Denso plný fukar po nastarování

Odpovědět
Uživatelský avatar
NovoCZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 80
Registrován: 16.12.2009 22:12
Bydliště: Brněnsko

Denso plný fukar po nastarování

Příspěvek od NovoCZ » 22.04.2010 19:33

Mám s Densem jeden zvláštní problém. Když auto nastartuju, nenaskočí rádio nebo co bylo po minulém vypnutí motoru puštěno, ale displej je černý a spustí se naplno fukar, ať je kolem jakákoli teplota - a pořád fouká, dýl jak minutu jsem to nikdy nevydržel. Když Densko zapnu, fukar se vypne a normálně se spustí to co bylo puštěno při vypnutí motoru. Když bylo Denso vyplé při vypnutí motoru, naskočí po fukaru a zapnutí jen na chvilku modrý rámeček s údaji o topení. Je to tak co to auto mám - 4 měsíce. Víte někdo jak udělat, aby se to chovalo jako normální rádio v autě a odpadla ta hodně blbá fáze s fukarem? Je to jediná vada na tomhle autě ... Předem děkuju za pomoc.
Mondeo HB 2004 Ghia X 2,5 automat černé
Focus combi 2003 Ghia 1,6 automat tmavě modrý (atlantic blue) jezdící na E85

Uživatelský avatar
Kóťa
Test driver
Test driver
Příspěvky: 9766
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Denso plný fukar po nastarování

Příspěvek od Kóťa » 23.04.2010 08:03

Mě bylo řečeno,že pokud by mi někdo denso ukradl,tak se po nastartování bez něj spustí ofuk na plno a bude taky topit na plno...Tak to prý funguje.Ale pročby Ti to dělalo,pokud jinak funguje,jestli jsem to dobře pochopil...
Ford Mondeo combi 2.2TDCi Ghia 8/2005 Obrázek
Řízení je radost,FORD je řízení!

Uživatelský avatar
NovoCZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 80
Registrován: 16.12.2009 22:12
Bydliště: Brněnsko

Re: Denso plný fukar po nastarování

Příspěvek od NovoCZ » 23.04.2010 10:35

Auto je z Německa a není důvod uvažovat nad tím že by tam bylo Denso s pochybným důvodem. Cekově auto je v krásném stavu, vzadu nikdo nejezdil, v kufru se nic nevozilo. Po zapnutí vše naskočí jak má - a vše funguje - navi, rádio, CD vnitřní i changer. Je tu ještě jedna možnost zda nebylo Denso vyměněno v rámci nějakého servisu - ale to se bude asi těžko zjišťovat. Snad se to dá nějak přenastavit v systému celýho auta, snad ...
Mondeo HB 2004 Ghia X 2,5 automat černé
Focus combi 2003 Ghia 1,6 automat tmavě modrý (atlantic blue) jezdící na E85

Uživatelský avatar
Kóťa
Test driver
Test driver
Příspěvky: 9766
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Denso plný fukar po nastarování

Příspěvek od Kóťa » 23.04.2010 11:38

Nene,nemyslel jsem to,že je tam jiný.To by to nefungovalo.Spíš třeba jestli není nějakej drátek povytaženej nebo nalomenej.Ale to by to dělalo pak pořád...Nezkoušel jsi odpojit baterku?jestli se to nevzpamatuje?Nebo nastavení na tovární hodnoty?Při baterce bacha na pin!
Ford Mondeo combi 2.2TDCi Ghia 8/2005 Obrázek
Řízení je radost,FORD je řízení!

pospa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 17.10.2008 19:18

Re: Denso plný fukar po nastarování

Příspěvek od pospa » 21.08.2011 19:31

Ahoj. Asi uz je to pozde, ale pricina je ta, ze na autorediu je zespodu pridelany i modul ovladani klimatizace a jsou mezi sebou propojene. Tudiz zavada na jednom muze ovlivnit druhe. A pokud to nekdo ukradne/vynda, tak odnese i to ovladani a proto pak jede topeni na plny ceres.

Uživatelský avatar
NovoCZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 80
Registrován: 16.12.2009 22:12
Bydliště: Brněnsko

Re: Denso plný fukar po nastarování

Příspěvek od NovoCZ » 22.08.2011 16:35

Děkuju, ale kdyby někdo odnesl to ovládání, tak by po zapnutí Densa asi moc nešlo ovládat topení a klimu.
Jinak další vývoj je takový, že byl v servisu přehrán nějaký nový SW k Densu - a zase nic, po nastartování pořád fouká do chvíle zapnutí Densa ...
Mondeo HB 2004 Ghia X 2,5 automat černé
Focus combi 2003 Ghia 1,6 automat tmavě modrý (atlantic blue) jezdící na E85

Odpovědět

Zpět na „Denso navigace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů