Skusenosti s hatchback vs. kombi

Interier, sedačky, palubní deska ...
Moderátor:miki21
Pepone
Nováček
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 16.06.2008 19:21

Re: Skusenosti s hatchback vs. kombi

Příspěvek od Pepone » 08.07.2010 18:38

Ja mam taky kombajn......a muj kamos ktery ma HB jen zavistive kouka.....vzdy kdyz prijedu mu musim otevrit kufr o on jen kouka...a kouka......takze jasne kombi... :hhura:

Uživatelský avatar
georgi
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1285
Registrován: 24.08.2008 11:49
Bydliště: BA (94%) / BB (4%) / RA (2%)
Kontaktovat uživatele:

Re: Skusenosti s hatchback vs. kombi

Příspěvek od georgi » 08.07.2010 19:11

V pondelok som isiel od babiciek. Napriek aktivnemu oponovaniu mi dopchali auto kolacmi, vajickami, jedlom, ovocim... "Ale vsak to ani vsetko nedokazem zjest, sa to pokazi." "ale kdeze...aj za sedadlo sa Ti este zmesti! aj na dosku dozadu!" "Ale co ak budem musiet prudko brzdit?". "Tak budes jazdit tak, aby si NEMUSEL prudko brzdit!". Som rad, ze mam HB, lebo by mi dali este polku prasata a vrece zemiakov. Moje dalsie auto bude Audi TT.
FF II FL HB Titanium X 1.8TDCi Sea Grey, Galerka: https://forum.ford-focus.cz/viewtopic.php?t=11402 - predaný :'-(

Obrázek

Uživatelský avatar
sid
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1097
Registrován: 15.05.2009 00:06
Bydliště: Brno

Re: Skusenosti s hatchback vs. kombi

Příspěvek od sid » 08.07.2010 19:55

ballu píše:Nemám rád kufry, do kterých dám holení s kartáčkem na zuby a kufr je plný, nehledě na to, že tam někdo potřebuje dát kočárek, to je pak rubikova kostka. Krom povinné výbavy, kleští , křížového a normálního šroubováku, vozím v kufru dvě deky, dešník, záchoďák, nějakou tu minerálku, spacák, půlčák slivky, chyrurgické rukavice, teplou mikinu, v zimě vaťák a na dálnici pokaždé s plnou nádrží /v zimě přede mnou došel na D1 rodince benzín, jak byla dvouletá děcka ráda v teple/. Někdo může říci, že jsem magor ale za roky na cestách to přišlo vhod i pro druhé, nikdo neví, co se může stát a kde zůstanu viset.Tam nabitá šrajtofla nepomůže. Když to co jsem vypsal dám do jiného auta, tak je půlka kufru plná. :
Tak to docela chápu a jsem rám že nejsu sám co je tak ulítlej ,mimochodem já mám v autě ještě třeba kabely/pár cizích řidiču to už ocenilo/ lano,náhradní boty a oblečení a spousatu jiných nezbytností :mrgreen:
U mne sice konečné řešení toho co koupit bude na přetřesu tak za cca rok , ale určo to bude kombi a asi než FFII tak mondeo, trochu mne mrzi ,že II má menší kufr než I :dih:
Ford focus II 1,8 HB 2007
Obrázek

Uživatelský avatar
pkadecka
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4754
Registrován: 18.08.2009 12:39
Bydliště: Kostelec nad Labem

Re: Skusenosti s hatchback vs. kombi

Příspěvek od pkadecka » 09.07.2010 08:23

georgi píše:V pondelok som isiel od babiciek. Napriek aktivnemu oponovaniu mi dopchali auto kolacmi, vajickami, jedlom, ovocim... "Ale vsak to ani vsetko nedokazem zjest, sa to pokazi." "ale kdeze...aj za sedadlo sa Ti este zmesti! aj na dosku dozadu!" "Ale co ak budem musiet prudko brzdit?". "Tak budes jazdit tak, aby si NEMUSEL prudko brzdit!". Som rad, ze mam HB, lebo by mi dali este polku prasata a vrece zemiakov. Moje dalsie auto bude Audi TT.
Nojo, když si necháš naložit auto tunou jídla, který nechceš...

Audi TT, výborný auto, jeden známej ho má, jednou si koupil televizi a zjistil, že ji v tom krámu nemá jak odvézt. Byla to nějaká velká plazmová nebo LCD, snad ji tam nakonec nějak nasoukal, ale myslim, že moh řadit jen po trojku nebo tak něco :totlsmile:
Pavel Kadečka
Mazda 6, 2.0i, 2004
Citroën Xsara, 1.4i, 2004
Ford Focus Turnier, 1.6i, 2002

Uživatelský avatar
Anndy
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4963
Registrován: 10.08.2008 22:07
Bydliště: Bratislava

Re: Skusenosti s hatchback vs. kombi

Příspěvek od Anndy » 09.07.2010 08:45

Mne novy televizor zdarma priniesli a stary odniesli, podobne s chladnickou a vacsimi vecami.

Georgi. Heh, to iste sa vyhrazam mojej manzelke, resp svokre, ze nabuduce kupim 2 sedadlove porsche :-D
Focus II kombi, facelift, r.v. 2008, 1.8 92kw Duratec, Titanium X Galéria
Obrázek

Uživatelský avatar
madbugie
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1637
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: SK - Trnava

Re: Skusenosti s hatchback vs. kombi

Příspěvek od madbugie » 09.07.2010 09:15

tak ja neviem my tu asi píšeme o iných autách alebo čo... Fofo II htb. :

- ja
- žena
- dve deti = dve detské sedačky
- svokra :-)
- lyžiarske boty, prilby, lyže pre malú, ostatnú vystroj, oblečenie, potraviny, hračky, notebook, dvd prehravač, a milion inych pre ženy nezbytnych veci
- a jedine lyže a palice som dal kamarátovi na strechu a na zadné plato som hodil 2 detske bundy ktore som deťom vyzliekol pred tym ako sme vyrazili... ???

len ten tetris treba vedieť dobre hrať a nie nahadzať halabala... :D
------ ===== < as mad as possible > ===== ------
modrá je dobrá ale iba ako farba auta :-) + 100 fordích koníkov
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
madbugie
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1637
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: SK - Trnava

Re: Skusenosti s hatchback vs. kombi

Příspěvek od madbugie » 09.07.2010 09:17

zabudol som na dne kufra ešte boli klasicke červené boby... a 5 litrovy kanister vody do ostrekovačov...

jo uznávam fakt že sa mi tam nevošli klasické drevenné sánky ako kamoške do mondea kombi... ale ináč komplet všetko... :D :palec_nahoru:
------ ===== < as mad as possible > ===== ------
modrá je dobrá ale iba ako farba auta :-) + 100 fordích koníkov
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
tomason
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4248
Registrován: 02.03.2008 13:00
Bydliště: Praha na půl

Re: Skusenosti s hatchback vs. kombi

Příspěvek od tomason » 09.07.2010 09:38

A jakou máš rezervu :?:
byl focus 2005 1.8TDCI
je Focus 2008 1.8TDCI

Uživatelský avatar
madbugie
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1637
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: SK - Trnava

Re: Skusenosti s hatchback vs. kombi

Příspěvek od madbugie » 09.07.2010 11:29

rezervu mam klasicku mini koleso tuším 115 šírka či kolko... čiže objem kufra 385 litrov
------ ===== < as mad as possible > ===== ------
modrá je dobrá ale iba ako farba auta :-) + 100 fordích koníkov
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
sid
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1097
Registrován: 15.05.2009 00:06
Bydliště: Brno

Re: Skusenosti s hatchback vs. kombi

Příspěvek od sid » 09.07.2010 12:05

to je sice slušný , ale zkus tam dát kočárek a na ostatní už moc místa nezbyde....
Ford focus II 1,8 HB 2007
Obrázek

Uživatelský avatar
madbugie
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1637
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: SK - Trnava

Re: Skusenosti s hatchback vs. kombi

Příspěvek od madbugie » 09.07.2010 13:28

sid kočárek už nevozím už len golfáč káričku a v pohode... a viac detí už neplánujem... :bebng:

ale OK chlapi kto chce kombi kúpi kombi kto chce hatchbag kúpi hatchbak a kto má na ferrari tomu je to aj tak jedno, že to má len 100 litrový kufor :D :D :D (aj mne by veru bolo :D )

a sranda že do favorita ktorý má 250 l kufor sme sa zmestili aj s tým velkým kočárom... (je pravda že som musel dávať dole kolieska, ale v pohode za chvýlu som už v tom mal cvik....)

priznajme si to sme pohodlní, leniví a nenažraní stále chceme viac... :D
------ ===== < as mad as possible > ===== ------
modrá je dobrá ale iba ako farba auta :-) + 100 fordích koníkov
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Anndy
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4963
Registrován: 10.08.2008 22:07
Bydliště: Bratislava

Re: Skusenosti s hatchback vs. kombi

Příspěvek od Anndy » 09.07.2010 13:43

S tym sa neda nic, len suhlasit :gott:
Focus II kombi, facelift, r.v. 2008, 1.8 92kw Duratec, Titanium X Galéria
Obrázek

Uživatelský avatar
sid
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1097
Registrován: 15.05.2009 00:06
Bydliště: Brno

Re: Skusenosti s hatchback vs. kombi

Příspěvek od sid » 09.07.2010 23:31

madbugie píše:priznajme si to sme pohodlní, leniví a nenažraní stále chceme viac... :D

tak to taky souhlasím :gott:
Ford focus II 1,8 HB 2007
Obrázek

Uživatelský avatar
Pastovic
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1184
Registrován: 02.11.2009 02:35
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Skusenosti s hatchback vs. kombi

Příspěvek od Pastovic » 12.07.2010 18:28

Tak včera když sem nosil věci na dovolenou do auta se mi potvrdilo že další auto bude doopravdy kombi.Jeden kufr (takovy ten vyšší),jedna velka cestovní taška,jedna cestovní lednička a kuva čumím a místa nula!!Kam dám to pivko,trochu jidla a ty flašky s pitím a notebook?No zadní sedačky to jistí!Takže naprd,když sme šli na oběd po cestě na slovensko tak sem musel vzít notebook s sebou kdyby tam byl nějaký nenechavec!Jako jo je to sice jednou,dvakrát do roka ale místa není nikdy dost!!Takže toď muj nový poznatek!Jinak teda Fatrapark na slovensku zatím super!
FoFo I htb GHIA/1,8/16V/85kw/07-2001/silver/K&N/17" Wolfrace Pro Sprint/Hankook V12 Evo/Eibach
Galerie https://www.ford-focus.cz/forum/viewtopi ... 94&t=21271
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Dzefer
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1831
Registrován: 26.03.2008 15:42
Bydliště: Bratislava

Re: Skusenosti s hatchback vs. kombi

Příspěvek od Dzefer » 12.07.2010 19:17

priplatok za kombi je +- par susnov a ked ma clovek deti, prip. sa mu kombi paci, tak nema co riesit. Nemusi riesit, ci sa mu do kufra zmesti taky kocik alebo taky, ci si moze zobrat jednu tasku navyse.
Navyse z mojho pohladu je kombi focusu krajsie ako htb, nehovoriac o sedane. :ble2:

Odpovědět

Zpět na „Interier“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů