Právě je 15.10.2019 04:26

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 768 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 48, 49, 50, 51, 52
 když vás točí PC 
Autor Zpráva
Pokročilý
Pokročilý

Odeslat Re: když vás točí PC
Karle, záleží jakej :wink:
Ale za mne (a bude to taky co člověk to názor, nemam patent na univerzální pravdu v oblasti HW, jen prezentuju 20 let zkušeností v oboru), jsou to držáky, nastavujou se blbě, člověk si při jejich konfiguraci vždy zavzpomíná na starý časy :mrgreen: Ale pak to drží léta a maká, dokud to někde nenajdem zapadaný prachem pod barem a nevyměníme :dih:
EDIT:
Ještě jedna věc k tomu co se ptal tazatel na začátku - u Asusu /třeba i tý AC58, ale i levnych N12ky, AC750ky nebo A51ky) víceméně neřešim (když člověk aktualizuje FW) nekompatibilitu s ruznýma android telefonama/ iPhonama, tu zpětnou vazbu z těch hotelů mám a je to ok. Naopak u levných TPLinků, co si tam některý dobrodruzi nechávaj? No to je tragedie, lidem to pak nejede, jsou nasraný, špatně hodnotí, majitel je nasranej ... a tak. Ale když šetřil, tak ušetřil, no.

Byla: Fiesta XR2i 1.6 (r.v. kdo si to má pamatovat, asi 90)

06.05.2019 09:28
Admin
Admin

A jeste teda kam ho umistnit , chtel jsem na pudu. Stropy sadrokarton

Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

06.05.2019 22:19
Profil E-mail
Pokročilý
Pokročilý

To už by samozřejmě chtělo proměřit na místě a vidět jak danej barák vypadá, ale obecně...
Snaž se (pokud to situace dovolí) to dostat na prostředek pokrejvanýho prostoru. Je zbytečný vysílat půl výkonu sousedovi na zahradu nebo vykrejvat půl náměstí :oops: Případně si /pokud to situace nedovolí umístit líp) vyhraj s natočením antén, ale to dneska při použití beamformingu nemá zas tak zásadní roli.

Např. zminovanou AC58ku, co jsem daval i do opravdu starých baráků /kamenný zdi, rozlehlý prostory/, tak ten dosah je pak opravdu výbornej a proti tomu starýmu TPLinku to bude úplně jinde...

Pokud máš větší obejvák například, otevřenej prostor, tak taky bych se snažil ten kabel natáhnout k routeru až do toho obýváku a pak využívat pro zařízení v prostoru 5GHz wifi na maximum, je škoda ji zavřít někde na půdě. Dosah to samozřejmě bude mít taky, ale udělal bych to jednou a pořádně.

Pokud se rozhodneš pro ten Asus, tak určitě nezapomenout na poslední FW, vypnout WPS a pokud možno nevyužívat plánovaný zapínání wifiny, to jim tam občas zlobí a né a né to opravit.

Byla: Fiesta XR2i 1.6 (r.v. kdo si to má pamatovat, asi 90)

07.05.2019 08:32
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 768 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 48, 49, 50, 51, 52