GOLD EAGLE Super Octane Boost

Moderátor:phofy
Uživatelský avatar
moskito
.
.
Příspěvky: 982
Registrován: 31.08.2010 21:10
Bydliště: Liberec a Praha
Kontaktovat uživatele:

GOLD EAGLE Super Octane Boost

Příspěvek od moskito » 28.03.2011 15:26

Ahoj lidi!
Zkoušel jste někdo tento výrobek?
http://www.oleje-eshop.cz/gold-eagle-10 ... 11313.html
Dreamscience ModX Cobra sportscat RS svíčky, spojka, ojl kůler a airbox Radtec intercooler Whiteline 24mm RARB + rear camber kit, Powerflex front, Bilstein B4 Quaife LSD TD ProRace 1.2 Millers oils CFS 5W40 NT
mojeauto.cz

Devilstorm
.
.
Příspěvky: 1093
Registrován: 03.03.2010 13:54

Re: GOLD EAGLE Super Octane Boost

Příspěvek od Devilstorm » 28.03.2011 17:54

Jako nic proti, ale já jsem proti všem těmhle přípravkům skeptický. Protože už ten popis, to je jak od Horsta z teleshopingu. "Čistí palivovou soustavu a vstřikovací trysky."- ty tam potřebuješ něco čistit? A jestli to tam opravdu čistí, tak na ten sajrajt co to tam propláchne to má jet líp?
"Odstraňuje neklidný a hlasitý chod motoru."- no počítám, že tenhle problém taky nemáš. A jestli ho někdo má, asi by to měl řešit jinak než dolíváním tohodle "zázraku" :D
"Poskytuje nezaměnitelný zážitek z mohutného oktanového efektu spojeného s prudký... " nevim co prudkýho to spustí, průjem snad ne. Každopádně, co je mohutný oktanový efekt by mě opravdu zajímalo.
Nicméně, oktanové číslo to samozřejmě zvednout může, spíš bych řešil jestli to vůbec poznáš, co ti to přinese a co taky na to motor. Pokud ale chceš vyšší oktanové číslo, máš možnost závodní benzín a nebo také profesionální přípravky, např. http://www.rcf.cz/
Jinak radši bych s tim opatrně, kamarád nalil do auta speciální 106 oktanový, chvilku jezdil a pak mu to podalo ruku...

Uživatelský avatar
petulak
Test driver
Test driver
Příspěvky: 5653
Registrován: 06.02.2010 15:45
Bydliště: Liberec

Re: GOLD EAGLE Super Octane Boost

Příspěvek od petulak » 28.03.2011 18:41

Pravda a jen pravda.--- :bravo22: :bravo22: :bravo22:
FF-1.8-16V-ZETEC-E, SPORT-hatchback

Uživatelský avatar
moskito
.
.
Příspěvky: 982
Registrován: 31.08.2010 21:10
Bydliště: Liberec a Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLD EAGLE Super Octane Boost

Příspěvek od moskito » 28.03.2011 19:22

Já jsem se spíš chtěl dozvědět nějaké praktické zkušenosti od lidí, kteří to vyzkoušeli nebo ještě lépe dlouhodobě užívali.
A jestli pozorovali např. delší dojezd na nádrž, tišší chod motoru, vyšší výkon.... :nixw:

Moc mě nezajímají takovéhle "jedna paní povídala"... :nnou: Raději osobní zkušenosti.

Já jsem například ve svém předchozím voze, což byl TDI PD, pozoroval při používání aditiva VIF (http://www.oleje-eshop.cz/vif-super-die ... 12578.html) o hodně tišší a pravidelnější chod motoru především za studena. Bylo to opravdu znatelné. Navíc jsem si ten výrobek vybral po přečtení nezávislého testu, který vykonali v Ústavu paliv a maziv. I finančně to vycházelo velmi dobře. Bral jsem obyčejnou naftu (ne žádnou Vervu atd.) a doléval aditivum.

Rozhodně si nemyslím, že auto po nalití tohoto pojede okamžitě tři sta z místa... Spíš to beru, tak že ve státě, kde se všechno šidí si takovouto přísadou zvedneš trochu oktanové číslo a budeš mít v autě opravdu např. Natural 98 a ne jen směsku ethanolu a něčeho, co pouze vzdáleně připomíná benzín. :dih:
Přeci jenom jsme zde na fóru pacienti, kteří mají svá auta rádi a berou je nejen jako dopravní prostředek, ale jako koníček a tohle k tomu patří.

Takže bych prosil o reakce v tomto duchu. Děkuji :palec_nahoru:
Dreamscience ModX Cobra sportscat RS svíčky, spojka, ojl kůler a airbox Radtec intercooler Whiteline 24mm RARB + rear camber kit, Powerflex front, Bilstein B4 Quaife LSD TD ProRace 1.2 Millers oils CFS 5W40 NT
mojeauto.cz

Uživatelský avatar
Ac1D
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 758
Registrován: 29.06.2010 18:10
Bydliště: Zdar n/S
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLD EAGLE Super Octane Boost

Příspěvek od Ac1D » 28.03.2011 20:19

Čistí palivovou soustavu a vstřikovací trysky jestli tomu mame verit tak do auta to naleje jen silenec vzhledem ke kvalite ceskych pohonnych hmot. nebo nalejt a jit vymenit filtr (minimalne) :mrgreen:

Klasika VIF je myslim lepsi moznost :palec_nahoru:
Focus kombi TDCI,85KW,2008
Focus kombi TDDI,66KW,2004

Uživatelský avatar
moskito
.
.
Příspěvky: 982
Registrován: 31.08.2010 21:10
Bydliště: Liberec a Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLD EAGLE Super Octane Boost

Příspěvek od moskito » 28.03.2011 21:05

S tím čištěním to nebude zas tak horký. :D
Dreamscience ModX Cobra sportscat RS svíčky, spojka, ojl kůler a airbox Radtec intercooler Whiteline 24mm RARB + rear camber kit, Powerflex front, Bilstein B4 Quaife LSD TD ProRace 1.2 Millers oils CFS 5W40 NT
mojeauto.cz

Devilstorm
.
.
Příspěvky: 1093
Registrován: 03.03.2010 13:54

Re: GOLD EAGLE Super Octane Boost

Příspěvek od Devilstorm » 28.03.2011 21:17

Moskito: Já to nemyslel jako jedna paní povídala a určitě ne nijak špatně. Jak řikáš, jsme tu všichni trošku psycho a máme svoje auta rádi, a proto bych tam nenalil nic pochybného a takové věci přesně jako si poslal mi pochybné přijdou= do auta bych to nikdy nenalil. Ať už název, tak i popisek toho zboží mluví myslím za vše.
Proto jsem ti i napsal, že je podle mě lepší tam lít kvalitní benzín a dát do něj profesionální aditivum, nebo rovnou tankovat závodní benzín. Protože víš co tam leješ a můžeš i odhadnout co to s autem udělá. O tom Gold Eagle jsem hledal nějaké důvěryhodné informace a nic...
To VIF je samozřejmě něco jiného, pokud to někdo nezávislý a dostatečně důvěryhodný otestuje a řekne, jo je to k něčemu dobré, tak prosím. To ale v původním dotazu zmíněno nebylo ;-)

Osobní zkušenosti nemám, ale o palivech si troufnu říci mám něco nastudováno a tohle bych do auta nedal. A když vezmeš rozdíl v ceně- normální benzín+ neznáme aditivum versus premiové palivo, vyjde ti lepší natankovat kvalitní benzín, pokud už tohle chceš řešit. (ono prémiová paliva, jsou ve výsledku taky k ničemu, protože ve všech těchto případech se bavíme o případném zvýšení výkonu v řádu maximálně jednotek procent, což normální smrtelník u aut jako jsou naše myslím nepozná, ale rozdíl v ceně je zásadní, ale o tom se tady nebavíme)

Takže abych to shrnul závěrem, jen jsem se k tomu chtěl vyjádřit a podělit se o svůj názor :)

Uživatelský avatar
moskito
.
.
Příspěvky: 982
Registrován: 31.08.2010 21:10
Bydliště: Liberec a Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLD EAGLE Super Octane Boost

Příspěvek od moskito » 28.03.2011 21:34

"Zkoušel jste někdo tento výrobek?" To je dost jasnej dotaz... No nic..
A podle mě teda vyjde levnějc vzít Natural 95 a nalít do toho aditivum.
Dreamscience ModX Cobra sportscat RS svíčky, spojka, ojl kůler a airbox Radtec intercooler Whiteline 24mm RARB + rear camber kit, Powerflex front, Bilstein B4 Quaife LSD TD ProRace 1.2 Millers oils CFS 5W40 NT
mojeauto.cz

Uživatelský avatar
Ac1D
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 758
Registrován: 29.06.2010 18:10
Bydliště: Zdar n/S
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLD EAGLE Super Octane Boost

Příspěvek od Ac1D » 28.03.2011 21:48

koukal sem na jejich ofic videa a nic sem se nedozvedel.Ani z jejich stranek se clovek nedovi co je na tom tak super pripadne cim dosahuji tak skvele vykony o kterych dokola plkaji ... zlatej Horst Fuchs u kteryho je videt jak svym diamantovym prstenem poskrabe pulku auta a da se to prelestit :hah:
Focus kombi TDCI,85KW,2008
Focus kombi TDDI,66KW,2004

Uživatelský avatar
Macmiro
.
.
Příspěvky: 492
Registrován: 30.03.2009 19:44
Bydliště: Praha - Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLD EAGLE Super Octane Boost

Příspěvek od Macmiro » 28.03.2011 22:13

Moskito, asi bych fakt neřešil tento výrobek. Pokud volit volbu 95ku + aditivum, tak VIF http://shop.vitocom.cz/inshop/zbozi/vif ... 24%5D.html vyjde levněji něž tvůj produkt a je odzkoušený. Balení 0,5l za cca 200,- se použije na 500l benzínu. Při rozdílu 1-2kč u 95 vs 98 je to úspora 300-800kč na 500l.
Jestli to budeš ten VIF objednávat, půjdu do toho také, stejně jsem to chtěl objedat. Vzal bych rovnou dvě balení (čtyři i s tebou) :palec_nahoru:
FOCUS ST 2.5 Duratec 225 HP, 3 door, blue, Dreamscience mapy - Mod C, Dreamscience sání, kompletní 3" výfuk (downpipe Magnex + sportcat Cobra + catback Bluflame), podložky Eibach Pro-Spacer 15mm, pružiny Eibach Pro Kit Springs 25 mm.

Devilstorm
.
.
Příspěvky: 1093
Registrován: 03.03.2010 13:54

Re: GOLD EAGLE Super Octane Boost

Příspěvek od Devilstorm » 29.03.2011 08:45

Macmiro :palec_nahoru:
Pokud by se dělala nějaká větší objednávka toho VIF, tak bych se taky přidal ;-)

Uživatelský avatar
moskito
.
.
Příspěvky: 982
Registrován: 31.08.2010 21:10
Bydliště: Liberec a Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLD EAGLE Super Octane Boost

Příspěvek od moskito » 29.03.2011 09:34

U karla_170 je v Turnově velkoobchod s těmito produkty! :palec_nahoru:
http://www.oleje-eshop.cz/
Dreamscience ModX Cobra sportscat RS svíčky, spojka, ojl kůler a airbox Radtec intercooler Whiteline 24mm RARB + rear camber kit, Powerflex front, Bilstein B4 Quaife LSD TD ProRace 1.2 Millers oils CFS 5W40 NT
mojeauto.cz

Uživatelský avatar
moskito
.
.
Příspěvky: 982
Registrován: 31.08.2010 21:10
Bydliště: Liberec a Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLD EAGLE Super Octane Boost

Příspěvek od moskito » 30.04.2011 23:09

No... tak jsem to objednal a vyzkouším to. :palec_nahoru: SUPER MEGA EXTRA OCTANE BOOOOOST... To jsem zvědav.
Dreamscience ModX Cobra sportscat RS svíčky, spojka, ojl kůler a airbox Radtec intercooler Whiteline 24mm RARB + rear camber kit, Powerflex front, Bilstein B4 Quaife LSD TD ProRace 1.2 Millers oils CFS 5W40 NT
mojeauto.cz

Devilstorm
.
.
Příspěvky: 1093
Registrován: 03.03.2010 13:54

Re: GOLD EAGLE Super Octane Boost

Příspěvek od Devilstorm » 08.05.2011 16:19

A ten VIF si nezkoušel? Tak pak dej vědět co to dělá, fakt by mě to dost zajímalo :)

Uživatelský avatar
moskito
.
.
Příspěvky: 982
Registrován: 31.08.2010 21:10
Bydliště: Liberec a Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLD EAGLE Super Octane Boost

Příspěvek od moskito » 11.05.2011 13:25

VIF jsem nezkoušel.
Zkoušel jsem tohle od Miller Oils: http://cgi.ebay.co.uk/Millers-Oil-Petro ... 1529wt_903
A to bylo dobrý. Auto střílelo pořádně do vejfuku a jelo o poznání lépe. :perfect:
Kámoš mi objedná to stejné ve vyšší koncentraci - na 500 l benzínu a stojí do 500Kč, takže to taky vyzkoušim.

Dneska mi přišel ten Gold Eagle. Ačkoliv v eshopu mají napsáno, že je to 743ml, tak ve skutečnosti je to 473ml. :roll:
V českém návodu se píše, že je to na ošetření 83l benzínu, ale nechápu, kde to číslo sebrali, když američani píšou 25 gallons, což je 95 litrů. :roll:
No takže tam půlku naleju a napíšu, jak to frčí. :palec_nahoru:
Za 377Kč, to ale není moc úspora...
Octane boost
Octane boost
Dreamscience ModX Cobra sportscat RS svíčky, spojka, ojl kůler a airbox Radtec intercooler Whiteline 24mm RARB + rear camber kit, Powerflex front, Bilstein B4 Quaife LSD TD ProRace 1.2 Millers oils CFS 5W40 NT
mojeauto.cz

Odpovědět

Zpět na „Pohonné hmoty, benzin, nafta...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host