zapadlo to do topeni

Prostě vše kolem vzduchu.....
Uživatelský avatar
pkadecka
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4753
Registrován: 18.08.2009 12:39
Bydliště: Kostelec nad Labem

Re: zapadlo to do topeni

Příspěvek od pkadecka » 14.12.2021 07:25

Takovejch pokladů je v autech... jednou se v autě z bazaru našla peněženka, plná, ale německých marek, které už neplatily. Podařilo se dohledat, že to kdysi bylo firemní auto a ty peníze se tam ztratily, snad to řidič musel uhradit nebo to šlo z pojištění, už nevím. No a kde ta peněženka byla? Zapadlá za přihrádkou spolujezdce.

Já jsem v autě našel jen nějaký drobný, snad 50 centů, ale aspoň platných :-) Korálky, sponky nebo sušenky zapadlý pod zadníma sedačkama nepočítám.

Jednou jsem při brouzdání na tipcars viděl auto, který mělo na zadních sedačkách televizi. Bylo teda nabouraný... prostě ho prodávali "jak leží a běží" :-)
Pavel Kadečka
Mazda 6, 2.0i, 2004
Citroën Xsara, 1.4i, 2004
Ford Focus Turnier, 1.6i, 2002

Veronika565
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 12.12.2021 09:02

Re: zapadlo to do topeni

Příspěvek od Veronika565 » 14.12.2021 08:15

No, auto bylo od známého, už jen na doježdění, za pár tisícovek, prstýnek byl o něco dražší, takže teď to prodávat, dáme tam pořádnou cenovku, případný kupec by to měl i se zážitkem hledání pokladu 😁 Já obvykle v autě nacházím jen křupky a bonbóny po dětech 😁 A tedy sponky, kamínky a dceřiny poklady, to nespočet 😁Tedy doufám, že tam prsten stále opravdu je a neměl možnost někudy vypadnout, když jsem jela 😐

Odpovědět

Zpět na „Focus - klimatizace a ventilace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti