Kladno - Pavel Fejfar - Automobily PF

Odpovědět
morusak
Příspěvky: 1
Registrován: 16.12.2008 01:06

Zkušenost s prodejcem AUTOMOBILYPF?

Příspěvek od morusak » 04.04.2009 22:30

Mate nekdo zkušenosti s nákupem FoFo od této firmičky z Kladna?

Uživatelský avatar
Scorpion46
Nováček
Nováček
Příspěvky: 56
Registrován: 30.03.2009 15:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodejcem AUTOMOBILYPF?

Příspěvek od Scorpion46 » 09.04.2009 18:50

no neni to zrovna zkusenost s nákupem, ale objednal jsem si v teto firme dovoz Fordu Focus 2,0 TDCi s velkou vybavou. S majitelem firmy jsem jednal jen po telefonu protoze cesta do Kladna je tak na 3 hodiny od nás. Objednávku jsem ucinil po telefonu ( presne jsme si specifikovali konkretni body vybavy motoru a barvy ...... ) zádná záloha se neplatila. Bylo me receno ze by auto melo být do 14ti dnů. Za týden mě volal majitel že našel auto presne dle mých požadavků a jestli ta objednávka stále platí, ale protoze jsem pravě v ten okamžik uzavíral koupi Focusu který jsem si našel sám, tak jsme objednávku stornovali a rozloučili se. Po telefonu byl majitel AutomobilyPF velmi seriozní a jednání na úrovni. Dokonce ani storno objednávky nedoprovázely žádné výkřiky nevole a rozčílení. Dle ústního jednání na me firma AutomobilyPF udělala velmi dobrý dojem. Už tím že nechce zádnou zálohu ( tím pádem musí privést opravdu pekné auto aby ho v případe odmítnutí mohl bez problémů prodat dále a podle nabídky na Netu to opravdu vozí) a kdybych si auto nesehnal sám dříve tak bych asi vzal auto u této firmy.
tod moje zkusenost s AutomobilyPF
FORD Focus II Combi 2,0i 16V, Duratec 107 kW / 145 HP (2005) GHIA, DEEP NAVY BLUE, leto - 205/50 R17 Continental Sport Contact 3, zima - 205/55 R16 Michelin Alpin PA3
LPG - AC Stag 4 + FlashLube Electronic

Obrázek Benzin

Obrázek LPG

Uživatelský avatar
hurryl
Nováček
Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: 28.03.2009 13:29
Bydliště: Praha 6

Re: Zkušenost s prodejcem AUTOMOBILYPF?

Příspěvek od hurryl » 14.04.2009 20:26

Koukal jsem na nabídku,vypadá to pěkně.Ale jsou to jen fotky.Je to poblíž Prahy,tak tam někdy vyrazím to okouknout.Omrknu a uvidím.Jen ty km se mi moc nezdají.Většinou pod 100t km.Je to reálné?

hujer
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 12.03.2009 20:54

Re: Zkušenost s prodejcem AUTOMOBILYPF?

Příspěvek od hujer » 16.04.2009 16:20

taky to sleduji,tak až budeš vědět něco víc,dej echo ať nejedu zbytečně.

vlada77
Příspěvky: 1
Registrován: 26.03.2008 21:21

Re: Zkušenost s prodejcem AUTOMOBILYPF?

Příspěvek od vlada77 » 16.04.2009 16:57

Mé zkušeností s výše uvedenou firmou, re-ve, její majitelem jsou, jak bych to...no zkrátka namyšlený zmrd. Přijel jsem se podívat na vůz FF combi 2006. Auto docela pěkné, ale už první kontakt s tím člověkem nebyl pozitivní. Chlápek byl dost odměřený. Auto jsem si projel-paráda. Řekl jsem mu, že se mi auto líbí, že si pro něj přijedu. Když jsem tomu cápkovi později volal, tak mi řekl, že jsem mu byl nesympatický a že mi to auto neprodá!? Přitom jsem se ho jen ve vší slušností zeptal, jestli to auto nebylo havarované a jestli ty km odpovídají zkutečnosti. Jo a jestli na ten promáčkly zadní nárazník mi dokáže dát nějakou slevu. Nemyslím si, že kvůli těmhle otázkám musí být člověk hned nesympatický a nemůže si u tohohle člověka koupit auto. Byl jsem ochoten za to auto zaplatit čtvrt mega, tak snad mám právo se na určitý věci zeptat. Jinak má s přehledem největší nabídku ojetých FF v republice.

Uživatelský avatar
tomason
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4248
Registrován: 02.03.2008 13:00
Bydliště: Praha na půl

Re: Zkušenost s prodejcem AUTOMOBILYPF?

Příspěvek od tomason » 16.04.2009 17:11

on?pochybuju co Eurodiesel :wink:
byl focus 2005 1.8TDCI
je Focus 2008 1.8TDCI

jouza83
Příspěvky: 1
Registrován: 18.04.2009 22:24
Bydliště: olomoucký kraj,Hranice na moravě

Re: Zkušenost s prodejcem AUTOMOBILYPF?

Příspěvek od jouza83 » 18.04.2009 22:33

Zdravím,taky se poohlížím po FOFO 2005 Tdci,u výše zminovaného je jeden háček,má dva bazary a to tyto:
http://www.automobily.pf a http://www.automaxwell.cz
v aresu je registrovaný jen s automaxwel.
Nechápu proč jeden majitel má dva stejné bazary?že by nějaká novinka,všimnul jsem si toho na sautu,vedle sebe dva inzeráty na podpbný fokus se stejným pozadím jen jiným plakátem na zdi,dokonce i mobil na oba bazary má stejný.
Možná je to blbost ale já bych u něj auto nekoupil,asi také oslovím fokiho

Uživatelský avatar
Scorpion46
Nováček
Nováček
Příspěvky: 56
Registrován: 30.03.2009 15:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodejcem AUTOMOBILYPF?

Příspěvek od Scorpion46 » 19.04.2009 08:27

no jak tady na to koukam tak dobře že jsem si Focusika sehnal v Německu sám. :lol:
FORD Focus II Combi 2,0i 16V, Duratec 107 kW / 145 HP (2005) GHIA, DEEP NAVY BLUE, leto - 205/50 R17 Continental Sport Contact 3, zima - 205/55 R16 Michelin Alpin PA3
LPG - AC Stag 4 + FlashLube Electronic

Obrázek Benzin

Obrázek LPG

hujer
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 12.03.2009 20:54

Re: Zkušenost s prodejcem AUTOMOBILYPF?

Příspěvek od hujer » 19.04.2009 11:46

jouza83 píše:Zdravím,taky se poohlížím po FOFO 2005 Tdci,u výše zminovaného je jeden háček,má dva bazary a to tyto:
http://www.automobily.pf a http://www.automaxwell.cz
v aresu je registrovaný jen s automaxwel.
Auta jsou focené v obou bazarech na stejném místě,toho jsem si všiml dávno ,dva bazary -stejné místo,ale telefóny a faxy mají rozdílné čísla,tak nevím.Třeba by tu mohl někdo z Kladna či okolí dát nějaký poznatek.

bourgois
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 09.05.2009 12:15

Re: Zkušenost s prodejcem AUTOMOBILYPF?

Příspěvek od bourgois » 13.05.2009 19:44

Dlouho jsem hledal focuse ve vyssi vybave v CR (do dovozu na vlastni pest se mi nechce, jak z casoveho duvodu, tak i proto ze, se v tom moc dobre nevyznam nevim co je vse treba...-pravdepodobne ne moc, ale proste uz dnes si za tu sluzbu dovozu zaplatim. Stejne tak jako si platim malire bytu a nemaluju si sam). Jednani bylo naprosto v poradku. Auto jsem si prolezl skrs naskrs s kamaradem mechanikem, ktereho jsem si privezl s sebou, pricemz pan majitel nas nechal o samote a nestal nad nami jako "sup", coz bylo musim rici prijemne. Pak jsme jeli projet, trasu cca 5 km, Jeli jsme jak po relativne dobre silnici, tak i pres priserne rozbourane koleje. Auto jelo bez problemu, nechal jsem si ho take prolustrovat primo u oficialniho Ford dealera-vse ok. Druhy den jsem zaplatil a vyzvedl na prevozkach a se vsemi papiry. Vse bez problemu. Cenu vsak uz neusmlouvate niz. Jsou uz ze zacatku ale na dost dobre urovni. Uvidime jak auto bude slouzit. Ale celkem rychly odbyt naznacuje dost zakazniku.

Uživatelský avatar
hurryl
Nováček
Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: 28.03.2009 13:29
Bydliště: Praha 6

Re: Zkušenost s prodejcem AUTOMOBILYPF?

Příspěvek od hurryl » 14.05.2009 09:14

Byl jsem se tam také podívat,auta krásná,sice je tam nemají všechny,co nabízí (ale asi po tel. dohodě přistaví).Pan majitel přijemný,v pohodě.Auta jsou od jedné německé leasingovky po ukončení leasingu.Byl jsem rozhodnutý si tam vybrat,ale byl mi tady na foru rozmluven diesel a benzín nedováží.Proto jsem si koupil auto - benzíňáka-jinde.

Uživatelský avatar
BAZOWSKI
Junior
Junior
Příspěvky: 366
Registrován: 23.02.2008 18:45
Bydliště: ZA/SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodejcem AUTOMOBILYPF?

Příspěvek od BAZOWSKI » 14.05.2009 09:28

Scorpion46 píše:no jak tady na to koukam tak dobře že jsem si Focusika sehnal v Německu sám. :lol:
Moja rec!
Ford Focus II kombi, Tango Red, 1.6 16V, 16", Eibach Pro-Kit
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
TYU
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 121
Registrován: 19.05.2009 07:59
Bydliště: Belgie

Kladno - Pavel Fejfar - Automobily PF

Příspěvek od TYU » 31.05.2009 20:32

http://www.automobilypf.cz/
J.Lébra 987, Kladno
Od známého jsem dostal tip na tento bazar. Tedy spíše se jedná o dovozce-podnikatele, který se zaměřuje přímo na Ford Focus. Přišel jsem na místo aniž jsem měl sjednanou schůzku. Měl jsem štěstí, majitel právě přijel. Jinak bych se nejspíš musel otočit a jet zpátky. Pokud se tam někdy vydáte, určitě se domluvte telefonicky! Auta měl vyřádkované pěkně na zahradě na trávě. Žádný volně přístupný bazar, ale uzamčená zahrádka u rodinného domku s cca 6 auty (další 3 stály na ulici)
Přijel jsem s představou, že chci hatchback. Ze všech aut tam byl ale jen jediný. Zbytek byly kombíky. Prý všichni chtějí kombíka a hatchback se i tak blbě shání. Nevím, co na tom bylo pravdy, ale budiž. Tedy ten hatchback, co tam stál nevypadal vůbec zle. Pán začal básnit o tom, že je to Titanium, jak je to super apod. Klasické řeči. Pravdou bylo, že se mi auto zalíbilo na první pohled. Bylo poměrně nové (2007), čisté motor měl docela sametový zvuk - překvapilo mě, že neměl dieslový klapavý zvuk. Takže jsme se hned domluvili, zaplatil jsem zálohu a odjel. (vím, že jsem si měl asi přizvat odborníka než vůbec dám zálohu, ale byla to láska na první pohled :-)) Takže po týdnu jsem přijel ještě jednou. Nechal jsem připravit smlouvu, prověřil jsem si VIN auta na krádež, pana majitele, jak platí daně :). Dopoledne mi ještě prodejce sdělil, že majitelem auta je jiná osoba, než on. Pojal jsem ihned podezření a chtěl jsem tedy aby u prodeje byl přítomen i majitel. Prý není problém. Odpoledne jsem přijel a přivezl jsem si osobu, která tomu rozumí více než já. Papírový majitel auta byl rověž na místě - byl to technik, který u majitele pracoval. Ke stavu vozidla nebyly žádné výhrady, auto bylo jen lehce odřené na pravých zadních dveřích a PZ blatníku. To jsem si ale už všimnul předtím. Navíc jsme akorát zjistili, že PP blatník na slunci hází trochu jinou barvu. Pan majitel tedy ihned přispěchal s něčím, co nazýval "měřákem laku" - byla to malá krabička se dvěma diodama (červená a zelená) a přikládal ji na různá místa karosérie aby předvedl, že všude svítí zeleně. I přes tuto nedůvěru jsme si nakonec plácli a hned jsem s Fofíkem odjížděl domu :-)

Závěr? Mám ho asi 14 dní a zatím jsem neodhalil nic závažného. Jsem zatím spokojen a doufám, že to tak i zůstane.
byl - Ford Focus II Titanium (hatchback), 1.8 TDCi - 85 kW, Tonic Blue, 02/2007
je - Toyota C-HR 1.8 hybrid, 09/2017

vlastimil.dejmek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 17.05.2009 17:20
Bydliště: PRACHATICE

Re: Kladno - Pavel Fejfar - Automobily PF

Příspěvek od vlastimil.dejmek » 31.05.2009 21:00

Ahoj, zase udělám chytrého. U stejného pána si koupil můj známý asi před třemi měsíci Ford Focus C-Max 1.6 tdci Ghia, vyrobeno 2006, najeto 65tkm, serviska, dovoz Německo. Když po týdnu přestalo auto jet, tak vyrazil do servisu, kde zjistili chybějící aditivum ve FAP a doplnili ho. To ale moc nepomohlo, tak se pátralo dál a zjistilo se, že to dělá filtr. V roce 2008, nevím přesně jaký měsíc, bylo to auto v servise ve Francii, najeto 120tkm, ale na filtr už se nedostalo. Serviska je samozřemě německá, pečlivě vedená. Tak to je to co já vim o tomhle bazaru :D :D :D :D

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kladno - Pavel Fejfar - Automobily PF

Příspěvek od foki » 31.05.2009 21:15

Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

Odpovědět

Zpět na „recenze prodejců a autobazarů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti