Klep/bouchnutí při studeném motoru (0°C a -) při rozjezdu

MarisCZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 06.01.2015 16:58

Re: Klep/bouchnutí při studeném motoru (0°C a -) při rozjezdu

Příspěvek od MarisCZ » 27.04.2021 20:52

Ahoj, tak mě delší dobu trápí další problém... Nechci kvůli tomu zakládat nové téma... ale, připadám si jako blázen. Poslední dobou se mi auto docela těžce řídí, buď poustim spojku moc brzy, nebo zase moc pozdě. Jednu cestu se jede jedna báseň, zpátky zase jak kdybych sedel po 1. za volantem. Před cca půl rokem jsem byl ve Fordu na klasickém servisním intervalu a podle nich auto v poradku. Před měsícem jsem prezouval na letní ve Fordu kdy jsem řekl at se mrknout jak je na tom podvozek po zimě a řekli, ze vše na 100% v pořádku. Nejde mi do hlavy, že po 1.5 roce co to auto mám, se s ním najednou tak těžce jezdí. Není někdo z Prahy/6 co má ten samý typ se stejnou motorizací? Ochotný porovnat a poslechnout si auta? Jsem docela zoufalej, že zvažuji, jestli si nepořídit něco jiného.... taky když jedu se zařazenou rychlosti, tak jde z auta takový divny zvuk, jako volnobezka na jízdním kole, který při vyřazeni tak trochu strašidelně odezní.. vždy mi ve Fordu řekli, že podle nich je vůz v pořádku...

MarisCZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 06.01.2015 16:58

Re: Klep/bouchnutí při studeném motoru (0°C a -) při rozjezdu

Příspěvek od MarisCZ » 06.05.2021 17:55

Ahoj,

Tak se mi podařilo nahrát zvuk “auta” po sešlápnutí spojky. Ujel jsem cca 20km po městě. Nemělo by auto znít stejně nehledě na polohu spojky?

https://youtu.be/Tccjl075tfc

Odpovědět

Zpět na „Focus - benzínové 2018 >“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti