Kryt pod motor FF2

Nápravy, řízení ...
Moderátor:miki21
Odpovědět
Uživatelský avatar
aamoto
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 176
Registrován: 16.09.2014 20:49
Bydliště: Vysočina, Brno

Re: kryt pod motor z ELITU

Příspěvek od aamoto » 13.11.2016 19:40

Přiznám se, že sem nepročítal celý téma, tak jestli to tady už je tak se omlouvám, ale chtěl bych se zeptat, jestli pasuje kryt pod motor z TDCI i na benzín konkrétně na moji 1.6zetec. Než kupovat nějakej novej kdo ví co univerzál, tak že bych zajel na vrakáč a pořídil nějakej starší. Předpokládám, že pasovat bude, když se jedná o stejný auto s jiným motorem, ale znáte to, nějakej drobnej detail a už to tam nepůjde. Když už budu lehat pod auto při výměně tyček stabilizátoru, tak bych ho tam rovnou šoupl, ať mám pěkně čistej motor.

Díky.
Ford Focus I HB 1.6 Zetec 2004
Vojtův Focus I 1.6 Zetec Modrá ink.

Uživatelský avatar
Blackhawk
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3863
Registrován: 24.07.2009 15:02
Bydliště: Sereď

Re: kryt pod motor z ELITU

Příspěvek od Blackhawk » 14.11.2016 14:22

ano, ja som tusim tiez bral z dizlu

Uživatelský avatar
aamoto
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 176
Registrován: 16.09.2014 20:49
Bydliště: Vysočina, Brno

Re: kryt pod motor z ELITU

Příspěvek od aamoto » 14.11.2016 14:42

Paráda díky.

Edit: Tak dobrá zpráva pro majitele MK1 sedí tam z nafťáku. Koupil sem na vrakáči za 500 a dneska sem montoval, je pravda, že sem ho musel trochu znásilnit, připadal mě, že v místě nápravy by mohl bejt víc vyříznutej, ale možná to tak má bejt. Jen mě není jasný uchycení v předu. Mám to přišroubovaný na dva šrouby, ale na tom plastu sou takový výlisky, jako by se to mělo někam zastrčit, ale na mím autě nějak nebylo kam, tak nevím jestli tam nafťáky mají ještě nějakou příčku?? Konkrétně tahle část. Jo a na uchycení sem použil ty plastový kostky z felicie a v pohodě tam sedly.

Obrázek
Ford Focus I HB 1.6 Zetec 2004
Vojtův Focus I 1.6 Zetec Modrá ink.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů