Spotřeba oleje + vybíjení baterie

Moderátor:foki
Zamčeno
kubajzzz3
Příspěvky: 1
Registrován: 21.05.2020 12:39

Spotřeba oleje + vybíjení baterie

Příspěvek od kubajzzz3 » 21.05.2020 12:47

Ahoj,

mám Ford Focus 1.8 Flexi fuel (rv. 2007) a sem s ním spokojen akorát mě zaráží nějaký věci na který dřív nebyl čas a mezi koroní karanténou sem je stačil vypozorovat.

1) spotřeba oleje při 1500km je cca 0,5l je to normální, když má auto najeto 195tis km? Příjde mi že je to docela žrout ale někde jsem četl, že to normální je, každopádně auto bylo před dvouma rokama na přebrusu hlavy, tak se mi to nějak nezdá.

2) Baterka se sama vybíjí a není v tom žádné pravidelnost. Ráno normálně nastartuju odjedu do práce chcípnu a odpoledne už nenastartuju. Nabiju baterku a pak v klidu jezdím týden > měsíc i dýl a pak je zase týden kdy se to auto vybíjí jak chce. Zkoušel sem vypnout topení, rádio a vše co by mohlo mít nějaký opožděný spojení s řídící jednotkou ale furt si to dělá co chce. Pro jistotu vozím druhou baterku. Každopádně bych s tím chtěl odjet na nějaký road trip po čechách a tohle řešit někde v polích se mi úplně nechce. Dokážete Poradit?

Díky

Uživatelský avatar
ZaQik
Admin
Admin
Příspěvky: 23373
Registrován: 30.05.2010 17:33
Bydliště: exit 82 na D0

Re: Spotřeba oleje + vybíjení baterie

Příspěvek od ZaQik » 21.05.2020 13:03

porusujes pravidla - nepiseme 2 veci do jednoho tematu ... a obe veci jsou tu jiz resene

najdi si odpovidajici temata a pis do nich
Ford Focus mk3 combi 1.6 Ti-VCT, r.v.2018 + Ford Fiesta mk7 3D 1.25, r.v.2014
byl Ford Focus mk2 combi 1.6, r.v.2009 + Ford Fiesta mk6 1.4 TDCi r.v. 2004
Nejsem poradna, encyklopedie ani hotline spolecnosti Ford - ptejte se na foru, od toho je.

Zamčeno

Zpět na „Technické informace + diagnostika“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů