Lepení zadního bočního skla (3 dveřový focus)

Odpovědět
miskapa
Příspěvky: 1
Registrován: 12.10.2021 19:13

Lepení zadního bočního skla (3 dveřový focus)

Příspěvek od miskapa » 13.09.2022 12:39

Zdravím,

prosím o radu či názor ohledně opravy zadního bočního skla, které jsem nechal vyměnit. Sklo které mi měnili, je asi o 4-6mm více vzadu. Všiml jsem si toho až když jsem porovnával lak okolo okénka na druhé straně, kterou jsem si nechal opravovat kvůli korozi blatníku aby to bylo ťip ťop.

Ničemu to nejspíš nevadí ale dle mého názoru je nalepené špatně a chtěl bych to nechat opravit.

Minulý týden jsem s tím byl v servisu kde mi to opravovali a podle jejich názoru je to v pohodě, že zákazníci odchází spokojení s většími mezerami a tak ale že mi sklo klidně posunou ale musí se odříznout a mohlo by dojít k poškození.

Chtěl bych se zeptat zda má někdo podobnou zkušenost ať s lepením skla nebo lepením skla v servisu. Jestli je tak těžké aby bylo nalepené lépe nebo je to tak složité že může vzniknout rozdíl i 4-6mm.
Pokud sklo odříznou neměli by spíše nahradit sklo za nové s novým těsněním? To už je jejich chyba pokud ho nalepili špatně ne?

Řešili byste to taky nebo jsem takový hnidopich?

Pro Orientaci za opravu (lakování bok + rozstřik dveří spolujezdce, rovnání karoserie, čistění interiéru od střepů a nové okno + lepení) si naúčtovali necelých 28000.
Protože to byl smluvní servis a šlo to z havarijního pojištění tak mě to netrápí ale čekal bych za to lepší výsledek. Ďolíčky pod lakem a špatně poskládané čalounění dveří jsem neřešil ale okénko už mi přišlo moc.

Díky za případný názor či reakci.
Přílohy
opravované, pravé
opravované, pravé
původní, levé
původní, levé
opravované, pravé
opravované, pravé
původní, levé
původní, levé
škoda :)
škoda :)

Uživatelský avatar
lucky.jack
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8442
Registrován: 12.03.2011 21:18
Bydliště: v Hradci Královým

Re: Lepení zadního bočního skla (3 dveřový focus)

Příspěvek od lucky.jack » 13.09.2022 14:43

Jestli se ti to nelíbí, nesedí to atd. tak jim to holt reklamovat. Ať je to jak je to, není to tak jak to má být. Když je to přes PU tak to může být složitější(hlavně pro servis, který to bude muset udělat na své náklady), ale každopádně kvalita odvedené práce jde za servisem... Když by si auto prodával, všímavější člověk si toho všimne a máš o vysvětlování navíc... :wink:
>Galerie< - Focus II combi 10/2007 Collection(mezifacelift), 1.6 TDCi 66 kW/214Nm - chip 81kW/245Nm
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Focus - karoserie 2004 - 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti