pojistky (povinné ručení, havarijní, havarijní na dovolenou)

Moderátor:phofy
Odpovědět
Uživatelský avatar
pelen
Test driver
Test driver
Příspěvky: 9259
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: pojistky

Příspěvek od pelen » 11.06.2010 22:49

S tim uz nic nenadelas. Rozeznava se vlastnik a provozovatel vozidla. V malem TP mas poznamku, ze provozovatel je i vlastnikem auta a ne, ze vlastnikem jsi ty a provozovatelem, ktery zpusobil nehodu, je tva pritelkyne.
Ford Mondeo Combi 2.0 TDCi 12/2005, 85kW, Diamond White
Obrázek
Obrázek

ORBman
Junior
Junior
Příspěvky: 211
Registrován: 05.07.2008 21:33

Re: pojistky

Příspěvek od ORBman » 03.11.2010 10:02

Nemám nic proti tomu, když si takovéhle nabídky děláte uvnitř fóra, ale když s tím spamujete i lidi emailama, tak to už mi fakt vadí. Ruším zde účet.

Uživatelský avatar
jonza
Nováček
Nováček
Příspěvky: 141
Registrován: 29.08.2009 22:56
Bydliště: brno

Re: pojistky

Příspěvek od jonza » 03.11.2010 11:05

taky mi prijde zbytecne to posilat mejlem. Tohle je spam a jeste k tomu zneuziti emailu. Aspon ja to tak chapu.
FF II kombi, 2006, Trend plus, 33tis. km, 1.6 74kW, svatecni ridic a novy majitel sveho 1.auta (ojeteho)

galerie

Uživatelský avatar
miki21
Test driver
Test driver
Příspěvky: 13052
Registrován: 01.04.2009 18:21
Bydliště: Třinec

Re: pojistky

Příspěvek od miki21 » 03.11.2010 11:09

Já to hned smazal,ale takové mejly se mi moc nelíbí. :blee:
Fofo II 1,8 16v modrá combi
Funguje zde funkce HLEDAT Prosím,používejte ji před založením nového tématu.

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: pojistky

Příspěvek od foki » 03.11.2010 11:32

z reakci usuzuju ze je zbytecne uzivatele informovat treba o ruzných akcích ev. popřát novy rok , vanoce a podobne . zkusenost do budoucna .

akorat kdyz prijde firma ktera si zde bude chtit umistnit reklamu a pozada nas o zaslaní informacních mailů a dostane odpoved ze to není mozne vzhledem k tomu ze se to nekomu nelíbí a vznikne dilema jestli oželet reklamu a s ni fin. prinos ( je zajimave ze se vzdy ozvou ti co jsou šedí ) nebo poslouchat ze nekomu chodí spamove maily .
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: pojistky

Příspěvek od foki » 03.11.2010 11:33

miki21 píše:Já to hned smazal,ale takové mejly se mi moc nelíbí. :blee:
a kdyby v tom mailu bylo ze dostane zadarmo auto tak bys ho taky smazal ? :totlsmile:
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

ORBman
Junior
Junior
Příspěvky: 211
Registrován: 05.07.2008 21:33

Re: pojistky

Příspěvek od ORBman » 03.11.2010 12:14

Je to "nevyžádané obchodní sdělení" a to, jestli je nabízený produkt zadarmo anebo v jiné "výhodné akci" je zcela podružné. Kdyby mi měl přijít email pokaždé, kdy je někde něco "zdarma", tak bych email přestal používat úplně. Od tzv. "zpráv od administrátora" bych čekal nějaké závažné provozní informace (výpadky služeb, změny funkčností) eventuálně ještě tak informace o srazech. Toto už je ale příliš.

Uživatelský avatar
Miri
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2839
Registrován: 11.03.2010 16:47
Bydliště: PRAHA / Kladno

Re: pojistky

Příspěvek od Miri » 03.11.2010 12:18

FOKI: Je to psáno slušně, česky a jedná se o informace, které souvisí s předmětem, díky kterému se scházíme zde na fóru. I když nabídku nevyužiji, rád jsem si ji přečetl. Myslím, že je pochopitelné, že admini mohou přeposlat zajímavé nabídky přes SZ či mail když jsme dobrovolně vyplnili údaje v profilu.

Uživatelský avatar
ZonixX
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3167
Registrován: 14.07.2009 22:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pojistky

Příspěvek od ZonixX » 03.11.2010 12:23

Panove, kdyz dostavate do postovni schranky letaky - taky si na ni zavarite dekl, at vam do nich nikdo nic nehazel? :D Asi ne, to je totiz vyhoda e-mailu..

Pokud nekomu tyhle maily vadi, staci si vytvorit oddelenou schranku, kterou pouzivejte pouze pro registrace na forech :wink: Zmena nastaveni v: Uzivatelsky panel -> Osobni nastaveni -> Zasilat informace od administratoru na volbu NE, tenhle problem resi naprosto elegantne.

Za rok a neco, co jsem tady, je tohle prvni mail z fora a s normalni nabidkou. Je tady plno platicich clenu, kteri uzivaji ruzne slevy a jine vyhody plynouci z clenstvi a tohle je akorat dalsi rozsireni nabidky... takze "no problem".
Fiesta ST180 '16 Stage 4
Honda Civic FK2 '10

ex: Honda Civic EP2 '02, Nissan 350Z '06, Ford Ka '01, Mondeo ST200

Uživatelský avatar
spachal
Junior
Junior
Příspěvky: 323
Registrován: 24.07.2010 19:58
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: pojistky

Příspěvek od spachal » 03.11.2010 12:35

foki píše:z reakci usuzuju ze je zbytecne uzivatele informovat treba o ruzných akcích ev. popřát novy rok , vanoce a podobne . zkusenost do budoucna .

akorat kdyz prijde firma ktera si zde bude chtit umistnit reklamu a pozada nas o zaslaní informacních mailů a dostane odpoved ze to není mozne vzhledem k tomu ze se to nekomu nelíbí a vznikne dilema jestli oželet reklamu a s ni fin. prinos ( je zajimave ze se vzdy ozvou ti co jsou šedí ) nebo poslouchat ze nekomu chodí spamove maily .
- ano, jsem 'sedy'. Prispel jsem na chod fora dobrovolne tolik, kolik jsem povazoval za adekvatni catku, i tim uvazenim, ze provoz fora je uz ted zaplaceny na mnoho, mnoho let dopredu
- pokud nerozlisujes mezi nevyzadanymi zpravami s ciste komercnim charakterem (obecne oznacovane jako spam) a pranim k Vanocum, je tento muj prispevek asi stejne zbytecny. Auto zadarmo je charita ;], ne tvrda komerce, ani s tim by jsi si to nemel plest
- uz jsme to zde probirali, i pres velikost databaze si opravdu nemyslim, ze tohle je prodelecny projekt, ze si na svuj provoz nevydela. A to beru v potaz jen prispevky od 'platicich clenu', ne inzerci a prokliky za banery. Ohanet se timhle je trochu .. nedomyslene, kdyz je zde jak seznam tech, co zaplatili, tak i verejne znama vyse minimalniho prispevku. Tyhle dve cisla si umi znasobit uz kazdy najisto sam ..
- nemam pocit, ze kdyz se jednalo o umistovani reklamy, brali jste nejaky ohled na nazory clenu. Pokud si vzpominam dobre, bavili jsme se o tom zpetne a hlavne proto, ze to navic jeste webdesigner zprasil. Na druhou stranu, je to vase vec, jen se prosim neohanej ohledy na nazory lidi na foru
- pokud date do podminek pri registraci zcela jasne najevo, ze se jedna o komercni projekt, ze lide budou dostavat naprosto nevyzadane maily, ani nemuknu. Jak je ale videt na reakcich vyse, nejsem sam, komu tenhle pristup silne vadi.
Ja nemam nic proti tomu, kdyz se nekomu podari udelat uspesny, komercni projekt a ma z toho nejaky slusny prijem. Naopak tohle lidem preji, opravdu a o to vice, pokud to neni jen obrovska nahoda (jako treba v pripade domeny iphone.cz atp.). Jen mi vadi, kdyz se 'za to stydi' a neoznacuje tyhle veci zcela jasne a zretelne.

Ano, jsem na vnucovani reklamy velmi alergicky. Je to treba jeden z duvodu, proc uz nekolik let nesleduji televizi, proc i zde na foru dusledne blokuji reklamy, proc mam na schrance nalepku se zakazem letaku (coz kupodivu i funguje). A proto se k tomu vyjadruji tak, jak se vyjadruji a delam to zcela verejne.
ex. FFI 1.6 kombi 2000, soucasne Chrysler Grand Voyager 3.3i

Uživatelský avatar
koSTa
.
.
Příspěvky: 244
Registrován: 01.08.2010 20:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: pojistky

Příspěvek od koSTa » 03.11.2010 12:36

V pohode, me to taky nevadi, kdyz to nechodi kazdej tyden, chapu, ze chod fora se musi z neceho platit. Dnes neni nic zadarmo. Na druhou stranu treba na http://www.focusstoc.com/forums/ plati vsichni clenove min nez tady a funguje to bozsky. Reklam je tam spousta a verim, ze se tim nekdo proste zivi, urcite vcelku slusne. Ale chapu, ze nekoho nastve mail od admina s reklamou. To by se asi dit nemelo.
Ford Focus ST Panther black, Eibach Pro Kit, Pro Spacer 15mm, ATE brake system, Mongoose catback, Airtec IC, RS sparkplugs, CAIS from Moskito and Karel development :-), ModX, spojka RS, naplne Millers oils

Uživatelský avatar
Motumba
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 09.09.2010 20:52
Bydliště: Šumperk

Re: pojistky

Příspěvek od Motumba » 03.11.2010 12:43

Já tuhle nabídku sice taky nevyužiju, ale mail jsem si celej přečetl a VŮBEC mi nevadilo, že mi to někdo poslal na mail. O co Vám všem jde? Když se Vám to nelíbí, tak si odesílatele dejte to spamu a máte klid. Je to informace pro nás všechny a někoho určitě osloví. Myslím, že foki neposílá každej den 20 mailů s kravinama(ostatně ti co nejvíc křičí, takovejch mailů určitě deně pošlou aspoň 5), který by byli k ho.nu!!!!!
Ford Focus Combi 1,6

Uživatelský avatar
spoofan
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1421
Registrován: 15.03.2010 21:56
Bydliště: Praha/Malacky

Re: pojistky

Příspěvek od spoofan » 03.11.2010 12:52

Osobne mi email nevadil, chodi jich strasne malo a precist/smazat par emailu do roka mi fakt nevadi. Prineslo mi to par informaci. Spis jsem byl rozhozenej z toho, ze jsem si tu nabidku precetl zde ve vlakne asi 5 min pred prijetim emailu, ale to je nahoda :lol:
Mj. necetl jsem presne pravidla pri registraci, ale myslim, ze by se tam nasla cast o udeleni souhlasu s rozesilanim emailu

edit:
tak to v podminkach neni, nic mene pri registraci do fora pocitam s tim, ze mi jednou za cas prijde nabidka, ktera se fora tyka. Kdyby mi prisla nabidka na super akci 10kg cukru za cenu 5kg, tak bych byl nastvanej. Takhle mi to prijde naprosto v poradku :palec_nahoru:
Byl FF II 2.0 TDCI, je Seat Leon 1M 1.6 16V

Uživatelský avatar
silverwolf
Test driver
Test driver
Příspěvky: 5701
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Re: pojistky

Příspěvek od silverwolf » 03.11.2010 12:58

Nechci nikomu pochlebovat, ale jsem na fóru přes 3 roky a tohle byl první komerční mail od Fokiho. Takže mi to nevadí a na druhou stranu mě překvapuje, jak to někoho může rozhodit. :wink:
Ford Focus II, 1,6 Trend, Red Tango, r.v.2006.
Suzuki Samurai 1,3 MPi r.v.neznámý - černobílý lesní dělník
Obrázek

Uživatelský avatar
miki21
Test driver
Test driver
Příspěvky: 13052
Registrován: 01.04.2009 18:21
Bydliště: Třinec

Re: pojistky

Příspěvek od miki21 » 03.11.2010 13:04

To Foki:nemám rád,když mi něco někdo vnucuje.Mejl jsem si přelítl,uznal nepotřebným a smazal-to je vše.Nemusíš se hned čertit,když někdo řekne svůj názor..Na druhou stranu uznávám,že s těma firmama a prachama máš pravdu.
To,jestli je někdo šedý,zelený,modrý či kdoví jaký si myslím je v tomto případě nepodstatné.
Fofo II 1,8 16v modrá combi
Funguje zde funkce HLEDAT Prosím,používejte ji před založením nového tématu.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů