezu rychle pokud neohrozuju jine
Focus 2002 RS "WRC Ášín"-track car
Focus 2002 RS #1121-radost
Focus 2002 ST170 "BO!!!"-track car
Focus 2002 ST170
Focus 2003 ST170 kombi s tažným
Transit 2004 2.4tddi odtahovka
Smax 2006 2.5T LPG
Smax 2007 2.5T LPG
Smax 2007 2.5T

Uživatelský avatar
Zdwora
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3001
Registrován: 26.07.2009 15:07
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: čo vás v poslednej dobe zarmútilo

Příspěvek od Zdwora » 22.02.2012 17:22

r0mik píše:Vim ze mam spatne nazory, nepiju, nefetuju, nekourim, kurvy nepicham, pujcky si neberu.. radej makam bokem abych to vrazil do auta, a rad se svezu rychle pokud neohrozuju jine
No vidis, takhle kdyby se chovali i ostatni bylo by po problemech :idea:
"Vysmivam se do ksichtu vsem nechapavejm k0k0tum!" by Řezník

Obrázek

Uživatelský avatar
petulak
Test driver
Test driver
Příspěvky: 5654
Registrován: 06.02.2010 15:45
Bydliště: Liberec

Re: čo vás v poslednej dobe zarmútilo

Příspěvek od petulak » 22.02.2012 18:01

Zdwora píše:
r0mik píše:Vim ze mam spatne nazory, nepiju, nefetuju, nekourim, kurvy nepicham, pujcky si neberu.. radej makam bokem abych to vrazil do auta, a rad se svezu rychle pokud neohrozuju jine
No vidis, takhle kdyby se chovali i ostatni bylo by po problemech :idea:
Chyba-nebylo.
Jelikož jde z tabáku a alkoholu hafo peněz na důchody. :huraa: :huraa:
FF-1.8-16V-ZETEC-E, SPORT-hatchback

buceek07
Test driver
Test driver
Příspěvky: 10344
Registrován: 07.02.2010 11:46
Bydliště: Olšany u Prostějova

Re: čo vás v poslednej dobe zarmútilo

Příspěvek od buceek07 » 22.02.2012 18:09

Romik máš naprostou pravdu :( .... a v dnešní době je celkem jedno jestli je člověk mladý, nebo ve středním věku...mě je 23 a řeším tyhle starosti denně a moji vrstevníci defacto taky....

za pár měsíců doplatim auto, na které sem si pujčil a už ne e děkuji :nnou: .... nejde o to že bych nestačil splácet, ale dnešní doba je šílená a být v dnešní době bez dluhu je naprostý luxus :gott: :gott: ..... teda ještě ta hypotéka, ale když chce člověk bydlet, tak co mu zbývá :nixw:

já jsem sám, je mi 23..... pracuji jako cnc obráběč a beru mzdu, která je o něco větší než průměrný plat v čr :arrow: http://www.denik.cz/ekonomika/prumerna- ... 11205.html

Když si to sečtu, tak měsíčně musím platit auto, 1/2 hypotéky, mobil, prachy našim na domácnost, spoření a pojistky a tohle vše mi udělá tak 70% mzdy....a teprve z toho zbytku platím benzín a provoz a auta a vše ostatní co potřebuji k svému životu ....

Můžu děkovat bohu, že dělám co dělám a mám co mám, protože si nedokážu představit, že budu brát někde 14 000 čistého, platit z toho všechno co mám a živit ještě doma ženu na mateřské a bejbýýý :dih: ..... tuto situaci musí řešit 80% lidí z mého okolí a já jen pozoruji, jak jsou víc a víc v prdeli a nežijí ani už z ruky do huby :irre: ....svoje problémy pak řeší tak, že na splácení splátek si berou další pujčku a to už je prostě rychlá cesta uplně do ....pochvy :?

Kamarádovy teď přišla upomínka na 700, kterou si převzala nějaká jiná splečnost a ze 700 je 3600...nezaplatíš do týdne, další litr navíc :dih: ....sakra kde to jsme, kde to jsme ....v Řecku :?: :irre: :irre:

Tahle doba je pěkně zkurvená a je mi z toho fakt na nic :puke_r: ...... a proto hulim 8)
Now: Mazda 6 2.5i GTA 2008
Ex: Ford mondeo Mk3 2.0 Duratec 107kw * Bmw e39 530Da 142Kw/420Nm....

Uživatelský avatar
jimm
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1612
Registrován: 08.04.2011 14:12
Bydliště: Teplice

Re: čo vás v poslednej dobe zarmútilo

Příspěvek od jimm » 22.02.2012 21:10

Ty vole to je depresivní vlákno :mrgreen: ale je pravda že je teď blbá doba,já si vážím lidí kteří ačkoli jsou chytrý a mají na víc,přesto nikde makaj u pasu v továrně,protože prostě není práce a rodinu člověk uživit musí.Já když jsem nasranej že když na to co potřebuju nemám prachy tak si řeknu seru na to pořád lepší žít takhle než někde v Rumunsku nebo nedej bože někde v iráku nebo v nějákém takovém cigánově. :bebng:
ford mondeo 1.8 92kw lpg elpigaz r.v.2001 https://www.lpg.cz/main/

Uživatelský avatar
Hal9000
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3658
Registrován: 21.01.2011 17:41
Bydliště: Plzeň

Re: čo vás v poslednej dobe zarmútilo

Příspěvek od Hal9000 » 22.02.2012 23:40

Zdwora píše:
r0mik píše:Vim ze mam spatne nazory, nepiju, nefetuju, nekourim, kurvy nepicham, pujcky si neberu.. radej makam bokem abych to vrazil do auta, a rad se svezu rychle pokud neohrozuju jine
No vidis, takhle kdyby se chovali i ostatni bylo by po problemech :idea:
Máme stejný názor, tak by se měli chovat všichni. Mě už to taky sere, jak člověk všude slyší co zdraží, kde co kdo vytuneloval, jaká omezení se zavádí, jak to bude z důchody a že vězni dostanou zvěřinu. Mám zhruba průměrný plat, z toho platím hypo, domácnost, psa, auto, koníčky a do toho mladá nemaká protože studuje, v létě se budeme brát....občas mám sto chutí se na ten bordel tady vysrat a jet žít někam do ciziny, kde si budou občana vážit. Ale kam, vždyť ten svět jde do hajzlu celý.....fuj :palec_dolu:

Uživatelský avatar
mickielli15
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 787
Registrován: 27.01.2009 03:54
Bydliště: Adamov/Blansko, Brno, někdy České Budějovice

Re: čo vás v poslednej dobe zarmútilo

Příspěvek od mickielli15 » 23.02.2012 00:21

...toto celé je důsledek nenasytnosti finančních (ne politických - těch taky, ale ne v takové míře, to jsou v podstatě v celosvětovém měřítku paběrkovači) skupin, kde už nejde jen o heslo ekonomů v národních měřítkách - tedy "každoroční ekonomický růůůst růůůst růůůůůůůůst" (dnešní mladej manažer musí být hodně inteligentní, aby těmi poučkami neměl úplně vypleněnej mozek...) ...tam již jde o organizovaný zločin na nejvyšší mezinárodní úrovni, obchod se zbraněmi na úrovni států i mafií, nu a samozřejmě kluci z WallStreet a Goldman Sachs asi taky ví víc, než ostatní... Přičtěme k tomu pár tisíc lidí z okolí politických špiček nejvlivnějších států, finančníky z Indie a Číny, USA, Ruska a máme pěkný balíček jedinců, díky kterým vznikla finanční krize, díky kterým se prohlubuje (řízeně) propast mezi (zanedlouho) bývalou střední třídou, která se pomalu odtrhává od zábradlí, které ji pojilo s vidinou důstojného života. Toto oddělení poskytne nejvlivnějším ještě více mamonu, protože se bývalá střední třída svým oslabením stane méně odporuschopná. Nálada ve společnosti jde obecně dolů a člověk, který se ohání, aby se vůbec uživil, nemá už sílu řešit další věci, natož si někde stěžovat, že jde svět do prdele. Takže jakoby na hov.no...

... JENŽE...

I proto si pořád říkám - buď Ty vole šťastnej, že máš kde bydlet, buď šťastnej, že máš co jíst a můžeš si dovolit ten luxus mít třeba auto. Že bych si to ve střední Evropě neměl říkat? Proč ne?
Je to otřepaná fráze, ale když někde řeknu, že lidi v Turkmenistánu, Severní Koreji nebo v afrických zemích se mají OPRAVDU špatně a skoro nikoho to nezajímá, tak mi vždycky lidi jako kývou, nu a co že.... no co na to taky říct, žejo...
I proto na závěr - zajímavé číslo v celosvětovém měřítku je to, že tady u nás je jinej svět než v chudých zemích a je naše obrovské privilegium, že pouze 10% lidí na planetě se má tak jako my. Zdá se to neuvěřitelný číslo, ale já si toho kur.a vážím!!! Takže jsem vlastně skončil pozitivně, tak kdyžtak toto OT smažte :D
Focus C-max 2004 2.0 TDCi 100kw DPF, stříbrná met., GHIA, vyhř. př.sklo, aut. klima, tempomat, ESP, dešť. senzor, zatím plecháče, ale mazel edition :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Zdwora
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3001
Registrován: 26.07.2009 15:07
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: čo vás v poslednej dobe zarmútilo

Příspěvek od Zdwora » 23.02.2012 09:26

Hal9000 píše:Ale kam, vždyť ten svět jde do hajzlu celý.....fuj :palec_dolu:
No rozhodne nekam mimo spary evropsky uhnie...
"Vysmivam se do ksichtu vsem nechapavejm k0k0tum!" by Řezník

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 1 host