TrevelPilot DX , zapojení zesilovače/ů

navigace,audio systémy....
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukes.2002
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 10.04.2011 09:49
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

TrevelPilot DX , zapojení zesilovače/ů

Příspěvek od Lukes.2002 » 10.04.2011 10:51

Zdravím pánové(případně i dámy),
Chtěl bych od Vás poradit. Mám od podzimu Mondeo Mk3 ST220 s originálním radiem TravelPilot DX s CD měničem atd. Určitě to znáte. Ze starého auta my v garáží leží jeden pasivní Subwoofer a dva zesilovače a tak jsem začal přemýšlet o jejich využití v Mondeu. Podle toho co jsem se dozvěděl je jasné že zesilovače nezapojím do originálního radia tak jako u moderních radií. Bylo mi řečeno , že musím za radio zapojit nějákou přechodku která má za výstup klasické vystupy na to abych mohl natahnout dráty k zesilovačům. Bohužel už jsem se nedozvěděl o co konkretně jde nebo kde to sehnat. Máte tady s tím někdo zkušenosti? Popřípadě existuje nějáká alternativa? Díky

P.S: Jsem tu nový , zkoušel jsem hledat ale konkretního jsem nic nenašel. Pokud to tu někde je budu rád i za nasměrování a pokud jsem to napsal do špatý kategorie tak prosím admina aby to zařadil správně :-)
Ford Mondeo ST220 / 2003 / modrá

ducina
Nováček
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 19.08.2010 18:48
Bydliště: Medzilaborce, SK

Re: TrevelPilot DX , zapojení zesilovače/ů

Příspěvek od ducina » 17.04.2011 16:15

napojis to na vystupy zadnych reproduktorov cez Hi-Low-convertor - to je nieco take:
http://www.aftermarket.sk/kategoria/aud ... helix-aac/
su aj lacnejsie na ebay to kupis od 12,-eur aj s postovnym.
pripadne ak ma tvoj zosilnovac vysokourovnove vstupy nepotrebujes ani convertor.
MONDEO 2.0TDCI GHIA X 2008

Uživatelský avatar
Lukes.2002
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 10.04.2011 09:49
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: TrevelPilot DX , zapojení zesilovače/ů

Příspěvek od Lukes.2002 » 17.04.2011 18:48

zeptám se uplně blbě ale jak poznám jestli zrovna můj zesilovač jde zapojit na High input?
Me se dnes podařilo vytáhnout to radio abych se podival jak to vzadu vypadá takže jsem si udělal trochu představu. Pokud budu chtít dva zesilovače (subwoofer+reproduktory) budu potřebovat dvě tyhle "hračky"?
Ford Mondeo ST220 / 2003 / modrá

Odpovědět

Zpět na „Audio v našich fordech - Mondeo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů