AUTO CITYDC s.r.o.

Uživatelský avatar
lucky.jack
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8442
Registrován: 12.03.2011 21:18
Bydliště: v Hradci Královým

AUTO CITYDC s.r.o.

Příspěvek od lucky.jack » 01.03.2013 10:01

>Galerie< - Focus II combi 10/2007 Collection(mezifacelift), 1.6 TDCi 66 kW/214Nm - chip 81kW/245Nm
Obrázek

Uživatelský avatar
Stehnak
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2227
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Modřice@JM@CZ

Re: AUTO CITYDC s.r.o.

Příspěvek od Stehnak » 01.03.2013 11:02

Inteligence některých auto-bazaristů by se zřejmě dala přirovnat k inteligenci automatické pračky :dih: ... ano, některé pračky dokáží být velmi inteligentní :nixw: , já měl ovšem na mysli pračku vypnutou :ble2: .
Ford Mondeo ST 220 2006 / Nissan Leaf 24 kWh 2012 / byl Ford Focus 1.6 16V 1999

Uživatelský avatar
solfan
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2985
Registrován: 09.12.2008 10:01
Bydliště: Praha

Re: AUTO CITYDC s.r.o.

Příspěvek od solfan » 01.03.2013 11:36

no co, zaujemcovi poveida, ze to bola fotka z ineho auta...a kupujuci je v takomto pripade schopni uverit comukolvek, len aby si to obhajil...
Focus II, 1.8i, 2010
Focus I 3D, 1.6i, 2003
Mondeo Mk4, 2.0 TDCi, 2011, automat
Ford Focus Kombi II, 1.6i, 2009, automat
Obrázek
Focus Kombi II, 1.8 TDCi, 2005,
Obrázek

Uživatelský avatar
Stehnak
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2227
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Modřice@JM@CZ

Re: AUTO CITYDC s.r.o.

Příspěvek od Stehnak » 01.03.2013 11:40

Verim ze kdyz vydrzime, tak se stejne auto uz se spravnejma km na palubce na NETu zese objevi... :puke_r:
Ford Mondeo ST 220 2006 / Nissan Leaf 24 kWh 2012 / byl Ford Focus 1.6 16V 1999

Uživatelský avatar
Wolodyjowsski
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1257
Registrován: 29.10.2010 20:15
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO CITYDC s.r.o.

Příspěvek od Wolodyjowsski » 04.03.2013 12:11

Takže - s tímto konkrétním kusem se to má tak, že auto bylo údajně prodáno se stavem km cca 213 000, přičemž tuto hodnotu nájezdu vykazuje i při dovozové STK - tento údaj je (jako jediný dostupný údaj o km) i v Autotraceru.
Nikdo tady samozřejmě nedá čtyři stovky za tuto informaci z Autotraceru, já ji mám "od zdroje" tj. od provozovatele služby.

Lze se tedy oprávněně domnívat, že šlo jen o chybu při zadávání inzerátu.
Jak moc taková chyba např. ovlivní potenciálního kupujícího se lze jen dohadovat.

Ať tak či onak - šlo o chybu prodávajícího, považuji však za férové všechny předchozí informace uvést na pravou míru čili že vozidlo nebylo prodáno s upravenými km.

Uživatelský avatar
spanel
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 915
Registrován: 02.09.2009 17:32

Re: AUTO CITYDC s.r.o.

Příspěvek od spanel » 04.03.2013 13:50

No, možné to je, třeba díky kopírování, nebo aplikaci, která má z minula přednastavený text. Také se mi již stalo, že jsem v excelu upravoval objednávku, dal uložit jako a zapomněl jsem změnit v hlavičce název objednávky.
Ale u autobazarů díky nepoctivcům už vidíme bubáky tam, kde třeba vůbec nejsou. :bebng:
Do 3.5.2020 byl: FoFo II COMBI, 2006, 1.8 TDCi, 85 kW, Diamond White

Uživatelský avatar
lucky.jack
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8442
Registrován: 12.03.2011 21:18
Bydliště: v Hradci Královým

Re: AUTO CITYDC s.r.o.

Příspěvek od lucky.jack » 04.03.2013 14:18

OK, takže to tady zamykám, aby se zbytečně nespekulovalo a do sekce o zjištění VIN dám odkaz na tohle téma :wink:
>Galerie< - Focus II combi 10/2007 Collection(mezifacelift), 1.6 TDCi 66 kW/214Nm - chip 81kW/245Nm
Obrázek

autocitydc
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 11.03.2013 10:36

reakce na pomluvu-auto city dc

Příspěvek od autocitydc » 11.03.2013 10:52

Dobrý den,
dovolte abych uvedl celou záležitost na pravou míru.Jestliže inteligence naše se dle jednoho pisatele rovná inteligenci vypnuté automatické pračky,tak v tom případě promiňte,ale někomu kdo si myslí že šlo o úmysl je i vypnutá automatická pračka svou inteligencí nahony vzdálena. Samozřejmě se jednalo o omyl. To je přeci každému naprosto jasné. Právě proto aby bylo vše transparentní,fotíme na každém voze budíky,ke každému vozu poskytujeme VIN aby si kupující mohl servisní historii vozu ověřit. Musel bych být asi velký blázen,abych nafotil budíky se stavem 213tis,provedl STK s tím samým stavem - kdy se samozřejmě tento stav ukládá do servisní historie vozu a každý kupující si to na základě námi zveřejněných údajů může ověřit, a poté umyslně napsal do inzerce stav kilometrů nižší. To je přeci tak bláznivé,že každému normálně smýšlejícímu člověku to musí být jasné,ačkoliv chápu rozladění. Okamžitě nás zkontaktoval náš partner,firma CEBIA,která dostala všechny podklady a i jim bylo srozumitelné jak to bylo. Navíc,v sobotu předtím jsme vůz prodali. Na Cebii jsem poslal i kopie smluv na tento vůz,a světe div se,auto jsme prodávali se stavem kilometrů 213tis.....,takže bohužel pro Vás pane,o žádné stočení se nejedná. Pokud máte zájem,zkontaktujte nás kdykoliv,veškeré podklady Vám rádi poskytneme,aby se Vaše podezření definitivně vyvrátilo.
Zároveň se za toto nedopatření omlouvám,jsme jen lidé....
Ještě si dovolím poznámku k tomu druhému Smaxu - tento jezdil ve Francii naštěstí pravidelně do autorizovaného servisu,takže po zadání čísla karoserie v jakémkoliv značkovém servisu se dá průběh servisní historie přesně zmapovat,doložit,s jednotlivými daty a stavy kilometrů. Ale chápu že někoho anonymně urážet a bezdůvodně obviňovat je v dnešní době tak jednoduché a lákavé že je třeba toho náležitě využít...
Díky,Jiří Jerie,prodejece Auto City DC,s.r.o.
tel. 728-258383

Uživatelský avatar
lucky.jack
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8442
Registrován: 12.03.2011 21:18
Bydliště: v Hradci Královým

Re: AUTO CITYDC s.r.o.

Příspěvek od lucky.jack » 11.03.2013 11:36

Protože jsem "hrdinně uzamknul diskusi tak,aby se nedalo veřejně reagovat!" - citace části SZ od p. Jerie pro mě; znovu to odemykám, aby se dalo reagovat.

Znovu připomínám, že jsem nikoho neurážel a nepomlouval, pouze reagoval na viditelné a jasné nesrovnalosti ve stavu KM na fotografii a udané v inzerátu!
A ještě jednou připomínám, že odpovědnost za urážky na vaší inteligenci, jakožto příspěvky, nese plně autor příspěvku!
>Galerie< - Focus II combi 10/2007 Collection(mezifacelift), 1.6 TDCi 66 kW/214Nm - chip 81kW/245Nm
Obrázek

fofok
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4810
Registrován: 16.10.2009 19:27
Bydliště: střední čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO CITYDC s.r.o.

Příspěvek od fofok » 11.03.2013 12:42

Do inzerátu daj vědomně pod 100 000 km kvůli vyhledávači a když si toho někdo všimne,dělá jakoby se spletl.Klamání zákazníka a běžná praxe bazaristů.
Byl Focus II kombi 2011 1,6 16v
Obrázek
Je VW Golf VII ME 1,0 TSI 2019

Uživatelský avatar
Maria.Vaic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 177
Registrován: 02.07.2012 19:06
Bydliště: Anzio(It), Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO CITYDC s.r.o.

Příspěvek od Maria.Vaic » 11.03.2013 14:03

Prodejce se asi musel vyjádřit, jelikož ,,chybu" způsobil pravděpodobně on :dih:
Vy, pane Jerie, zajisté víte, co se v ČR ohledně ojetých aut děje, takže určitě chápete, proč toto vlákno vzniklo. Taktéž Vám musí být jasné, že se nejednalo o pomluvu, ale o přirozenou reakci na Vámi uvedené údaje.
Jinak, autorizovaný partner firmy CEBIA,s.r.o. nerovná se poctivý prodejce ojetých automobilů. Tímto partnerstvím jako zárukou bych se neoháněla :nnou:

autocitydc
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 11.03.2013 10:36

Re: AUTO CITYDC s.r.o.

Příspěvek od autocitydc » 11.03.2013 18:36

Dobrý večer ještě jednou.
Já jsem kritizoval uzamčení diskuse na toto téma,když poté nemáme žádnou možnost se bránit. To že lidi urážejí je v dnešní době bohužel normální..
Dovolím si reagovat na oba články,nemám s tím sebemenší problém. Za prvé,vůbec se nedivím,že tato chyba někoho upoutala a že vzbudila ohlas. Nicméně,upřímně,přeci si rozumný člověk nemůže myslet,že by se jednalo o úmysl. Já vyfotím při zadávání inzerce stav tachometru,tento zadám schválně a cíleně aby byl vidět do inzerce,předtím s tímto stavem provedu STK aby se záznam zadal do databáze Cebia,a poté dám do popisu vozu údaj jiný a to schválně? To bych přeci musel být nesvéprávný... Navíc,firma Cebia má ode mne veškeré podklady,auto jsme v sobotu prodali,a do firmy Cebia jsme poslali smlouvy i technické protokoly kde byl stav kilometrů 213tis výslovně uveden. Kdybych chtěl jakkoliv s tímto stavem manipulovat,asi bych to udělal ještě před provedením STK a určitě bych stav kilometrů nevyfotil a nezadal do nabídky. Ale kdo chce hledat něco špatného,asi si to nenechá vysvětlit,v tom případě mne to mrzí a nemohu s tím nic dělat.
Dále - nevím o tom že bych klamal zákazníky. Ano,dovolím si udělat následující věc - když má námi nabízené auto najeto do 110tis km, zadám jej do nabídky jako auto které má najeto 99tis km. Vím že bych to možná neměl dělat,ale dělám to proto,že člověk,který hledá auto které má striktně najeto do100tis km, by naše auto nenašel,a myslím že když má auto najeto třeba jen o 5tis km více,byla by to škoda. Nicméně,když toto udělám,znovu ten opravdový stav tachometru vyfotím,aby to bylo každému jasné,a také to každému řeknu do telefonu. Možná bych pochopil že to někoho naštve,za to se omlouvám,nicméně určitě si nemyslím že by se jednalo o klamání zákazníka. Víte,já jsem schopen pochopit že v této branži,jako v každé jiné je spousta klamavých a podvodných nabídek a není jednoduché si vybrat,ale přál bych někomu pohled z druhé strany,jak se chovají někdy kupující,čím vším jsou schopni vyhrožovat aby dostali to co chtějí ačkoliv někdy na to nemají žádné právo,a co vše jsou proto schopni udělat,včetně spousty hanlivých příspěvků na různých diskusích. ...
Díky za pochopení

Uživatelský avatar
lucky.jack
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8442
Registrován: 12.03.2011 21:18
Bydliště: v Hradci Královým

Re: AUTO CITYDC s.r.o.

Příspěvek od lucky.jack » 11.03.2013 19:44

autocitydc píše: Dále - nevím o tom že bych klamal zákazníky. Ano,dovolím si udělat následující věc - když má námi nabízené auto najeto do 110tis km, zadám jej do nabídky jako auto které má najeto 99tis km. Vím že bych to možná neměl dělat,ale dělám to proto,že člověk,který hledá auto které má striktně najeto do100tis km, by naše auto nenašel,a myslím že když má auto najeto třeba jen o 5tis km více,byla by to škoda.
Nemůžu na to nereagovat...Kdyby takhle zadávali údaje všichni prodejci, kde bychom potom byli??! Minimálně je to úmyslné uvádění potencionálního zákazníka v omyl, což je poněkud v rozporu s dobrým vystupováním poctivého prodejce.
>Galerie< - Focus II combi 10/2007 Collection(mezifacelift), 1.6 TDCi 66 kW/214Nm - chip 81kW/245Nm
Obrázek

Uživatelský avatar
spanel
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 915
Registrován: 02.09.2009 17:32

Re: AUTO CITYDC s.r.o.

Příspěvek od spanel » 12.03.2013 07:04

Souhlasím, chyba se stát může, pokud ale uvedu auto, které má 105 000 km v sekci do 100 000. Je tam sice rozdíl malý, ale je a tudíž je v tom úmysl, který zavání klamáním. Tímto si dobré jméno prodejce nevyslouží a může se ohánět poctivostí, jak chce. HOWGH.
Do 3.5.2020 byl: FoFo II COMBI, 2006, 1.8 TDCi, 85 kW, Diamond White

Uživatelský avatar
Blackhawk
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3863
Registrován: 24.07.2009 15:02
Bydliště: Sereď

Re: AUTO CITYDC s.r.o.

Příspěvek od Blackhawk » 12.03.2013 08:00

lucky.jack píše:Nemůžu na to nereagovat...Kdyby takhle zadávali údaje všichni prodejci, kde bychom potom byli??! Minimálně je to úmyslné uvádění potencionálního zákazníka v omyl, což je poněkud v rozporu s dobrým vystupováním poctivého prodejce.
Keby to vsetci robili takto, tak by sme boli vysmiaty, ze sa nestaca. Oproti stacaniu je to nic, ak sa pri prvom kontakte dozvies realny najazd.

Odpovědět

Zpět na „recenze prodejců a autobazarů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti