Ford Mondeo MK3 2003 a Radio z S-MAX

Odpovědět
tehpanta
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 17.01.2013 17:21
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Ford Mondeo MK3 2003 a Radio z S-MAX

Příspěvek od tehpanta » 18.02.2013 20:51

Ahoj,

Zkoušel jsem hledat, ale nic jsem moc nenašel, tak se radši zeptám. Mám mondeo MKIII z roku 2003 (před FL) a chtěl bych zamontovat novější radio z S-Maxe. Co tak koukám, tak to bez výměny na FL panel asi nepůjde, co? Ty starý se vyndavaj hákama a tyhle novější jsou na šrouby jinak uchycený. Chápu to správně?

http://aukro.cz/prodam-autoradio-ford-c ... 85233.html

Tohle radio +- jsem měl na mysli :)

EDIT: Případně tohle: http://aukro.cz/originalni-autoradio-fo ... 41331.html , ale situace bude předpokládám stejná.

Uživatelský avatar
Dr.Romca
.
.
Příspěvky: 7111
Registrován: 27.06.2011 15:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ford Mondeo MK3 2003 a Radio z S-MAX

Příspěvek od Dr.Romca » 18.02.2013 21:33

Ahoj, situace bude stejná u obou rádií, obě rádia drží na šroubech oproti Mk3 rádiím, která drží na klipech... S celkou snahou by šlo upravit mezikusy z focusu II a použít jako základ montáže do mondea Mk3, ale mondeo Mk3 má panel ve tvaru rovnorameného lichoběžníku, kdežto např. focus je obdélník a tohle rádio je jakýsi ovál...

Takže bys to tam musel nějak uchytit a ještě vyrobit krycí panel přes šrouby...

Jo a pak už je jen detailem, že to rádio svítí oranžově a zbytek auta zeleně...
Ale s tím bych ti třeba mohl i pomoci (ozelenit rádio) výměnou za ty oranžový LEDky :palec_nahoru:

tehpanta
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 17.01.2013 17:21
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Ford Mondeo MK3 2003 a Radio z S-MAX

Příspěvek od tehpanta » 18.02.2013 21:57

Aha, no super, děkuju moc za informaci, tak nějak jsem čekal, že to bude v podobným duchu :)

Buď jak buď teď není prostor řešit nějaký "dražší" varianty a hrát si s rámečkama na 1din rádia, takže jsem koupil na aukru klasickou 6000CD, která pasuje do mondíka na ty klipsny a v budoucnu až se sejdou nějaký ty peníze, tak tam hodin rovnou nějakou navku nebo podobnou záležitost :)

Buď jak buď ještě jednou díky moc.

Odpovědět

Zpět na „Audio ford systém 5000,6000 a ostatní...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti