Perličky ze spisů pojišťoven

Moderátor:phofy
Odpovědět
Uživatelský avatar
Peters56
Junior
Junior
Příspěvky: 498
Registrován: 10.08.2008 12:53
Bydliště: Meziboří u Litvínova
Kontaktovat uživatele:

Perličky ze spisů pojišťoven

Příspěvek od Peters56 » 01.01.2009 11:45

1. Když jsem přijížděl domů, omylem jsem vjel do jiného dvoru a narazil jsem do stromu, který tam stál, protože doma ho na tomto místě nemáme.
2. Druhé auto do mě narazilo bez jakéhokoliv předcházejícího varování.
3. Ten starší pán, kterého jsem přejel, by se na druhou stranu silnice stejně nedostal.
4. Srazil jsem se se stojícím autem.
5. Ten chodec do mě nejprve narazil a potom mi ještě skočil pod auto.
6. Zastavil jsem na krajnici, podíval se na svoji tchyni a skončil v příkopu.
7. Chodec váhal, kterým směrem se má vydat a tak jsem ho přejel.
8. Celý den jsem nakupoval rostliny a sazenice. Cestou domů mně pak na křižovatce zaclonil mi výhled živý plot.
9. Policistovi jsem řekl, že nejsem zraněný. Ale když jsem si odložil klobouk, zjistil jsem, že mám frakturu lebky.
10. Náklaďák nacouval přes čelní sklo rovnou do manželčiny tváře.
11. Když auto sjelo z cesty, vyletěl jsem ven. Později mě v příkopu našla toulavá kočka.
12. Telefonní sloup se rychle přibližoval. Snažila jsem se mu vyhnout, ale v tom do mě z ničeho nic narazil.
13. Ten chlap se potácel po celé silnici. Než jsem ho srazila, musela jsem několikrát prudce strhnout volant.
14. Na tváři pána, který se odrazil od kapoty mého vozu, se objevil nečekaně smutný výraz.
15. Zastavil jsem u stojanu čerpací stanice. Přede mnou stál černý Mercedes. Vyřadil jsem rychlost, zatahoval ruční brzdu a přitom do mě přede mnou stojící vůz naboural.
16. Do odstaveného automobilu narazilo vozidlo tak, že vyjelo do protisměru při odbočování z hlavní silnice na vedlejší vpravo dolů.
17. Automobil naboural do přední části naproti jedoucího vozu. Potom společně obě vozidla vjela do příkopu.
18. Při objíždění zkříženého kamionu po levé straně proti mně velkou rychlostí vyjelo vozidlo Škoda Octavia a narazilo do mnou stojícího vozu.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Šofér uplatnil nárok na odškodnění za zničené kabely v motoru, které rozkousala rozzuřená kočka, nedopatřením uzamčená v garáži. Další pojištěný žádal o náhradu škody, způsobenou na talíři satelitu na střeše obytného domu. Poškodila jej kuna, která tam skočila z nedalekého přístřešku. Prozradily jí otisky tlapek ve sněhu.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Motorista oznámil České pojišťovně pojistnou událost: Jeho syn si s kamarádem vypůjčil automobil rodičů Jeep Grand Cherokee. Výsledkem jejich vyjížďky byla škoda na třech dalších vozidlech, pěti oplocených zahradách, jedné betonové skříňce hlavního uzávěru plynu a jedné kovové nádobce na komunální odpad.

Řidič i spolujezdec utekli a našel je až psovod se služebním psem. Při orientační dechové zkoušce oba nadýchali více než 1,3 promile alkoholu, navíc jim bylo pouze 16 let a neměli řidičský průkaz ani na malý motocykl.

Do České pojišťovny tuto pojistnou událost nahlásil majitel vozidla (otec řidiče) takto: „Syn s kamarádem si půjčili naše auto, havarovali s ním, a protože byli v šoku, naráželi do dalších nemovitostí.“ A jak to dopadlo? Z povinného ručení Jeepu Grand Cherokee poškozeným ČP škodu zaplatila, ale po majiteli tohoto vozidla ji pak požadovala kvůli alkoholu a absenci řidičáku. Nešlo o malou částku.
Co neubrzdíš, to neukecáš Ford C-Max 1.8 16V 2008 Šedá AVALON GALERIE-heslo Peters56

Uživatelský avatar
maniak.dj
Junior
Junior
Příspěvky: 226
Registrován: 05.05.2008 20:49
Bydliště: Kutné Hoře a Kolínu nadohled
Kontaktovat uživatele:

Re: Perličky ze spisů pojišťoven

Příspěvek od maniak.dj » 01.01.2009 18:20

Zajimavy co lidi dokazou vymyslet :lol: :lol: :lol: :lol:
Moje:Ford Focus 1.8i Zetec 16V Combi 85kw, r.v. 1999
Přítelkyně:Ford Ka 1.3i 44kw, r.v. 1997 (Piškot)
Obrázek
Moje webové stránky: Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] a 1 host