Francie - Dovolená - Tipy, rady, náměty...

Rady, tipy , ubytování ...
Uživatelský avatar
Slid
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 858
Registrován: 27.07.2011 16:33
Bydliště: Praha / Semily
Kontaktovat uživatele:

Re: Francie - Dovolená - Tipy, rady, náměty...

Příspěvek od Slid » 03.06.2014 10:31

Jasny dam vedet, nakonec vyrazime 26. cervna tak snad se vyhneme navalu turistu.
Mondeo, 2.0 TDCi 85kW, combi, r.v. 12/2006, EURO 4 + DPF, Futura X, Webasto

Uživatelský avatar
Slid
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 858
Registrován: 27.07.2011 16:33
Bydliště: Praha / Semily
Kontaktovat uživatele:

Re: Francie - Dovolená - Tipy, rady, náměty...

Příspěvek od Slid » 09.07.2014 09:20

Tak Francie za nama. Musim rici ze to byla paradni dovolena. Cote d'azur nadhera, more, prostredi...... atd. Jen teda pro Cecha je zde brutalne draho, ale clovek to nesmi pocitat je na dovce, tak si to chce uzit. Za celou dobu, jsem zde potkal tak dva Cechy, jinak samej American, Dan, Sved, Rusak, Svycar, Holandan. Z Monaca jsem byl uplne hotovej, protoze jsem nikdy v zivote nevydel tolik luxusnich aut jezdit po meste. Same Bentley, Ferrari,Lamborghini, Bugatti veyron, taxikari jezdi v Merglu Sklas, hodne SLR McLarenu tam jezdi, takove caste mestske vozitko nebo rolls royce phantom cabrio.
Jeste me vzal Marinalend, co delaji s delfinama, kosatkama, atd. Ten den tam utekl vazne rychle.

Cesta dolu, byla uplne v pohode na 6ku pianko 110km/h - 120km/h spotreba 5L nafty a radne nalozeno 8O ale zpatky se to tahlo prselo, na Brenner to bylo sileny mlha, dest, ze sem rikal, tohle na me neni :lol: Ale auto tam sme ocenili, protoze se dalo jezdit vsude kolem.
Jeste jedna vec, Francouzi jsou nehorazny prasata na silnici, jak s autem tak na scooteru, auta maji omlaceny s nicim se neserou, cpou se odrzly, kdyz vyjizdi z parkace a nevejdou se klidne couvnou do auta ciziho a jedou pryc. Jejich mentalita za volantem je na pres drzku.A to sem myslel, ze jen Italove jsou takovyhle, ale Francouzi tady dole to same.
Mondeo, 2.0 TDCi 85kW, combi, r.v. 12/2006, EURO 4 + DPF, Futura X, Webasto

Odpovědět

Zpět na „Dovolená“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů