AUTO STORY,TripleDue,WYFuture,Cars & Boats Import,ANBULCHER

hana.s
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 10.04.2013 14:18

Re: AUTO STORY,TripleDue,WYFuture,Cars & Boats Import,ANBULCHER

Příspěvek od hana.s » 13.04.2013 20:37

Dobrý večer děkuji za reakci,diskuzi jsem četla pozorně,ale jak jsem psala Octávku jsem náhodou našla na mobile.de a tam najeté kilometry sedí s tým co mi poslala pan Straka,navíc ja se na něj obrátila sama a to náhodou(přistěhoval se totiž do Mikulova,do bytu nad restaurací,kde pracuje můj přítel)tak nevím asi jsem najivní.Za předchozí příspěvek se omlouvám,chtěla jsem jen odepsat.omylem jsem si vypůjčila Vaší citaci :P

Uživatelský avatar
markon
Nováček
Nováček
Příspěvky: 73
Registrován: 22.03.2013 17:36
Bydliště: Beroun

Re: AUTO STORY,TripleDue,WYFuture,Cars & Boats Import,ANBULCHER

Příspěvek od markon » 13.04.2013 21:01

to Hana: možná jsem jen nepochopil váš příspěvek, ale vůbec nerozumí tomu, jak na té octávce sedí kilometry když píšete že k datu 29.3.2012 má najeto 124 277 km a současný stav je 124 650 km. To vám tvrdí, že auto přes rok někde stálo? ...nebo jsem to jenom špatně pochopil?
Ford Mondeo MK III 2.0 TDCI, 96 KW, Ghia, 2007

Uživatelský avatar
Maria.Vaic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 177
Registrován: 02.07.2012 19:06
Bydliště: Anzio(It), Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO STORY,TripleDue,WYFuture,Cars & Boats Import,ANBULCHER

Příspěvek od Maria.Vaic » 13.04.2013 22:20

:roll:
Evidentně neplánuje zaplatit DPH :bebng:
Přílohy
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG

hana.s
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 10.04.2013 14:18

Re: AUTO STORY,TripleDue,WYFuture,Cars & Boats Import,ANBULCHER

Příspěvek od hana.s » 14.04.2013 10:43

Markon:No ono to tak asi je,auto zřejmě někde stálo,asi ho nemohli prodat,ale i na mobile.de psali "uplná servisní hystorie"vím,že i kdyby km seděli,tak to že auto stálo taky není dobré,ale jestli mi ho doveze(v což moc nedoufám)vezmu ho prvně do škodovky na předkupní prohlídku,když mi řeknou,že je v pohodě,tak proč ne. Jen bych ještě chtěla dodat,že jsem na hledání auta celkem už zanevřela,řeším to už cca půl roku,a výletu kdy mi auto bylo do telefonu vychváleno,potažmo kecy tipu:proč bych Vám posílal VIN a do škodovky Vám ho nepůjčím protože bla bla bla a já nevím co ještě,jsem si taky užila,ve finále,lakované auta na 3/4,stočené kilometry a když nepočitám projeté peníze a čas za volantem,tak zjišt´uji že v Česku auto které by nemělo něco falešného koupit nejde!A to i když je to dovoz,rozdíl je akorát v tom že v zahraníčí jsou auta lépe servisována-protože na to jsou peníze a nebo(Německo)lepší silnice-dálnice.Možná Vám to připadnoujako bláboli co píšu je to tak,vždycky se na auto těším a výsledek je stejný.. :wallbash:

Uživatelský avatar
Wolodyjowsski
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1257
Registrován: 29.10.2010 20:15
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO STORY,TripleDue,WYFuture,Cars & Boats Import,ANBULCHER

Příspěvek od Wolodyjowsski » 14.04.2013 13:56

Ta oblíbená mantra o lepších silnicích a "jak Němec nešetří na servisu" je, jak vidím, stále v kurzu :D

Osobně jsem si jednou kdysi nechal dovézt auto (tehdy pětileté) od tzv. kamaráda a docela jsem se pak škrábal na hlavě (držáky světel odborně "svařeny", zámek se dodělával ještě před barákem, jeden klíč,prasklé čelní sklo pod starou nálepkou "to je jen ťukanec vod kamínku..", nefunkční rádio bez kódu, akumulátor po smrti, ručka přestal brzy "ručkovat",,,) nicméně po mé léčebné kůře za dalších nemálo peněz Corsa mláděti sloužila dobrých 5 let/cca 30 000 km.

A protože to přivezl dejme tomu kamarád, neměl jsem sílu mu to hodit na hlavu.
Lakování dílů (z vrakáče) po výměně - přední kapota, LP, dveře...pod psa.
A to ještě německý Helmut zavařil díl výfuku céóčkem přes víčko od konzervy - nekecám!!!

Výsledek - kupní cena 70, schválení na značky 5,klon klíče 1, přední sklo 5,vícenáklady během cca roku kolem 20 takže přes stovku a to nepočítám rádio,anténu a chybějící zadní plato...
Prodej před dvěma léty za 20 - a to ještě čerstvě po výměně rozvodového řemene,termostatu,pumpy a komplet zadních brzd a s čerstvou STK.

Takže do "dovozu na slepo" bych si už netroufl jít ani já, a tak se docela divím.

Uživatelský avatar
markon
Nováček
Nováček
Příspěvky: 73
Registrován: 22.03.2013 17:36
Bydliště: Beroun

Re: AUTO STORY,TripleDue,WYFuture,Cars & Boats Import,ANBULCHER

Příspěvek od markon » 14.04.2013 16:24

hana.s: to už je asi lepší obětovat čas hledáním přes internet, pár mailů a zajet si do němec sám, nebo s nějakým známým co umí dobře šprechtit a trochu se vyzná, než nacpat prachy nějakému šmejdovi a pak ještě do šmejdského auta a nakonec si drbat palici :bebng: . Já už jsem se taky vyléčil a tyhle bazárnický kecy úplně ignoruji. Vsadím se, že ve škoda servisu kilometry potvrdí, ale ten rok tam bude stejně haprovat a nevěřím, že to rok stálo. Takhle podobně koupil známý z práce od svého skoro souseda Scenica (dovoz Itálie) s 80000km a údajně dva roky stál, kvůli nějakému dědickému řízení. Při první návštěvě v Renaultu ho velmi rychle vyvedli z omylu a na posledním servisu byl rok před jeho dovozem do Čech ve 170000km. Tím chci jen říct, že dnes už vím, že je lepší si připlatit a mít alespoň klid v duši, než pak být zklamaný a hlavně podvedený a bezradný. Možným vodítkem může být i porovnání ceny stejného modelu se stejnou výbavou v Německých autobazarech, třeba na mobil de.
Ford Mondeo MK III 2.0 TDCI, 96 KW, Ghia, 2007

hana.s
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 10.04.2013 14:18

Re: AUTO STORY,TripleDue,WYFuture,Cars & Boats Import,ANBULCHER

Příspěvek od hana.s » 14.04.2013 19:22

markon:No nezlob te se na mě,ale známý koupil...a přoč si známý prvně-před koupi!!!!nezašel k autorizovanému prodejci ověřit kilometry,proč až po koupi a pak se neztačil divit,to mi hlava nebere.Navíc když kupuju tak drahé auto a že jak jsem tady zjistila i za půl milionu,tak za ty prachy bych si to nechala prolustrovat kde by se dalo a né kup typu"hezký,já to beru.."Jen chci říct a to se takovýchto lidí,co stáčí kilometry nezastávám(pracky bych jim usekala hajzlům :nunu: )když je někdo tak blbej a kupí něco co předtím nijak neprověřil a pak zjistí že je s autem něco v nepořádku,tak dobře mu tak.Jinac Octávku kterou mi má dovest,zrovna moc levná nebude-180 tis.Ale to už jsme se vzdálili od toho co jsem chtěla vědět,jestli má někdo s panem Strakou přímo zkušenosti a to zřejmě ne.

hana.s
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 10.04.2013 14:18

Re: AUTO STORY,TripleDue,WYFuture,Cars & Boats Import,ANBULCHER

Příspěvek od hana.s » 14.04.2013 19:38

Wolodyjowsski:Píšete že stálo 70 tisíc?Tak to se ani nedívím co Vám dovezly,když to vezmu že dotyčný na tom vydělal minimálně tak 20+něco za papírování v Německu(protože proč by to zadara dělal) to Vám pak výjde skutečná kupní cena,tak nevím proč si takové auto za takové peníze nechávate dovézt kdesy z prd..až z Německa.Já kdybych chtěla auto koupit za 50 tak ho vezmu s klidným svědomín někde támhle od Pepy z Domažlic a je mi jedno jestli se to sere nebo ne,jinak říká se že když si pořizujete ojetinu,měl byste počítat 20% na opravy.

Uživatelský avatar
tym
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3746
Registrován: 20.05.2011 21:49
Bydliště: Pilsner Urquell

Re: AUTO STORY,TripleDue,WYFuture,Cars & Boats Import,ANBULCHER

Příspěvek od tym » 14.04.2013 19:59

hana.s píše:Jinac Octávku kterou mi má dovest,zrovna moc levná nebude-180 tis.Ale to už jsme se vzdálili od toho co jsem chtěla vědět,jestli má někdo s panem Strakou přímo zkušenosti a to zřejmě ne.
Nějak jsem nepochopil celé Vaše působení zde. Je zde málo případů nepoctivého jednání prodejce, kterého hájíte? :dih: Jsem moc zvědavý, jak budete s dovozem a autem spokojeni.

Uživatelský avatar
markon
Nováček
Nováček
Příspěvky: 73
Registrován: 22.03.2013 17:36
Bydliště: Beroun

Re: AUTO STORY,TripleDue,WYFuture,Cars & Boats Import,ANBULCHER

Příspěvek od markon » 14.04.2013 20:23

V podstatě jsem chtěl jenom říct, že asi každý se musí spálit aby zvážil preference při výběru ojetého auta u nás. Já jsem se poučil taky a vím, že tady se šetřit moc nevyplatilo. Současné auto jsem sice kupoval u nás, ale 100% prověřené a přitom stálo zhruba stejně jako kdybych si ho koupil v Německu. Přitom u nás se to samé prodává o 25% levněji a přitom je většina zrovna náhodou z němec. Ale to je druhá :idea: ...třeba mají čeští dovozci v Německu nějaké slevy :roll: .
Ford Mondeo MK III 2.0 TDCI, 96 KW, Ghia, 2007

Uživatelský avatar
Stanley_vy
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5313
Registrován: 06.03.2011 23:29
Bydliště: Vyškov

Re: AUTO STORY,TripleDue,WYFuture,Cars & Boats Import,ANBULCHER

Příspěvek od Stanley_vy » 14.04.2013 20:39

hana.s: V podstatě vůbec nevím, jaký je důvod vaší návštěvy zde na fóru. Panu Strakovi věříte, jak si počínat př nákupu ojetiny máte taky v malíčku, takže já se ptám proč?

Uživatelský avatar
Wolodyjowsski
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1257
Registrován: 29.10.2010 20:15
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO STORY,TripleDue,WYFuture,Cars & Boats Import,ANBULCHER

Příspěvek od Wolodyjowsski » 14.04.2013 22:36

hana.s píše:Wolodyjowsski:Píšete že stálo 70 tisíc?Tak to se ani nedívím co Vám dovezly,když to vezmu že dotyčný na tom vydělal minimálně tak 20+něco za papírování v Německu(protože proč by to zadara dělal) to Vám pak výjde skutečná kupní cena,tak nevím proč si takové auto za takové peníze nechávate dovézt kdesy z prd..až z Německa.Já kdybych chtěla auto koupit za 50 tak ho vezmu s klidným svědomín někde támhle od Pepy z Domažlic a je mi jedno jestli se to sere nebo ne,jinak říká se že když si pořizujete ojetinu,měl byste počítat 20% na opravy.
Ježkovy, voči, a za kolik by mně asi DOVEZLY :D třídveřovou Corsu 1,2/ 96 v roce 2002?
Za 200?
Já se v těch věcech fakt moc nevyznám,ale nechám si poradit!

Uživatelský avatar
Maria.Vaic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 177
Registrován: 02.07.2012 19:06
Bydliště: Anzio(It), Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO STORY,TripleDue,WYFuture,Cars & Boats Import,ANBULCHER

Příspěvek od Maria.Vaic » 15.04.2013 00:44

Hanko, Vy teda perlíte :totlsmile:
Jestli má s Michalem Strakou někdo přímo zkušenosti? Jasně jsem výše napsala, že i zde, na tomto foru, je několik podvedených. Ale víte co, hrajme Vaši hru, třeba máte pravdu. :nixw:
1.: Třeba WYFuture založili ufoni, stáčeli tachometry, kradli DPH, prodávali havarované vozy,... Jakmile se to provalilo (viz sdružení SOS, SOVA, policejní vyšetřování, medializace snad ve všech televizích,...atd, poté soud ohledně stáčení tachometrů), přejmenovali firmu na TripleDue.
2.: Nebo Michala a Agátu ufoni unesli, nadrogovali, donutili je napáchat všechny ty sprosťárny a poté jim vymazali paměť :)
Akorát mi na tom všem nesedí jedna věc: Proč na všech listinách (viz sbírka listin na justici.cz) je Strakův podpis a ne otisk zelené pacičky? :mrgreen:

Mimochodem, jak se Straka v Mikulově má? Volá často dóóómůůů? :totlsmile:

hana.s
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 10.04.2013 14:18

Re: AUTO STORY,TripleDue,WYFuture,Cars & Boats Import,ANBULCHER

Příspěvek od hana.s » 15.04.2013 12:33

Stanley_vy:Vážený pane,koupi ojetého auta v malíčku nemám,ale uplně blbá taky nejsem.Ale Váš dotaz taky moc nechápu co dělám na tomhle foru?Já myslím,že je to zřejmé,chtěla jsem vědět něco o panu Strakovi,ale Vás se ptám,co děláte na tomhle foru Vy?Od Vás je tu akorát 1 příspěvek a to tenhle.

hana.s
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 10.04.2013 14:18

Re: AUTO STORY,TripleDue,WYFuture,Cars & Boats Import,ANBULCHER

Příspěvek od hana.s » 15.04.2013 12:52

Tym:Pana Straku v žádném případě nehájim,pokud dělá podvody měl by za zaplatit nebo jít do chládku.Plně chápu rozčilení kupujících,kteří jsou podvedeni a byt na jejich místě tak bych se taky domáhala kompenzace,ale co zcela nechápu proč když si kupují tak drahé auta,co je vede k tomu si auto nejdřívě neprověřit když už to v dnešní jde tak snadno.

Odpovědět

Zpět na „recenze prodejců a autobazarů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti