Prodejce - Auto Re - stočené vozy (některé) :-)

Odpovědět
Uživatelský avatar
Wolodyjowsski
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1257
Registrován: 29.10.2010 20:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejce - Auto Re - stočené vozy (některé) :-)

Příspěvek od Wolodyjowsski » 06.05.2016 18:38

Moje zkušenost s Auto RE - nepříliš dobrá

Hmmm, tak to mě mrzí.

Pro ostatní bych jen podotkl, že u auta byl zjištěn drobný problém se servem a taktéž jsme chvíli bádali nad kouřem od zadního kotouče (zjištěno nakonec, že cosi čím tam stříkají boky pneu a brzdiče, aby vypadaly "lépe" se dostalo na kotouč a když jsem to před bazarem zašlápnul, tak se holt kotouč trochu ohřál... :D )
Nic, co by vybočovalo z běžných mezí, bohužel např. auto s podobnou výbavou a cenou aktuálně jinde teď zrovinka asi není...
Ovšem chápu celkovou rozmrzelost z jednání bazaru.
V komunikaci ze strany zájemce o koupi s bazarem problém nejspíš nebyl, protože mezi námi vše proběhlo ukázkově - domluva, záloha, prohlídka, report, doplatek... vše OK.
Bude-li ještě ve věci výběru a prohlídky zájem, jsem i nadále k službám...

Uživatelský avatar
Ladagalaxy
Junior
Junior
Příspěvky: 208
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejce - Auto Re - stočené vozy (některé) :-)

Příspěvek od Ladagalaxy » 06.05.2016 20:50

pafaa píše:Moje zkušenost s Auto RE - nepříliš dobrá.

Minulý týden jsem si tam zamluvil k prohlídce Focus, nemaje možnost se do Bylan snadno dopravit, využil jsem služeb firmy "nehody.net" a nechal si auto proklepnout. Stav vozidla byl plus mínus ok a nakonec jsme se dohodli i na ceně. Bezva.

Psal jsem do tedy bazaru, že vůz beru, že si pro něj můžu přijet v sobotu (tj za týden od domluvy) a že bych rád platil v plné výši převodem. Bylo mi řečeno "ok, pošlete peníze a za týden nashle". Přišlo mi dost divné posílat nějakých 180,000 jen na základě ústní dohody, tak jsem to taky podal a bylo mi řečeno "ok, pošleme zálohovou fakturu". V pondělí přišel email "v příloze máte fakturu", ale faktura nikde - nepřiložena. Večer jsem ještě mluvil s někým z bazaru (ani jméno nevím - do telefonu ani do emailu se nepředstavují), ten říká "aha, kolega to nepřiložil, posílám znovu". Nepřišlo nic.

Takže další urgence a dnes ráno přišla konečně faktura. Bohužel za hodinu poté telefon z bazaru, a borec říká "no, my už jsme to auto prodali, tak nic neposílejte". Chápu, že z jejich pohledu o moc nejde, a za mě je to taky ztráta pár tisíc, což skoro ani nestojí za rozčilování, ale do háje stejně mi to přijde nesolidní marnit takhle můj čas (jak neschopností poslat email s přílohou, tak hrou na dvě strany).

Sice se tam teď objevil v podstatě identický Focus, který by byl potenciálně náhrada, ale po téhle zkušenosti - nasrat.
Vrazil jsi peníze za prohlídku auta, nechápu proč jsi nedal bazaru zálohu na auto když jste se domluvili. :dih: Osobně nakupuji auta pouze v cizině a potvrzená rezervace emailem nebo faxem je pouze do druhého dne ráno kdy bazar otvírá. Nikdo Ti nebude držet auto bez finanční zálohy. Člověk se chybama učí, příště budeš chytřejší a vyvaruješ se problému a zbytečně vyhozených peněz. :palec_nahoru:
Ford Galaxy 2.0 TDCi 103 kW Titánium
Seat Alhambra 1.9 TDi PD 110 kW "autobus"

pafaa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 24.04.2016 09:24

Re: Prodejce - Auto Re - stočené vozy (některé) :-)

Příspěvek od pafaa » 06.05.2016 21:33

No (vratnou) zalohu bych proti nejakemu papiru klidne poslal, kdyby si o ni bazar rekl. Vyslovne jsem se jich po rozhodnuti auto koupit ptal, jaky bude dalsi postup, a oni proste chteli rovnou celou castku za auto. Souhlasim ze je to z moji strany nezkusenosti, na druhou stranu ja nemam duveru ani v nejake placene rezervace (kupoval jsem kdysi byt a slozena rezervace byla uplne k nicemu - realitka prodala byt nekomu jinemu, aspon ze prachy jsem nakonec dostal zpet). Mas pravdu ze budu priste chytrejsi - kaslu na nakup v bazaru a koupim si vozidlo nove:)

Uživatelský avatar
Wolodyjowsski
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1257
Registrován: 29.10.2010 20:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejce - Auto Re - stočené vozy (některé) :-)

Příspěvek od Wolodyjowsski » 06.05.2016 22:09

No, ani nákup nového auta nemusí být úplná výhra.
Ale odborníků na rady, jak by to oni udělali lépe tady teď bude nejspíš přehršel :bebng:

mobil-man
Junior
Junior
Příspěvky: 239
Registrován: 07.05.2015 19:52
Bydliště: Chrudimsko

Re: Prodejce - Auto Re - stočené vozy (některé) :-)

Příspěvek od mobil-man » 07.05.2016 17:04

Když to tady čtu, tak musím sdělit své zkušenosti.
Já mám svého focuse z tohoto bazaru už rok a měsíc, najeto za tu dobu 23 tis. a pokud bych měl hodnotit nákup a komunikaci, tak bez problému.
Auto mi bez zálohy rezervovali na 1 den, pak bylo nutné složit nějakou vratnou zálohu na další dny, neboť sám prodejce mi říkal, že mají kolikrát na auto víc lidí v pořadí a nemohou to držet prvnímu zájemci jen na dobré slovo, když by ho mohli druhému zájemci prodat třeba týž den. Rezervace se okamžitě objevila na webových stránkách.

S autem jsem naštěstí neměl žádný problém, který by vyplýval z nějakých skrytých vad apod. Navíc asi 2 měsíce po prodeji mi náhle odešla baterka, načež jsem je o tom informoval a prodali mi novou se slevou.

Pokud bych vybíral další auto, tak je určitě do nabídky zařadím, neboť mají moji důvěry, ale základem nákupu ojetiny je vždy důkladné prověření technického stavu, za to člověk neušetří.
Focus II hatch, 1.6 Ti-VCT 85 kw, rok 2006

Maslik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 22.05.2016 16:36

Re: Prodejce - Auto Re - stočené vozy (některé) :-)

Příspěvek od Maslik » 22.05.2016 16:39

Co si myslíte o tomto FF z aktuální nabídky AutoRE ? Má někdo možnost to pro klepnout ? Diky

http://www.auto-re.cz/moto/ford-focus-2 ... etail_4162

Alon
Junior
Junior
Příspěvky: 342
Registrován: 19.12.2009 15:59
Bydliště: Brno-Mikulov-Hodonín

Re: Prodejce - Auto Re - stočené vozy (některé) :-)

Příspěvek od Alon » 13.06.2016 11:19

Zdravím, chlapy co si myslíte o tomhle FF?

http://www.sauto.cz/osobni/detail/ford/ ... oFrom=list

Zkusil jsem si to proklepnout (Cebia), ale stav tachometru tam nikde nebyl. Chtěl bych poprosit hlavně vás co mají možnost nahlédnout i jinam aby mě pomohli. Díky moc!!!
Ford Focus, 1.6zetec r.v 2000, stříbrný hatch
Ford Mondeo 2.0 duratec r.v 2009, liftback, hypotic silver

Uživatelský avatar
Adow
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 6696
Registrován: 20.05.2011 09:52
Bydliště: Kousek od Brna

Re: Prodejce - Auto Re - stočené vozy (některé) :-)

Příspěvek od Adow » 13.06.2016 12:19

Zkontroloval bych levou přední část. Světlo není originální, stejně tak mřížky v nárazníku - ale to bude jen tuning.

Uživatelský avatar
Nonid
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5279
Registrován: 05.12.2012 21:07
Bydliště: Práááha - Vyšehrad!

Re: Prodejce - Auto Re - stočené vozy (některé) :-)

Příspěvek od Nonid » 13.06.2016 12:21

Zda se mi to, nebo je kazdy predni svetlo jiny? :lol:
Ford Focus ST170, 2002, 5dv, Panther Black, 2016-
Bylo:
Peugeot 205 1.4, bažiňák
Ford Focus 1.6 16V, hatchback, aquamarine blue
Ford Focus 1.8 16V, 2003, 5dv, Černá Panther, 2013-2017

Uživatelský avatar
Anduril
Test driver
Test driver
Příspěvky: 5079
Registrován: 07.11.2009 16:56
Bydliště: Ostrava

Re: Prodejce - Auto Re - stočené vozy (některé) :-)

Příspěvek od Anduril » 13.06.2016 12:50

Kazde svetlo jine - i to leve muze byt original vyroba (ford takove delal), ale jedno z nich tam puvodne nebylo.
Mrizky jsou originalni (mel jsem je taky), jde o sadu doplnku (prahy, predni podnaraznik, mrizky, zadni podnaraznik) + nalepky, je to i ve vypise vybavy dle VIN.
Je: Ford Focus IV Active X 1.5 EcoBoost 110kW Metallic (galerie)
Byl: Ford Focus III Titanium 1.6 EcoBoost 134kW Colorado (galerie)
Byl: Ford Focus II Trend X 1.6 74kW Avalon (galerie)

Alon
Junior
Junior
Příspěvky: 342
Registrován: 19.12.2009 15:59
Bydliště: Brno-Mikulov-Hodonín

Re: Prodejce - Auto Re - stočené vozy (některé) :-)

Příspěvek od Alon » 13.06.2016 13:17

Taky se me to zdalo nejaky divny ty svetla :D ale nechapu proc tam nedali rovnou stejny kdyz to opravovali. Takze auto bylo minimalne na predek bourany. Ve vypise VINka jsou ty prahy a narazniky napsany takze to je origo. Ale nic vic se mi nepodarilo zjistit :|
Ford Focus, 1.6zetec r.v 2000, stříbrný hatch
Ford Mondeo 2.0 duratec r.v 2009, liftback, hypotic silver

Uživatelský avatar
ZaQik
Admin
Admin
Příspěvky: 23329
Registrován: 30.05.2010 17:33
Bydliště: exit 82 na D0

Re: Prodejce - Auto Re - stočené vozy (některé) :-)

Příspěvek od ZaQik » 13.06.2016 13:39

leve svetlo bude puvodni, nedela se jako druhovyroba ... tipnul bych bourane zprava na predek
Ford Focus mk3 combi 1.6 Ti-VCT, r.v.2018 + Ford Fiesta mk7 3D 1.25, r.v.2014
byl Ford Focus mk2 combi 1.6, r.v.2009 + Ford Fiesta mk6 1.4 TDCi r.v. 2004
Nejsem poradna, encyklopedie ani hotline spolecnosti Ford - ptejte se na foru, od toho je.

Uživatelský avatar
pzi
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2223
Registrován: 31.10.2009 20:39
Bydliště: Hluboká nad Vltavou

Re: Prodejce - Auto Re - stočené vozy (některé) :-)

Příspěvek od pzi » 13.06.2016 17:43

Neměl by být proplem ověřit stav, z 99% když píšou nehavarované tak to sedí.
C max 1.8 flexifuel titanium
Fiesta 1.4 Ghia
Škoda Rapid spaceback 1.0tsi 81kw
Bol Ff1 combi St 170
Bol Ff1 combi tddi colorado
Bol Ff1 sedan

Alon
Junior
Junior
Příspěvky: 342
Registrován: 19.12.2009 15:59
Bydliště: Brno-Mikulov-Hodonín

Re: Prodejce - Auto Re - stočené vozy (některé) :-)

Příspěvek od Alon » 13.06.2016 18:32

No jo ale kde to mám ověřit? Cebia a další jiný servery taky nic. Mám to z ruky takže se tam jen tak nedostanu abych to auto zkoukl osobně. A když by někdo měnil světlo tak tam snad dám stejný :D
Ford Focus, 1.6zetec r.v 2000, stříbrný hatch
Ford Mondeo 2.0 duratec r.v 2009, liftback, hypotic silver

Uživatelský avatar
pzi
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2223
Registrován: 31.10.2009 20:39
Bydliště: Hluboká nad Vltavou

Re: Prodejce - Auto Re - stočené vozy (některé) :-)

Příspěvek od pzi » 13.06.2016 20:24

Ford zona bez záznamu, zaměřil bych se na servisku a na fyzický stav vozu, bohužel ne vždy se potenciální koupě nachází za domem.
C max 1.8 flexifuel titanium
Fiesta 1.4 Ghia
Škoda Rapid spaceback 1.0tsi 81kw
Bol Ff1 combi St 170
Bol Ff1 combi tddi colorado
Bol Ff1 sedan

Odpovědět

Zpět na „recenze prodejců a autobazarů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti