Přestavba M1 montážní

Moderátor:foki
Odpovědět
Uživatelský avatar
tmx
Nováček
Nováček
Příspěvky: 134
Registrován: 29.08.2011 14:33
Bydliště: Bohnice

Přestavba M1 montážní

Příspěvek od tmx » 09.04.2013 14:38

Dnes jsem dokončil přestavbu M1 montážní, takže kdyby se někomu hodilo, tak aktuální info.

"Odborná přestavba" ani vyjádření výrobce není v tomto případě potřeba. Řekli mi to jak na STK (Holešovice), tak magistrátu (všichni 3 chlapi v 242, Šustr nebyl ten, kdo to dělal :) ). Prostě se dá auto posoudit po demontáži montážní výbavy na STK, tam posoudí aktuální stav a napíšou protokol. M1 montážní bylo před přestavbou na montážní homologováno jako M1, čili demontáží se vrací na schválený stav. To by měl být rozdíl oproti N1.

Přestavbová TK v Holešovicích bez problémů, měl jsem jí spojenou s normální TK, která končila, respektive platíte stejně, ale pokud projdete kompletní kontrolou, prodlouží vám potom automaticky na magistrátu platnost technické (tj před přestavbou musíte jít na emise, ale to se domluvíte konkrétně na stk).

Nic speciálního jsem nevyplňoval, vzal protokol z STK + protokol o přestavbě, techničák a šel za techniky na magistrát. Tam jsem zaklepal, vstoupil, jeden se mě ujal, dal mi formulář, nadiktoval kam co vyplnit, jaké údaje napsat na druhou stranu jako žádost, po cca 8 minutách jsem šel, druhý den bylo hotovo.

Následně se jde nechat provést zápis změn a vystavit nové ORV, za to se platí 1000 Kč, cca 50 minut celý proces v Praze.

Čili náklady 1800 + 1000, ale 700 bych stejně platil za STK a zůstala mi mříž na prodej (pokud by někdo chtěl).
Ex: Ford Focus Combi 1.8 85kW, 2002, modrá Metropolis
Nyní: Hyundai i30 HB 1.6 MPI 88kW, 2014

Uživatelský avatar
lucky.jack
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8442
Registrován: 12.03.2011 21:18
Bydliště: v Hradci Královým

Re: Přestavba M1 montážní

Příspěvek od lucky.jack » 09.04.2013 15:01

>Galerie< - Focus II combi 10/2007 Collection(mezifacelift), 1.6 TDCi 66 kW/214Nm - chip 81kW/245Nm
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Technické informace + diagnostika“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti