HOCARS - Opatovice nad Labem

Uživatelský avatar
kiblik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 541
Registrován: 01.05.2012 14:57
Bydliště: CR

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od kiblik » 10.08.2015 09:35

To se povedlo :perfect: ....uvidime jestli ce k tomu oficialne vyjadri na tomto foru :?:
KIBLIK007
Mozna Mondeo MK4
Je:HUBERT FordFocusCombi 1.6TDCi100kW(chip), noDPF,noEGR, r.v.2007,najeto 322tis km,5.5/100km...... jede i bez turba :D
Je:STRIBRNAK ŠkodaOctavia 1.6MPi75kW,r.v.2009,najeto235tis km,7.0l/100km

Mrsta
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 08.08.2015 14:39

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od Mrsta » 10.08.2015 18:14

Dnes pan prodejce stáhnul oba inzeráty z nabídky a odkazy jsou nefunkční, patrně musí poupravit některé údaje 8)

HOCARS
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 11.06.2015 16:26

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od HOCARS » 10.08.2015 20:43

Mrsta píše:Dnes pan prodejce stáhnul oba inzeráty z nabídky a odkazy jsou nefunkční, patrně musí poupravit některé údaje 8)

Vážený pane opět se mýlíte, vůz je již prodaný, tak snad mohu bez Vašeho souhlasu inzerát vymazat.

Přeji mnoho štastných kilometrů novému majiteli.

JH

Uživatelský avatar
enjoy
Test driver
Test driver
Příspěvky: 5329
Registrován: 05.02.2013 18:38
Bydliště: Praha

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od enjoy » 10.08.2015 20:55

Těch šťastných bude jistě mnoho.. těch nešťastných jistě také :mrgreen:
Ford Mondeo MK4 Kombi 2008, 2.0i
Ford Ranger, 2008, 2.5 TDCi

Mrsta
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 08.08.2015 14:39

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od Mrsta » 10.08.2015 21:18

HOCARS píše:
Mrsta píše:Dnes pan prodejce stáhnul oba inzeráty z nabídky a odkazy jsou nefunkční, patrně musí poupravit některé údaje 8)
Vážený pane opět se mýlíte, vůz je již prodaný, tak snad mohu bez Vašeho souhlasu inzerát vymazat.
Přeji mnoho štastných kilometrů novému majiteli.
JH
Tak nějak si nejsem jistý, jestli se dá čemukoliv co uvedete věřit :hah:
Každopádně i přesto Vám gratuluji k rchlému prodeji :palec_nahoru:

HOCARS
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 11.06.2015 16:26

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od HOCARS » 24.10.2016 19:12

Po dlouhém zvažování jsem se rozhodl očistit své jméno/firmy a v krátkosti reagovat na útočnou recenzi pan Mrštíka, jelikož jeho pohádkové dílo obsahuje jen lži, polopravdy, nenávist a pomstu.

Nyní k jednotlivým odstavcům pan Mrštíka:

Tři dny před prohlídkou jste nás opravdu telefonicky kontaktoval. Kolega Vám na Vaši žádost zaslal emailem kopii servisní knihy, včetně VIN kódu (číslo karoserie) k ověření servisní historie vozu a výbavy vozu, před naší případnou následnou schůzkou.

Ze servisní knihy bylo jasně patrné, že vůz se nachází cca. 3.000 km před následným řádným servisem na 150 tis.km. Je tedy logické, že vůz s tímto nájezdem kilometrů a plánovaným servisem bude potřebovat určitou investici do svého servisu, aniž by to nějakým způsobem snižovalo velmi zachovalý stav ojetého vozu.

Tedy nechápu Váš následný údiv, poté co jste měl tři dny čas na prozkoumání servisní knihy, včetně možnosti konzultace s autorizovaným servisem, dle VIN kódu.

Otázku zimní sady nechám bez komentáře, jelikož nevím, co jste si tehdy řekli s kolegou a jak jste to či ono pochopil. Nicméně vůz byl obut zimními pneumatikami s dostatečným dezenem, tak jak auto přijelo do ČR.

Auto jsem přivezl na poslední chvíli před schůzkou z profesionálního čištění (nikoliv z mytí), tak abych mohl prodat zákazníkovi auto hygienicky vyčištěné po předchozím užívání.

Nicméně zážitkem pro mne byla Vaše hulvátská projížďka vozu. Jen se zaťatými zuby jsem litoval, že jsem Vám vůbec dovolil vůz řídit. Pravděpodobně jste mi chtěl dokázat, jak je na Vás auto „ušito“, tak jste v podstatě auto nezahřáté do provozní teploty zběsile vytáčel a neurvale podřazoval DSG převodovku ve snaze dokázat mi, že se auto porouchá.

Prodávám auta přes 10 let a ještě nikdo bez dovolení takto při projížďce netestoval vůz půjčený do ruky.

To že jsem Vám ponechal dostatečný volný prostor k prohlednutí vozu, aby jste si mohli vůz tzv. „osahat“ a v klidu si prohlédnout vše, co vás zajímá bych neviděl jako problém.

Ohledně mé neznalosti, máte asi na mysli dotaz na tlačítka na horním panelu stropu. Jako multi značkový prodejce opravdu nemohu znát každé specifické tlačítko na voze. Za zmínku stojí, že ani mechanik VW na dílně nevěděl, k čemu toto tlačítko slouží a musel se jít poradit.

Máte pravdu, že jsem Vaší manželku, která neustále opakovala, že vůz byl bouraný na přední část, také nevydržel poslouchat . A to i poté, co mechanik v servisu VW po prohlídce jasně potvrdil, že se jednalo pouze o rozstřik pravého rohu nárazníku (ani ne celý nárazník) bez jakéhokoliv většího poškození. Mohu kdykoliv fotkami dokázat, že vůz přijel do ČR bez jakéhokoliv poškození.

Nezlobte se na mne, ale takovéto poškození (lakovaný nárazník a vystouplý roh světla) opravdu stále nepovažuji za „bourané“, bez ohledu na to, zda byly díly vozu spasované správně.

U použitého vozu je naprosto přípustné, oprava lakování karoserie.

Dodatečné náklady zjištěné při prohlídce v servisu, které zmiňujete, považuji za běžné s ohledem na očekávaný servis a najeté kilometry vozu.

Stále si myslím, že vůz byl ve výborném stavu, samozřejmě ojetém stavu.

Zapomněl jste dodat, že kromě spotřebního materiálu a standartních servisních úkonů, byl vůz velmi zachovalý, vč. kontroly DPF filtru, kde filtr byl absolutně čistý atd.

Ohledně oleje v DSG převodovce. Při kontrole se pouze zjistilo, že neexistuje záznam, zda byl či nebyl olej vyměněn, tím ale není 100% dáno nic. Zato Vy jste měl jasno hned. Je zbytečné Vám vysvětlovat, že původní majitel jezdil na servis i do partnerského multi značkového servisu, tedy bez záznamu ve systému VW.

Distancuji se od Vámi popsaného údajného „veksláckého“ jednání z mé strany, jak zde popisujete s jediným účelem a to mou osobu maximálně očernit a poškodit.

Paradoxem a úplným opakem Vaší návštevy, byl následný prodej zmiňovaného vozu ihned v pondělí, jak sám zmiňujete, dalšímu zájemci o vůz.

S dovolením následný prodej trochu rozvedu.

Pro vůz si přijel mladý manželský pár z Moravy s vlastním mechanikem (mechanik VW servisu s VW diagnostiku). Znovu jsem zájemcům poskytl dostatečný prostor pro kontrolu vozu. Vůz jsme následně projeli, společně jsme dokonce absolvovali emise + STK na stanici STK, kde si mohl mechanik vůz prohlédnout také na jámě. Bez omezení vůz zkontroloval diagnosticky.

Vše bylo na voze důkladně zkontrolováno, řekl bych i více pečlivě než v servisu VW na prohlídce s panem Mrštíkem, obchod byl dohodnut a auto prodáno. Je to již více než rok od prodeje vozu, tedy vůz již delší dobu brázdí české silnice. Po celou dobu jsem neslyšel o žádné následné závadě tohoto vozu, což potvrzuje výborný stav vozu při prodeji.

Z Vašeho závěrečného hodnocení jsem teprve pochopil, že jste k nám přijel plný nedůvěry, načtený internetovými radami a připraven ve střehu mě za každou cenu z něčeho usvědčit.

To se samozřejmě nepovedlo a poté co jsem ztratil i já zájem s Vámi obchod uzavřít jste se pokusil alespoň poškodit dobré jméno mé osoby/firmy Vaším příspěvkem rozeslaným snad po celém internetu. Jediný účel této recenze bylo se mi maximálně pomstít, za to že jsem nebyl ochotný přistoupit na Váš diktát.

Věřte mi, že se Vám ani toto nepovedlo, jelikož firma stále roste.

PS: Tímto apeluji na naše případně nové klienty, pokud máte skutečný zájem si koupit pěkný ojetý vůz, v dobré kvalitě, s doživotní zárukou původu vozu, s garancí najetých kilometrů a s maximálním prodejní podporou, nenechte se ovlivňovat těmito lživými příspěvky a přijeďte se osobně přesvědčit o pravdivosti tohoto příspěvku.

S pozdravem J. Horáček

Uživatelský avatar
Stanley_vy
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5313
Registrován: 06.03.2011 23:29
Bydliště: Vyškov

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od Stanley_vy » 24.10.2016 22:55

Hmmm, a to jako trvalo rok, než jste to sesmolil, jo? :roll: :dih:

Uživatelský avatar
kiblik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 541
Registrován: 01.05.2012 14:57
Bydliště: CR

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od kiblik » 25.10.2016 09:43

Asi nemaj co delat, tak brazdi po netu a povzbuzuji pripadne klienty. Ale tak na druhou stranu, hlavne, ze se to vyjasnilo ne :?: Konecne mame pohled i z druhe strany a muzem posoudit, jak to vlastne doopravdy bylo.

Pan prodejce musi mit ale opravdu dobrou pamet, kdyz tohle sepsal po takove dobe 8)
KIBLIK007
Mozna Mondeo MK4
Je:HUBERT FordFocusCombi 1.6TDCi100kW(chip), noDPF,noEGR, r.v.2007,najeto 322tis km,5.5/100km...... jede i bez turba :D
Je:STRIBRNAK ŠkodaOctavia 1.6MPi75kW,r.v.2009,najeto235tis km,7.0l/100km

Uživatelský avatar
nlc
Nováček
Nováček
Příspěvky: 76
Registrován: 09.09.2014 09:24

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od nlc » 26.10.2016 10:24

HOCARS píše: ...Je tedy logické, že vůz..bude potřebovat určitou investici... velmi zachovalý stav ojetého vozu. :irre:

.... nevím, co jste si tehdy řekli s kolegou ... :dih:

..chvíli před schůzkou z profesionálního čištění ... hygienicky vyčištěné :totlsmile:

Jen se zaťatými zuby jsem litoval, že jsem Vám vůbec dovolil vůz řídit. :nunu:
... dokázat mi, že se auto porouchá. :irre:

... Vaší manželku, která neustále opakovala, že vůz byl bouraný na přední část, také nevydržel poslouchat ... :dih:

...nepovažuji za „bourané“, bez ohledu na to, zda byly díly vozu spasované správně. :puke_r:

...Při kontrole se pouze zjistilo, že neexistuje záznam, zda byl či nebyl olej vyměněn, tím ale není 100% dáno nic.... :wallbash:
Dlouho jsem se takto nepobavil :totlsmile:
Typickej bazarník - lhát, mlžit, zapírat, bagatelizovat a nakonec napsat pohádku o šťastných kupujících :Dancer:

"Kdo lže, ten krade" a "Na každou svini se vaří voda" - česká přísloví
Ford Focus Kombi FL Titanium, 2008, 1.6 74kW, Tango

HOCARS
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 11.06.2015 16:26

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od HOCARS » 26.10.2016 11:13

TO: Stanley - Kolega nlc Vám odpověděl.

Přesně kvuli takové "svini" jsem to dlouho zvažoval.

A už je to tady a rovnou dokonce sprostě, já vím je to jen přísloví...

Uživatelský avatar
nlc
Nováček
Nováček
Příspěvky: 76
Registrován: 09.09.2014 09:24

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od nlc » 26.10.2016 12:04

Potrefená husa ... :mrgreen:
Ford Focus Kombi FL Titanium, 2008, 1.6 74kW, Tango

Uživatelský avatar
kiblik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 541
Registrován: 01.05.2012 14:57
Bydliště: CR

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od kiblik » 26.10.2016 15:17

Tady to nabira na obratkach..... :shocked:
KIBLIK007
Mozna Mondeo MK4
Je:HUBERT FordFocusCombi 1.6TDCi100kW(chip), noDPF,noEGR, r.v.2007,najeto 322tis km,5.5/100km...... jede i bez turba :D
Je:STRIBRNAK ŠkodaOctavia 1.6MPi75kW,r.v.2009,najeto235tis km,7.0l/100km

Uživatelský avatar
miki21
Test driver
Test driver
Příspěvky: 13028
Registrován: 01.04.2009 18:21
Bydliště: Třinec

Re: HOCARS - Opatovice nad Labem

Příspěvek od miki21 » 26.10.2016 22:22

JJ, za chvíli se začne vyhrožovat tresním oznámením za urážku dobrého jména firmy. :totlsmile:
Fofo II 1,8 16v modrá combi
Funguje zde funkce HLEDAT Prosím,používejte ji před založením nového tématu.

Odpovědět

Zpět na „recenze prodejců a autobazarů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů