Le Mans 2014

Moderátor:Quickie
Odpovědět
Uživatelský avatar
IvanGS
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 501
Registrován: 06.01.2012 20:56

Le Mans 2014

Příspěvek od IvanGS » 09.05.2014 17:59

Nevím, do jakého lepšího vlákna to sem dát. Nabízím ve svém Fordu 1-2 místa při letošní cestě na legendární 24-hodinový závod Le Mans. Podívat se tam je můj celoživotní sen, od doby, kdy jsem kdysi, a od té doby asi 30x, viděl film Le Mans Steve McQueena, určitě ho znáte. Letos se mi sen konečně splní, připojil jsem se k partě, co tam jezdí pravidelně, mám zarezerované místo v kempu u okruhu pro auto i posádku, spaní ve stanu. Odjezd 10.6., návrat 16.6. Závod je sice v sobotu a neděli, ale ve čtvrtek je nutné být na místě, v pátek je otevřené depo a přehlídka jezdců v centru města, v sobotu dopoledne závod legend, určitě budou jezdit i Fordy GT40, které vyhrály v letech 1966-69. Neopakovatelná atmosféra, spousta atrakcí, stánků, suvenýrů, prostě Le Mans.
Jedu Mondeem kombi MKIV a zatím jsem sám. Pro představu o mně - je mi 53 roků, ale duší kluk, jezdím po Evropě na motorce, užívám si svou Mazdu MX-5, v mládí jsem blbnul na motokáře a bugině, se stejně postiženým fandou se nebudeme nudit ani cestou.
Ceny: kemp 53 euro za auto + posádku, rozpočítá se na počet lidí v autě. 73 euro vstupenka na celou akci a pak už jen podíl na palivo a osobní útrata.
Když tak mi pište na ivanlelak@volny.cz.

Uživatelský avatar
IvanGS
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 501
Registrován: 06.01.2012 20:56

Re: Le Mans 2014

Příspěvek od IvanGS » 10.05.2014 19:05

Změna, odjezd ve středu, stačí tedy o den méně dovolené...

Odpovědět

Zpět na „.. aneb co nelze nikam zařadit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů