HOCARS - Opatovice nad Labem

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od foki » 12.06.2015 12:09

HOCARS píše:

Akorát SOVA získává údaje přímo z Evropy, nevím kde ale kilometry jsou přesné.

to taky neni pravda , protoze znam jeden pripad kdy sova mela jine kilometry nez byly skutecne .
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

HOCARS
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 11.06.2015 16:26

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od HOCARS » 12.06.2015 13:29

foki píše:
HOCARS píše:

Akorát SOVA získává údaje přímo z Evropy, nevím kde ale kilometry jsou přesné.

to taky neni pravda , protoze znam jeden pripad kdy sova mela jine kilometry nez byly skutecne .

důležite je říct jestli šlo o auto z ČR nebo z dovozu?
můžete mi ho ukázat abych to viděl a mohl posoudit, klidně jen SZ?

Takhle je to jen jedna babka povídala... bez důkazů a kdo to prověřil a jak to prověřill apod.

JH

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od foki » 12.06.2015 14:27

bylo z CR , bylo to proverovano v citroenu primo v servisu , na stk , u majitelky , ta se z toho pomalu slozila .

zde odkaz http://www.ford-focus.cz/forum/download ... &mode=view

jeste by jste nam mohl osvetlit jak to je s tim samohodnocením . nebo opravdu zakaznik koupi , pak proveri , pak vam prijede poplacat ze je vse ok a napise z vaseho pocitace kladnou recenzi ? znam o smolickovi , o rumcajsovi ale tuhle jeste ne .
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

HOCARS
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 11.06.2015 16:26

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od HOCARS » 12.06.2015 16:38

foki píše:bylo z CR , bylo to proverovano v citroenu primo v servisu , na stk , u majitelky , ta se z toho pomalu slozila .

zde odkaz http://www.ford-focus.cz/forum/download ... &mode=view

jeste by jste nam mohl osvetlit jak to je s tim samohodnocením . nebo opravdu zakaznik koupi , pak proveri , pak vam prijede poplacat ze je vse ok a napise z vaseho pocitace kladnou recenzi ? znam o smolickovi , o rumcajsovi ale tuhle jeste ne .

Tak chybu může udělat každý, když pozoruji laxní práci na některých STK, nedivím se, že někdo napíše 200tis. místo 100tis. km do protokolu, pak si to sova stahne z stk.

Ale databáze v SOVA budou OK, jen zpracovávají data, které získají a porovnají s údaji na českém internetu.

Váš poznatek podle mého názoru v žádném případě nespochybňuje práci SOVA.

JH

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od foki » 12.06.2015 19:33

a jeste prosim toto
jeste by jste nam mohl osvetlit jak to je s tim samohodnocením . nebo opravdu zakaznik koupi , pak proveri , pak vam prijede poplacat ze je vse ok a napise z vaseho pocitace kladnou recenzi ? znam o smolickovi , o rumcajsovi ale tuhle jeste ne .
a to je pro dnesek vse .
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od foki » 13.06.2015 10:09

tak koukam že na odpoved si stale jeste pockame
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

Uživatelský avatar
Wolodyjowsski
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1257
Registrován: 29.10.2010 20:15
Kontaktovat uživatele:

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od Wolodyjowsski » 13.06.2015 10:58

SOVA si nic z STK nestahuje.
Stahují prodejky z internetových aukcí jakýmsi automatem a porovnávají s nabídkami na českých webech.
https://ojetiny.wordpress.com/2014/12/0 ... bry-napad/
Jako pomůcka (když se zrovna trefíte) může vyhovět...Trefíte se tak cca na jedno auto z pěti - takže výsledek nezaručen.

Placená služba Cebia Autotracer je v 90 % případů úplně slepá u dovozek.
U těch je většinou nutné ověřit údaje ze servisní knížky (pokud existuje) přímo v zahraničí.

Chytří stáčeči si VINKa takto projedou a utočí kilometry těsně nad poslední dostupný údaj. "Vono se s tím pak poslední rok už moc nejezdilo" :D U "rychlých" kilometrů např. francouzských leasingovek může jít klidně o 100 000 km, běžně tak 60...

https://ojetiny.wordpress.com/2014/03/1 ... s-dvakrat/

Pak jsou ještě "tvrďáci", kterým je to úplně jedno. Kupec se nakonec vždycky najde, převážně ze sorty "hlavně že je dobrá cena" :palec_nahoru:
A borci, kteří se o serviskách a údajích v nich vůbec nechtějí bavit :dih: a jejichž auta mají převážně na tachometru kolem 90 000.

http://www.nehody.net/2013/05/06/volame-do-bazaru/

Takže, tolik asi k problematice. Že je stáčení sviňárna, tak na tom se asi shodneme všichni.

Mrsta
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 08.08.2015 14:39

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od Mrsta » 08.08.2015 14:41

Chtěl bych se podělit o svou aktuální zkušenost s bazarem Hocars ve dnech 3.8. – 7.8. 2015.

Vybral jsem si vozidlo VW Sharan, r.v. 2012, stav vozu perfektní viz. http://www.tipcars.com/volkswagen-shara ... 23224.html
V inzerátu je uvedeno pár nepravd např. že bylo vozidlo nehavarované, perfektní stav, rok výroby 2012, čtyřzónová klimatizace, parkovací asistent – automatické parkování, 7 rychlostních stupňů, přední světla LED. Dále není zrovna seriózní, když prodejce do inzerátu napíše země původu JINÁ a neuvede celý VIN kód – viz inzerát na http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list

Jelikož vozidlo zcela odpovídalo mé poptávce, tak jsem se rozhodl, že projevím zájem a kontaktoval prodejce. Prodejce byl ochotný, poskytl mi VIN a naskenoval část servisní knihy s údaji o prohlídkách. Dozvěděl jsem se, že vozidlo je dovezeno z Itálie, což není zrovna top oblíbená destinace na dovoz vozidel. Jelikož se mi auto líbilo, tak jsem si dva dny předem domluvil schůzku na prohlídku vozidla s objednáním do autorizovaného servisu. Při domlouvání jsem se telefonicky dotazoval, zda je k vozidlu sada zimních kol. Prodejce mi sdělil, že nikoliv, protože v Itálii je teplo a oni je nepotřebují.

Přijel jsem s rodinou na místo a hned první čeho jsem si všiml, že na autě za 580 tisíc jsou v létě v srpnu nasazené totálně sjeté zimní gumy, které neměly vzorek ani požadovaných 1,6 mm. Následně jsem zjistil, že u auta je teplý motor, kdy mi prodejce sdělil, že byl na mytí, což je zvláštní, že těsně před prohlídkou jde nechat mýt auto. Jelikož je vůz vybaven automatickou převodovkou DSG, tak mi znemožnil jízdu se studeným motorem a převodovkou, čímž mohl zakrýt vadu na převodovce.

Při obhlížení vozidla jsem musel vše zkoušet a otvírat sám, prodejce jen tak stál a nijak se neangažoval, na dotazy odpověděl většinou nevím, absolutně vozidlo neznal, nevěděl kde co je a k čemu se používá.

Moje žena si všimla, že nesedí spáry v přední části. Spáry mezi blatníky, nárazníky a světly nebyly rovnoměrné a jedno světlo bylo o cca 5mm vystouplé oproti druhému světlu. Jakékoliv nedostatky, na které jsem upozornil prodejce, ihned bagatelizoval, jako že o nic nejde, nárazníky jsou od toho, aby narážely atd. Později se z nás snažil udělat úplné pitomce, když tvrdil, že se světlo pohnulo, když v servisu měnili výbojku u xenonů. Současně se choval arogantně, neprofesionálně a po sdělení nějakého nedostatku okamžitě velmi útočně.

Následně jsme jeli do autorizovaného servisu na prohlídku, kde bylo zjištěno, že stav vozu není zcela perfektní, jak deklaruje prodejce. Na přední nápravě je nutná výměna obou silenbloků, předních kotoučů, destiček, nutnost udělat přední i zadní geometrii, nutná výměna oleje v motoru, oleje v DSG převodovce, výměna pneu, což je investice navíc cca 30 tisíc Kč. Navíc bylo zjištěno, že ve 120tis km nebyl vyměněn olej v DSG převodovce (aktuální stav km je 147tis), což může mít významný vliv na funkčnost a životnost DSG převodovky a dále, že bylo vozidlo nabouráno na přední část, nebylo odborně opraveno a o této nehodě není záznam v servisní historii. Naše podezření, že bylo vozidlo nabouráno (byť možná lehce), se potvrdilo. Při prohlídce vozu ze spodu bylo dobře vidět, jak je velmi špatně nastříkán přední nárazník. V autorizovaném servisu došlo k několika slovním přestřelkám, kdy se prodejce Horáček stihl kromě nás konfrontovat i s přijímacím technikem. Evidentně nechtěl slyšet nic o nedostatcích na vozidle a ihned zaujal útočnou pozici s hláškami jako „pani nechte si toho“, „já jsem to auto nenaboural“, „v pondělí mám dalšího kupce, tak s tou myšlenkou při rozhodování pracujte“, „pán to bude mít cash, tak si to hned odveze“ apod.

Následně jsme se vrátili do bazaru, kde jsem dále po detailní prohlídce oken, kde byl všude rok 11 a po prohlídce servisní knihy zjistil, že vozidlo není rok výroby 2012, jak deklaruje prodejce, ale 2011 a do provozu šlo 11/2011, tedy nejde o tři roky staré vozidlo, jak jsem si měl myslet, ale o 4 roky staré vozidlo.

I přes všechno co jsme zjistili a přes naprosto tragické chování prodejce, jsem o vozidlo projevil zájem. Jak jsem uvedl na začátku, bohužel to vozidlo zcela odpovídalo mé představě. Snažil jsem se tedy domluvit na ceně vozidla, kdy jsem navrhl, že jsem ochoten zaplatit 560tis, tedy žádal jsem slevu 20 tis, prodejce uvedl a to již při předchozích telefonických rozhovorech, že by byla možná sleva 10tis v souvislosti s financováním vozidla na úvěr. Na této slevě 10 tis prodejce trval a to i přes všechny zjištěné nedostatky a nepravdy. Výsledná cena za bouraného Sharana r.v. 2011, najeto 147 tis km s nejistým stavem převodovky DSG se + počáteční servis rovná 600 tis. Kč. Za tuto cenu samozřejmě seženu opravdu nebouraného Sharana z roku 2012.
Hodnotím bazar známkou 4. Jeden bod je za svolení nechat vozidlo prověřit v servisu. Pokud budete uvažovat o vozidle z tohoto bazaru, tak se obrňte trpělivostí při jednání s prodejcem a opravdu důkladně prověřte doklady i vozidlo. S přáním dobré koupě P. Mrštík.

Uživatelský avatar
Wolodyjowsski
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1257
Registrován: 29.10.2010 20:15
Kontaktovat uživatele:

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od Wolodyjowsski » 08.08.2015 16:48

Nevím, nebyl jsem u toho, nicméně pokud by situace byť jen částečně proběhla tak, jak popisujete, je na to jediná rada - s nikým se dál nedohadovat (nemá to smysl) a prohlídku ukončit.
Žádné jednání o slevě, "když už jsme vážili tu cestu" atd. atd. - DSG se 147 tisíci tj. s výměnou přetaženou o cca 90 000 km je stejně časovaná bomba...
Obdobně to platí u Ford Powershift nedejbože Durashift -nemáte-li potvrzenou výměnu náplně co 60 tisíc s přípustnou odchylkou do 10 000 km - ruce pryč, ať si to nadělí někdo jiný.

Konec hlášení.

Mrsta
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 08.08.2015 14:39

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od Mrsta » 08.08.2015 17:04

S tím souhlasím, člověk se musí pořád učit. Já byl silně ovlivněn tím, že jsem našel co jsem dlouho hledal, ale včas jsem si uvědomil, že to za ty prachy fakt nestojí. Budu hledat dál.

Uživatelský avatar
Wolodyjowsski
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1257
Registrován: 29.10.2010 20:15
Kontaktovat uživatele:

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od Wolodyjowsski » 08.08.2015 17:19

Tak si aspoň přečtěte "moudra" na našich webech http://www.autoaz.cz a webech v záhlaví tohoto příspěvku, třeba se ještě potkáme :D

Uživatelský avatar
kiblik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 541
Registrován: 01.05.2012 14:57
Bydliště: CR

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od kiblik » 08.08.2015 17:59

Auta z Italie nemusi byt nutne spatny a pravdepodobne se tam daji vydrazit i za dobry prachy, jinak by je z tama Horackovi netahali. Ona tato destinace pro ne ma jeste jednu dost velkou vyhodu a to, ze italsky tady umi malokdo a naopak anglicky nebo nemecky moc talosu taky neumi. Na emaily nereaguji a moc se jim o nejakych jezdenkach vybavovat taky nechce. Osobni zkusenost se tremi pokusy dopatrat se historie vozu....

To by me zajimalo co na to ted rekne pan Horacek, tento novy prispevek mu asi moc dobrou reklamu neudela. Hold pravda nekdy boli no..... :totlsmile: ale tusim, ze se bude rvat jako pes :twisted:
KIBLIK007
Mozna Mondeo MK4
Je:HUBERT FordFocusCombi 1.6TDCi100kW(chip), noDPF,noEGR, r.v.2007,najeto 322tis km,5.5/100km...... jede i bez turba :D
Je:STRIBRNAK ŠkodaOctavia 1.6MPi75kW,r.v.2009,najeto235tis km,7.0l/100km

Mrsta
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 08.08.2015 14:39

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od Mrsta » 08.08.2015 19:53

Wolodyjowsski píše:Tak si aspoň přečtěte "moudra" na našich webech http://www.autoaz.cz a webech v záhlaví tohoto příspěvku, třeba se ještě potkáme :D
Díky.
kiblik píše:Auta z Italie nemusi byt nutne spatny a pravdepodobne se tam daji vydrazit i za dobry prachy, jinak by je z tama Horackovi netahali. Ona tato destinace pro ne ma jeste jednu dost velkou vyhodu a to, ze italsky tady umi malokdo a naopak anglicky nebo nemecky moc talosu taky neumi. Na emaily nereaguji a moc se jim o nejakych jezdenkach vybavovat taky nechce. Osobni zkusenost se tremi pokusy dopatrat se historie vozu....

To by me zajimalo co na to ted rekne pan Horacek, tento novy prispevek mu asi moc dobrou reklamu neudela. Hold pravda nekdy boli no..... :totlsmile: ale tusim, ze se bude rvat jako pes :twisted:
Auta špatný být nemusí, ale Italové nejsou tak pečlivý na servis jako třeba němci. To je fuk, kdyby bylo auto dobrý klidně vemu z Itálie a budu klidně respektovat i jeho cenu. Pan Horáček pořád mluvil o nějaké leasingovce, že všechno sedí a je v pořádku atd. Řval už včera a má hroší kůži, za svou pravdu by se nachal i zabít. Nejhorší je, že ty své polopravdy nejen rozhlašuje, ale on jim i věří. Každopádně jedna zkušenost mi stačila a teď s odstupem se divím, že jsem tam vydržel tak dlouho, moje žena musela v průběhu odejít, že už ho nemohla poslouchat a ani se na něj dívat.

Mrsta
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 08.08.2015 14:39

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od Mrsta » 09.08.2015 23:39

Máme rakci na mou recenzi :lol: Dále je můj koment :)

jirad (Člen)
[#58] Zasláno:Dnes, 21:38 | Reagovat Citát
aniž bych znal kohokoliv z této dvojice,a aniž bych kdykoliv viděl předmětné auto, dovolil bych si sdělit můj dojem z celé recenze. Panu kupujícímu připadá nenormální že ráno před jeho příjezdem je vůz umyt. Asi by byl raději kdyby mohl vůz prohlížet špinavý,zaprášený (obzvlášť v tomto počasí), ale zato náležitě studený. Panu kupujícímu připadá také nenormální, že vůz má ve 147tis kilometrech vůli na nápravě,a nemá zcela nové destičky,kotouče a pneumatiky. Je velmi dobře známé,jak asi bude značkový servis hodnotit ojetinu,která nepochází z jejich skladu. To,že je nastříkaný přední nárazník nemá absolutně žádný vliv na hodnotu auta. Nevím,jak kdo je schopen zjistit,zda byl měněn olej v převodovce. Pokud čerpá pouze z databáze VW,tak je to značně nejistý závěr. A i kdyby to tak bylo,nevěřím tomu,že přejezd 27tis km má jakýkoliv vliv na chod a funkci a životnost převodovky. Ve finále,ačkoliv byl vůz ve VW zhodnocen téměř jako vrak, i přesto chtěl kupující auto koupit,pouze ale za menší částku. Nezlobte se na mne,ale toto je dle mého názoru názorný příklad naprosto subjektivního hodnocení celé záležitosti,navíc dost ovlivněného tím,že prodávající nepřistoupil na návrh kupujícího. Kdyby na něj přistoupil,asi by byl vůz prodán,a recenzi bychom nečetli. Ono je třeba se na věc dívat i očima prodávajícího. Kdyby chtěl cokoliv zatajit,asi by nesvolil k prohlídce v autorizovaném servisu. A dovedu si představit,jak je asi příjemné když vám kupující a mechanik a manželka kupujícho sděluje,jaký že to vlastně prodáváte vrak,a co jste to za zloděje že za to chcete 579tis Kč. Závěrem si dovolím podotknout, že tento vůz stál nový cca 1.1mil Kč. Tudíž se prodává za poloviční cenu. Neměl by tedy logickou matematickou úvahou být v polovičním stavu oproti stavu vozu nového? Tato jedndouchá úvaha by možná stála za zvážení a předešla by mnoha nedorozuměním. Podotýkám,že opravdu neznám ani jednoho z účastníků příběhu,a ani vůz kterého se to týká. A je dost dobře možné že se pletu na jednu či na druhou stranu....
Známka: neudělena


Autor Mrsta (Člen)
[#59] Zasláno:Dnes, 23:36 | Reagovat Citát Změnit

Nepřipadá mi nenormální, že je vůz umyt, ale podezřelé. Prodávající věděl dva dny dopředu, že v určitou hodinu přijedu, vůz mohl nechat umýt buď večer, nebo brzo ráno, tak aby motor vychladl. Kromě toho na autě nebylo vidět, že bylo skutečně čerstvě myté, žádné kapky vody nic, jen teplý motor. Ten kdo zná DSG ví, že se musí zkusit za studena i za tepla. Jestli to neví prodejce, tak má prodávat párky a né auta.

Nepřipadá mi nenormální, že je vůle na nápravě, auto potřebuje nové kotouče, destičky, pneumatiky a oleje, ale je velký rozdíl jestli při prodeji uvádím, že je vozidlo v perfektním stavu nebo ne. Perfektní stav je jednoduše perfektní, takže pneu sjeté téměř na kord, za což bylo možné dostat pokutu hned po výjezdu z bazaru s odstavením vozidla, protože je v tuto chvíli technicky nezpůsobilé k provozu, nutnost vyměnit kotouče a destičky, vyměnit oleje, přičemž u DSG to klidně může být časovaná bomba je prostě klamání.

Značkový servis ojetinu nehodnotil, ale pouze zkontroloval a sdělil, co zjistil, to že to nebylo po chuti prodejci je prostě smůla, taky to mohlo být naopak a mohl jsem mít podezření, že jsou mechanici z VW jeho známý.

Nastříkaný nárazník a ještě k tomu špatně + špatně slícované části karoserie mají rozhodně vliv na hodnotu auta a to zejména, když prodejce deklaruje, že je vůz nebouraný. Takhle se přesně prezentoval prodejce, vždyť o nic nejde půl centimetr tam nebo sem, ale pro kupujícího a zejména u auta za 600tis to hraje značnou roli, když půjdu kupovat ťuklé auto, tak s tím počítám, stejně jako s náklady na první servis, ale opravdu férový prodejce na to upozorní.

Že byl měněn olej v převodovce, nikdo neprokáže, a proto nezbývá, než čerpat z databáze VW, což jediný způsob, jak si alespoň částečně ověřit servisní úkon. Jestliže v databázi VW a ani v servisní knize není tento úkon zaznamenán, tak prostě udělán nebyl a i kdyby byl, tak prodejce neprokáže, že byl olej měněn tak, jak měl být. Jestli má přejezd 27 tis vliv na funkci a životnost nebo ne není důležité, podstatné je, že je to předepsáno jako povinný úkon a znám dost lidí s DSG, kteří mění pravidelně dokonce po 30 tis a nikoliv po 60 tis. Pokud bude auto v záruce a majitel nebude měnit olej, přičemž se zadře motor nebo poškodí DSG, tak si to zaplatí sám, protože se vys… na předepsanou výměnu.

Vůz nebyl zhodnocen jako vrak, pouze byl sdělen jeho aktuální stav. Proto každý rozumný kupující jde na prohlídku, aby znal celkové náklady na pořízení vozu. Je velký rozdíl, jestli budu platit 580 nebo 610 tisíc. Jsou lidé, co chtějí auto bez investic, a proto hledají auto v perfektním stavu. A ano jde o subjektivní hodnocení, ovšem podstatná jsou fakta. Kdyby prodávající přistoupil na navrhovanou cenu a došlo k prodeji, tak by recenze byla napsaná stejně, auta se prodávají sami a nemohou za to, že je nabízejí neschopní a zabednění prodejci. Osobně jsem před koupí reference vyhledával a je dobře, že se člověk něco dozví, řadě lidí to může zachránit dost peněz. Jsou opravdu místa, kterým je třeba se vyhýbat obloukem.

Když se na věc kouknu očima prodávajícího, tak vidím pouze, dej prachy a jeď. Jsem zvyklý mít na autě výdělek 50 tis +, pro korunu si nechám vrtat koleno a přesto vlak nejede. 10 tisíc u téměř 600tis auta je otázka života a smrti. Nejde o to, jestli chce nebo nechce něco zatajit, on to jednoduše musí zkusit, protože u auta za 600tis si málokdo nenechá auto zkontrolovat někým zkušeným. Když to odmítne, tak business nebude. Prostě riskuje, že se na nic nepřijde a nyní je jasné, že o všem věděl a jen z lidí dělá pitomce. Pokud o skutečném stavu vozidla nevěděl a vydává ho za auto v perfektním stavu, tak ať roztrhá živnostenský list, protože je to neschopný diletant.

Prodávajícímu nikdo neřekl, že prodává vrak, ani já, ani žena a ani mechanik. Pouze jsme konzultovali zjištěná fakta bez jakéhokoliv náznaku o prodeji vraku, natož náznaku, že je prodávající zloděj. Z naší strany bylo jednání naprosto korektní, za to že je prodejce hrdý muž, který nerad slyší pravdu, opravdu nemůžeme. Přál bych Vám vidět pohled pana prodejce, když si nějaká blbá ženská všimne, že nesedí spáry v karoserii a řekne to, krve by se v něm nedořezalo.

Je vtipné pane Horáčku, teda pane neznámý, jak na závěr uvádíte, že vůz stál 1,1 mil, když v úvodu i závěru vašeho příspěvku uvádíte, že neznáte nás a ani vozidlo S částkou jste se skoro trefil, pan Horáček uváděl 1,3 mil. Vaše úvaha o poloviční ceně, stavu vozidla, logické matematické úvaze nemohu ani komentovat protože se mi chce Celkově je tato rádoby obhajoba tragická jako reakce prodejce. Zapomněl jste subjektivně zhodnotit skutečnost, že vozidlo je nabízeno jako rok výroby 2012, zatímco se jedná o r.v. 2011, ale proč byste to dělal že? To asi moc okecávat nejde a prodejci by to mohlo uškodit. Celé mi to připadá jako trapné fópá s kladným příspěvkem psaným z kanceláře HOCARS

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od foki » 10.08.2015 05:13

hezky napsane :palec_nahoru: ( od pulky dolu)
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

Odpovědět

Zpět na „recenze prodejců a autobazarů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host