přední narazník focus II ST. po FL.

Pouze rady - žádná inzerce!
Moderátor:ZaQik
Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: přední narazník focus II ST. po FL.

Příspěvek od foki » 05.01.2014 18:08

to enjoy :

toto jsem zazil v rakousku s gumama , hledal jsem dodavatele , objel nekolik velkoobchodů , kdyz jsem s vedenim resil ceny a slevy a poukazal na nase interentove obchody tak se nestacili divit . ze pry v rakousku ma pristup k VOC jen handler s registrací a nikdo by nemel ve velkem prodavat pod doporucene ceny (samozrejme kdyz by prisel soused tak ... ale ne v takovem meritku jako u nas ) . a ty lidi si to stejne koupi , protoze to budou potrebovat .

u nas kazdej podlejza s cenou , vozi se to z polska , číny , P.R.C. :mrgreen: , tajwanu . podle toho to taky vypada kdekdo ma internetovej obchod , nastavi si treba jen 2 procenta tím odrovna celou konkurenci , prekupuje to z polska , kdyz se sejdou reklamace tak to polozi a zaridi si novy .

kdyz si spocitam ze budu prodavat dily , prodam mesicne za 100000kc k tomu si pripoctu ucetní , papiry , baleni , cas s tim ztraveny , nejakou vyplatu , tak tohle vsechno nespravi 10t kc a to je jen 10% . kdyz ale nastavim 20% tak to zase neprodam .
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

PeS
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 836
Registrován: 01.08.2008 20:07

Re: přední narazník focus II ST. po FL.

Příspěvek od PeS » 05.01.2014 21:49

r0mik píše:stejne je starej henry žid. Za holy naraznik na rs mk1 chce okolo 20.000, je nesvaritelny. Druhovyroba neexistuje protoze henry tech aut nechal vyrobit jen 4501 kusu a druhovyrobcum se na to nevyplati delat formy :mrgreen: A za starsi opraveny holy naraznik si pšontci uctuji 6.000
Třeba to vyřeší rozvoj 3D tiskáren, plastové díly se budou tisknout :-)

Odpovědět

Zpět na „Rady prodej - nákup“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů