AutoCV

Odpovědět
Uživatelský avatar
kPetr
Junior
Junior
Příspěvky: 445
Registrován: 29.05.2013 23:00
Bydliště: CZ - Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

AutoCV

Příspěvek od kPetr » 04.08.2019 20:53

Nemáte prosím, čistě náhodou, někdo zkušenost s tímto prodejcem? Prezentace je zde na sauto.cz a nebo zde na bazoš.cz . Jejich vlastní stránky jim jaksi nefungují. U jejich prezentace na Bazoši je sympatické, že u každého vozu má ještě odkaz na další fotky na rajčeti, takže je možné si daný vůz ještě podrobněji prohlédnout.

Nabízené vozy jsou dovoz z Německa, pokud jde o Fordy tak mě říkal, že tam má přímo nějaký konkrétní kontakt, od kterého to vozí. Na jednoho Focuse jsem se tam byl podívat a projel jsem se. Nakonec jsem ho nevzal, řekl jsem že se rozmyslím a druhý den mu dám vědět. Vše bylo v pohodě, druhý den jsem mu napsal a on odepsal že v pořádku, když bude mít něco dalšího tak mě dá vědět.

Protože mimo jiné právě i dovoz od našich sousedů není úplně bez rizika, pokud jde o skutečný nájezd km, tak se jenom ptám, zda má někdo s tímto prodejcem zkušenost. Můj pocit z návštěvy je spíše kladný. Jak jsme se domluvili na prohlídce, tak to i proběhlo. Pokud jde o vlastní prodej, zaujalo mě, že pán toho moc nenamluví. Myslím v tom smyslu, že každý jiný se snaží vnucovat, vychvalovat daný vůz a prostě prodat. V tomto případě jsem se pouze dozvěděl něco v tom smyslu, že Focus je opravdu dobrá volba, to bylo v zásadě vše. Jeli jsme se projet, kam pojedem nechal na mě, do ničeho mě při řízení nemluvil. Po návratu mě otevřel kapotu motoru s tím, že ačkoliv auto bylo jinak profesionálně vyčištěno, tak motor a motorový prostor byl v původním stavu. Řekl mě, že toto nečistí, aby každý viděl skutečný stav, tedy i případné netěsnosti a podobně. Nic vám nevnucuje, prostě čeká až si to sám člověk promyslí a jak se rozhodne. Takže zatím, v porovnání s jinými prodejci, to na mě působilo vcelku důvěryhodně a kladně.
FF II 1.8 16V/92kW Kombi r.v.2009
------------
Bylo:
Ford Focus 1.6 16V Kombi r.v.2000
2008-2013 Ford Fusion 1.4, najeto 0-98000km bez jediné závady
1998-2009 Škoda Felicia 1.9D Kombi, najeto 0-190000km
1986-98 Wartburg353
1980-86 Škoda 1100MB

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: AutoCV

Příspěvek od foki » 24.09.2019 18:13

vim o jednom aute ktere stocil a prodal ho dal ale tam se prodavalo s jeste nižším najezdem ale pry to ten pan tak koupil i kdyz maros pry tvrdil ze ho odvezl zpet do nemecka . ale to byla pohadka pro klienta
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

Odpovědět

Zpět na „recenze prodejců a autobazarů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti