Pozvánka na policii

Moderátor:Quickie
Zamčeno
Uživatelský avatar
colinn
Junior
Junior
Příspěvky: 353
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Pozvánka na policii

Příspěvek od colinn » 19.09.2007 15:47

Zdravím všechny, měl bych otázku - už jste někdo byl pozván na polici k "Podání vysvětlení" k přestupku "Překročení rychlosti o méně než 20 km/h. ..."?

Jak to tam s nima probíhá? nevíte? Je to natvrdo body + pokuta, nebo se s nima dá trochu mluvit..?

Díkec..
Ford Focus Finesse 1,6i, Polar Silber 5 dv. HB (2002) RS interier ST exterier
Obrázek

Uživatelský avatar
silverwolf
Test driver
Test driver
Příspěvky: 5701
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od silverwolf » 19.09.2007 15:59

Zatloukat, zatloukat. Ukážou ti fotku, tvrď že to nejsi ty, že auto půjčuješ kamarádům apod. Nemají velký zájem tě přesvědčovat, napíšou cos jim řekl a odloží to. Osobní zkušenost - vyfotili mě i se ženou - krásný ksichty a i když bylo úplně jasný že jsem to já, tak nakonec napsali, že se auto různě půjčuje známým a vzhledem k tomu že to bylo před třemi měsíci, tak nemůžu vědět kdo s tím jel. A bylo. Žádný problém. :wink:
Ford Focus II, 1,6 Trend, Red Tango, r.v.2006.
Suzuki Samurai 1,3 MPi r.v.neznámý - černobílý lesní dělník
Obrázek

Uživatelský avatar
colinn
Junior
Junior
Příspěvky: 353
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od colinn » 19.09.2007 15:59

Jo ještě upřesnim na MP v Praze..
Ford Focus Finesse 1,6i, Polar Silber 5 dv. HB (2002) RS interier ST exterier
Obrázek

Uživatelský avatar
colinn
Junior
Junior
Příspěvky: 353
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od colinn » 19.09.2007 16:01

silverwolf píše:Zatloukat, zatloukat. Ukážou ti fotku, tvrď že to nejsi ty, že auto půjčuješ kamarádům apod. Nemají velký zájem tě přesvědčovat, napíšou cos jim řekl a odloží to. Osobní zkušenost - vyfotili mě i se ženou - krásný ksichty a i když bylo úplně jasný že jsem to já, tak nakonec napsali, že se auto různě půjčuje známým a vzhledem k tomu že to bylo před třemi měsíci, tak nemůžu vědět kdo s tím jel. A bylo. Žádný problém. :wink:
Fakt jo? No tak to je mazec...nevim jestli budu mit nervy u jasny fotky svyho ksichtu zatloukat... :roll:

No ale diky!
Ford Focus Finesse 1,6i, Polar Silber 5 dv. HB (2002) RS interier ST exterier
Obrázek

Uživatelský avatar
silverwolf
Test driver
Test driver
Příspěvky: 5701
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od silverwolf » 19.09.2007 16:03

Já byl na PČR. S MP to bude asi na delší povídání - jsou trochu pomalejší a důležitý jak hovno v houští, ale tím spíš bych trval na svém a vychutnal si je. Fotka je chabý důkaz. Něco jiného je, když tě změří a hned chytí. Ale takhle? 8)
Ford Focus II, 1,6 Trend, Red Tango, r.v.2006.
Suzuki Samurai 1,3 MPi r.v.neznámý - černobílý lesní dělník
Obrázek

Uživatelský avatar
silverwolf
Test driver
Test driver
Příspěvky: 5701
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od silverwolf » 19.09.2007 16:05

colinn píše:
silverwolf píše:Zatloukat, zatloukat. Ukážou ti fotku, tvrď že to nejsi ty, že auto půjčuješ kamarádům apod. Nemají velký zájem tě přesvědčovat, napíšou cos jim řekl a odloží to. Osobní zkušenost - vyfotili mě i se ženou - krásný ksichty a i když bylo úplně jasný že jsem to já, tak nakonec napsali, že se auto různě půjčuje známým a vzhledem k tomu že to bylo před třemi měsíci, tak nemůžu vědět kdo s tím jel. A bylo. Žádný problém. :wink:
Fakt jo? No tak to je mazec...nevim jestli budu mit nervy u jasny fotky svyho ksichtu zatloukat... :roll:

No ale diky!
Hlavně se u toho nesmíš tlemit a zvlášť nahlas :lol:
Ford Focus II, 1,6 Trend, Red Tango, r.v.2006.
Suzuki Samurai 1,3 MPi r.v.neznámý - černobílý lesní dělník
Obrázek

Uživatelský avatar
colinn
Junior
Junior
Příspěvky: 353
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od colinn » 19.09.2007 16:07

silverwolf píše:
colinn píše:
silverwolf píše:Zatloukat, zatloukat. Ukážou ti fotku, tvrď že to nejsi ty, že auto půjčuješ kamarádům apod. Nemají velký zájem tě přesvědčovat, napíšou cos jim řekl a odloží to. Osobní zkušenost - vyfotili mě i se ženou - krásný ksichty a i když bylo úplně jasný že jsem to já, tak nakonec napsali, že se auto různě půjčuje známým a vzhledem k tomu že to bylo před třemi měsíci, tak nemůžu vědět kdo s tím jel. A bylo. Žádný problém. :wink:
Fakt jo? No tak to je mazec...nevim jestli budu mit nervy u jasny fotky svyho ksichtu zatloukat... :roll:

No ale diky!
Hlavně se u toho nesmíš tlemit a zvlášť nahlas :lol:
No jsem nato zvedavej, kazdopadne abych pak jeste nedostal vic pres hubu, ze jeste navic lzu.. :lol:
Ford Focus Finesse 1,6i, Polar Silber 5 dv. HB (2002) RS interier ST exterier
Obrázek

Uživatelský avatar
silverwolf
Test driver
Test driver
Příspěvky: 5701
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od silverwolf » 19.09.2007 16:17

Co ti můžou udělat, když budeš tvrdit, že to nejsi ty, že auto půjčuješ a nevíš kdo s tím jel. Navíc tě musí poučit před výpovědí a dozvíš se, že jako podezřelý z přestupku, můžeš lhát. Buď v klidu :wink: Dej pak vědět. Kdy tam jdeš?
Ford Focus II, 1,6 Trend, Red Tango, r.v.2006.
Suzuki Samurai 1,3 MPi r.v.neznámý - černobílý lesní dělník
Obrázek

Uživatelský avatar
CoolXman
Junior
Junior
Příspěvky: 272
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Praha, Zdice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CoolXman » 19.09.2007 16:21

No, já bych si to taky asi nedal, to zatloukání. Jel jsem v Praze na padesátce 77km/h, poslali fotku, došel jsem, řek jsem že jsem chudej student a tvářil se, jak kdyby pro mě skončil svět a dali mi to za 500,-.
Nevim jestli je to výhra, ale od tý doby (ťuky ťuk) nic. Ale bylo to za doby ještě před bodama.
Ford Focus Combi 1.6, Futura 2000 - Galerie: zde
Obrázek

Uživatelský avatar
colinn
Junior
Junior
Příspěvky: 353
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od colinn » 19.09.2007 17:04

silverwolf píše:Co ti můžou udělat, když budeš tvrdit, že to nejsi ty, že auto půjčuješ a nevíš kdo s tím jel. Navíc tě musí poučit před výpovědí a dozvíš se, že jako podezřelý z přestupku, můžeš lhát. Buď v klidu :wink: Dej pak vědět. Kdy tam jdeš?
No jdu tam prave uz tenhle patek 21.9. :roll: Vedet dam urcite, ale nevim no, ja mam prave pocit, ze MP si jen tak neco namluvit nedaj... :?
Ford Focus Finesse 1,6i, Polar Silber 5 dv. HB (2002) RS interier ST exterier
Obrázek

Uživatelský avatar
colinn
Junior
Junior
Příspěvky: 353
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od colinn » 19.09.2007 17:05

CoolXman píše:No, já bych si to taky asi nedal, to zatloukání. Jel jsem v Praze na padesátce 77km/h, poslali fotku, došel jsem, řek jsem že jsem chudej student a tvářil se, jak kdyby pro mě skončil svět a dali mi to za 500,-.
Nevim jestli je to výhra, ale od tý doby (ťuky ťuk) nic. Ale bylo to za doby ještě před bodama.
Jo pred bodama bych to prave tak neresil no :roll:
Ford Focus Finesse 1,6i, Polar Silber 5 dv. HB (2002) RS interier ST exterier
Obrázek

Uživatelský avatar
MobyDick
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4547
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MobyDick » 19.09.2007 17:08

Neboj tchána si taky pozvali na policii změřeno 198 na dálnici, řekl že auto neřídil tak mu řekli ať se to víckrát nestane a šel domů
FORD FOCUS 3dv. 2.0l 96 kw r.v 98
Obrázek
Obrázek
Obrázek
galerie
Obrázek

Uživatelský avatar
omik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 640
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od omik » 19.09.2007 17:09

colinn píše:
silverwolf píše:Co ti můžou udělat, když budeš tvrdit, že to nejsi ty, že auto půjčuješ a nevíš kdo s tím jel. Navíc tě musí poučit před výpovědí a dozvíš se, že jako podezřelý z přestupku, můžeš lhát. Buď v klidu :wink: Dej pak vědět. Kdy tam jdeš?
No jdu tam prave uz tenhle patek 21.9. :roll: Vedet dam urcite, ale nevim no, ja mam prave pocit, ze MP si jen tak neco namluvit nedaj... :?
ja som ukecal u MP v prahe pokutu za parkovanie po predvolani... ale to bolo parkovanie, tak neviem. Normalne na rovinu som tej babe povedal, ze som prisiel o 1 rano zo slovenska utahany a nechcel som ist parkovat kilometer od tej pesej zony, na zaciatku ktorej som stal... Povedala, ze kedze je to prvy krat, tak ok... hacik bol v tom, ze rano som nepreparkoval a tak som v tej PZ bohuzial stal este aj to dalsie rano, ale to si nejako nevsimla, alebo to ignorovala. Ale dalo sa s nou rozpravat uplne normalne... Vobec to nebolo ako nejaky vymeteny debil, ktoreho stretnes v meste na obchodzke. Asi to zavisi od toho, na koho natrafis...
Ford Mondeo 2011 Titanium S, 2.0TDCi (120kW), panther black
ex: FoFo2 Ghia 5hatch, 1.6 TDCi (80kW), tonic blue, +eibach pro kit 

Uživatelský avatar
colinn
Junior
Junior
Příspěvky: 353
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od colinn » 19.09.2007 17:10

MobyDick píše:Neboj tchána si taky pozvali na policii změřeno 198 na dálnici, řekl že auto neřídil tak mu řekli ať se to víckrát nestane a šel domů
a ja tady resim "prekrocena rychlost o mene nez 20 km/h :lol: Snad to bude ok no... Nemam ty placaty cepice nejak rad... :twisted: a jeste se s nima dohadovat...
Naposledy upravil(a) colinn dne 19.09.2007 17:12, celkem upraveno 1 x.
Ford Focus Finesse 1,6i, Polar Silber 5 dv. HB (2002) RS interier ST exterier
Obrázek

Uživatelský avatar
colinn
Junior
Junior
Příspěvky: 353
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od colinn » 19.09.2007 17:12

omik píše:
colinn píše:
silverwolf píše:Co ti můžou udělat, když budeš tvrdit, že to nejsi ty, že auto půjčuješ a nevíš kdo s tím jel. Navíc tě musí poučit před výpovědí a dozvíš se, že jako podezřelý z přestupku, můžeš lhát. Buď v klidu :wink: Dej pak vědět. Kdy tam jdeš?
No jdu tam prave uz tenhle patek 21.9. :roll: Vedet dam urcite, ale nevim no, ja mam prave pocit, ze MP si jen tak neco namluvit nedaj... :?
ja som ukecal u MP v prahe pokutu za parkovanie po predvolani... ale to bolo parkovanie, tak neviem. Normalne na rovinu som tej babe povedal, ze som prisiel o 1 rano zo slovenska utahany a nechcel som ist parkovat kilometer od tej pesej zony, na zaciatku ktorej som stal... Povedala, ze kedze je to prvy krat, tak ok... hacik bol v tom, ze rano som nepreparkoval a tak som v tej PZ bohuzial stal este aj to dalsie rano, ale to si nejako nevsimla, alebo to ignorovala. Ale dalo sa s nou rozpravat uplne normalne... Vobec to nebolo ako nejaky vymeteny debil, ktoreho stretnes v meste na obchodzke. Asi to zavisi od toho, na koho natrafis...
Jo mas pravdu, asi fakt bude o tom, na koho tam natrefim..abych je zas nehazel do jednoho pytle.. 8)
Ford Focus Finesse 1,6i, Polar Silber 5 dv. HB (2002) RS interier ST exterier
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „.. aneb co nelze nikam zařadit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů