HM Auto Klatovy

Maják
Příspěvky: 1
Registrován: 06.07.2016 14:45

hm auto klatovy,pan Marek Henc

Příspěvek od Maják » 06.07.2016 15:17

Dobrý den, jen jsem chtěl informovat lidi a varovat je před tímto prý prodejcem. Koupil jsem u něj auto Ford - S - max r. v. 2007, s tím, že bude potřeba udělat spojku, a že to všelijaké klepání se poté vytratí. Přijel jsem na Valašsko a za pět hodin jsem již nenastartoval. Protože baterie, která ve voze byla, měla jen poloviční kapacitu pro daný typ vozu. Načež jsem se dozvěděl, že si mám koupit novou. Ze čtrnáct dní jsem přišel k autu a ono zase úplně vybité a periodicky pořád dokola. Neztratilo se ani to klepání a vibrace při jízdě. Jsou to totiž vstřiky a ne spojka. Ovšem pan Henc nereaguje na telefony a snad nějaké vstřícné domluvě na nějaké částečné opravě . Jen mlží, slibuje, dělá si z huby řiť.

w-one
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 08.11.2016 15:10

Re: hm auto klatovy,pan Marek Henc

Příspěvek od w-one » 10.04.2018 12:37

Pozor na tohoto prodejce. 14 dní spolu komunikujeme ohledně koupě Ford S-max s tím, že z Německa přiveze verzi Titanium S. Po mém připomenutí se, pan Henc poslal fotky na email. Auto vypadá na fotkách hezky a udržovaně, v telefonátu projevím zájem o koupi a chci některé informace o autě. Ptám se, jestli je možná koupě protiúčtem také Fordem S-max. Není problém, pouze prý neví a nesleduje, v jaké ceně se pohybují ročníky 2007 a nedokáže odhadnout výkupní cenu (člověk co vozí auta a má servis???). Říkám, že se nějak domluvíme. Dále chci vědět VIN a říkám, že mám dvě malé děti a že pokud ví o autě, co by mohlo být na škodu, ať mi rovnou řekne co mu je a ušteříme si oba čas. Odpověď? Auto je v perfektním stavu, nic není ohmatané, vše pečlivě udržované, nejsem magor, abych Vám lhal.

A zde to začíná. Volám, že mám zájem a že bych rád přijel co nejdřív, auto prohlédnul a obchod uzavřel. Reakce č. 1. „nevím, jestli zítra nepojedu pryč, mám i odtahovku a nikdy nevím, kdy mě zavolají. Zavolejme si zíra, budu vědět víc. Druhý den několikrát volám a až po dvou hodinách se dovolám s tím, jestli tedy mohu přijet. Reakce č. 2 „musím na otočku do Milána s odtahovkou, zavoláme si". Říkám, že mě to mrzí, že si tedy zavoláme a začínám tušit,že tento pán si hrubě vymýšlí a něco je jinak. Tentýž večer se dívám na nabídku tohoto prodejce a domluvené auto, které mi sám nabízel, o kterém věděl, že jej chci koupit, bylo najednou vystaveno na prodej?!.

Další telefonáty už pan Henc nezvedal, ani ten večer, ani další den. Beru tedy jiný telefon a volám a ejhle, pan Henc u jiného čísla zvedne telefon! Představím se a říkám, že bych si chtěl něco ujasnit, že jsme měli nějakou dohodu a že nerozumím, proč mi nebere telefony a auto vystavil k prodeji, když ví, že o něj mám zájem. Reakce č. 3 "auto si bere tchán (podotýkám, že p. Henc je ročník 74, tudíž má 44 let a jeho tchán musí být zřejmě sportovně založený šedesátník - nevylučuje se, nicméně těch náhod až dost). Dále na moji reakci, že dal auto na prodej řekl, že to byla prý jeho manželka a že je to jeho věc a položil mi telefon.

Moje shrnutí? Lži, výmluvy (cesta do Milána, tchán, manželka atd....). HM Auto Klatovy a pan Henc je lhář, vypravěč a věřím tomu, že auta v jeho nabídce jsou úměle omlazovaná. Celé to na mě působí divně a podezřele a zřejmě pan Henc ví, co nabízí a po mém dotazu na stav auta a denním ježdění s dvěma malými dětmi náhle otočil. Jaká by byla komunikace s tímto "prodejcem" v případě poruchy po prodeji si nedokáži představit, tedy dokáži - blokace telefonu a ticho. POZOR!

P.S. Jedná se o auto Ford S-max 2.2 TDCi - VIN WF0SXXGBWS8K70409 odkaz zde:
https://www.tipcars.com/ford-s-max/mpv/ ... 90345.html

w-one
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 08.11.2016 15:10

Re: HM Auto Klatovy

Příspěvek od w-one » 10.04.2018 21:05

Dovětek: Tentýž den pánovi volalo pár kluků z Ford komunity. Citace prvního:

"Tak jsem tam teď volal.....auto je top....a právě na auto řeší nějaký úvěr prej....na pana, který řídí kamion a není doma a tak to s ním řeší po telefonu....podpis úvěru údajně proběhne v sobotu.Rekl jsem mu, že jsem poblíž a že bych se během půl hodinky na auto zajel podívat....odpověď....my tady máme teď hodně práce tak spíš až okolo třetí....říkám ok není problém na třetí dorazím.Odpoved no vlastně spíš až na 16:00 ale myslím si, že to bude úplně zbytečně....že je auto víceméně prodané".

Připomínám, že si auto měl vzít tchán.

Po pár dalších minutách další telefonát:

"Auto je již prodané"

V 15.30 další telefonát:

"Takže o půl čtvrté jsem pánovi volal ,že jsem tedy kousek od Klatov a,že tam tedy dorazím na tu 16.hod jak jsme se před tím domluvili....
Prý je auto víceméně prodané....ať ani nejezdim,že nemá teď na mě čas že musí jet pro dceru do školky.....a bla bla bla......A že pokud auto neprodá v sobotu na ten domluvenej úvěr tak je auto moje a hned se mi ozve.....".

POZOR! OPRAVDU PODEZŘELÉ JEDNÁNÍ AŤ NENALETÍTE NA JINÝ VŮZ S PODOBNÝM PŘÍBĚHEM!

Odpovědět

Zpět na „recenze prodejců a autobazarů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti