Chybná konfigurace jednotky Focus mk3

Moderátor:foki
Zamčeno
Andrew17
Nováček
Nováček
Příspěvky: 50
Registrován: 19.09.2016 17:53

Chybná konfigurace jednotky Focus mk3

Příspěvek od Andrew17 » 08.07.2020 21:56

Ahoj, kamarád koupil ff mk3 1.6 92kw.jde o dovoz z Německa. Při načtení DTC se objevuje tento kód a snímač teploty v kabině ukazuje nesmyslných 130 °C.
Automatická klimatizace ale evidentně funguje vcelku dobře. O jaké čidlo tedy přesně jde a co vše ovlivňuje?
Jak problém odstranit? Nepřišel jsem na to.
Jinak ke konfiguraci funkcí v jednotkách, forscan toho moc neumí, což mě překvapilo, jen kódování přímo v buňkách paměti, což neznám (nemám kalkulačku)
Jediné co tak nějak funguje je fffocus od rusaku, ale vše tam taky není.
Nenašel jsem jak změnit simulovanou teplotu motoru na reálnou.
Dále nejde nastavit svícení na automatiku (přepínač má s polohou auto), rozsvítí se jen za tmy. Ve dne nesvítí na auto.
Dále po otevření dveří svítí světla a zhasnou až po zamčení, což mu vadí. Chtěl by aby světla po otevření nesvítila (přední i zadní)
MK3 téměř neznám, zkušenosti mám jen s MK2. Rád bych mu pomohl, ale zde opravdu nevím

https://photos.app.goo.gl/DmCZeKuvJvgP5meP6

Uživatelský avatar
ZaQik
Admin
Admin
Příspěvky: 23373
Registrován: 30.05.2010 17:33
Bydliště: exit 82 na D0

Re: Chybná konfigurace jednotky Focus mk3

Příspěvek od ZaQik » 09.07.2020 06:32

timto vlaknem jsi porusil pravidla (nejdriv hledat + resit kazdou vec zvlast), zamykam - zacni s resenim znova a podle pravidel

P.S.: tady nejsi u prijimaciho technika u dealera, kteremu nadiktujes svoje pozadavky a ocekavas odpovedi/reseni
Ford Focus mk3 combi 1.6 Ti-VCT, r.v.2018 + Ford Fiesta mk7 3D 1.25, r.v.2014
byl Ford Focus mk2 combi 1.6, r.v.2009 + Ford Fiesta mk6 1.4 TDCi r.v. 2004
Nejsem poradna, encyklopedie ani hotline spolecnosti Ford - ptejte se na foru, od toho je.

Zamčeno

Zpět na „Technické informace + diagnostika“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů