Odcizení Forda

Pro pomoc při hledání fofo
Uživatelský avatar
panther7
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2265
Registrován: 15.04.2008 20:50
Bydliště: PRAHA

Re: Odcizení Forda

Příspěvek od panther7 » 24.05.2008 10:47

Wolf2 píše:to panther7 - takové keci jako říkáš ty mám nejraději ,všechno je na hov.o a td. Je lepší mít alespoň nějakej alarm ,než žádnej a o ostatním zabezpečením nemluvě. Je potřeba to těm hajzlům zlodějským trocho stížit . :evil: :evil: :evil:
A až budeš mít novej Focus tak počítám ,že budeš nechávat i kličky v zapalování...
Omlouvám se, asi sem se špatně vyjádřil-myslel sem, že samozřejmě to musíš zloději co nejvíce stížit-mít tam co nejvíce zabezpečení-ale také kvůli sobě pak si můžeš říct-udělal sem pro to max). ale když to chtějí ukrást tak to ukradnou. Ted ti skoro nikdo ano nevykoukne z okna když huláká alarm-tedy v Praze ne.
Ford Focus 1,8TDCi 85kW, Trend Celebration 6/2008 Combi
Obrázek fotogalerie
Obrázek

Wolf2

Re: Odcizení Forda

Příspěvek od Wolf2 » 24.05.2008 11:01

je potřeba mít minimálně alarm s pagerem ,aby byl pořád přehled o autě :wink: to že něco houká ,ještě nezaručuje ,že to ochrání auto. Hlavně ne v Praze ,kde mají všechno a všichni vše na salámu :wink:

Uživatelský avatar
JiH
Nováček
Nováček
Příspěvky: 63
Registrován: 27.03.2008 18:56

Re: Odcizení Forda

Příspěvek od JiH » 24.05.2008 11:39

Stále se pohybujeme na úrovni teorie a praxe z doslechu alá "Kdo chce, ukradne vše" a "slyšel jsem že..".

Spíš by mě zajímalo opravdu co měla v autě okradená osoba z jejích úst - svobodah?
Předpokládám, že imobilizer má každý FoFík.
Ford Focus Combi 1.6 74kW, Trend, 09/2001, Pacific Green

Uživatelský avatar
zewl
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8645
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Odcizení Forda

Příspěvek od zewl » 24.05.2008 11:42

JiH píše:Stále se pohybujeme na úrovni teorie a praxe z doslechu alá "Kdo chce, ukradne vše" a "slyšel jsem že..".....
tak predpokladam, ze mezi nami zadni zlodeji nejsou, takze vzdycky to tu zustane u techto vet typu: "z doslechu...." :wink:
Ford Focus combi 1.8 TDDi, 90 PS, narozen 12/2002
Obrázek

Uživatelský avatar
JiH
Nováček
Nováček
Příspěvky: 63
Registrován: 27.03.2008 18:56

Re: Odcizení Forda

Příspěvek od JiH » 24.05.2008 16:38

zewl píše:tak predpokladam, ze mezi nami zadni zlodeji nejsou, takze vzdycky to tu zustane u techto vet typu: "z doslechu...." :wink:
Ale ne :-)
Myslel jsem, aby nám okradená osoba sdělila, co tam měla za zabezpečení :-) Abychom tak nějak věděli. Pokud budu vědět, že svoboda a další neměli nic, případně zapomněli Lock zamknout, tak to bude zajímavější, než když napíše, že měl zamčený Lock, svojí botičku, páku na volantu a aktivní alarm :-D
Ford Focus Combi 1.6 74kW, Trend, 09/2001, Pacific Green

KUTY

Re: Odcizení Forda

Příspěvek od KUTY » 24.05.2008 16:53

Myslim, ze najlepsia je kombinacia mechanickeho a elektronickeho zabezpecenia. Dnes uz tie kurwy maju kdejake rusicky a podobne vecicky takze len elektronika nestaci. Elektronika sa da ojekabatit, ale ak je v kombinacii s mech. zabezpecenim, nebudu predsa nosit DeWalt-ku aby to rozbili :-)

Uživatelský avatar
racetiger
Junior
Junior
Příspěvky: 396
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: 252 .. PZ

Re: Odcizení Forda

Příspěvek od racetiger » 24.05.2008 18:56

KUTAC píše:... Elektronika sa da ojekabatit, ale ak je v kombinacii s mech. zabezpecenim, nebudu predsa nosit DeWalt-ku aby to rozbili :-)...
Bohuzel neni potreba bruska,pacidlo atd - 1 sprej (dostupny) a otazka 10 vterin a jakakoliv paka je mimo hru
Obrázek

Obrázek

_______________________________________
Hatcback 5dv., 1.8TDCi 74kW/100HP, modrá metalíza
Obrázek
Patří nafta jenom do kamen??

Uživatelský avatar
panther7
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2265
Registrován: 15.04.2008 20:50
Bydliště: PRAHA

Re: Odcizení Forda

Příspěvek od panther7 » 24.05.2008 19:04

Tady sem něco zrovna našel na přečtení o zabezpečení http://auto.idnes.cz/nenechte-si-ukrast ... tomoto_fdv
Ford Focus 1,8TDCi 85kW, Trend Celebration 6/2008 Combi
Obrázek fotogalerie
Obrázek

KUTY

Re: Odcizení Forda

Příspěvek od KUTY » 24.05.2008 19:29

recetiger: nemam na mysli defendlock...

Uživatelský avatar
racetiger
Junior
Junior
Příspěvky: 396
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: 252 .. PZ

Re: Odcizení Forda

Příspěvek od racetiger » 24.05.2008 20:50

Funguje i na jine mechanicke zarizeni nez je paka(napr zamek na tunelu na kvalt), jen je to o dalsich 10 sekund delsi a musis dolu pod auto(neni problem kdyz auta stoji vedle sebe a ne za sebou).Ale je fakt ze cim vic toho tam je, tim lip.
Obrázek

Obrázek

_______________________________________
Hatcback 5dv., 1.8TDCi 74kW/100HP, modrá metalíza
Obrázek
Patří nafta jenom do kamen??

KUTY

Re: Odcizení Forda

Příspěvek od KUTY » 24.05.2008 22:06

Ja som myslel zederlock, ktory ma "victor" na FFII. Podla vyjadrenia firmy resp. informacii z ich stranok sa to neda demontovat za par minut a to este musi dole volant, airbag a musi sa dat nova volantova tyc. Ak zlodej nedokaze odist s autom do 3 minut, je prenho nezaujimave.

Uživatelský avatar
racetiger
Junior
Junior
Příspěvky: 396
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: 252 .. PZ

Re: Odcizení Forda

Příspěvek od racetiger » 25.05.2008 09:18

KUTAC píše:...zederlock...
Na ten jsem nepomyslel, ja mluvil o tycich na volant,pedaly a rucni brzdu, nebo zamek na tunelu na kvalty,znamej elektrikar dokazal odpojit/premustkovat orig imobilizer na Skodovce behem mrknuti,kdyz vis kam sahnout ani imo nepomuze,jinak ja to neshazuju urcite cim vic tim lip (a proto tam nemam nic jineho nez imo - to je ale tim ze jsem lempl ).V podnikovych mame vyhledavace od Eurotelu,nevim ale ceny porizovaci(i kdyz myslim ze vzhledem k poctu telefonu a platbam bylo zanedbatelne) ani mesicni platby(nepredpokladam ze by bylo nejak moc) a tam si primo v kancelari vedeni muze kouknout kde dane auto presne je.
Jinak kdyz se pry loupi drazsi auta kde je predpoklad ze je prave satelit ,se auto odveze treba o dve ulice vedle,tam se necha stat den dva a pokud se neco kolem nedeje, tak se odvazi teprve potom.
Obrázek

Obrázek

_______________________________________
Hatcback 5dv., 1.8TDCi 74kW/100HP, modrá metalíza
Obrázek
Patří nafta jenom do kamen??

Uživatelský avatar
Compressor
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 773
Registrován: 08.03.2008 18:02
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Odcizení Forda

Příspěvek od Compressor » 26.05.2008 14:35

Abych nebyl offtopic,jen přídám něco ze své vlastní zkušenosti...to když mi poprvé chtěli ukrást favorita

Obrázek

A otevřel to těmahle nůžkama na stromky

Obrázek

Zachránil mě tajný vypínač na startér,což už mi podruhé nepomohlo.
Ford Focus Kombi 1,6 16V,Ghia,r.v.2000,tmavě modrá metalíza
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
racetiger
Junior
Junior
Příspěvky: 396
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: 252 .. PZ

Re: Odcizení Forda

Příspěvek od racetiger » 26.05.2008 15:14

No jo no, to je paka z recyklovanejch plechovek.... Z takoveho plechu kdysi delali "profi" naradi v jedne ceske firme mezi Berounem a Plzni.
Obrázek

Obrázek

_______________________________________
Hatcback 5dv., 1.8TDCi 74kW/100HP, modrá metalíza
Obrázek
Patří nafta jenom do kamen??

chmelko
Test driver
Test driver
Příspěvky: 9136
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Odcizení Forda

Příspěvek od chmelko » 26.05.2008 15:22

Compressor:super, kež by tu bolo podobnych skusenosti viac..
napriklad u nas v rodine chceli ukardnut feldu, prekonali uplne všetko, riadiacu jednotku sme nasli zahodenu v trave..ale zastavil ich bullock na pedaloch, tak ich z nervov zlomili, ale auto zostalo tam kde bolo..

Odpovědět

Zpět na „Odcizení - krádež“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti