Diablo 3

Strategie,rady,domluvy....žádný sw
Uživatelský avatar
misoo
Test driver
Test driver
Příspěvky: 14839
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Bratislava SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od misoo » 12.08.2009 14:45

Anndy : a co to ma s Diablom ? alebo mas z blizzardu tajnu informaciu o novom lietajucom charaktere do Diabla 3 ?? :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Anndy
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4963
Registrován: 10.08.2008 22:07
Bydliště: Bratislava

Re: Diablo 3

Příspěvek od Anndy » 12.08.2009 15:03

No okrem tvojho prispevku nic :D Iba nostalgiu za dobrymi hrami. Nebudem kvoli tomu zakladat nove vlakno :D
Focus II kombi, facelift, r.v. 2008, 1.8 92kw Duratec, Titanium X Galéria
Obrázek

Uživatelský avatar
madbugie
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1637
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: SK - Trnava

Re: Diablo 3

Příspěvek od madbugie » 12.08.2009 18:54

no kedze to vyzera tak ze ani tento rok sa nedockame StarCraftu II to znamena ze asi sa ani na buduci rok nedockame Diabla III a sa to zasa cele posuvaaaaaaaaaaaaaaa kua aj s Blizzardom...

no a pre andyho si moze kratit chvylu seriou Sturmovik a cakat na Battle of Britain od Olega Maddoxa... :D a to tiez bude bohviekedy... :D

uz ma s tym ich next year alebo in two weeks... riadne serrrrrrrrkajuuuuu... !!! nech zije corporatny bizniiiiis...
------ ===== < as mad as possible > ===== ------
modrá je dobrá ale iba ako farba auta :-) + 100 fordích koníkov
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
misoo
Test driver
Test driver
Příspěvky: 14839
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Bratislava SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od misoo » 14.08.2009 11:06

tajne dufam ze ked odlozili Starcraft, je to preto, ze teraz vypustia Diablo a Starcraft az o rok :wink:

Uživatelský avatar
madbugie
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1637
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: SK - Trnava

Re: Diablo 3

Příspěvek od madbugie » 14.08.2009 12:09

misooo tajne dufat nemusis je to jednoduche...

Worl of Warcraft stale sype peniazky (a dost pekne), cize netreba sa ponahlat s dalsim vypustenim megapecky... proste rozkladajú príjmy na dlllllllhe obdobie... ponahlat sa nemusia nemaju preco, a dobre vedia ze vypustit dve pecky naraz je strategicka chyba...

bohuzial vyvoj dnesnych hier je dost financne narocna zabavka, cize to skor ci neskor skonci tak, ze bud budu na trhu nizkorozpoctove sracky alebo vysokorozpoctove pecky ale vo veeeelmi malom objeme...

ved aj teraz hier je sprepacenim plna ritt ale nejaky vyraznejsi titul, alebo tituly nejako chybaju...
------ ===== < as mad as possible > ===== ------
modrá je dobrá ale iba ako farba auta :-) + 100 fordích koníkov
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
misoo
Test driver
Test driver
Příspěvky: 14839
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Bratislava SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od misoo » 14.08.2009 12:51

to je co kua toto, ved ked vydam hru o rok neskor ako ju mozem vydat, tak uz nebude tak graficky atraktivna ako keby som ju vydal o rok skor predsa... taktiez ked nevydam hru, tak si hrac kupi inu od konkurencie ked vidi ze ja ne a ne vydat... podla mna to takto daleko nedobuduju... :evil: :mrgreen:
PS: mam otazku : aka je teraz taka nejaka diablovka ? zaklikal by som si, ale nemam co a dva roky cakat nemienim... radsej si "kupim" nejaku slabsiu ale co mozem hrat od konkurencie... :?

Uživatelský avatar
BAZOWSKI
Junior
Junior
Příspěvky: 366
Registrován: 23.02.2008 18:45
Bydliště: ZA/SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od BAZOWSKI » 14.08.2009 13:40

misoo píše:to je co kua toto, ved ked vydam hru o rok neskor ako ju mozem vydat, tak uz nebude tak graficky atraktivna ako keby som ju vydal o rok skor predsa... taktiez ked nevydam hru, tak si hrac kupi inu od konkurencie ked vidi ze ja ne a ne vydat... podla mna to takto daleko nedobuduju... :evil: :mrgreen:
PS: mam otazku : aka je teraz taka nejaka diablovka ? zaklikal by som si, ale nemam co a dva roky cakat nemienim... radsej si "kupim" nejaku slabsiu ale co mozem hrat od konkurencie... :?
Doporucujem Titan Quest.
S datadiskom "Immortal Throne" sa to cele da kupit ako Titan Quest GOLD.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PlQg0RAd ... re=related[/youtube]
Ford Focus II kombi, Tango Red, 1.6 16V, 16", Eibach Pro-Kit
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
madbugie
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1637
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: SK - Trnava

Re: Diablo 3

Příspěvek od madbugie » 14.08.2009 13:52

no ved to je presne to co pisem... bud je ta hra super namakana - cize vyvoj je nekrestansky dlhy a este nekrestanskejsie drahsi (to si moze dovolit len zopar dielni na trhu) alebo nic moc nedotiahnuta...

plus vsetky bestselery su patentovane cize sa robia len nejake vzdialene napodobeniny (dobre vieme ako je to dneskaj s tymi americkymi sudmi)... a ked na to nie su prachy tak to aj tak vyzera... bohuzial

o tu grafiku sa netreba az tak bat... oni tie sietove modely tych postaviciek postupne vylepsuju, kedze sa maju cas s tym hrat v ramci moznosti enginu... a takisto texturky cize aj to maju tie potvory osetrene

uz davno neplati ze hra ktora vyjde za rok vyzera zastaralo... ono ked si pustis nejaku dobru strielacku 2 ci 3 roky staru dnes na dobrej masine na plne detajly (ktore si pred tym pustit nemohol lebo si na to nemal stroj) tak to vyzera velmi dobre aj dnes po 3 rokoch...

ono rozdiely boli vydiet kedysi ked mal nejaky pandrlacik 50 polygonov a za rok prisiel panacik s 150 polygonami... tak sme cumeli...

ale dnes ma model lietadielka 1 500 polygonov a v pripravovanych hrach ma 15 000 polygonov co sa síce císelne zdá velký skok, ale na tom 10 cm modele na obrazovke to ludske oko pomali ani nepostrenie, akurat to prispeje len k vyhladeniu hran a realistickosti povrchu

(tieto nove simulatory stavaju preto tak velapolygonove aby sa dali vyuzit vo filmarskom priemysle, cize dalsi zdroj prijmov pre vyvojarov hier a o takych 10 rokov uz nebude treba pomaly ani vytiahnut paty zo studia von vsetko sa natoci pri pocitacoh :D :D :D)

aj ten 1 500 polygonovy model s dobrou texturov vyzera velmi dobre (napr. uz spominany sturmovik mal na zaciatku otrasne textury, a vyzeralo to vselijako ale chytili sa toho 3rd party ludia fanaticky do lietania a dnes su tie textury namakane... a vyzera to pri tych všetkych vyhladzovaniach aliasingoch supertienoch, polotienoch, odleskoch a svetlách velmi dobre...

proste jeden velky BIZNIS SHITTTTTT
------ ===== < as mad as possible > ===== ------
modrá je dobrá ale iba ako farba auta :-) + 100 fordích koníkov
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
misoo
Test driver
Test driver
Příspěvky: 14839
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Bratislava SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od misoo » 14.08.2009 15:00

bazowski : diky moc, pozrel som toho titana a vyzera to fakt uchvatne. v brlohu ho maju za 8€, takze idem na vec !! :twisted: zatial postaci zakladna hra, ked dohram, psikupime datadisk :wink:

madbugie : no jo mas pravdu, dnes uz ten rozdiel v grafike neni taky markantny. ked kukam novu hru, tak to neni nejaka extra zmena v grafike. kedysi ked som este aktivne hraval hry (1998 - 2001), tak kazde nove vydanie znamenalo generacny skok v grafike. napr. quake 1 vs. quake 2, to som len cumel ten rozdiel... atd atd... teraz uz vsetky hry vyzeraju cca rovnako.

Uživatelský avatar
Anndy
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4963
Registrován: 10.08.2008 22:07
Bydliště: Bratislava

Re: Diablo 3

Příspěvek od Anndy » 14.08.2009 15:30

hlavne poslednych 8 rokov mam problem najst hru, ktora by ma zaujala naplno. vsetko mi pride, otrepane, bez hlbky, povrcne a vlastne nudne... :(
Podobne je to aj s filmami.
Focus II kombi, facelift, r.v. 2008, 1.8 92kw Duratec, Titanium X Galéria
Obrázek

Uživatelský avatar
misoo
Test driver
Test driver
Příspěvky: 14839
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Bratislava SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od misoo » 17.08.2009 01:02

tak uz frcim Titan quest, vyzera to byt celkom dobre, uz som level 6 :cool: pekna grafika, s hrou sa zatial zoznamujem, tak moc neinvestujem do skillov.

Uživatelský avatar
madbugie
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1637
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: SK - Trnava

Re: Diablo 3

Příspěvek od madbugie » 18.08.2009 08:16

tak ja sa z tych "kuriev" poseriem... (sorry ale neda sa inac...)

tak oni ten StarCraft idu vydavat na etapy... pekne davkovat ludom po kuskoch a za kazdy kusok si nechat pekne zaplatit...

najprv maju v plane pustit do obehu Starcraft so single misiou pre Terranov, ratam ze o pol roka vydaju expansion pre Zergov a dalsi polrok expansion II pre Protossov...

predpokladam ze ty hajzlici nieco podobne urobia aj s Diablom III ze najprv budeme moct hrat za 3 charaktery potom za 5 a pod...

Buziniiiiiis Ruleeeeeeeeeeeeeeeeees
------ ===== < as mad as possible > ===== ------
modrá je dobrá ale iba ako farba auta :-) + 100 fordích koníkov
Obrázek
Obrázek

TripleJay
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4196
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Levice (SR)
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od TripleJay » 18.08.2009 09:48

Nieco podobne ma naserinkalo S Half-Life 2 a nasledujucimi episodami, kde na episode 3 sa caka uz vyse 2 rokov pomaly :roll:

Uživatelský avatar
madbugie
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1637
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: SK - Trnava

Re: Diablo 3

Příspěvek od madbugie » 18.08.2009 09:52

ved toto ma serie... oni necakaju 2 roky preto ze to nemaju hotove, oni cakaju preto lebo predosle 2 tituly im stale prinasaju prachy, tak naco to kazit... treba pockat az ten zaujem poklesne a potom vydat 3 titul, nasledne vydaju GOLD PLATINUM MEGA SUPA kompilaciu to je sila proste...

a my musime cakat... len aby nas to cakanie neomrzelo...
------ ===== < as mad as possible > ===== ------
modrá je dobrá ale iba ako farba auta :-) + 100 fordích koníkov
Obrázek
Obrázek

TripleJay
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4196
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Levice (SR)
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od TripleJay » 18.08.2009 10:27

a potom sa cuduju ze je tolko piratstva... po tolkej dobe od nadsenia a prepadnutia titulu to kazdy radsej stiahne nech to vyskusa a si to potom nekupi, len vynimocne, ak sa unho obnovi nadsenie :?

Odpovědět

Zpět na „PC hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti