Jaký rozměr pneu na FF3

Prostě vše kolem kol.
Zamčeno
STIFFMAN
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 12.04.2016 22:20

Jaký rozměr pneu na FF3

Příspěvek od STIFFMAN » 13.04.2016 18:32

Zdravím pánové, nedávno jsem koupil FF3 hatchback 1,6 77kW. Auto je na zimních gumách na plecháčích, teď se poohlížím po nějakém letním obutí, samozřejmě i s alu disky. Rád bych slyšel vaše názory, případně zkušenosti ohledně mého výběru: nejvíce by se mi líbily 17'' s rozměrem pneumatik 215/50, ale tyto kola jsem viděl většinou jenom na Focusech s výkonnějšími motory, nevím co to udělá se zrychlením a rychlostí mojí 1,6ky, taky jestli auto nebude skákat jako zajíc (90% mého nájezdu tvoří okresky) - z tohoto důvodu vidím jako reálnější 16'' s rozměrem pneu buď 215/55 nebo 205/55 (ty tam mám jako zimní), s tím že podle mého pocitu auto sedí na vozovce velmi dobře, takže podle sebe bych upřednostnil menší odpor před lepší přilnavostí širších pneu, co vy na to?

P.S.: Jsem samozřejmě si vědom dalších parametrů, které pneu a disky musí splňovat dle TP jako rozteč, zális apod., tak se tímto prosím nezdržujte.

Uživatelský avatar
lucky.jack
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8442
Registrován: 12.03.2011 21:18
Bydliště: v Hradci Královým

Re: Jaký rozměr pneu na FF3

Příspěvek od lucky.jack » 15.04.2016 20:11

No tak se tím tady nebudeme zdržovat a rovnou to zamknem... :mrgreen:

Vláken s podobnými dotazy je tu XY tak pokračuj v některém z nich.

Viz pravidla fóra. Děkuji.
>Galerie< - Focus II combi 10/2007 Collection(mezifacelift), 1.6 TDCi 66 kW/214Nm - chip 81kW/245Nm
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Focus - pneumatiky a disky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti