Autoexcellent Pardubice - Černý za Bory

Opium
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 18.01.2014 20:06

Re: Autoexcellent Pardubice - Černý za Bory

Příspěvek od Opium » 29.01.2014 14:32

Pan Kostelecký umí dobře kecat a zatajit hodně věcí.Ohledně najetých km tak to sedělo...

honzactv
Příspěvky: 1
Registrován: 01.02.2014 12:05

Re: Autoexcellent Pardubice - Černý za Bory

Příspěvek od honzactv » 01.02.2014 12:23

Ahoj
Nahodou jsem našel toto forum a docela se me libí. Jsem dovozce aut vyhradně na zakazku aut z německa a holanska. pusobím převažne na vysocine a ve vychodních čechach takže mistní lidi vetsinou znám a nebo se doslechneš.
p. Kostelecký vozy převazně velké bouracky až totalky.
před vanoci se ke me dostal jeden klient z plzne ze chce superba a řikal mě že v lete naletel s koupi zanovniho fordu smas titanium s. od nějakého prdejce od PCE a nez stacil rict jmeno tak jsem hnedka vedel oč jde.
auto měl v před koupi na prověření v autorizovaném servisu Ford v Chrudimi a tam mu rekli, ze vse je v pohode nebourane bez zavad!!!
zato v servise v Plzni se nestacili divit co je to zač. i prodejce ford v nemecku potvrdil ze auto bylo prodáno jako važne havarované.
nastěsti mu penize za auto vratil.
takže asi tak

fokusak1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 11.09.2014 17:08

Re: Autoexcellent Pardubice - Černý za Bory

Příspěvek od fokusak1 » 11.09.2014 17:26

ahoj ,nevím jaké máte zkušenosti s ostatníma autobazarama ale já jsem s autama od pana Kosteleckého spokojen.Mám dva trojkové focusy a zvažuji koupy dalšího vozu.neměl jsem s autama problém vše bylo jak pan Kostelecký řekl,potvrdily mi to v autorizovaném servise.když jsem měl problém s elektrtikou u tažného zařízení tak byl pan Kostelecký ochotný a domluvily jsme se s polu bez problému.Když jsem měl auto z AAA tak to bylo na dlouhé dohadování a nakonec to ani neopravily a auto měly měsíc.Takže radši pojedu zase sem než do mega bazaru kde mají vše u prdele hlavně že prodaly.Hlavně ve velkým bazaru jsem strávil skoro celý den než připravily potřebné dokumenty.

fokusak1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 11.09.2014 17:08

Re: Autoexcellent Pardubice - Černý za Bory

Příspěvek od fokusak1 » 11.09.2014 17:31

ten pán honzactv se mi docela líbí,protože můj známý říkal že se byl podívat na vysočině na auto dovezené z holanska a byl to předražený šrot který nepasoval

Uživatelský avatar
ZaQik
Admin
Admin
Příspěvky: 23329
Registrován: 30.05.2010 17:33
Bydliště: exit 82 na D0

Re: Autoexcellent Pardubice - Černý za Bory

Příspěvek od ZaQik » 11.09.2014 17:34

tak znamemu vyrid, at se sem prihlasi a napise nam presne, u koho byl a co videl ... zpravodajska agentura JPP (jedna pani povidala) je na nic
diky :palec_nahoru:
Ford Focus mk3 combi 1.6 Ti-VCT, r.v.2018 + Ford Fiesta mk7 3D 1.25, r.v.2014
byl Ford Focus mk2 combi 1.6, r.v.2009 + Ford Fiesta mk6 1.4 TDCi r.v. 2004
Nejsem poradna, encyklopedie ani hotline spolecnosti Ford - ptejte se na foru, od toho je.

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoexcellent Pardubice - Černý za Bory

Příspěvek od foki » 11.09.2014 17:48

jestli pan znamy neni pan K. protoze pan Jezek dela to same http://www.katalog-automobilu.cz/inzerc ... m-r-v-2014

:totlsmile:

a chtelo by to kluci delat trochu mene okatě
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

Opium
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 18.01.2014 20:06

Re: Autoexcellent Pardubice - Černý za Bory

Příspěvek od Opium » 11.09.2014 21:28

Kosteleckého agenti jsou asi vymyšlení...pěkné pane K. :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
enjoy
Test driver
Test driver
Příspěvky: 5329
Registrován: 05.02.2013 18:38
Bydliště: Praha

Re: Autoexcellent Pardubice - Černý za Bory

Příspěvek od enjoy » 11.09.2014 21:54

Clovek se dvema trojkovymi Focusy nemuze byt takovy hovado na cestinu, tomu neverim:-D
Ford Mondeo MK4 Kombi 2008, 2.0i
Ford Ranger, 2008, 2.5 TDCi

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoexcellent Pardubice - Černý za Bory

Příspěvek od foki » 11.09.2014 22:08

+100 :mrgreen:
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

Uživatelský avatar
Frost
Junior
Junior
Příspěvky: 271
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoexcellent Pardubice - Černý za Bory

Příspěvek od Frost » 26.08.2015 20:37

Včera jsem volal do zmíněného autobazaru, že bych se přijel dnes podívat na Focuse co pán prodává. "OK není prodaný přijeďte". Končím tedy v práci dřív...beru auto a z Prahy jedu do Pardubek. Mobil mi pán nezvedá a tak si říkám "asi sere a potřebuje se soustředit" tak jsem jen poslal sms že jedu. Když jsem ve 4 dorazil do Hradce tak mi pán volá, že je auto už prodané. Že si pro něj ve 2 hodiny někdo přijel. Tak sem mu hezky poděkoval za vejlet a čau. Mohl mi říct už včera že si někoho sjednal a nebo poslal zprávu ať nejezdím. Divné jednání a ty recenze tady taky nic moc.
Ford Focus 5dv 1.6 Ghia 00 Eibach+OZ Racing+Rieger+Brembo+K&N+MOMO
Frost Focus

Uživatelský avatar
asconn
Nováček
Nováček
Příspěvky: 135
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Příspěvek od asconn » 26.08.2015 20:40

Já tam několikrát psal, aby mi poslal VIN auta a vždy bez odpovědi. Pročpak VIN asi u inzerátů nezveřejňuje?
FF I, 1.6 ghia => FF II, 1.6Ti ghia => Ford Focus III předFL titanium, 1.6 ecoboost 110 kW(teď 134 kW) => FF IV st-line, 1.5 ecoboost 110 kW (Bluefin) => KUGA mk3 ST-LINE X 2.0 ecoblue AWD

Uživatelský avatar
Wolodyjowsski
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1257
Registrován: 29.10.2010 20:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoexcellent Pardubice - Černý za Bory

Příspěvek od Wolodyjowsski » 27.08.2015 09:21

Frost píše:Včera jsem volal do zmíněného autobazaru, že bych se přijel dnes podívat na Focuse co pán prodává. "OK není prodaný přijeďte". Končím tedy v práci dřív...beru auto a z Prahy jedu do Pardubek. Mobil mi pán nezvedá a tak si říkám "asi sere a potřebuje se soustředit" tak jsem jen poslal sms že jedu. Když jsem ve 4 dorazil do Hradce tak mi pán volá, že je auto už prodané. Že si pro něj ve 2 hodiny někdo přijel. Tak sem mu hezky poděkoval za vejlet a čau. Mohl mi říct už včera že si někoho sjednal a nebo poslal zprávu ať nejezdím. Divné jednání a ty recenze tady taky nic moc.
Tak to je určitě prasárna.
Slušnej prodejce auto rezervuje na telefon třeba aspoň na půl dne..."Kdy byste dojel? Kolem 10? Fajn, tak já vám to třeba do 14 podržím. Vy jste pan...? Jo, píšu to tady i pro kolegu..."

Je fakt, že lidi se pak často asi ani neozvou i když nedojedou. Já to řeším přinejhorším SMS - "nepřijedeme, klient si vybral jinde" a podobně.

NoName
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 30.11.2017 09:18

Re: Autoexcellent Pardubice - Černý za Bory

Příspěvek od NoName » 11.12.2017 17:00

Rád bych se podělil o svou aktuální zkušenost.
Tohoto prodejce jsem sledoval cca rok a nabízená auta byla vždy v pěkném stavu a za pěkné peníze... Takže jsem neodolal a chtěl jsem si jeden kousek zarezerovat. Než jsem si ale domluvil volno v práci, autorizovaný servis a pana Kosteleckého, tak bylo auto prodané. Za to se mi pan Kostelecký omluvil a nabídl auto stejné výbavy s menším nájezdem a za stejnou cenu. Auto bylo v servisu a následně na evidenčce (tu mi prodejce taky zařídil) ohodnoceno jako bezvadné, mimo mírnou rez zadních kotoučů a prošlou lékárničku. Takže jsem koupil a s převozkou jsem se vydal přes půl republiky domů :)
Po 1000Km zatím není s autem žádný problém a doufám že ani nebude...jinak se to určitě dozvíte :D

Jediné lehké mínus je za chybějící povinnou výbavu, v autě nebylo vůbec nic, ani ta propadlá lékárnička. Ale byla to otázka pár korun a vzhledem k lepší ceně auta jsem to již s prodejcem nijak neřešil.

Jinak komunikace emailem i telefonicky bez problémů. A jak jsem čelt výše, VIN jsem dostal vždy - za ten rok jsem u něj několik auto poptával :)

Takže za sebe mohu jedině doporučit :)
Ford Focus MK3 1,6 Ti-VCT 92kw
EX Ford Focus MK3 1.6 EB, 110kW
Peugeot 405, 1.6 LPG, 66kW

NoName
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 30.11.2017 09:18

Re: Autoexcellent Pardubice - Černý za Bory

Příspěvek od NoName » 01.11.2018 16:11

Jen malý update k mé předešlé recenzi...

Po cca 2 měsících ježdění se objevila první vada s motorem - velké mlácení při přidání plynu... Autorizovaný servis bez rozebrání motoru nebyl schopný vadu diagnostikovat. Auto bylo následně odtaženo do Pardubic a opraveno v bazaru..prý jen těsnění u vstřikovače, běžná vada - podle techniků Fordu se s tím nikdo nesetkal.

Následně bylo auto dáváno na svolávačku do autorizovaného servisu (1.6 EB). Zjištěna netěsnost = bezplatná výměna hlavy motoru. Po dodání nové hlavy byl zjištěn vydřený válec a na motoru další známky neodborné montáže a manipulace. Tato vada již nemohla být řešena skrz svolávačku. Po delším dotahování s prodejcem auta mi bylo slíbeno zaslání nového motoru v rámci 6 měsíční záruky na skryté vady. Po montáži dodaného motoru (měl být nový) se objevila další netěsnost, tentokrát na guferu u klikové hřídele... To už mi rupla cévka...
Po dalším dohadováním jsem se nakonec dohodl na vrácení auta (+druhého motoru) a odstoupení od kupní smlouvy.

Jestli to byla jedna velká náhoda, nebo to byl záměr...to ať si udělá názor každý sám. Upřímně lituji nového majitele vozu, auto má podle vin novou evidenčku a již není v inzerci...
Ford Focus MK3 1,6 Ti-VCT 92kw
EX Ford Focus MK3 1.6 EB, 110kW
Peugeot 405, 1.6 LPG, 66kW

Uživatelský avatar
ZaQik
Admin
Admin
Příspěvky: 23329
Registrován: 30.05.2010 17:33
Bydliště: exit 82 na D0

Re: Autoexcellent Pardubice - Černý za Bory

Příspěvek od ZaQik » 01.11.2018 18:42

tak nam napis verejne VIN - diky
Ford Focus mk3 combi 1.6 Ti-VCT, r.v.2018 + Ford Fiesta mk7 3D 1.25, r.v.2014
byl Ford Focus mk2 combi 1.6, r.v.2009 + Ford Fiesta mk6 1.4 TDCi r.v. 2004
Nejsem poradna, encyklopedie ani hotline spolecnosti Ford - ptejte se na foru, od toho je.

Odpovědět

Zpět na „recenze prodejců a autobazarů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti