C-MAX v roku 2010

Moderátor:phofy
Uživatelský avatar
misoo
Test driver
Test driver
Příspěvky: 14839
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Bratislava SR
Kontaktovat uživatele:

Re: C-MAX v roku 2010

Příspěvek od misoo » 17.09.2009 12:56

jj nazivo to moze vyzniet uplne inak. inac rozmerovo a tak by sa mi teraz taky grande c-max velmo hodil :mrgreen:

zirafak
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8973
Registrován: 02.02.2008 03:18

Re: C-MAX v roku 2010

Příspěvek od zirafak » 17.09.2009 12:57

misoo píše:no na promo fotkach to este vyzera ok, ale kuknite na ten interier v skutocnosti (fotky na auto.cz : http://news.auto.cz/frankfurt-2009/fran ... 1-dil.html )
tolko farieb, tolko tvarov, tolko druhov materialov, tolko druhov cudlikov... pre mna je to tak trochu cirkus humberto hodny korejskych (bozechran cinskych) aut, ale pre serioznu znacku akou je ford sa mi to nepozdava... co uz, vydali sa na vesmirno-sci-fi trend, musime to len akceptovat :roll:
a ten mhd-volant je v autobusovych autach typu c-max este teoreticky akceptovatelny, zato v takom megane coupe (bracho ho mal) vyslovene zamrzi... :)
tu to fakt nevypada moc goed...uvidime na zivo

Culex42

Re: C-MAX v roku 2010

Příspěvek od Culex42 » 17.09.2009 13:03

ja by som ten "vesmir" mozno este zvladol, ono "rodinne auta" byvaju take "multifunkncne" teda preplacane, neviem preco maju budit taky dojem. viac mi ale vadi ten zadok toho auta. ten podla mna uplne pokaslali, nepaci sa mi, taky nedotiahnuty, akoby nevedeli co s nim. skosene zhora, "z dola", taky nejaky 3-uholnik alebo sip smerom dozadu to robi, useknute svetla akoby omylom... to sa mi nepaci.

Uživatelský avatar
madbugie
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1637
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: SK - Trnava

Re: C-MAX v roku 2010

Příspěvek od madbugie » 17.09.2009 13:04

tak tie modre displaye chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem hned...
------ ===== < as mad as possible > ===== ------
modrá je dobrá ale iba ako farba auta :-) + 100 fordích koníkov
Obrázek
Obrázek

Culex42

Re: C-MAX v roku 2010

Příspěvek od Culex42 » 17.09.2009 13:13

inak som si prave vsimol, ze je nejaky "znizeny" :o))) asi uz to ma eibachy od novoty :o))))))))))) ale na "rodinne" asi az moc, neviem, zrejme to bude mat velmi tvrdy podvozok zda sa. alebo tam len dali verziu, aby lepsie vyzerala :o))

zirafak
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8973
Registrován: 02.02.2008 03:18

Re: C-MAX v roku 2010

Příspěvek od zirafak » 17.09.2009 13:16

To je uprava pre autosalony,kde sa dava extremne znizenie,aby to mooc dobre vypadalo,do beznej premavky ale nepouzitelne,mozno extrem tuning :wink:

TripleJay
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4196
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Levice (SR)
Kontaktovat uživatele:

Re: C-MAX v roku 2010

Příspěvek od TripleJay » 17.09.2009 13:21

jj, na autosalone uz aj male auta maju pomaly 18" :roll: Potom to vidis nazivo, nedajboze este v nizsej vybave na 16" a pocit paradnosti je ten tam...

Uživatelský avatar
Anndy
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4963
Registrován: 10.08.2008 22:07
Bydliště: Bratislava

Re: C-MAX v roku 2010

Příspěvek od Anndy » 17.09.2009 13:36

to by ste si potom nemohli vylepsovat svoje tatose :D
Focus II kombi, facelift, r.v. 2008, 1.8 92kw Duratec, Titanium X Galéria
Obrázek

Uživatelský avatar
misoo
Test driver
Test driver
Příspěvky: 14839
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Bratislava SR
Kontaktovat uživatele:

Re: C-MAX v roku 2010

Příspěvek od misoo » 17.09.2009 13:47

na kazdom aute sa da nieco vylepsit :mrgreen:

Uživatelský avatar
Anndy
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4963
Registrován: 10.08.2008 22:07
Bydliště: Bratislava

Re: C-MAX v roku 2010

Příspěvek od Anndy » 17.09.2009 14:42

jasne, ale keby vsetky vyzerali tak dobre, ako to prezentuju na autosalonoch obvykle, tak by to bolo riadne tazke :D
Focus II kombi, facelift, r.v. 2008, 1.8 92kw Duratec, Titanium X Galéria
Obrázek

Uživatelský avatar
Damon
Test driver
Test driver
Příspěvky: 10357
Registrován: 02.02.2008 03:18

Re: C-MAX v roku 2010

Příspěvek od Damon » 20.09.2009 18:20

Tak mě osobně se nový C-max líbí. S Grande už to není takové. Ty zadní dveře a lyžiny na ně nic moc. A na ty zadní sedačky které jsou těsně za pátými dveřmi bych se bál posadit. Speciálně u nás.
Je: Ford Kuga 2,5T 200hp 2009 & Kawasaki Z1000SX
Byl: Ford C-max 1,8 16V 2004
.....Ford Focus combi 1,8 16V 1999

Uživatelský avatar
FUGAS
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2211
Registrován: 29.03.2009 20:43
Bydliště: Kladno

Re: C-MAX v roku 2010

Příspěvek od FUGAS » 21.12.2010 18:22

Minulý týden si to takhle vykračuju v Praze okolo prodejny fordu a co nevidím. Za výlohou se pyšně leskne fungl nový C-Max v pěti sedadlovém provedení. Protože se mi narozdíl od té sedmimístné tahle kratší verze moc líbí, nedalo mi to a šel jsem se na něj podívat. Předem se přiznám, že jsem od tamtud odcházel s velmi rozpačitými pocity. Auto se mi designově moc líbí i naživo a ani proti discostylu palubky nic nenamítám, spíš naopak, líbí se mi to. Je pravda, že pocit nějaké prémiovosti (jako třeba u VW) jsem sice neměl, ale použité matériály se mi zdály lepší než u FFII. Pak jsem si seřídil sedačku tak, jak jsem zvyklý řídit, tj. sedák až dolů a posunout sedadlo tak, abych při vyšlápniuté spojce měl nohu jen velmi mírně pokrčenou. Dojem z prostornosti na předních sedadlech byl docela slušný. Byl jsem zvědavý kolik je místa vzadu, takže jsem si při takto seřízené přední sedačce sednul dozadu a světe div se - skoro jsem se tam nevešel!!! :bebng: Sice jsem se tam napasoval, ale kolena jsem měl natvrdo vražená do opěradla řidičova sedadla. Jak je tohle u MPV vůbec možné? I u mojeho FFII je vzadu víc místa, tam se koleny sedadla přede mnou jen lehce dotýkám. A to nejsem žádný nadprůměrný čahoun - měřím 182cm. Nechápu pro koho je určené MPV bez místa na zadních sedadlech. Takže můj pocit z nového C-Maxe je ten, že je to auto hezké, věřím že i s velmi dobrými jízdními vlastnostmi, ale k čemu by mi bylo MPV, ve kterém si za mě nikdo nesedne? Podle mě to hodně lidí odradí od koupě...
bylo: Ford Focus II 1,6 16V, 5dv., r.v. 2009
je: BMW 323i coupe

Uživatelský avatar
anubis
Nováček
Nováček
Příspěvky: 108
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Pezinok

Re: C-MAX v roku 2010

Příspěvek od anubis » 24.12.2010 14:25

FUGAS píše:Minulý týden si to takhle vykračuju v Praze okolo prodejny fordu a co nevidím. Za výlohou se pyšně leskne fungl nový C-Max v pěti sedadlovém provedení. Protože se mi narozdíl od té sedmimístné tahle kratší verze moc líbí, nedalo mi to a šel jsem se na něj podívat. Předem se přiznám, že jsem od tamtud odcházel s velmi rozpačitými pocity. Auto se mi designově moc líbí i naživo a ani proti discostylu palubky nic nenamítám, spíš naopak, líbí se mi to. Je pravda, že pocit nějaké prémiovosti (jako třeba u VW) jsem sice neměl, ale použité matériály se mi zdály lepší než u FFII. Pak jsem si seřídil sedačku tak, jak jsem zvyklý řídit, tj. sedák až dolů a posunout sedadlo tak, abych při vyšlápniuté spojce měl nohu jen velmi mírně pokrčenou. Dojem z prostornosti na předních sedadlech byl docela slušný. Byl jsem zvědavý kolik je místa vzadu, takže jsem si při takto seřízené přední sedačce sednul dozadu a světe div se - skoro jsem se tam nevešel!!! :bebng: Sice jsem se tam napasoval, ale kolena jsem měl natvrdo vražená do opěradla řidičova sedadla. Jak je tohle u MPV vůbec možné? I u mojeho FFII je vzadu víc místa, tam se koleny sedadla přede mnou jen lehce dotýkám. A to nejsem žádný nadprůměrný čahoun - měřím 182cm. Nechápu pro koho je určené MPV bez místa na zadních sedadlech. Takže můj pocit z nového C-Maxe je ten, že je to auto hezké, věřím že i s velmi dobrými jízdními vlastnostmi, ale k čemu by mi bylo MPV, ve kterém si za mě nikdo nesedne? Podle mě to hodně lidí odradí od koupě...
Mozno neboli zadne sedacky posunute do zadnej polohy, ale vpredu...
FoFoII 5door hatchback Collection X 74kW vyr 07/2007
https://moje.auto.cz/l-n/ford-s-max.html

Uživatelský avatar
anubis
Nováček
Nováček
Příspěvky: 108
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Pezinok

Re: C-MAX v roku 2010

Příspěvek od anubis » 24.12.2010 14:32

Tiez som sa posadil do C-Max, ze ak by bolo treba menit za vacsie. Ale od mojho Focusa nie je o moc vacsi....
Na druhej strane na mieste vodica sa mi pacilo. Nic mi nevadilo, ak neratam este slabsi vyhlad smerom vlavo dopredu ako vo Focuse...Palubka a veci okolo sofera padlo do ruky hned na prvy pokus. Ten displej radia(mozno aj navigacie) pod prednym oknom je nadmieru velky skok vpred v bezpecnosti...Ale napriklad vnutorny spatak som mal prilis blizko hlavy. Panoramaticke zrkadielko na kontrolu deti vzadu je len symbolicke a treba ho hladat, co bezpecnosti veru neprispieva....A najviac na mna pozitivne posobi prakticke rozlozenie fukarov vpredu - take chcem tiez vo svojm focuse, hlavne teraz v zime.
FoFoII 5door hatchback Collection X 74kW vyr 07/2007
https://moje.auto.cz/l-n/ford-s-max.html

Standa.64
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1354
Registrován: 09.12.2010 17:34
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: C-MAX v roku 2010

Příspěvek od Standa.64 » 24.12.2010 16:08

Konečně jsem se odhodlal a při cestě z práce jsem ho byl na chvilku vyzkoušet.Sedadla výborný,volant padne pěkně do ruky,intriér na tuto třídu víc než dobrý.Muzika supr!Místa v něm je hafo.Mám cca 178cm a žádné problémy s prostorem jsem neměl.Samozřejmě vzadu prostoru jak v superbu není,ale na ten rozvor co auto má, je nadprůměrný.Nelíbí se mi mechanismus ruční brzdy,nevím k čemu ho přirovnat,ale je takový divný.Měl jsem možnost se projet v kombíkový fábce 1.2 TSI 77 kW a žádný brko to nebylo a ta skoro 10l spotřeba v plynulým městským provozu mě nenadchla.Chtěl bych proto vyzkoušet tu 1.6 ecoboost jak tahá a jak je na tom se spotřebou.Ty laboratorní měření spotřeby jsou o ničem.Mít těch cirka půl mega navíc,tak do něj jdu.Na tuto kategorii fakt dost dobrý a povedený kočár.Grand C-Max tam neměli,ale podle fotek z katalogu už je takový krabicózní.To už radši asi S-maxe.
Kuga ST-Line X 2.5 Duratec Hybrid AWD Solar

Odpovědět

Zpět na „Ford“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti