Ovladač hlasitosti na NX

Odpovědět
Kaliba
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 19.06.2013 14:28

Ovladač hlasitosti na NX

Příspěvek od Kaliba » 19.06.2013 14:49

Asi dva měsíce mi blbne ovládání hlasitosti - pouze to kolečko přímo na navigaci, na volantu ok.

Nastartuju a ovladač dělá následující:
-buď vůbec nereaguje a můžu ovládat hlasitost jen na volantu
-otočím doprava, zesílí se o pár stupínků, po cca 5sec padne hlasitost na 1-2 čárky
-v průbehu jízdy se tyto situace volně kombinují :)
Můžu nahrát na video, abyste si to dokázali představit přesně :)

Dnes mi v Rašinu nahráli nejnovější soft. Při vypnutém motoru jsme normálně hlasitost ovládali a šlo to, nastartoval jsem, odjel domů a cestou stále vše ok. Po opětovném startu je problém zpět. Předpokládám, že tu nikdo púdobný problém zatím neměl, proto prosím o radu kam s tím do servisu, kde by se šikovný auto(rádio)elektrikář s tím pohrál. Díky

Uživatelský avatar
enjoy
Test driver
Test driver
Příspěvky: 5329
Registrován: 05.02.2013 18:38
Bydliště: Praha

Re: Ovladač hlasitosti na NX

Příspěvek od enjoy » 19.06.2013 15:48

Dám ti jednu radu a nebude tě to stát ani korunu za opravu.. Nepoužívej ho. Já ho ke změně hlasitosti nepoužívám vůbec.
To si sice asi slyšet nechtěl, ale takováhle záhada může dojít do fáze, kdy ti řeknou ve Fordu 60 tisíc za novou navigaci :mrgreen:
Ford Mondeo MK4 Kombi 2008, 2.0i
Ford Ranger, 2008, 2.5 TDCi

Kaliba
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 19.06.2013 14:28

Re: Ovladač hlasitosti na NX

Příspěvek od Kaliba » 19.06.2013 16:00

Tuto fázi jsem si užil v CARENTu, a přešel k Rašinu, kde aspoň projevili snahu a chtěli to řešit :lol:

Já bohužel nesnáším, když mi v autě nefunguje jakákoli maličkost namontovaná od výroby. Jsem prostě na auto puntičkář. Vím, že to asi bude stát nemalé love, ale opravit se to prostě musí :)

Nehledě na to, že ovladač na volantu odchází mnohem častěji a až klekne i ten, tak jsem v prrrrr :dih:

Odpovědět

Zpět na „Blaupunkt navigace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti