Teplota a tlak oleje

Vše o motorech ST a RS
Moderátor:foki
Uživatelský avatar
Czech Fan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 48
Registrován: 28.10.2009 23:54
Bydliště: Praha (Neratovice)

Re: Teplota a tlak oleje

Příspěvek od Czech Fan » 26.11.2013 23:40

Momentálně mám stejný problém jako měl pepe.st. Nemá náhodou někdo nějaké řešení? Díky za případné rady a náměty.
Focus ST, 2007, 5D, Orange, Bluefin, kit K&N, IC Dreamscience, RS Clutch, Eibach Pro Kit

pepe.st
.
.
Příspěvky: 74
Registrován: 16.06.2009 13:41
Bydliště: Praha

Re: Teplota a tlak oleje

Příspěvek od pepe.st » 29.11.2013 15:11

ahoj, nevím jestli ti pomůžu, ale mě to pravděpodobně dělal Bluefin, nejdřív jsem měl stage 1, a objevilo se to, poté jsem jednotku poslal na stage 3+ a myslel si, že budu mít klid a stejně se to občas objevilo, ted mám jiný soft upravený a již dva roky je to dobrý , což je fajn, ale hlavně ted s jiným softem mi to jede lépe, a funguje kontrolka řazení, kterou Bluefin zabil, mě to dokonce asi dvakrát spadlo i do nouzáku, ale to udělalo, jen když jsem hodně pospíchal po dálnici, asi se to v mém případě úplně nepovedlo u Bluefinu

Uživatelský avatar
Czech Fan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 48
Registrován: 28.10.2009 23:54
Bydliště: Praha (Neratovice)

Re: Teplota a tlak oleje

Příspěvek od Czech Fan » 29.11.2013 17:23

Díky za reakci, teď se to umoudřilo a zase to funguje. Uvidíme jak dlouho. Co používáš za software, já mám Bluefin, tak bych ho třeba změnil.
Focus ST, 2007, 5D, Orange, Bluefin, kit K&N, IC Dreamscience, RS Clutch, Eibach Pro Kit

Hubis732
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 03.06.2017 08:03

Re: Teplota a tlak oleje

Příspěvek od Hubis732 » 12.11.2017 22:14

Ahoj tak mám stejné problémy. Minule pomohlo odpojit baterku. Teď jsem měřil odběry kvůli vybíjení baterie u zamčeného auta. Dvakrát se mě stalo, že něco baterií vycucalo a auto nenastartovalo. Diky tomu jsem odpojoval baterii ale budíky šli. Až kdyz jsem přijel na benzínu, kde jsem natankoval po 95 od Euroilu, zase Vervu 100 od benziny. Zkusil jsem odpojit budíky turba a nic. Baterii jsem neodpojoval. Zkusím nejdřív reset jednotky pojistkou. Az pak zkusím baterii. Do teď nevím jestli ST 2008 po fl ma čidlo teploty oleje. To samé čidlo tlaku oleje. Pokud by jste mel někdo info dejte vědět,nebo vedel kde ty cidla hledat. Díky

Uživatelský avatar
Czech Fan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 48
Registrován: 28.10.2009 23:54
Bydliště: Praha (Neratovice)

Re: Teplota a tlak oleje

Příspěvek od Czech Fan » 12.11.2017 22:34

ST žádná čidla, která by měřila teplotu a tlak oleje nemá, tento údaj je získáván pomocí propočtů PCM ostatních parametrů motoru, jak je psáno na předchozí straně. Myslím, že problém by mohl být v přídavných budících nebo v GEMu.
Focus ST, 2007, 5D, Orange, Bluefin, kit K&N, IC Dreamscience, RS Clutch, Eibach Pro Kit

Odpovědět

Zpět na „Motory“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti