vykup aaa

Uživatelský avatar
junior
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1763
Registrován: 27.03.2009 08:08
Bydliště: Beroun - Tlustice
Kontaktovat uživatele:

Re: vykup aaa

Příspěvek od junior » 29.10.2010 09:13

ono ti ale podle mě každej bazar nabídne cenu na výkup v průměru o 30t nižší než je reálná cena auta, to samé dělá i FordChar :cooler:
je fakt že zdravý auto je lepší prodat přes inzerát :!:

do AAA jsem prodal svoji starou wochcáfku...koupil jsem ji od známé za 50t..když jsem ji prodával vypadala zvenku jak po letošních kroupách, všude samá promáčklina a odřenina, auto mělo najeto 350tkm, výbava nestála za nic a ani klimu to nemělo, po telefonu mi nabídli 50tisíc, tak jsem kejvnul, přijel maník, ani nastartovat to nechtěl, jen prohlásil.."vidím, že jste s tím přijeli tak to asi jezdí" :mrgreen:
no potom začal, že za tohle snad nemůžu chtít víc než dvacet tisíc, po chvíli licitování jsme skončili na 35000,- konečná cena, a všichni se spokojeně rozešli...já věděl že bych za to nikde moc víc nedostal, na inzerát bych se bál že se to někomu vysype a ještě bych dostal do držky, takže áčka nebo esa byly jediná moje jistota :Dancer:
no jen jsem si potvrdil, že auta už dolů asi netočej, protože za dva dny bylo auto na webu se stejnými kilometry i vadami, jak jsem jim ho nechal....nabízeli ho za 69000,- :shocked: a za dva dny tam nebylo :shocked: :cooler: :perfect:

tak snad ještě někomu slouží no :gott:
JUNIOR

MK3 1.8 DuratecHE 16v/92Kw 02/05 lítám :-)
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Konik
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2973
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: vykup aaa

Příspěvek od Konik » 29.10.2010 09:22

Dobrá marže :shocked:
Ford Focus MkIII Combi 1.6 EB (2014)
Mazda MX-5 NB 1,8 (1999)
ex: Ford Focus MkI 1.6 Combi (2003)

Uživatelský avatar
junior
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1763
Registrován: 27.03.2009 08:08
Bydliště: Beroun - Tlustice
Kontaktovat uživatele:

Re: vykup aaa

Příspěvek od junior » 29.10.2010 09:51

nejvtipnější je že to auto už jednou v AAA bylo, takže podle mě reálnejch mohlo mít kolem 500tkm, nadruhou stranu já s ním najel 80tkm, a nechalo mě stát jen jednou kvůli nějakýmu relátku, a jinak jediná investice do rozvodů, olej a nafta!!! motor byl na diesla pěkně "tichej" prostě pohodacar :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
JUNIOR

MK3 1.8 DuratecHE 16v/92Kw 02/05 lítám :-)
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
kozlow
.
.
Příspěvky: 7034
Registrován: 20.06.2010 13:11
Bydliště: www.st-rs.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: vykup aaa

Příspěvek od kozlow » 29.10.2010 09:55

Konik, jaká marže? Mají z toho minimální výdělek.. vem si ty investice na nutné opravy, údržbu..zveřejnění inzerátu, umytí, naleštění, dotankování ... jestli jim z toho zůstane tak tisícikoruna tak jsou rádi..


...

:D samozřejmě to nemyslím vážně

Uživatelský avatar
Konik
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2973
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: vykup aaa

Příspěvek od Konik » 29.10.2010 10:04

Oni to auto ve finale vlastne jeste dotovali :mrgreen:
Ford Focus MkIII Combi 1.6 EB (2014)
Mazda MX-5 NB 1,8 (1999)
ex: Ford Focus MkI 1.6 Combi (2003)

Uživatelský avatar
LamB_17
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 568
Registrován: 24.07.2010 22:59
Bydliště: skoro BRNO

Re: vykup aaa

Příspěvek od LamB_17 » 30.10.2010 10:09

když sem prodával starou P306, nabízel jsem ji na soukromej inzerát za 22.000 Kč, jedinej kdo se mě ozval byly z Esa, že když jim to auto dovezu že ho určitě vykoupí, a že bych možná mohl dostat ještě lepší cenu, že je o tyhle levný auta hroznej zájem... tak jim říkám že sem z Brna a oni z Prahy, tak mě tvrdili že když to auto nevykoupí proplatí mě cestu :hhura:

neváhal sem ani vteřinu... a do žádné Práhy nejel bo mě bylo stopro jasný jak by to probíhalo :dih:

nakonec sem prodal za míň nějakýmu typanovi co hrozně rychle potřeboval auto který jezdí...

Jinak můj šéf prodával nějakéj starej fiat, tuším že Bravu... motor fungoval jak mel, ale auto domlaceny, pulka elektroniky nefunkcni, klima kaput a nutno říst že šéfik tam vykouřil tak 2 krabky denně. Nikde mu to nechteli vzit az kdyz si jeho dceruška přála k maturitě Alfu 156, 1.9JTD, s červenou kůží uvnitř :mrgreen: , tak že mu to v AAA vemou za desítku jako protiúčet (alfa byla za 60t). Další den se Fiat prodával v AAA za 25.000 Kč, jako zachovalí, s klimatizací a NEKUŘÁK :totlsmile: ... jestli to někdy prodali to už nevím
Ford Focus kombi, 1.6 benzín, rv. 2004, černá panther, dotaženo z NDR :) , fólie SunTek HP15 (už jen vzadu)

Obrázek

Uživatelský avatar
petulak
Test driver
Test driver
Příspěvky: 5653
Registrován: 06.02.2010 15:45
Bydliště: Liberec

Re: vykup aaa

Příspěvek od petulak » 30.10.2010 14:18

Tak to mě silně připadá jako naše "VLÁDA"--jen nevím kdo to z koho okoukal??? :bebng:
FF-1.8-16V-ZETEC-E, SPORT-hatchback

Uživatelský avatar
pbjun
Test driver
Test driver
Příspěvky: 5869
Registrován: 02.02.2008 03:18

Re: vykup aaa

Příspěvek od pbjun » 30.10.2010 19:59

AAA jsou fakt dobry na to zbavit se srotu kterej nikdo nechce... Ale kupovat tam neco je sebevrazda :D

Uživatelský avatar
jakub.sampon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 546
Registrován: 19.12.2009 23:22

Re: vykup aaa

Příspěvek od jakub.sampon » 30.10.2010 22:12

Chlapy že já vám nevěřil ...

Normálně mi volala dneska ženská ze tří áček říkám jí autoesa mi nabídla víc než vy a ona na mě pane xx já vím dám o 5000kč víc kdy přijedete říkám ji čas a ona ok,tak jsem tam dorazil,týpek sedl do auta nastartoval začal tůrovat a prej vy máte děravej vejfuk(jen chci poznamenat že děravej není a že první prodejce ,včera nic nezjistil že by s autem něco bylo) a já cože ?co to kecáte auto je v pořádku bylo u automechanika a vše je ok to už mě fakt nasral,jelikož sem věděl že mi bude říkat nesmysli aby s cenou šel dolu a on na mě slyšíte to a já ne ,co jako?no tak to nechal bejt a pak vzal přístroj na měření laku na autě a prej to auto bylo lakovaný tady máte víc barvy než tady a já ne a on je možný že jak to nový auto přiváželi na kamionu že jim spadlo a lakovali to :-D
a já v tu chvílí si říkal proboha chci jít pryč...no a potom přišel a řekl mi o 35 000kč mín než co mi měl dát původně...jako říkám 3xsračkám se vyhýbejte obloukem a nejezděte tam dvakrát ,ani když vám ženská po telefonu řekne my vám dáme víc než autoesa (prej konkurent).
aaa už nikdy ááááááááááá to se radši zastřelím než tam jět... :irre:

PS: u aaa auto mi vůz ani nezvedli nahever a víte proč?protože tam žádnej nemaj,bohužel tohle neni sranda,a myslíte si že mi otevřeli kapotu a podívali se na motor,myslíte že je zajímala výbava odpověd zní na vše NE!!! tak si jen představte co tam prodávaj za vraky.... :wallbash:

PS2: chlapík tam byl prodat passata,prodejci říkal na internetu se prodává za 160 000kč a on no my vám dáme 105 000kč :-D a co si myslíte že řekl on to bral.... :irre: :dih:
Obrázek
Golfík III 1.9tdi 66kw
Ford Focus 1.8tdci 85kw SUPER KÁRA KTERÁ VÁLÍ JEHÁÁÁ :-) PRODÁNO
Obrázek
+Ford Fiesta (1.4) 2004

Uživatelský avatar
Ac1D
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 758
Registrován: 29.06.2010 18:10
Bydliště: Zdar n/S
Kontaktovat uživatele:

Re: vykup aaa

Příspěvek od Ac1D » 31.10.2010 00:26

jakub.sampon píše:chlapík tam byl prodat passata,prodejci říkal na internetu se prodává za 160 000kč a on no my vám dáme 105 000kč :-D a co si myslíte že řekl on to bral.... :irre: :dih:
třeba pašík byl v takovym stavu ze i tech 105k bylo vyhra :mrgreen:

Ja se byl se podivat v Pardubicich a pak jeste v HK a auta vypadali jako kdyz se ucastnili nejakeho derby (otluceny a spinavy) a ta cena :mrgreen:
Kdyz jsem byl u konkurence (jestli vubec maji Acka nejakou) a kupoval svyho fesaka tak i vzorek na gumach byl umytej :totlsmile:
Focus kombi TDCI,85KW,2008
Focus kombi TDDI,66KW,2004

Uživatelský avatar
LamB_17
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 568
Registrován: 24.07.2010 22:59
Bydliště: skoro BRNO

Re: vykup aaa

Příspěvek od LamB_17 » 31.10.2010 08:23

jakub.sampon píše:a pak vzal přístroj na měření laku na autě a prej to auto bylo lakovaný tady máte víc barvy než tady a já ne a on je možný že jak to nový auto přiváželi na kamionu že jim spadlo a lakovali to :-D
tímhle se vubec nechci zastavat AAAcek to jako vubec... ale to ze odrou nebo rozbijou auto uz ve vyrobne ci preprave je dost mozny... znamej z rodiny pracuje ve skodovce a je to tam celkem na denim poradku, proste obcas borec co to ma zaparkovat sem tam nekde tukne o tohle tamhle zas tukne do jinyho auta :lol: jednou me typek vykladal ze kdyz chodili jeste na zakladku, sli na most kde pod nima projizdeli vlaky a kdyz jel nejakej co vezl auta vzali cihlu a hazeli je na ty auta :irre: proste zijem v CESKU :wallbash:
Ford Focus kombi, 1.6 benzín, rv. 2004, černá panther, dotaženo z NDR :) , fólie SunTek HP15 (už jen vzadu)

Obrázek

hajetotom
Nováček
Nováček
Příspěvky: 109
Registrován: 19.07.2010 21:05

Re: vykup aaa

Příspěvek od hajetotom » 01.11.2010 00:52

Ac1D píše:
jakub.sampon píše:chlapík tam byl prodat passata,prodejci říkal na internetu se prodává za 160 000kč a on no my vám dáme 105 000kč :-D a co si myslíte že řekl on to bral.... :irre: :dih:
třeba pašík byl v takovym stavu ze i tech 105k bylo vyhra :mrgreen:

Ja se byl se podivat v Pardubicich a pak jeste v HK a auta vypadali jako kdyz se ucastnili nejakeho derby (otluceny a spinavy) a ta cena :mrgreen:
Kdyz jsem byl u konkurence (jestli vubec maji Acka nejakou) a kupoval svyho fesaka tak i vzorek na gumach byl umytej :totlsmile:
O pardubkách a jejich AAA mi ani nemluv :D byl jsem se tam dívat na fofo1. měl jsem doluvenou prohlídku červeného 1.4 a stříbrného 1.6 přivezly je pro mě až z prahy :-D.. ( to musím podotknout že po předchozí domluvě po telefonu, kde mi tuto možnost nabídly samy pač pardubky jsou blíž) říkám pokud je to zadara tak se přijedu na ně podívat :-D
no tak sem přijel... to je eště umejvaly v té dílně co tam maj.. tak sm procházel po dvoře koukal po autech.. no špinavé je neměly, ale rez byl jen přelakovanej :-D většinou jiným odstínem:-D píchlé kola atd :-D
no tak asi po půl hodině čekání.. mi ty "krasavce ukázaly" po telefonu říkaly úžasnej stav... ak začku tou 1.4:-D

tak 1.4.... tak tento rudej fofo+ r.v 2000 HB cena u nich byla 74K :-D podle nich v super stavu :D no tak otevřel sem dveře koukám naprvní pohled pohoda :-D no pak sem vyděl korozy /maloú ve dveřích .. oni že to tomu autu musím odpustit že je 10 let staré... no říkám to je pravda .. pak otevřu dveře u spolujestcě tam nic nebylo to mě utvrdilo že by mohlo bejt v stavu dobrém:-D tak mě nabídly at se svezu :D no to byla panečku jíízda -D ložiska v prdely :-D myslím že všechny 4 :-D minimálně zadní určitě :-D to vám byla hrůůza převodovka se zasekávala :-D prostě z 2 jedničku sem tam nedostal ani za nic :-D muselo se uplně zastavyt:-D nevím proč,ale je to tak-D takže nato mi řekly že to je vlivem používání najeto měl 130k podle nich.. a prej ložiska by stály 2000kč výměna :-D lol:-D a ta převodovka to jde prej o zvyk že to nemám vruce ale funguje jak má :D říkám že nechci auto do kterého musím dávat další navíc money.. a on že mi slevěj tak 2000 :-D a já říkám že ne.. a jely jsme z5 do AAA no tam sem skusi polohování volantu:-D dal sem ho dolůů a už se nedal vrátit nahooru :-D a on že to má nějákej spínač :-D že to nezná, ale že ví že se to musí někde nacvakat -D ... hrůůza

1.6 tak toto auto bylo s 60K najeto. /prej.. R.v 1998 :-D cena 89000 :-D no tak u tohoto auta bylo vše uplně oka!! to mě překvapilo zvuk kráása. prej sportovní výfuk :-D
tak říkám že ho beru... že další dn přijedu s penězma .. oni ok.. ta sem přijel z kámošem mechanikem.. abyy to eště okoukl.. na stránkách píšou že vám auto zvednou na požádání na plošinu.. tak sme je poprosily.. oni že ho maj rozbitej atd.. no vykecávaly se pač tam měly auto zvedlé. tak musel fakat... íkám že bez toho to nekoupím.. tak ho tam teda daly, ale dělaly že to nejde.. no.. tak koukáme a ejhle ten zvuk to nebyl sport vejfuk, ale jen laděná noncovka (byla navařená) tak to nebylo poznat na prvý pohled.. koroze jako prase... nějákej drát tam vysel.. vypadalo to ja něco od brzdy:-D no tak že nám to opravěj zadara.., říkám tak jo.. nechal sem se ukecat... tak po 2 hodinách opravily.. (udajně) jsme se vrátily.. a skouším odstřikovače --- nestříkaly.. tak dolily vodu do odst. a skoušám znova ono to stříkalo vyhráno mám myslel jsem si:-D ale po chvilce byla louže u kola řidiče:-D no myslíte že to bylo? odstřikovač děravej :-D yale oni to nevěděly jak si ho nechaly dovést .-D ..., a tam sem řek že to nechci...

a následovalo peklo... přišel hlavní manager. začal na mě s právníma kecama. o klamání prodejce atd... že když je sem dovezly že si ho musím koupit.. že to nevezly naprázdno.. že můžu dostat pokutu.. a že mi slevěj 5 000 říkám že mi musej slevit 15 a beru ho... a oni max 7 a dal nepůjdou a že pak to bude mít následky atd... říkám at si dělaj co chtěj.. že odcházíme.. a ten tlustej blbeček mě málem ani nepustil.. že jim musím něco zaplatuit.. ATD.. no zálohu za přivezení která byla vratná podle stránek.. mi nechtěly vrátit.. no hrůůza. pak sem měl 5 telefonátu z AAA centrály.. nabízely mi pak i 16 000 slevu.. ajá nechtěl.. jen tu zálohu... tak nakonec vrátily.. ale čekal sem na ní 2 hodiny !!!. a mezidím mi nechaly odtáhnout auto kterým jsem přijel -D ( bratra superb) a samosebou byl poškrábanej... tak asi odtahovka nevím.. neřešil sem.. ale od té doby se vyhejbám obloukem...
a to doporučuju všem..
a nejem po mé skušenosti, ale i po bráchově kterej nezávazně po mě asi cca 3 měsíce toho superba prodával chtěl toho nového superba a staršího predával.. nabízely mu za starého o 80K více než bylo ve smlouvě doufajíc že si toho nevšimne :-D a když všiml se vykecávaly že o tom věděl... ale nic takého mu neřely :D a když to odmítl podepsat tak vyhrožovaly právní cestou. pač vynaložily nějáké nálady na já nevím co ani...

prstě aaa nechat bejt..

PS: nakonec jsem fofo koupil v pardubicích. za 63 000 kč 1.6 ghia. s 84000km zeleného s uplně ovema zimníma pneu na všechny kola.. letní byly na 80% v pěkném stavu.. s novým vejfukem.. den po stk:-) s novejma rozvodama filtrama atd.. s malinkou vadou na kráse a to malá koroze pod tesněním dveří p 2 hodinách práce bylo vše jak má být. a za 63 000 no neberte to:-)
FOFO 1 dark green metal..HB. 1.6-16v zetec R.v 98

Uživatelský avatar
jakub.sampon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 546
Registrován: 19.12.2009 23:22

Re: vykup aaa

Příspěvek od jakub.sampon » 01.11.2010 07:29

hajetotom píše:
Ac1D píše:
jakub.sampon píše:chlapík tam byl prodat passata,prodejci říkal na internetu se prodává za 160 000kč a on no my vám dáme 105 000kč :-D a co si myslíte že řekl on to bral.... :irre: :dih:
třeba pašík byl v takovym stavu ze i tech 105k bylo vyhra :mrgreen:

Ja se byl se podivat v Pardubicich a pak jeste v HK a auta vypadali jako kdyz se ucastnili nejakeho derby (otluceny a spinavy) a ta cena :mrgreen:
Kdyz jsem byl u konkurence (jestli vubec maji Acka nejakou) a kupoval svyho fesaka tak i vzorek na gumach byl umytej :totlsmile:
O pardubkách a jejich AAA mi ani nemluv :D byl jsem se tam dívat na fofo1. měl jsem doluvenou prohlídku červeného 1.4 a stříbrného 1.6 přivezly je pro mě až z prahy :-D.. ( to musím podotknout že po předchozí domluvě po telefonu, kde mi tuto možnost nabídly samy pač pardubky jsou blíž) říkám pokud je to zadara tak se přijedu na ně podívat :-D
no tak sem přijel... to je eště umejvaly v té dílně co tam maj.. tak sm procházel po dvoře koukal po autech.. no špinavé je neměly, ale rez byl jen přelakovanej :-D většinou jiným odstínem:-D píchlé kola atd :-D
no tak asi po půl hodině čekání.. mi ty "krasavce ukázaly" po telefonu říkaly úžasnej stav... ak začku tou 1.4:-D

tak 1.4.... tak tento rudej fofo+ r.v 2000 HB cena u nich byla 74K :-D podle nich v super stavu :D no tak otevřel sem dveře koukám naprvní pohled pohoda :-D no pak sem vyděl korozy /maloú ve dveřích .. oni že to tomu autu musím odpustit že je 10 let staré... no říkám to je pravda .. pak otevřu dveře u spolujestcě tam nic nebylo to mě utvrdilo že by mohlo bejt v stavu dobrém:-D tak mě nabídly at se svezu :D no to byla panečku jíízda -D ložiska v prdely :-D myslím že všechny 4 :-D minimálně zadní určitě :-D to vám byla hrůůza převodovka se zasekávala :-D prostě z 2 jedničku sem tam nedostal ani za nic :-D muselo se uplně zastavyt:-D nevím proč,ale je to tak-D takže nato mi řekly že to je vlivem používání najeto měl 130k podle nich.. a prej ložiska by stály 2000kč výměna :-D lol:-D a ta převodovka to jde prej o zvyk že to nemám vruce ale funguje jak má :D říkám že nechci auto do kterého musím dávat další navíc money.. a on že mi slevěj tak 2000 :-D a já říkám že ne.. a jely jsme z5 do AAA no tam sem skusi polohování volantu:-D dal sem ho dolůů a už se nedal vrátit nahooru :-D a on že to má nějákej spínač :-D že to nezná, ale že ví že se to musí někde nacvakat -D ... hrůůza

1.6 tak toto auto bylo s 60K najeto. /prej.. R.v 1998 :-D cena 89000 :-D no tak u tohoto auta bylo vše uplně oka!! to mě překvapilo zvuk kráása. prej sportovní výfuk :-D
tak říkám že ho beru... že další dn přijedu s penězma .. oni ok.. ta sem přijel z kámošem mechanikem.. abyy to eště okoukl.. na stránkách píšou že vám auto zvednou na požádání na plošinu.. tak sme je poprosily.. oni že ho maj rozbitej atd.. no vykecávaly se pač tam měly auto zvedlé. tak musel fakat... íkám že bez toho to nekoupím.. tak ho tam teda daly, ale dělaly že to nejde.. no.. tak koukáme a ejhle ten zvuk to nebyl sport vejfuk, ale jen laděná noncovka (byla navařená) tak to nebylo poznat na prvý pohled.. koroze jako prase... nějákej drát tam vysel.. vypadalo to ja něco od brzdy:-D no tak že nám to opravěj zadara.., říkám tak jo.. nechal sem se ukecat... tak po 2 hodinách opravily.. (udajně) jsme se vrátily.. a skouším odstřikovače --- nestříkaly.. tak dolily vodu do odst. a skoušám znova ono to stříkalo vyhráno mám myslel jsem si:-D ale po chvilce byla louže u kola řidiče:-D no myslíte že to bylo? odstřikovač děravej :-D yale oni to nevěděly jak si ho nechaly dovést .-D ..., a tam sem řek že to nechci...

a následovalo peklo... přišel hlavní manager. začal na mě s právníma kecama. o klamání prodejce atd... že když je sem dovezly že si ho musím koupit.. že to nevezly naprázdno.. že můžu dostat pokutu.. a že mi slevěj 5 000 říkám že mi musej slevit 15 a beru ho... a oni max 7 a dal nepůjdou a že pak to bude mít následky atd... říkám at si dělaj co chtěj.. že odcházíme.. a ten tlustej blbeček mě málem ani nepustil.. že jim musím něco zaplatuit.. ATD.. no zálohu za přivezení která byla vratná podle stránek.. mi nechtěly vrátit.. no hrůůza. pak sem měl 5 telefonátu z AAA centrály.. nabízely mi pak i 16 000 slevu.. ajá nechtěl.. jen tu zálohu... tak nakonec vrátily.. ale čekal sem na ní 2 hodiny !!!. a mezidím mi nechaly odtáhnout auto kterým jsem přijel -D ( bratra superb) a samosebou byl poškrábanej... tak asi odtahovka nevím.. neřešil sem.. ale od té doby se vyhejbám obloukem...
a to doporučuju všem..
a nejem po mé skušenosti, ale i po bráchově kterej nezávazně po mě asi cca 3 měsíce toho superba prodával chtěl toho nového superba a staršího predával.. nabízely mu za starého o 80K více než bylo ve smlouvě doufajíc že si toho nevšimne :-D a když všiml se vykecávaly že o tom věděl... ale nic takého mu neřely :D a když to odmítl podepsat tak vyhrožovaly právní cestou. pač vynaložily nějáké nálady na já nevím co ani...

prstě aaa nechat bejt..

PS: nakonec jsem fofo koupil v pardubicích. za 63 000 kč 1.6 ghia. s 84000km zeleného s uplně ovema zimníma pneu na všechny kola.. letní byly na 80% v pěkném stavu.. s novým vejfukem.. den po stk:-) s novejma rozvodama filtrama atd.. s malinkou vadou na kráse a to malá koroze pod tesněním dveří p 2 hodinách práce bylo vše jak má být. a za 63 000 no neberte to:-)
Ty kráso jsem rád že takovou zkušenost nemám sám,jako když sem viděl na výkupáku že aa odkupuje starý vraky fakt nekecám přijel tam mladej týpek s nějakou starou hnusnou polenicí která šla nastartovat asi na 6 pokus a oni mu ho vykoupili,ale moji zánovní fiestu naštěstí ne ted říkám naštěstí protože bych ji nenechal těmhle prasákům!!!
No v aaa jsou hrozný zmrdi, jako s takovýmhle chováním a neúctou k zákazníkovi jsem se nikdy nesetkal a to mi ženská po telefonu říkala pane xx pokud budete mít zájem o vůz z aaa ukážu vám všechno jelikož máte nedůvěru v naši společnost a tak sem jí říkal že nejsem sám a co si mslíte snažila se mě to rozmluvit že prej franta v hospodě říkal že se mu rozpadlo auto z aaa,tak jsem ji poslal mailem odkaz na forum kde mají negativní zkušenost s aaa a na to mi neodepsala.
Jen chci všem říct že ve výkupuju JE NEZAJÍMÁ MOTOR,PODVOZEK,ANI VÝBAVA VOZU,ANO OPRAVDU!!A PTÁTE SE CO JE ZAJÍMÁ? :-D ZA 1) JESTLI NENÍ VÝFUK DĚRAVÝ TO VÁM KLIDNĚ ZNIČEJ MOTOR,NA JEDNIČKU TO TŮROVAL NA 6000OT A ZA 2) JE ZAJÍMÁ STAV LAKU A JESTLI AUTO NEBYLO LAKOVANÝ... jako vážně nechápu lidi,jak může někdo vykoupit auto a neotevřít si přední kapotu kde je uložený motor,a také si auto nezvednout na hever,a ptáte se proč?já vám dám odpověd též jsem se divil proč si moji fiestu nezvedli na hever když týpkovi říkám at to zvedne že fakt neni muj vejfuk děravej! a na to mi vůůbec neodpověděl,a pak jsme zajeli do hangáru,a koukám okolo sebe a ani jeden hever!!opravdu ,oni tam neměli ani jeden hever na výkupáku :-D tak se už nedivim proč na to ser*...
Ale opravdu co si mám o takovém bazaru myslet když vám ani nezvednou auto na nějaký hever (i když ho tam nemaj ve výkupáku) a také když je ani nezajímá výbava vozu , a také to chování k zákazníkovi,no hrůza lidi před 15 lety začli kolovat o aaa tyhle negativní zkušenosti a já si říkal fajn už to je více jak 15let tak budou jiný a bohužel nejsou,jde o to,a to je pravda že v aaa vám opravdu vykoupěj vraky ,za to vám dám ruku do ohně když tam přijela stará felicie a vedle mí fiesty vypadala jako největší vrak ,tak ji od majitele vykoupili.... a mojizánovní fiestu ne :) tak si jen lidi představte co tam prodávaj,když ani vozy neprověří normálně týpek tam přijel z feldou jeli to projet přijeli ,felicii nevzali na hever ani neotevřeli motor... :irre: tomu fakt nerozumím,já mít bazar tak mě hlavně zajímá ,podvozek,výbava vozu,motor.... ale upřímě aaa to vykoupí pod cenou, to vozidlo a pak si tam hodí 20-50 000kč do ceny vozu.
Prostě lidi serte na aaa,pokud chcete prodat vůuz zkuste aukce či inzeráty :))
PS: chtěl jsem ještě dodat že je to již 2 den co mě konečně ženská z aaa neotravuje!!!!!! jsem štastný :-D jelikož to bylo každej den minimálně 3 telefonáty,a ted mám klid :)
do 3xsraček nikdy!! :wallbash:
Obrázek
Golfík III 1.9tdi 66kw
Ford Focus 1.8tdci 85kw SUPER KÁRA KTERÁ VÁLÍ JEHÁÁÁ :-) PRODÁNO
Obrázek
+Ford Fiesta (1.4) 2004

Listricek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 16.08.2010 15:53

Re: vykup aaa

Příspěvek od Listricek » 02.11.2010 17:57

V srpnu jsem prodával svojí octávku. Chtěl jsem za původně 50 s tím že na 45 bych šel. Jakmile jsem inzerát umístil na net, tak mi za půl hodiny volali z AAA. Druhý den jsem jim to jel ukázat a první technik si to auto jen tak obhlídl, zkontroloval dokumenty a jel to projet. Po návratu mi řekl že 45 je reálných. Ale protože tam neměli foťák a nemohli to nafotit a ukázat na centrále tak mi řekl ať přijedu ještě druhý den.
Druhý den jsem přijel s tím že na těch 45 kývnu. Přišel uplně jinej chlap a ten to auto prohlídl už trošku dokonaleji. Kromě rezonujícího výfuku se mu to celkem líbilo, ale nelíbilo se mu těch 45 co řekl den před tím jeho kolega. Že jeho kolega to určitě myslel jako protiúčet a že si můžu vybrat toho focuse kterého jsem chtěl. Na to jsem mu řekl, že takového jakého chci ani nemají.
Po projížďce ještě neco pilníkem piloval v motoru a řekl mi ať počkám. Po asi 30 minutách se vrátil a řekl že mi 45 nedají, ale že mi dokonce udělá lepší nabídku za 46. Tak jsem kývnul.
Auto si odvezl někam pryč a čekal jsem na smlouvu a hlavně peníze:-). Po 4,5 hodinách čekání jsem se ptal co se děje a oni že jim spadly počítače a že se omlouvají. Řekl jsem že to chápu, ale že bych docela rád už byl pryč.
Pak mi došlo že jsem si zapoměl vzít dálniční známku a tak jsem poprosil jestli mi jí jestě dají. Když mi řekli že se počítá do hodnoty auta, odpověděl jsem že jim nedám ten kontrolní ústřižek.
Po dalších 30 minutách, přišel chlap a dává mi klíče od už skoro ne mého auta a říka ať si tu známku jdu teda sundat. Že mám prý kliku, za ten spadlý systém a že normálně by takhle hodný nebyl.
To je moje zkušenost s kladenskými AAA.

ps: Teď jí prodávají za 68.
Naposledy upravil(a) Listricek dne 03.11.2010 12:21, celkem upraveno 4 x.
Ford Focus kombi 1,6 TDCI 80KW, GHIA, 08/2005

fofok
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4774
Registrován: 16.10.2009 19:27
Bydliště: střední čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: vykup aaa

Příspěvek od fofok » 02.11.2010 18:45

Musí se uznat že to dělaj dobře,podle obchodních výsledků.Zase když tam přijde někdo viz výše,kterej pomalu česky neumí tak se těm dealerům nedivím,že se tak chovají.
Nikdo nikoho nenutí,aby tam nakupoval nebo prodával.Všechno je to o lidech.
Byl Focus II kombi 2011 1,6 16v
Obrázek
Je VW Golf VII ME 1,0 TSI 2019

Odpovědět

Zpět na „recenze prodejců a autobazarů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 2 hosti