Recenze: FOKI = FOrd KIng

stano.
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 12833
Registrován: 18.07.2011 19:55

Re: Recenze: FOKI = FOrd KIng

Příspěvek od stano. » 24.10.2018 23:48


stano.
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 12833
Registrován: 18.07.2011 19:55

Re: Recenze: FOKI = FOrd KIng

Příspěvek od stano. » 25.10.2018 16:52

Pre zaujemcov prikladam stiahnutu verziu.
FB_.zip
(1.82 MiB) Staženo 350 x
Musel som zosekat obsah offline stranky, aby to voslo do limitu 2MB na prilohu.

Uživatelský avatar
phofy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9391
Registrován: 23.07.2011 11:32
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze: FOKI = FOrd KIng

Příspěvek od phofy » 25.10.2018 17:18

Stano promiň, ale mám na to jiný názor...
Nechci se zastávat fokiho a ani špinit jednoho, nebo druhýho...

1. auto mělo najeto okolo 200 000km, což se dá počítat, že vstřiky asi nebudou ve 100% kondici, když teda mu diagnostika házela chybu vstřiku, tak snad je vyndám ven a nechám je otestovat....

2. bohužel nejspíš kapal vstřik a prasknul mu píst, což se bohužel stává...

3. co jsem pochopil, tak on auto koupil v březnu 2017 a po roce a půl chce nějakou záruku 8O 8O 8O :?: Snad to měl řešit během 6 měsíční záruční lhůty

4. nakonec auto prodává, že mu nic není a má lehký kosmetický vady :?: :?: :?: to, už je na mě trochu moc

5. když mu začnou lidi psát, že měl vstřiky otestovat, nechat si udělat diagnostiku nezávisle na servisu co mu domluvil foki a najdou jeho starý inzerát kde prodává auto, tak první co udělá, že promaže komentáře a vypne diskuzi a nakonec napíše, že na něj nic nehází...wtf???? Tak co ten člověk chce...Tady je něco špatně :roll:

Nechci hájit fokiho, ale chtělo by si to zjisti víc informací, vždyť ten člověk ani nenapsal kolik auto má najeto, kdy ho kupoval atd... a řeší že prodejce je svině a nechce uznat po roce a půl záruku, tomuhle fakt nerozumím...

Třeba je možný, že mu auto prodal s vadou, ale měl to řešit a nenechat se odbít a jezdit s líným autem...

stano.
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 12833
Registrován: 18.07.2011 19:55

Re: Recenze: FOKI = FOrd KIng

Příspěvek od stano. » 25.10.2018 19:27

Skor ide o to, ze auto malo chybu hned po kupe a ako sa k tomu problemu a jeho vyrieseniu postavil.
Aj ten druhy servisak tam tvrdil, ze vstreky vraj boli na stolici a boli OK. Mozno ich oklamala aj ta firma, ze nic neotestovali, len zobrali peniaze a v skutocnosti tiekol. Tazko povedat. No opakujem, islo o ten pristup hned po kupe. Ved to bolo vidiet aj na mojom pripade...

Uživatelský avatar
phofy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9391
Registrován: 23.07.2011 11:32
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze: FOKI = FOrd KIng

Příspěvek od phofy » 25.10.2018 20:13

Bohužel má 1.8tdci a se vstřikama jsem si taky užil svoje, na stolici byly dobrý a v autě blbly (cukalo, kouřilo..) ale pokud rosil/kapal, tak by to poznali. Celý tenhle případ mi přijde hrozně divný :nixw:

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze: FOKI = FOrd KIng

Příspěvek od foki » 30.10.2018 12:17

stano , velice dobre si na to pamatuji , byl jsem v zahranici a on to potreboval vyresit hned pred evidenckou , coz nebylo mozne a vzhledem k tomu ze je z prachatic , a tam je stejny neautorizovany servis , tak jsem tam zavolal a domluvil mu tam diagnostiku , bohuzel uz si nepamatuji co to bylo za chybu , pak mi jen ten majitel rikal ze uz se chyba neobjevila . to ze se po roce a pul propalil pist tak to je smutne ale pri 210t km co to ma najeto to neni nerealne . navic on s tim jezdil rok a pul (nestalo to v garazi ) a myslis ze by ten pist vydrzel tak dlouho ? a stejne jako tobe jsem se mu snazil pomoci , tobe jsem taky nabidl vymenu sedacek a radia ale ty jsi nechtel (kdo by se taky rad zbavil titanium sedacek ) kdyz jsem ti nabidl nove hagusy ,tak byly pro tebe drahe , kdyz jsem ti nabidl z polska , tak se ti libila cena ale zase se ti nelibilo ze byly podrene . tak jak se v tom ma clovek vyznat co vlastne chces
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

stano.
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 12833
Registrován: 18.07.2011 19:55

Re: Recenze: FOKI = FOrd KIng

Příspěvek od stano. » 30.10.2018 17:42

Vymenu sedaciek si neponukal.

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze: FOKI = FOrd KIng

Příspěvek od foki » 30.10.2018 20:03

Nabizel ale nemely topeni a byly obycejne , zadne titanium , kupoval jsem je v sade se sonakem a lepsima budikama .
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

stano.
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 12833
Registrován: 18.07.2011 19:55

Re: Recenze: FOKI = FOrd KIng

Příspěvek od stano. » 30.10.2018 20:09

Ponukal si iba ze vypitves vsetku vybavu z auta, za ktoru som zaplatil.

Ma.rt
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2851
Registrován: 25.04.2008 19:25
Bydliště: Praha

Re: Recenze: FOKI = FOrd KIng

Příspěvek od Ma.rt » 27.05.2021 20:02

Tak se hlásím jako spokojený zákazník podruhé, tentokrát jsme sháněli větší auto pro přítelkyni :)
Chtěli jsme 7-místný naftový S-MAX - klasické požadavky - ne moc najeto, ne moc drahý, ve slušném stavu. Jelikož mám už výbornou zkušenost s koupí mondea od fokiho a 7-místných S-MAXů na prodej zrovna moc není, natož abych našel inzerát, kde by mi něco nepřišlo divné, obrátil jsem se s dotazem na možnost dovozu auta ze SRN právě na fokiho.
Foki nám během snad jednoho dvou dnů poslal pár tipů vč. foto z Německa, ještě jsme si nakonec začali vymýšlet s barvou :D a za dalších pár dní jsme dostali tip i s fotkami na auto, které nám vyhovovalo, tedy i ve správné barvě :D
Z Německa foki volal přímo od auta, hlásil doslova každé miniškrábnutí, auto lustroval v databázích, asi i měřil lak. Chtěli jsme i tažné, to nám domontoval originál, zaktualizoval mapy, dohrál češtinu, brzdy potřebovaly menší regeneraci po stání v bazaru, ještě jsem si vymyslel, že by bylo fajn vyměnit olej v převodovce (jinak auto bylo po servisu v Německu). Auto jsme dostali na CZ značkách. Máme také veškerou dokumentaci k autu včetně faktur ze servisu.
S autem jsme moc spokojeni, za velmi slušnou cenu máme prakticky do puntíku přesně to, co jsme chtěli; co jsme si dohodli, to bylo dodrženo.
Oceňuji super komunikaci, férovost a opravdu velkou snahu vyjít vstříc. Cokoliv jsem potřeboval vědět, dostal jsem velmi rychle uspokojující odpověď.
Auto zatím jezdí bez sebemenších problémů.
Tak ještě jednou moc díky :palec_nahoru: a opravdu mohu služby fokiho jen doporučit.
Ford Mondeo Turnier, 2.0 107kW, 2010 FL
no start&stop, no TPMS, no shift advisor, no FAP, no turbo, no direct injection, no intelligent charging = no features getting you down

Dříve: Ford Mondeo Turnier, 1.8 92kW, 2001

Uživatelský avatar
rapo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 112
Registrován: 10.10.2010 14:02
Bydliště: Praha

Re: Recenze: FOKI = FOrd KIng

Příspěvek od rapo » 08.07.2021 15:01

Foki mně pomohl s výběrem auta, odpověděl na všechny moje otázky, vybrané auto prohlédl, dovezl z Německa, namontoval závěs, zařídil papírování a jsem tak dalším spokojeným zákazníkem. Díky :D
Mondeo Mk5 Titanium Combi 2017, 2.0 TDCi
Focus II Trend Plus Combi 2010, 1.6 74kW (prodáno)

Odpovědět

Zpět na „recenze prodejců a autobazarů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti