Vzkazy pro moderatory / vše co nejde řešit přes SZ

Co nechcete psát SZ...
Moderátor:ZaQik
Odpovědět
Uživatelský avatar
Damon
Test driver
Test driver
Příspěvky: 10357
Registrován: 02.02.2008 03:18

Vzkazy pro moderatory / vše co nejde řešit přes SZ

Příspěvek od Damon » 09.04.2008 09:44

Zde je vlákno na komunikaci vás k moderátorům :wink:
Je: Ford Kuga 2,5T 200hp 2009 & Kawasaki Z1000SX
Byl: Ford C-max 1,8 16V 2004
.....Ford Focus combi 1,8 16V 1999

Uživatelský avatar
Boban
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8641
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Havl. Brod (CZ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzkazy pre moderátorov / všetko čo nejde riešit ces SZ

Příspěvek od Boban » 09.04.2008 10:31

Zirafak važím si tě, ale prosím tě o jedno, při moderování se chovej víc s citem a opravdu by chtělo někdy méně využívat svojich pák a funkce. Připadá mi to z tvé strany někdy až arogantní, omlouvám se za tak silné slovo, ale cítím to tak. Byl by pro tebe velký problém napsat slušně zamknuto z důvodu ..... je to slušnost. pokud na to nemáš čas zkus třeba si to předepsat někam do txt a pak použít třeba jen Ctrl+c následně Ctrl+v. aby sme pak následně nekamenovali Damona, Chmelka, Fokiho jako sem to dělal já, bylo by hned jasný kdo v tom má prsty.

zirafak
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8973
Registrován: 02.02.2008 03:18

Re: Vzkazy pre moderátorov / všetko čo nejde riešit ces SZ

Příspěvek od zirafak » 09.04.2008 10:39

kludne tie prava niekomu z Vas odovzdam,ak sa niekomu zda,ze to nerobim ok.nemam s tym absolutne ziadny problem.

chmelko
Test driver
Test driver
Příspěvky: 9136
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Vzkazy pre moderátorov / všetko čo nejde riešit ces SZ

Příspěvek od chmelko » 09.04.2008 10:49

prestante, zzaloženo kvoli tomu vlastne vlakno, aby ak mate niekto nejaky problem napisali ho tam a v klude sa to vyrieši, nieje dovod napadat sa :idea:

Uživatelský avatar
Boban
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8641
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Havl. Brod (CZ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzkazy pre moderátorov / všetko čo nejde riešit ces SZ

Příspěvek od Boban » 09.04.2008 11:04

Má slova kluci nejsou myšlený jako napadání, byla to prosba a myšlena ve vší slušnosti, snažil sem se hmm málo, nechci nic hrotit, jen by bylo asi dobré malinko zvolit jiný přístup v žádném případě mi neproběhlo hlavou a ani mi nepřísluší odsuzovat někoho, za něco co nejsem sám schopný dělat líp.

Uživatelský avatar
stigi
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1354
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzkazy pre moderátorov / všetko čo nejde riešit ces SZ

Příspěvek od stigi » 09.04.2008 11:15

Proc zvolit jiny pristup? At to delaji vsichni moderatori dal jak uznaji, zamykaji, klidne i mazou nevhodne atd., ale at je ten duvod zrejmy. Nebylo by to rozumnejsi nez se potom nechat bombardovat pres SZ?!
FORD Focus 1.6 16V, r.v.04/00, 5-dv. stříbrná MOONDUST, K&N, REMUS
Obrázek

Uživatelský avatar
Boban
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8641
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Havl. Brod (CZ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzkazy pre moderátorov / všetko čo nejde riešit cez SZ

Příspěvek od Boban » 09.04.2008 11:23

já, ale myslím tím přístupem to samé, prostě by tam bylo jen to odůvodnění, dnes mě to třeba docela popíchlo a Stigiho příspěvek ve vláknu tunel se mi hodil, příští týden jedu na vrakáč, mám v plánu cosi udělat s interierem a třak oťukávám a sonduju, no a najednou sem zjistil, že už nemám kde sondovat a prostě to nechápu, ono kdyby tam dotyčný moderátor napsal opravdu jen zamčeno pro duplicitu, či něco jinýho, řeknu si OK a jdu pátrat dál.

Uživatelský avatar
Stehnak
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2226
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Modřice@JM@CZ

Re: Vzkazy pre moderátorov / všetko čo nejde riešit cez SZ

Příspěvek od Stehnak » 09.04.2008 11:27

Hosi, musim se zastat Bobana.
Za prve: Vysvetlovani nekterych veci pres forum (psanou formou) nejni lehke a druha strana velmi snadno vyjadreni v psane forme spatne pochopi. Byli jsme toho zde (na foru) nekolikrat svedky, a ani ja nejsem uplne cistej.

K tematu:

http://www.ford-focus.cz/forum/viewtopic.php?f=5&t=8744
Rozměry a výkon reprodukoru fofo 01

Otazka:
Zdravím, chtěl bych se zeptat zda-li někdo neví jaké jsou rozměry a výkon reproduktoru ve fofo 01 sedan USA verze? Díky za odpověď
Odpoved:
oval 5x7
-> zamknuto.
Chybi odpoved na "vykon reproduktoru ve fofo 01 sedan USA verze" tudiz dle me zamknuto "neopravnene"

http://www.ford-focus.cz/forum/viewtopi ... =85&t=8746
Záměna tunelu mezi sedadly z ff před fl za ff po fl

Otazka(y):
Je tato záměna možná? Bude panel po FL líp a pevněji držet než ten původní co se viklá a má lepší uspořádání úložného prostoru? Hledal jsem, tyto informace sem nenašel, pokud to tady někde je tak se omlouvám. Uvítal bych i nějáké foto panelu po FL od těch co mají auto po FL. Díky za rady!
Odpovedi: viz vlakno
-> zamknuto neznamo kym.
Na nejake otazky odpovedi jsou, ale na vetsinu ne.

A znovu dodavam:
Stehnak píše:Mili kluci moderatorsky. Chtel bych Vas poprosit o jedno a to i s vedomim, ze moderatorskou cinost casto provadite ve svem volnem case a zadarmo.
Pri zamykani toho ci toho vlakna uvedte prosim Vase jmeno at Vas dotycny muze kontaktovat. Ja chapu ze nemate cas na to pokazde vysvetlovat proc to bylo zamknute, a uz vubec ne psat odkazy kde se tato informace vyskytuje - to po Vas vubec nechci, ale je prinejmensi sluszne napsat kdo to zamknul. Myslim ze by nebylo na skodu mit ulozeny nejaky textak kde je neco ve smyslu: Vlakno sem Ti zamknul protoze odpoved na otazku tu na foru najdes (pouzij funkci hledat). S pozdravem ten a ten. ...
S pozdravem Milos.
Bobane: ja ho tam mam (novej tunel ve starym fikovi). Foki byl tak hodnej a namontoval mi ho tam protoze sem chtel DEFEND LOCK zamykatelnej ze strany a ne z vrchu...
Sorry "forum", ale nemohl jsem to napsat, do tematu bo je zamcene.
_______________________________________
Nikoho nepopichuju, jen konstatuju, Milos.
Ford Mondeo ST 220 2006 / Nissan Leaf 24 kWh 2012 / byl Ford Focus 1.6 16V 1999

Uživatelský avatar
Boban
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8641
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Havl. Brod (CZ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzkazy pre moderátorov / všetko čo nejde riešit cez SZ

Příspěvek od Boban » 09.04.2008 11:33

díky moc, opravdu mi šlo jen o ten tunel, vše kolem byla je souhra náhod.
sorry forum: já mám právě ten středovej tunel mám zničenej od kouření tak ho chci měnit i s dalšíma věcma uvnitř auta.

Uživatelský avatar
stigi
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1354
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzkazy pre moderátorov / všetko čo nejde riešit cez SZ

Příspěvek od stigi » 09.04.2008 11:36

Sorry forum: :) uz mi to prijde usmevne... misto toho aby se zalozilo vlakno, temata odemkly, tak se to tu resi uz 4hodiny a zalozilo se jen toto vlakno, kde to zacina byt OT
FORD Focus 1.6 16V, r.v.04/00, 5-dv. stříbrná MOONDUST, K&N, REMUS
Obrázek

Uživatelský avatar
Boban
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8641
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Havl. Brod (CZ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzkazy pre moderátorov / všetko čo nejde riešit cez SZ

Příspěvek od Boban » 09.04.2008 11:37

no a já se dozvěděl to co sem se tam nedozvěděl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
stigi
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1354
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzkazy pre moderátorov / všetko čo nejde riešit cez SZ

Příspěvek od stigi » 09.04.2008 11:39

aaa... na to jsem zapomel :mrgreen: takze to ucel splnilo :mrgreen:
FORD Focus 1.6 16V, r.v.04/00, 5-dv. stříbrná MOONDUST, K&N, REMUS
Obrázek

zirafak
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8973
Registrován: 02.02.2008 03:18

Re: Vzkazy pre moderátorov / všetko čo nejde riešit cez SZ

Příspěvek od zirafak » 09.04.2008 12:19

umysel chmelka zo zalozenim vlakna je vyborny,ale ta debat v nom....bez komentara.
odomykam Vam obe vlakna/uz som par krat spominal,ze s tym nemam problem a ak ma niekto oslovi a vysvetli preco,nemam s tym ozaj problem/,aby ste mohli pokracovat v rieseni problemov.nechcem si vsak predstavit,ako to tu bude vypadat za par rokov,lebo cez funkciu "hledat" uz pri takjto spuste niekolkonasobne sa opakujucich prispevkou uz nenajdete nic,alebo budete listovat cele hodiny.
respektujem Vasu kritiku a zaujem a prispevky odomykam :!:

Uživatelský avatar
stigi
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1354
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzkazy pre moderátorov / všetko čo nejde riešit cez SZ

Příspěvek od stigi » 09.04.2008 12:54

Nezlob se na me... neustale nemas s nicim problem, ale napsat "LOCK" a zkracene duvod pro Tebe problem je, na druhou stranu chces po ostatnich aby Ti vysvetlovali proc by jsi to mel odemknout. Nezabere to zase tolik a nemuselo by se to tu zasirat. Cele to vzniklo jen proto, ze jsem chtel pozadat o odemknuti, protoze to podle me nebylo doresene. V souvislosti s tim se navrhlo zalozeni vlakna na tyto vzkazy.
Do ted nevim jestli to bylo zamceno omylem nebo vedome a pokud ano co bylo duvodem. Vzhledem k tomu jak to probehlo bych mohl rict, ze jsi na otazku odpovedel, resp. na jednu jeji cast (to jestli je to odpoved spravna je vec dalsi, to by melo byt podle me predmetem diskuze) a hned jsi to vlakno zamkl. Dle Tebe v poradku, dle vice nazoru az tak uplne ne. Asi kritika...
FORD Focus 1.6 16V, r.v.04/00, 5-dv. stříbrná MOONDUST, K&N, REMUS
Obrázek

zirafak
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8973
Registrován: 02.02.2008 03:18

Re: Vzkazy pre moderátorov / všetko čo nejde riešit cez SZ

Příspěvek od zirafak » 09.04.2008 13:12

Mna si o odomknutie nepoziadal a ani nikto z debatujucich v tomto vlakne.Ak by bol,bol by som to riesil.
Dal som jeden navrh spravcom tohto fora a dufam,ze sa moja poziadavka co najskor vybavi. :|

Odpovědět

Zpět na „Vzkazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů